Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10593
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
41,90 € * 45,90 € * (8,71% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x
Sistema  SharePoint Server
CAL Standard Device CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Trukmė Neribota
Kalbos Visos kalbos


Išleidus "Microsoft SharePoint Server 2016" Standard Device CAL , įmonėms suteikiama pažįstama aplinka su intuityviu valdymu ir daug naujų funkcijų. Bendradarbiavimo programinė įranga savo funkcijomis apima kelias taikymo sritis, todėl bendradarbiavimas tarp lygių ir skyrių tampa efektyvesnis ir lengvesnis.

Be to, kad pagerintas bendradarbiavimas naudojant specialias užduotis ir projektus valdančias ir koordinuojančias funkcijas, "MS Sharepoint 2016 Server" Standard balus surenka kuriant intraneto portalus, komandines svetaines, diskusijų grupes ir tinklaraščius. Be to, yra visapusiškas turinio valdymas per galingas dokumentų valdymo funkcijas, konkretaus naudotojo paieškos funkciją, taip pat peržiūrėtas turinio valdymas.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL"

Pirkti "Microsoft" SharePoint Server 2016 Standard su Device CAL - individualus sprendimas

Išleidus "Microsoft SharePoint Server 2016" Standard Device CAL , be pažįstamos aplinkos su intuityviu valdymu, įmonėms suteikiama daug naujovių. Bendradarbiavimo programinė įranga savo funkcijomis apima kelias taikymo sritis, todėl bendradarbiavimas tarp lygių ir skyrių tampa efektyvesnis ir lengvesnis.


Be to, kad pagerintas bendradarbiavimas naudojant specialias užduotis ir projektus valdančias ir koordinuojančias funkcijas, "MS Sharepoint 2016 Server" Standard balus surenka kuriant intraneto portalus, komandines svetaines, diskusijų grupes ir tinklaraščius. Be to, yra visapusiškas turinio valdymas per galingas dokumentų valdymo funkcijas, konkretaus naudotojo paieškos funkciją ir peržiūrėtą turinio valdymą.


Svarbiausios "Microsoft SharePoint Server 2016" Standard naujovės Device CAL

Kaip ir kiekvienoje naujoje versijoje, programinės įrangos kompanija iš Redmondo neapsiriboja vien vizualiniu pertvarkymu. Įmonės, įsigijusios "Microsoft" SharePoint Server 2016 Standard Device CAL , taip pat naudojasi daugybe funkcinių naujovių, kurios leidžia kuo patogiau ir paprasčiau bendradarbiauti.

  • Šiuolaikinė "OneDrive" aplinka: Dėl sklandžios integracijos į "Microsoft OneDrive" aplinką įkelti ir tvarkyti turinį daug paprasčiau nei anksčiau. Tai taikoma tiek tiesioginei prieigai per "SharePoint", tiek prieigai naršyklėje per "Edge", "Chrome" ir "Firefox". Be to, suderinamus vaizdus ir vaizdo įrašus dabar galima peržiūrėti peržiūros režimu, o tai pastebimai pagreitina didesnių vaizdų rinkinių peržiūrą.
  • Jutiklinio ekrano ir mobiliųjų įrenginių optimizavimas: dėl visapusiško optimizavimo SharePoint Server 2016 dabar galima valdyti taip pat intuityviai mobiliuosiuose įrenginiuose, pavyzdžiui, išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, kaip ir stacionariuose kompiuteriuose bei nešiojamuosiuose kompiuteriuose.
  • Naujas atitikties centras: Naudodamos "In-Place Policy Hold Centre" ir "Compliance Centre", įmonės gali greitai įgyvendinti vidaus ir teisinių taisyklių laikymąsi. Pavyzdžiui, automatinis dokumentų ištrynimas iš "OneDrive for Business" greitai nustatomas naudojantis naujuoju atitikties centru.
  • Didesni įkeliami failai: Su SharePoint Server 2016 baigėsi laikai, kai buvo ribojamas įkėlimo dydis iki 2 GB. Įmonės, įsigijusios "Microsoft" SharePoint Server 2016 Standard Device CAL , dabar gali naudotis "Microsoft" rekomenduojamu maksimaliu 10 GB įkėlimo dydžiu.
  • Nulis prastovų: Mažesnis paketų skaičius, taip pat sumažėjęs paketų dydis užtikrina, kad SharePoint Server 2016 revoliuciją anksčiau daug laiko užtrukusios pataisymų procedūros. Nuo šiol prastovos liks praeityje.

Optimalus "Microsoft" SharePoint Server 2016 Standard įrenginių licencijų ir naudotojų licencijų naudojimas

Kiekvienam, norinčiam pasinaudoti "Microsoft Sharepoint" Standard privalumais, pirmiausia reikia serverio licencijos. Galutinei prieigai reikia papildomų naudotojų licencijų. Bendrovė "Microsoft" siūlo du šių vadinamųjų kliento prieigos licencijų (CAL) modelius. Viena vertus, naudotojo licencijos CAL, kita vertus, įrenginio licencijos CAL.

Vartotojo licencijos CAL yra licencijos, susietos su konkrečiu vartotoju. Gavęs licenciją, šis naudotojas gali naudotis jam skirtu turiniu ir funkcijomis iš įvairių įrenginių, nepriklausomai nuo jų buvimo vietos.

Kita vertus, įmonės, perkančios "Microsoft SharePoint Server 2016" Standard Device CAL , licencijuoja "Sharepoint" konkrečiai darbo vietai. Nesvarbu, ar tai būtų nešiojamasis, ar stacionarusis kompiuteris - prieiga per licencijuotą įrenginį galima bet kokiam naudotojų skaičiui. Todėl įrenginio CAL yra optimalus sprendimas, jei ta pačia darbo vieta dažnai naudojasi keli darbuotojai.

Abu licencijų tipai gali būti lengvai derinami tarpusavyje, todėl galima sukurti individualų licencijų sprendimą. Įmonės, norinčios įsigyti "Microsoft" SharePoint Server 2016 Standard Device CAL , kviečiamos kreiptis į mūsų licencijavimo ekspertus visais klausimais, susijusiais su optimaliu licencijavimu.

Platforma Windows
Operacinė sistema Windows Server 2012 R2 (standartinė arba duomenų centro), Windows Server 2016 (standartinė arba duomenų centro), Windows Server 2019 (standartinė arba duomenų centro)
Procesorius 64 bitų keturių branduolių procesorius (mažiausiai)
Atmintis 16 GB (mažiausiai vienam serveriui), 12 GB (mažiausiai serverių ūkio vaidmeniui), 24 GB (arba daugiau rekomenduojama)
Vaizdo plokštė n/a
Garso plokštė nETAIKOMA
Kietasis diskas 80 GB (ne mažiau kaip sisteminiam diskui), 100 GB (ne mažiau kaip antrajam ir kiekvienam papildomam diskui)
Ekranas n.d.
Optinis diskas Tik DVD įrenginiams
Kitos nuorodos į "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos