Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
"MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

"MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10146
 • 36F-00467
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
63,90 € * 69,90 € * (8,58% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
"MacOS"  Monterėjus, Big Sur, Katalina, Mohavė


Outlook for Mac 2019 yra naujausia programos, skirtos Microsoft Apple kompiuteriams , versija, skirta profesionaliam centriniam el. pašto srauto, kontaktų ir užduočių organizavimui, todėl praktiškai nepakeičiama šiuolaikiniame kasdieniame gyvenime. , ko gero, iki šiol yra neprilygstama lyginant su panašiomis el. pašto programomis - dėl plataus funkcijų ir galimybių spektro su šia programa galima efektyviai organizuoti verslo bendravimą peržengiant laiko ir šalies ribas ir lengviau valdyti net sudėtingus projektus. Intuityvi, tačiau patogi nauja sąsaja Business Outlook  Desktop Outlook for Mac 2019 padeda tiek profesionalams, tiek nepatyrusiems naudotojams atlikti kasdienį biuro darbą, nes programa leidžia greitai ir lengvai pradėti naudotis turimomis funkcijomis.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį ""MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"

Microsoft Outlook for Mac 2019 atskira programa - el. paštui, kontaktams ir susitikimams tvarkyti

Outlook for Mac 2019 yra naujausia Microsoft programos versija, skirta Apple kompiuteriams , skirta profesionaliam centriniam el. pašto srauto, kontaktų ir užduočių organizavimui, todėl praktiškai nepakeičiama šiuolaikinio verslo kasdienybėje. Palyginti su panašia el. pašto programine įranga, Outlook vis dar yra neprilygstama - dėl plataus funkcijų ir parinkčių spektro verslo bendravimą galima veiksmingai organizuoti nepaisydami laiko ir šalies ribų, o su šia programa lengviau valdyti net sudėtingus projektus.

Intuityvi, tačiau lengvai naudojama nauja Outlook for Mac 2019 darbalaukio sąsaja padeda ir profesionalams, ir naujokams atlikti kasdienes biuro užduotis, nes programa leidžia greitai ir lengvai pradėti naudotis turimomis funkcijomis.

" Outlook for Mac 2019" taip pat užtikrina geresnį el. pašto srauto aiškumą, nes galima sukurti sudėtingas aplanko struktūras kiekvienai užduočiai ar temai; taip el. laiškai ir su jais susijusi kontaktinė informacija ir kt. bus tvarkomi prasmingai ir skaidriai. Išmaniosios gaunamųjų laiškų dėžutės funkcijos padeda naudotojams kasdien bendraujant atskirti nesvarbius dalykus nuo svarbių ir atitinkamai juos protingai rūšiuoti. Taip visada galėsite apžvelgti visas tikrai svarbias užduotis ir svarbius susitikimus.

Kitos naudingos "Outlook for Mac 2019" funkcijos taip pat padeda taupyti laiką, nes leidžia naudotojams dabar geriau sutelkti dėmesį į svarbiausius dalykus. Naudodami " Outlook for Mac 2019 " galimybę susieti ir valdyti kelias el. pašto paskyras per vieną darbalaukio sąsają, galite geriau koordinuoti bendravimą. Pavyzdžiui, organizuojant susitikimus, sinchronizuojami individualūs dalyvių kalendoriai, įskaitant jau užregistruotus susitikimus, kad nuo pat pradžių būtų išvengta laiko sutapimų.

Aiškiai išdėstytoje naršymo juostoje iš karto galima naudotis visomis funkcijomis, reikalingomis el. laiškams ir užduotims tvarkyti, taip pat kontaktams ir kalendoriams redaguoti. Be to, pertvarkyta Outlook for Mac 2019 darbalaukio sąsaja, kuria dėl intuityvių funkcijų ir ypatybių dabar naudotis dar patogiau nei ankstesnėje versijoje.

Taip pat nauja yra jutiklinio naudojimo optimizavimas, todėl dabar Outlook galima geriau naudoti planšetiniuose kompiuteriuose ir išmaniuosiuose telefonuose. Be to, ši versija siūlo lengvesnį sinchronizavimą tarp įvairių galutinių įrenginių, kad per "Outlook for Mac 2019" būtų galima pasiekti vietoje nepriklausomai nuo visų el. laiškų, kontaktų, užduočių ir susitikimų.

"MS Outlook for Mac 2019" nėra prieinama įprastose parduotuvėse kaip vieno vartotojo licencija, bet siūloma tik kaip neatskiriama to paties pavadinimo " Office for Mac" versijos dalis arba - "Wiresoft", tačiau "Microsoft" el. pašto programinę įrangą galite įsigyti ir atskirai - už ypač mažą kainą!

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje galite rasti ne tik šią Outlook for Mac versiją, bet ir senesnes versijas, taip pat kitas " MacOS" skirtas Office programas kaip vienkartinio pirkimo versijas. Galite perskaityti išsamią apžvalgą visų įdomių naujų funkcijų Outlook for Mac 2019 versija toliau.

Pristatome svarbiausias naujas Outlook for Mac 2019 funkcijas, susijusias su el. pašto siuntimu

Palyginti su ankstesne versija, "Outlook forMac 2019" yra visa eilė optimizuotų esamų ir visiškai naujų funkcijų, su kuriomis kasdien dar lengviau organizuoti el. pašto srautą ir derinti bei koordinuoti susitikimus ir laukiančias užduotis. Atskiri mažesni patobulinimai kartu gerokai padidina našumą, nes dėl jų dar lengviau sutelkti dėmesį į svarbiausius dalykus: tai prasideda nuo protingo gaunamų el. pašto srautų klasifikavimo pagal jų svarbą, kurį papildo saugus juose esančių kenksmingų nuorodų aptikimas naudojant " Microsoft Safe Link Service", ir nesibaigia automatiniu laiko juostų konvertavimu organizuojant susitikimus toli nuo namų.

Gautieji laiškai, skirti kasdieniam el. laiškų srautui tvarkyti

Įmonės elektroninio pašto sraute paprastai būna daug nereikalingų ir nepageidaujamų pranešimų, taip pat ir tikrai svarbių pranešimų. Funkcija "Inbox with Relevance" (liet. "Gautieji su aktualumu") yra naudinga priemonė, nes padeda naudotojams atskirti svarbius dalykus nuo nesvarbių ir juos atitinkamai rūšiuoti pagal išankstinį rūšiavimą. Šiuo tikslu programoje "Gautieji su aktualumu" naudojami du gautų laiškų skirtukai, pavadinti "Aktualu" ir "Kita". Svarbūs pranešimai automatiškai laikomi skirtuke "Aktualu", o visi kiti - atitinkamai skirtuke "Kita". Tačiau "Outlook" informuoja naudotoją apie kitus el. laiškus, kuriuos jis gali iš karto peržiūrėti tiesiog perjungęs skirtuką.

Kitos funkcijos, pavyzdžiui, "Focused", papildo išankstinį rūšiavimą, nustatydamos, kurie el. laiškai turėtų būti rūšiuojami į kitą skirtuką vieną kartą arba apskritai. Norint naudoti "Inbox with Relevance", reikia turėti "Microsoft Exchange" paskyrą.

@mention pastaba

Norėdamas el. laiške ar kvietime į susitikimą atkreipti ypatingą dėmesį į konkretų asmenį, autorius į laiško tekstą įterpia simbolį @ ir atitinkamą vardą. Tai paryškina tą vardą pranešimo kūne, tada Outlook for Mac 2019 jį taip pat automatiškai įtraukia į temos eilutę, o @ taip pat atsiranda šalia pranešimo gautųjų laiškų dėžutėje.

El. paštu perskaitytų ir pristatytų pranešimų patvirtinimai

Norint įsitikinti, kad gavėjas ne tik gavo pranešimą, bet ir jį perskaitė, "Outlook for Mac 2019" naudoja pristatymo patvirtinimą, kad el. laiškas iš tikrųjų buvo pristatytas į gavėjo pašto dėžutę, ir perskaitymo patvirtinimą, kurį siuntėjas gauna atidarius pranešimą.

Naudokite el. pašto šablonus panašiems pranešimams

Dažnai kasdieniniame el. pašto sraute yra reguliariai siunčiamų pranešimų, kurių turinys retai keičiasi, pvz., būsenos pranešimai ir pan. Tai galima padaryti dar greičiau, jei nustatysite ir naudosite išsaugotus šablonus, kuriuos prireikus galėsite iš karto naudoti. Tada, prieš siunčiant šabloną, reikia pridėti tik naują informaciją.

Vėluojantis el. pašto pranešimų siuntimas

Outlook for Mac 2019 suteikia galimybę nustatyti, kada siųsti laiškus pagal nustatytas taisykles. Tai leidžia atidėti atskirų pranešimų ir visų pranešimų pristatymą tiek dienomis, tiek valandomis ir minutėmis. Atitinkamas el. laiškas bus išsaugotas aplanke "Juodraščiai" iki nurodyto laiko ir bus išsiųstas, net jei kompiuteryje nėra atidaryta "Outlook".

Kitos naujos Outlook for Mac 2019 funkcijos, skirtos organizavimui

Šios naujos arba supaprastintos funkcijos taip pat palengvina susitikimų organizavimą ir praktiškai palengvina bendravimą:

 • Skirtingų laiko juostų koordinavimas: Ypač patogu, kai planuojate kelionę į kitą laiko juostą, "Outlook for Mac 2019" čia yra galimybė sukurti atitinkamą įvykį su vietiniu pradžios ir pabaigos laiku. Dėl automatinio informacijos konvertavimo nereikia ieškoti informacijos internete ir pačiam ją konvertuoti.
 • Kelionių suvestinės kortelės: Ši išmanesnė "Outlook" funkcija ne tik automatiškai įtraukia užsakytas keliones į kalendorių, bet ir savarankiškai naudoja tas pačias santraukos korteles visoms datoms ir laikams, kuriuos atpažįsta užsakymuose - be datų ir laikų, vietų ir svarbių numerių bei kitos naudingos informacijos.
 • "Focus" režimas didina susitelkimą: naujai integruotas į "Outlook for Mac 2019", "Focus" režimas didina susitelkimą darbe, rašant ar skaitant el. laiškus arba koordinuojant susitikimus, laikinai paslėpdamas visas kitas aktyvias programas ir naujus pranešimus.
 • "Microsoft Safe-Link" paslauga užtikrina el. laiškų saugumą : "Outlook for Mac 2019" užtikrina didesnį saugumą gaunant galimai kenksmingus el. laiškus. "Microsoft Safe-Link" paslauga ypač aptinka tokias kenkėjiškas programas, paslėptas sukčiavimo el. laiškų nuorodose, kurios rodomos optimizuotoje peržiūroje. Integruotas realaus laiko skaitytuvas patikimai filtruoja kenkėjiškas programas ir apgaulingas nuorodas.
 • Outlook for Mac 2019 valdymas optimizuotas lietimui : "Outlook for Mac 2019" naudotojai planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone gali valdyti programą dar intuityviau, nes patobulintas gestų įtraukimas. Tokius veiksmus kaip "Pažymėti kaip perskaitytą", "Žymėti", "Ištrinti", "Archyvuoti" ir "Nėra" galima nustatyti individualiai gestais "Braukti į kairę" ir "Braukti į dešinę".
 • Rodyti susitikimo dalyvius: Jei susitikimą organizuoja kitas darbuotojas, pakviestų žmonių atsakymai į "Outlook for Mac 2019" užklausą taip pat gali būti rodomi jų pačių "Mac" kompiuteryje.
 • Vizualiai patobulinkite el. laiškus naudodami SVG failus: Elektroniniai laiškai dažnai įgauna informacinio turinio ir poveikio, kai siuntėjas prie jų prideda atitinkamą SVG failą - keičiamo dydžio vektorinę grafiką arba vektorinę grafiką. Vektorinės grafikos privalumas yra ne tik tai, kad ją galima keisti masteliu, t. y. ją galima padidinti, sumažinti ar pasukti neprarandant vaizdo kokybės. Juos taip pat galima toliau redaguoti naudojant įvairius filtrus. "Outlook for Mac 2019" siūlo šiam tikslui tinkamų SVG temų pasirinkimą.

Sistemos reikalavimai naudojant Microsoft Outlook 2019 Mac kompiuteryje

Toliau pateiktoje informacijoje nurodyti būtiniausi reikalavimai, kuriuos reikia įvykdyti norint įdiegti ir paleisti "Outlook for Mac 2019" "Apple" įrenginyje.

 • Operacinė sistema: vienos iš trijų naujausių "macOS" operacinių sistemų versija
 • "iPad" ir "iPhone": "iOS 8.0" arba naujesnė versija - norint naudotis "Machine Learning" funkcijomis, reikia "iOS 12.0"
 • Procesorius: "Intel
 • Atmintis: bent 4 GB
 • Kietasis diskas: bent 3 GB laisvos vietos
 • Vaizdo plokštė: ne mažiau kaip 1280 x 800 taškų

Outlook for Mac kaip atskira programa Office-Suite for Mac 2019 pirkti pigiai "Wiresoft

Kaip tipiška "Microsoft" Office rinkinių, skirtų "Mac" kompiuteriams, programinė įranga, Outlook for Mac 2019 daugumoje mažmenininkų galima įsigyti tik įsigijus atitinkamą pilną Office versiją. Kita vertus, "Wiresoft" siūlo "Outlook for Mac 2019" atskirai savo programinės įrangos parduotuvėje. Pirkdami programinę įrangą su "Wiresoft", gaunate dvigubą naudą: viena vertus, iš visų privalumų, kuriuos suteikia ši pirkimo versija, palyginti su prenumeratos versija, į kurią paprastai įtraukiami atnaujinimai, kurie yra mokami; kita vertus, iš ypač mažos kainos!

"Wiresoft" siūloma "Outlook for Mac 2019" niekuo nesiskiria nuo programinės įrangos, įtrauktos į atitinkamą Office paketą, taip pat neturi jokių funkcionalumo apribojimų.

Saugus programinės įrangos pirkimas su "Wiresoft": "Outlook for Mac 2019" yra vieno naudotojo licencija, gauta iš didesnės apimties licencijos, kurios nebenaudoja pradinis pirkėjas - paprastai įmonė. Ši programinė įranga registruojama tik ją įsigijus. "Wiresoft", kaip patikimas platintojas, siūlo tik tokią "Microsoft" naudotą programinę įrangą, kurios pirkimas ir pardavimas ES yra visiškai teisėtas ir nerizikingas. Tai visada yra oficialios pilnosios versijos, kurios yra identiškos "Microsoft" siūlomoms programoms. Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, kiekvieną "Microsoft" programą, kurią siūlome įsigyti pagal tūrinę licenciją, išbandėme, kad ji būtų nepriekaištingai tinkama naudoti, todėl įdiegę ją galėsite naudoti visiškai ir neribotą laiką.

Taigi, ypač privatūs naudotojai ir savarankiškai dirbantys asmenys, taip pat mažos įmonės gali naudotis visais "Outlook for Mac 2019" privalumais kaip atskira programa su programinės įrangos pirkimu iš "Wiresoft". Be "Outlook for Mac", galite rasti kitų Office for Mac programų, taip pat kitos "Microsoft" programinės įrangos už priimtiną kainą programinės įrangos parduotuvėje.

Jei turite klausimų apie "Outlook for Mac 2019 " ar kitą versiją arba kitą Office for Mac programą, tiesiog pasinaudokite mūsų kompetentingomis konsultacijomis el. paštu, telefonu ir pokalbiais.

Kitos nuorodos į ""MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"
Klientų atsiliepimai apie ""MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos