Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK USER CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10387
 • 6VC-03224
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
974,90 € * 1 081,90 € * (9,89% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 25x User CAL
Sistema  "Windows" serveris
CAL RDS User CAL
Pristatymo apimtis Licencijos ID + autentifikavimo kodas 
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalo serveris Suderinamas


Vartotojams reikia Kliento prieigos licencijos (CAL), kad galėtų naudotis "Windows Server" nuotolinio darbalaukio paslauga, kuri leidžia jiems iš bet kurios vietos pasiekti įmonės tinkle esančias "Windows" programas, įskaitant failus. Viena iš galimybių - User CAL RDS, kuri leidžia jas naudoti konkrečiam naudotojui kaip nuotolinio darbalaukio seanso dalį. RDS naudotojo licencijos CAL iš "Wiresoft" yra nebrangi alternatyva įprastiniams licencijų teikėjams, nes tai yra naudojama programinė įranga, suteikianti tas pačias funkcijas.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK USER CAL"

25x Remote Desktop Services naudotojų licencijos Windows Server 2019 kaip naudojama programinė įranga

Vartotojams reikia turėti kliento prieigos licenciją (CAL), kad galėtų naudotis nuotolinio darbalaukio paslaugomis iš Windows serverių, leidžiančiomis iš bet kurios vietos pasiekti Windows programas įmonės tinkle, įskaitant failus. Viena iš galimybių yra RDS naudotojo licencija, kuri suteikia galimybę ją naudoti konkrečiam naudotojui kaip nuotolinio darbalaukio seanso dalį. "Wiresoft" "RDS 25 User CAL" yra nebrangi alternatyva įprastiniams licencijų teikėjams, nes tai yra naudojama programinė įranga, kuri siūlo tas pačias funkcijas.

Kokie yra Windows RDS CAL 2019 privalumai?

Nuotolinio darbalaukio paslaugos - engl Remote Desktop Services - techniškai yra specifinis serverio vaidmuo Windows Server 2019, anksčiau taip pat vadintas Terminalo paslaugomis. Naudodamiesi RDS įgalioti naudotojai gali naudotis Windows programomis, esančiomis atitinkamame Windows serveryje, per kompiuterį nuotolinio darbalaukio seanso forma. Naudotojai, turintys atitinkamą prieigos licenciją (User CAL), gali juos pasiekti vietoje per įmonės tinklą arba nuotoliniu būdu per internetą.

Administratoriams Windows nuotolinio darbalaukio paslaugos suteikia galimybę efektyviai diegti ir valdyti programinę įrangą įmonės aplinkoje, įskaitant įgaliotuosius naudotojus. Programinės įrangos nereikia diegti kiekviename galutiniame įrenginyje, nes ją galima lengvai įdiegti centrinėje vietoje - serveryje. Todėl juos lengviau valdyti ir atnaujinti. Todėl gerokai sumažėja darbo vietų priežiūros ir aprūpinimo jomis sąnaudos.

Nuotolinio darbalaukio CAL privalumai naudotojams

Kita vertus, naudotojai, naudodamiesi RDS CAL, gauna naudos iš standartizuotos Windows darbo aplinkos, kuri ypač akivaizdi naudojant naudotojo CAL, nes kiekvienas galutinis įrenginys turi vienodą darbalaukį, įskaitant duomenis, nepriklausomai nuo to, ar jie yra įmonės vietoje, ar kelyje, pas klientą, ar namuoseOffice. Be to, naudodamiesi Remote Desktop Services jie gali naudotis serverio našumu, net jei jų naudojamas galutinis įrenginys turi silpnesnę aparatinę įrangą. Naudodami "Hyper-V", jie taip pat gali naudoti virtualųjį kompiuterį.

Kai naudotojas, turintis naudotojo licenciją CAL, per nuotolinio darbalaukio sesiją su kompiuteriu pasiekia tam tikrą programą, programa paleidžiama serveryje. Kiekvienas naudotojas turi tam tikras teises ir mato tik savo sesiją, neatsižvelgiant į kitų klientų prisijungimus.

Versijų suderinamumas su Remote Desktop Services licencijomis Windows serveriui

Naudotojo CAL, skirta prieigos teisę turinčiam darbuotojui (arba Įrenginio CAL) turi būti suderinama su Windows serverio versija, kad būtų galima per jį prisijungti prie sesijos. Todėl 2019 m. RDS naudotojo licencija CAL gali pasiekti " Windows Server 2019" arba senesnę serverio versiją (žemesnė versija), bet ne bet kokią būsimą aukštesnę serverio versiją.

Remote Desktop Services apžvalga Windows Server 2019

Konkrečiai " Windows Server 2019" RDS sudaro šie komponentai, kurie leidžia vartotojui, turinčiam kliento prieigos licenciją, naudotis programomis ir paslaugomis:

Nuotolinio darbalaukio sesijos prieglobstis

Nuotolinio darbalaukio sesijos prieglobstyje, dar vadinamame RD sesijos prieglobstyje, yra visi darbalaukio kompiuteriai arba programos, kurios su CAL turinčiam naudotojui teikiamos sesijos pagrindu. Juos galima pasiekti per nuotolinio darbalaukio klientą arba žiniatinklio klientą.

Nuotolinio darbalaukio ryšio tarpininkas

Nuotolinio darbalaukio arba RD ryšio tarpininkas valdo visus nuotolinio darbalaukio ryšius - ir su darbastalio kompiuteriais, ir su nuotolinėmis programomis. Jei sesijos metu ryšys prarandamas, RD ryšio tarpininkas jį atkuria su tinkamu RD sesijos pagrindinio serverio serveriu.

Nuotolinio darbalaukio vartai

Per nuotolinio darbalaukio vartus naudotojas, turintis viešajame tinkle esančią naudotojo CAL, gali pasiekti Windows darbalaukį arba "Microsoft Azure" debesijos paslaugų prieglobą turinčias programas.

Interneto prieiga RD

"Remote Desktop" žiniatinklio prieiga suteikia prieigą prie darbastalių arba programų per žiniatinklio portalą, paleidžiant atitinkamo galinio taško "Microsoft Remote Desktop" kliento programą. "Web Access for RD" taip pat suteikia galimybę skelbti darbalaukius ar programas tik konkretiems naudotojams ar grupėms.

Nuotolinio darbalaukio licencijavimas

RD licencijavimas reglamentuoja licencijų naudojimą diegiant Remote Desktop Services. Priklausomai nuo to, ar naudotojas arba galutinis įrenginys prisijungia prie nuotolinio darbalaukio licencijos serverio, suteikiama konkreti RDS CAL ir sukuriamas ryšys tarp RD sesijos pagrindinio serverio ir naudojamų stalinių kompiuterių arba programų.

Vartotojo licencijų ir įrenginio licencijų palyginimas Remote Desktop Services su Windows Server 2019

"Microsoft" serverio naudojimo licencijavimo sistema pagrįsta kliento prieigos licencijomis, sutrumpintai vadinamomis CAL. Todėl serverio programinė įranga diegiama su atitinkama prieigos licencija, neatsižvelgiant į jos naudojimą. Remote Desktop Services CAL užtikrina, kad prie serverio prieigą turėtų tik įgalioti naudotojai, o tai, be diferencijuoto kiekvieno naudotojo prieigos valdymo per serverio administravimą, taip pat reiškia papildomą saugumą, nes svetimi naudotojai neturi prieigos prie paslaugų ar duomenų.

"Microsoft" Remote Desktop Services 2019 es teikia dviejų skirtingų tipų CAL:

 • Naudotojo CAL, kai naudotojui suteikiama prieigos teisė, ir
 • Įrenginio CAL, kai dėmesys sutelkiamas į galutinį įrenginį (kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį, stalinį kompiuterį, mobilųjį telefoną).

Ypatingos Remote Desktop Services 2019 m. naudotojo CAL funkcijos

Naudotojo licencija iš esmės skirta tik vienam konkrečiam naudotojui ir registruota jo vardu. Vartotojo licencija suteikia šiam naudotojui teisę pasiekti serverį per "Remote Desktop" sesijas iš neriboto skaičiaus klientų kompiuterių ar kitų įrenginių, bet tik po vieną. Todėl naudotojas, laisvai pasirinkdamas galinį įrenginį, gali keisti stalinį kompiuterį įmonėje, mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį kelyje ir galinį įrenginį namuoseOffice ir taip naudotis savo registruota paskyra per Windows serverį.

"Remote Desktop Licensing" neįgyvendina RDS CAL vienam naudotojui. Tai reiškia, kad kliento ryšiai užmezgami neatsižvelgiant į licencijų serveryje Remote Desktop Services įdiegtų naudotojo licencijų CAL skaičių. Tačiau kiekvienas naudotojas turi turėti galiojančią naudotojo licenciją CAL. Todėl turi būti užregistruotas tikslus įmonėje naudojamų naudotojų licencijų CAL skaičius ir atitinkamai į serverį turi būti įdiegta pakankamai prieigos licencijų, kad kiekvienam naudotojui būtų suteikta CAL iš šio fondo. Tai yra nuotolinio darbalaukio licencijavimo vadybininko užduotis.

Visų RDS naudotojo licencijų CAL funkcijų apžvalga

 • Naudotojo licencijos CAL priskiriamos konkrečiam "Active Directory" naudotojui, o ne įrenginiui
 • Naudotojo RDS licencijos CAL nėra laikinai prieinamos ir negali būti atšauktos
 • Kiekvieną naudotojo CAL seka licencijų serveris
 • Tačiau jų negalima stebėti komandoje
 • Nustatytų naudotojo licencijų CAL skaičius taip pat gali būti per didelis - tai prieštarauja "Remote Desktop" licencijos sutarčiai

Išvada

Kuris nuotolinių darbalaukių paslaugų CAL tipas organizacijoje teikia daugiau naudos, priklauso nuo konkretaus atvejo. Todėl sprendimas dėl tam tikros klientų prieigos licencijavimo formos priklauso, viena vertus, nuo darbuotojų skaičiaus ir, kita vertus, nuo jų pageidaujamo darbo būdo: Darbuotojams, kurie lanksčiai naudojasi Windows serveriu įvairiuose įrenginiuose ir darbo vietose - vidinėse ir išorinėse, taip pat mobiliosiose, pvz., traukinyje, namuose -Office arba kelyje, RDS naudotojo licencija yra geresnis pasirinkimas.

Pirkite "Microsoft" naudotojų licencijas Remote Desktop Services 2019 kaip pavienes licencijas "Wiresoft" internetinėje parduotuvėje

Vartotojų licencijų licencijas, skirtas Windows Server 2019 RDS, galite gauti "Wiresoft" internetinėje parduotuvėje jau nuo vienos licencijos už ypač palankią naudotos programinės įrangos kainą.

Ką reiškia naudota programinė įranga iš Remote Desktop Services naudotojo licencijų?

Čia parduodamos Remote Desktop Services " Windows Server 2019" vartotojo licencijos yra įmonės įsigytos atitinkamos apimties licencijos sudedamosios dalys. Nepanaudotas vienkartines prieigos licencijas naudotojams ar net visą apimties licenciją nupirko "Wiresoft", o pastaroji buvo panaikinta ir pakeista į vienkartines klientų prieigos licencijas.

Dėl perpardavimo arba padalijimo jos priskiriamos naudotai programinei įrangai. Tačiau šis pavadinimas nereiškia, kad RDS naudotojo CAL funkcijos yra nusidėvėjusios, taip pat nereiškia, kad RDS funkcijų naudojimas ar trukmė yra apribota.

Kokią apsaugą užtikrina naudojama programinė įranga iš Remote Desktop Services naudotojo licencijų?

Naudotos programinės įrangos pirkimas iš "Wiresoft" visada yra saugus pirkinys! Jau viena CAL už Remote Desktop Services į Windows Server 2019 iš "Microsoft" "Wiresoft Shop" turi ne tik visiškai palankią kainą, palyginti su panašiomis naujomis prekėmis, bet ir siūlo saugumą per momentinį atsisiuntimą ir licencijos aktyvavimą su pateiktu galiojančiu apimties licencijos raktu.

Visos "Wiresoft" siūlomos "Microsoft" naudotojo licencijos " Windows Server 2019" yra tik iš Europoje esančių bendrovių ir įmonių, kurioms taikoma ES teisė, licencijų atsargų. Todėl bet koks "Microsoft" programos naudotojo licencijų ar kitų licencijų pirkimas kaip naudotos programinės įrangos ir jų naudojimas klientams nekelia teisinių problemų, nes prekyba naudota programine įranga ir jos naudojimas yra teisiškai leidžiamas visoje ES ir tai ne kartą aiškiai patvirtinta daugelyje teismų sprendimų.

Jūsų privalumai naudojant naudotą programinę įrangą, skirtą naudotojų licencijoms CAL Remote Desktop Services

Galimybė įsigyti vieno vartotojo licencijų licencijas, taip pat didesnį skaičių " Windows Server 2019" RDS licencijų arba kitų "Wiresoft" naudojamų licencijų kaip naudotą programinę įrangą yra ne tik pigesnė alternatyva įprastiniams pasiūlymams licencijuoti " Windows Server", bet ir galimybė įsigyti senesnių " Windows Server" versijų licencijas. Tai leidžia toliau naudoti esamą serverių rinkinį, įskaitant kitas "Microsoft" programas, nesibaiminant suderinamumo problemų. Pasinaudokite mūsų pasiūlymu už mažą kainą įsigyti "Microsoft RDS CAL" Windows serveriui ir kitus programinės įrangos produktus kaip naudotą programinę įrangą!

"Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje galite rasti naudotojų licencijų licencijas " Windows Server 2019", taip pat įrenginių licencijų licencijas ir klientų prieigos licencijas Remote Desktop Services senesnėms " Windows Server" versijoms, taip pat daugelį kitų "Microsoft Server" programų kaip naudotą programinę įrangą, kurią galima iš karto atsisiųsti. Jei turite klausimų apie " Windows Server 2019" arba bet kurio kito "Microsoft" produkto naudotojo RDS licencijas, tiesiog pasinaudokite mūsų ekspertų patarimais pokalbyje, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK USER CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK USER CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos