Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10081
  • 6VC-02073
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
28,90 € * 30,90 € * (6,47% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x R2 User CAL
Sistema  "Windows" serveris
CAL RDS User CAL R2
Pristatymo apimtis Licencijos ID + autentifikavimo kodas
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalo serveris Suderinamas


"Microsoft Windows" nuotolinio darbalaukio paslaugos (RDS) - tai senųjų terminalo serverio CAL įpėdinis. RDS yra centralizuota darbalaukio ir taikomųjų programų platforma, kuri siūlo daugybę galimybių teikti ir valdyti darbalaukius bei prijungti nuotolinius darbuotojus naudojant seansų virtualizavimo ir virtualaus darbalaukio infrastruktūros (VDI) technologijas. Tai leidžia padidinti įmonės lankstumą ir duomenų saugumą naudojant centralizuotą darbalaukio sprendimą, kartu atleidžiant IT skyrių nuo darbalaukių ir taikomųjų programų valdymo naštos.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL"

Microsoft Windows Remote Desktop Services 2012 (RDS) 

Duomenų apsauga yra nuolatinė problema, susijusi su klientų duomenų tvarkymu įmonėje. Jei jūsų įmonė daug dirba su neskelbtinais klientų duomenimis, gali būti sunku juos saugiai perduoti darbuotojams tvarkyti. Yra daugybė saugumo sprendimų, iš kurių ne paskutinėje vietoje yra AppLocker saugumo politika, įtraukta į Windows 8. Tačiau niekas nėra taip efektyvu ir pigu, kaip darbas internetu naudojantis nuotolinio darbalaukio paslauga. Anksčiau buvo naudojami terminalų serveriai, kai darbuotojas tiesiog naudojo paprastą terminalą, o visi duomenys buvo sutelkti serveryje. Ši technologija buvo tobulinama ir plėtojama toliau, todėl šiandien dirbama tuo pačiu principu, tačiau viskas tapo dar pigiau ir greičiau. Jei darbuotojas dirba internete iš namų, pirmasis žingsnis dažnai būna saugaus prisijungimo per VPN ryšį sprendimas. Po to darbuotojas gali pradėti dirbti, o tam jam reikalingi kliento duomenys. Priklausomai nuo to, kokioje srityje veikia jūsų įmonė, tai gali būti itin slapti duomenys, kurie jokiu būdu negali patekti į netinkamas rankas. Kad dirbant internetu būtų kuo labiau išvengta duomenų sutrikimų, daugelis įmonių naudojasi nuotolinio darbalaukio sprendimu, pavyzdžiui, kurį galite užsisakyti čia. Duomenys saugomi centralizuotai serveryje, o darbuotojas kompiuteriu prisijungia prie Windows serverio. Prisijungiant serveris patikrina, ar yra galiojanti licencija. Tiesiog užsisakykite Microsoft serverio licenciją internetu ir naudokite ją kartu su Microsoft Windows Remote Desktop Service 2012 licencijomis, kurias taip pat galite įsigyti iš mūsų. Kad jums būtų pigiau, galite įsigyti licencijas vienam darbuotojui arba vienam įrenginiui internetu. Serveriui tinka bet kuris variantas, tik turi būti teisėtai įsigyta originali licencija, kokią galite greitai užsisakyti iš mūsų internetu.

Darbuotojui paleidus kompiuterį, jam tereikia prisijungti prie serverio naudojant Windows esančią RDS programą. Čia jam rodomi visi darbui svarbūs duomenys ir programos, tačiau jis jų neperkelia. Visi jie lieka serveryje ir juos tvarko jūsų IT darbuotojai. Tai taip pat palengvina IT skyriaus darbą prižiūrint šiuos duomenis ir programą. Viskas išlieka vienoje vietoje ir turi būti prižiūrima tik vietoje. Todėl dėl atnaujinimų ar klaidų prastovos yra minimalios. Jei klaida vis dėlto pasitaiko, ją reikia ištaisyti tik vienoje vietoje. Kai darbuotojas vėl prisijungia prie serverio, viskas yra gerai ir jis gali tęsti darbą. Be to, atsargines kopijas galima kurti greitai, nes reikia kurti tik serverio duomenų atsargines kopijas. Jūsų IT darbuotojai turės daug mažiau darbo ir galės greičiau reaguoti į iškilusias problemas.

Lanksčių licencijų modelių užsakymas internetu

Microsoft sukūrė lankstų Windows serverio ir Remote Desktop Service licencijavimo modelį. Galite įsigyti su vartotoju arba įrenginiu susijusią licenciją. Be abejo, galite derinti įvairius modelius, kad ir kaip jums būtų patogiau.
Užsisakydami pigią didelės apimties licenciją internetu, šiuo atveju iš mūsų perkate naudotojo licenciją. Tai tikslinga, jei darbuotojams reikia pasiekti serverį iš skirtingų vietų ir (arba) įrenginių. Jei jūsų darbuotojai prie serverio visada jungiasi iš to paties įrenginio arba net jei keli darbuotojai naudojasi vienu kompiuteriu, verčiau naudokite su įrenginiu susijusią licenciją, kurią, žinoma, taip pat galite įsigyti iš mūsų už priimtiną kainą.

Jei nesate tikri, kokias licencijas užsisakyti, arba jei norite derinti skirtingus licencijų modelius, kreipkitės į mūsų aptarnaujantį personalą. Mielai jums padėsime.

Greitas RDS Cals pristatymas

Neleiskite, kad ilgas pašto maršrutas jus sustabdytų. Ne vėliau kaip per 24 valandas po pirkimo internetu iš mūsų gausite el. laišką su licencijos duomenimis. Tuomet licencija iš karto paruošiama naudoti. Tai suteikia jums lankstumo, net jei pastebėsite, kad jūsų verslas plečiasi. Paprasčiausiai greitai užsisakykite internetu ir toliau dirbkite ilgai nelaukdami. Su mumis taip pat gausite tik originalias Microsoft produktų licencijas. Žinoma, esame pasirengę padėti ir po pirkimo, jei vis dar turite klausimų. El. paštu, telefonu arba trumpais ir trumpais klausimais internetiniame pokalbyje.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos