Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE DEVICE CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10528
 • PGI-00252
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
40,90 € * 44,90 € * (8,91% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x Įrenginys Enterprise CAL
Sistema  "Exchange" serveris
CAL Enterprise Device CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Trukmė Neribotai
Kalbos Visos kalbos


"Microsoft Exchange" serveris Enterprise CAL 2019 yra programinės įrangos produktas, suteikiantis prieigą prie "Microsoft Exchange Server" savybių ir funkcijų. Tai papildoma "Microsoft Exchange Server" Standard CAL licencija. Licencija leidžia tokiems įrenginiams, kaip darbo vietos, nešiojamieji kompiuteriai ir mobilieji įrenginiai, prisijungti prie "Exchange Server" ir naudotis jo funkcijomis.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE DEVICE CAL"

Microsoft Exchange Server 2019 įmonės įrenginio CAL, kaip naudojama programinė įranga

Microsoft Exchange Server Enterprise CAL 2019 yra programinės įrangos produktas, suteikiantis prieigą prie Microsoft Exchange Server savybių ir funkcijų. Tai papildoma Microsoft Exchange Server Standard CAL licencija. Licencija leidžia tokiems įrenginiams, kaip darbo vietos, nešiojamieji kompiuteriai ir mobilieji įrenginiai, prisijungti prie Exchange serverio ir naudotis jo funkcijomis. 

Naudokitės visomis papildomomis MS Exchange Server 2019 galimybėmis su naudojama įmonės įrenginio licencija CAL

Windows Exchange Server 2019 veikia sistemoje Windows Server 2019 Core, todėl tai yra patikima platforma įmonių pranešimų siuntimo infrastruktūroms. Standartinės ir Enterprise versijos dar geriau padeda jiems perkelti dėmesį nuo bendravimo prie bendradarbiavimo. Šiuo tikslu galima naudotis šiomis funkcijomis ir savybėmis:

 • Meta Cache Database (MCDB) saugo metainformaciją, pavyzdžiui, pašto dėžučių aplankų struktūras, ir pagreitina prieigą bei turinio paiešką.
 • Dinaminė duomenų bazės spartinančioji atmintinė (DDC) leidžia dinamiškai reguliuoti saugyklos talpą, kad ji būtų geriau naudojama, ir padidina Exchange Server spartą.
 • Naujoji paieškos rodyklė yra pašto dėžutės duomenų bazėje, todėl labai supaprastėja administravimas ir padidėja paieškos greitis.
 • Windows Server Core leidžia supaprastintai vykdyti standartinę serverio sistemos versiją. Tai supaprastina konfigūravimą ir užtikrina didesnį saugumą nuo įsilaužėlių.
 • Klientų prieigos taisyklėse pateikiamos patobulintos prieigos prie Exchange Server konfigūracijos srities apribojimo parinktys.
 • Nauji kalendoriaus patobulinimai, ypač skirti susitikimams organizuoti: numatytoji pabaigos data, funkcija Nepersiųsti, patobulintas kalendoriaus valdymas ir daugiau galimybių konfigūruoti pranešimus, siunčiamus už biuro ribų.
 • Patobulintas bendradarbiavimas su dokumentais - galimybė įkelti ir išsaugoti failus OneDrive for Business.
 • Unified Messaging, integruota archyvavimo funkcija, DLP

Svarbiausių Exchange Server Standard ir Enterprise Edition 2019 įrenginių licencijų, skirtų naudoti programinę įrangą, apžvalga

Wiresoft įrenginių CAL, kurios siūlomos kaip naudota programinė įranga, turi tokias pačias prieigos parinktis kaip ir atitinkamos naujos licencijos, kad būtų galima naudotis funkcijomis, prieinamomis kiekviename iš dviejų Exchange Server 2019 leidimų. Naudojamos įrenginių licencijos CAL yra nebrangi galimybė, ypač mažoms ir vidutinėms įmonėms bei organizacijoms, aprūpinti atitinkamus galutinius įrenginius Exchange Server prieigos licencija, taip pat todėl, kad taip galima pritaikyti licencijavimą.

Bendra informacija apie Exchange Server 2019 licencijavimą naudojant CAL

Microsoft Licence Management siūlo Exchange Server 2019 standartinės ir Enterprise versijų licencijavimą su serverio licencija ir kliento prieigos licencijomis; kaip minėta, serverio licencija turi būti papildyta licencijomis galutiniams įrenginiams (arba naudotojams), kad darbuotojai galėtų pasiekti el. laiškus ir pan. Į serverio licenciją įtrauktos CAL yra skirtos tik IT administratoriams, todėl jų negalima naudoti tipinėms paslaugoms. Todėl tik kliento prieigos licencija, pvz., įrenginio CAL, suteikia darbuotojui teisę naudotis Exchange Server funkcijomis Windows palaikančiame galutiniame įrenginyje. CAL neturi jokios papildomos programinės įrangos, išskyrus Exchange Server 2019 kliento ir serverio aplinkos prieigos teises.

Kokie yra Exchange Server 2019 Standard ir Enterprise Edition serverio įrenginių licencijų privalumai?

Exchange Server 2019 Standard ir Enterprise Edition versijų licencijavimas pagal CAL leidžia lanksčiai ir pagal poreikius valdyti naudojamų kompiuterių prieigos teises. Pagal Microsoft licencijavimo modelį Exchange Server 2019 iš viso siūlomos dviejų tipų CAL:

 • Exchange Server 2019įrenginio licencija CAL: taikoma vienam specialiam galutiniam įrenginiui (kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, telefonui) serverio prieigos teisėms
 • Exchange Server 2019naudotojo licencija CAL: taikoma vienam specialiam naudotojui vienu metu

Skirtingos Exchange Server 2019 Standard ir Enterprise serverio įrenginių licencijų naudojimo parinktys

Exchange Server 2019 serverio Standard ir Enterprise versijos visų pirma skiriasi pašto dėžučių reikalavimų mastelio keitimo galimybėmis. Tačiau iš esmės galima naudoti Enterprise Edition versijos funkcijas su įrenginio licencija (angl. Device CAL), skirta Standard Edition versijai, tačiau tada galima naudotis tik atitinkamai mažesniu pašto dėžučių duomenų bazių skaičiumi ir tik ribotomis standartinėmis funkcijomis. Tuo tarpu Enterprise Edition versijos įrenginio CAL turi platesnį funkcijų spektrą.

Atkreipkite dėmesį į Exchange Server 2019 įrenginio CAL suderinamumą su versija!

Exchange Server 2019 2019 versijų įrenginio CAL ne tik suteikia atitinkamam galutiniam įrenginiui šios versijos prieigos teises, bet ir leidžia naudotis senesnėmis Exchange versijomis, pvz., 2016 m. (sumažinimas). Tai suteikia Device CAL 2019 pranašumą prieš senesnes Device CAL versijas, kurios galioja atitinkamai ankstesnei Exchange Server serverio versijai, bet negali būti naudojamos Exchange Server 2019 versijai (atnaujinimui) pasiekti.

Nors šiuo metu nėra naujesnių Exchange Server įrenginio licencijų, išskyrus 2019 m. versiją, perkant visada reikėtų atkreipti dėmesį į serverio licencijos ir kliento prieigos licencijos suderinamumą, taip pat į konkrečiam leidimui būdingas funkcijas.

Į ką reikėtų atsižvelgti licencijuojant Exchange Server 2019 su naudojama įrenginio licencija CAL?

Kaip jau minėta, įrenginio licencija CAL suteikia vienam galutiniam įrenginiui prieigos prie Exchange Server 2019 teises. Užbaigus kompiuterio registraciją, įrenginio CAL nebegalima perduoti kitam galutiniam įrenginiui. Taip pat negalima pakeisti CAL tipo ir naudoti įrenginio CAL kaip naudotojo CAL.

Šiais Microsoft licencijų valdymo apribojimais siekiama užkirsti kelią bet kokiai netinkamai prieigai prie Exchange Server 2019 paslaugų. Taip užtikrinamas didesnis įmonės ir jos ryšių saugumas, nes svetimi ar nelicencijuoti galiniai įrenginiai neturi prieigos prie el. pašto ir kitų serverio duomenų.

Kuo skiriasi Exchange Server 2019 įrenginio licencijos ir naudotojo licencijos?

Iš esmės Exchange Server 2019 įrenginio licencija (angl. Device CAL) nesiskiria nuo naudotojo licencijos (angl. User CAL) funkcionalumo požiūriu. Skirtumas slypi atitinkamo tipo prieigos prie Exchange serverio privalumuose. Be to, įmonėje yra darbo vietų skaičius ir įranga, taip pat darbo eiga, kuria naudotojai naudojasi Exchange serveriu: pavyzdžiui, kai kuriose MVĮ įvairūs darbuotojai naudojasi vienu galiniu įrenginiu, kad pakaitomis galėtų naudotis Exchange serveriu, skambinti el. laiškais ir t. t., o kitose įmonėse naudotojai šiuo tikslu naudojasi visiškai skirtingais galiniais įrenginiais.

Prietaisą su Windows ir įrenginio CAL gali naudoti bet kuris darbuotojas, turintis leidimą naudotis Exchange paslaugomis. Jei licencijuotas galutinis įrenginys yra mobilusis, pvz., nešiojamasis kompiuteris arba planšetinis kompiuteris, atitinkamas naudotojas taip pat gali pasiekti Exchange serverį savarankiškai, pvz., kelyje arba namų biure, naudodamasis interneto prieiga. Todėl Device CAL taip pat siūlo mobiliojo naudojimo parinktis.

Išvada dėl prietaiso CAL

Todėl kiekvienu konkrečiu atveju gali skirtis, kuris Exchange Server 2019 klientų prieigos licencijų tipas suteikia daugiau privalumų naudojant įmonėje. Be darbuotojų, kurie naudoja Exchange serverį ryšiams palaikyti, skaičiaus, taip pat reikia atsižvelgti į vyraujantį prieigos per esamus galinius įrenginius tipą: Jei keli darbuotojai reguliariai naudojasi vienu galutiniu įrenginiu - mobiliuoju ar atskiru - ir pakaitomis juo naudojasi Exchange serveriui pasiekti, pvz., dirbdami pamainomis, Device CAL turi daugiau privalumų.

Ar Exchange Server 2019 licencijavimas naudojant įrenginio licencijas Exchange Server 2019 yra palankesnis nei naudotojo licencijas, nes tada reikia mažiau licencijų, todėl tai priklauso nuo tipinės įmonės darbo eigos. Todėl perkant naudotas Exchange Server 2019 klientų prieigos licencijas, įsigyjant naudotas Exchange Server 2019 kliento prieigos licencijas, reikėtų rinktis CAL.

Microsoft Exchange Server 2019 įrenginio CAL galima įsigyti už vieną licenciją Wiresoft internetinėje parduotuvėje

Exchange Server 2019 įrenginio CAL galima įsigyti Wiresoft internetinėje parduotuvėje vos už vieną kliento prieigos licenciją - tuomet nebetaikomi jokie Microsoft licencijavimo reikalavimai. Kartu jų priskyrimas prie naudotų nesukelia jokių trūkumų jų tinkamumui naudoti - ne tik todėl, kad programinė įranga iš esmės negali susidėvėti.

Informacija apie Wiresoft naudojamos programinės įrangos Exchange Server 2019 įrenginio licencijų licencijų kilmę

Visos Wiresoft siūlomos Exchange Server 2019 įrenginio licencijos CAL yra originalios licencijos, nes jos taip pat siūlomos pagal Microsoft licencijavimo programą; priešingai, Wiresoft CAL yra buvusios Exchange Server 2019 įrenginio apimties licencijos, kurią įsigijo ankstesnis savininkas, įmonė, sudedamosios dalys. Pastaroji perpardavė Wiresoft atskiras įrenginio prieigos licencijas arba visas įrenginio apimties licencijas, o apimties licencijas išskaidė į atskiras licencijas. Todėl šios prietaiso CAL pažymėtos kaip naudojama programinė įranga. Tačiau, nepaisant to, kad naujosios licencijos žymimos kaip naudotos, jas galima naudoti kaip naujas licencijas prieigai prie Exchange Server 2019, nes jos nesiskiria nei funkcionalumo, nei naudojimo laikotarpio apribojimais.

Exchange Server 2019 įrenginių licencijos Exchange Server 2019 kaip naudojama programinė įranga užtikrina pirkėjo saugumą

Exchange Server 2019 įrenginio CAL, siūlomos kaip naudota programinė įranga, yra ne tik ekonomiškas Wiresoft klientų Exchange Server licencijavimo variantas, bet ir saugus bei teisėtas naudojimas! Wiresoft Microsoft Exchange Server 2019 įrenginių licencijos licencijos taip pat suteikia jums, kaip klientui, įprastą pirkėjo saugumą, nes įsigijus iš karto atsisiunčiamos, įskaitant tiesioginį licencijos aktyvavimą naudojant licencijos raktą.

Ar teisėta pirkti arba naudoti naudotas Exchange Server 2019 įrenginio licencijas Exchange Server 2019?

Ne tik Exchange Server 2019 įrenginio CAL, kurias galite įsigyti iš Wiresoft, bet ir visos kitos siūlomos kliento prieigos licencijos gaunamos iš įmonės licencijų atsargų. Todėl kiekvienas CAL pardavimas ir pirkimas grindžiamas galiojančia teismų praktika, pagal kurią aiškiai leidžiama prekiauti Microsoft naudojamomis licencijomis, be to, tai ne kartą aiškiai patvirtinta įvairiuose teismų sprendimuose.

Taigi, pirkdami naudotas Exchange Server 2019 įrenginių licencijas ir jas naudodami, jūs, kaip klientas, turite teisinį saugumą, nes nei Wiresoft, nei jūs, kaip pirkėjas ir naudotojas, dėl to nepažeidžiate jokių teisinių nuostatų.

Dar vienas privalumas: naudojama Wiresoft programinė įranga taip pat yra patikima auditui, nes turi visus ankstesnių pirkėjų įrodymus!

Santrauka: Jūsų privalumai perkant Exchange Server 2019 įrenginių licencijas kaip naudotą programinę įrangą iš Wiresoft

Naudota Wiresoft programinė įranga, skirta Exchange Server 2019 įrenginių licencijoms, yra palanki alternatyva daugelio kitų programinės įrangos teikėjų įprastiniams pasiūlymams - tai taikoma ir kitoms prieigos licencijoms.

Be to, nėra jokių apribojimų, susijusių su mažiausiu įsigyjamų įrenginio CAL skaičiumi, todėl licencijavimas gali būti pritaikytas ir lankstus, o ne griežtai apibrėžtas. Wiresoft klientai taip pat gali sumažinti Exchange Server prieigos licencijavimo išlaidas pagal faktinį serverio paslaugų naudojimą.

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje rasite ne tik Exchange Server 2019 naudojamų įrenginių prieigos licencijų, bet ir naudotojų licencijų CAL ir atitinkamų klientų prieigos licencijų dabartinėms ankstesnėms MS Exchange Server versijoms, taip pat kitų Microsoft serverių programinės įrangos licencijų, įskaitant reikalingas atitinkamas prieigos licencijas. Tai leidžia papildyti kitų verslo sričių programinės įrangos atsargas naudotomis Wiresoft licencijomis ir išvengti papildomų išlaidų naujai aparatinei įrangai, taip pat suderinamumo problemų, kurių gali kilti dėl nevienodų programinės įrangos versijų naudojimo.

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje galite rasti ne tik įrenginio CAL ir serverio licencijų, bet ir kitų Microsoft programinės įrangos programų su visais naudotos programinės įrangos teikiamais privalumais. Jei turite klausimų apie MS Exchange Server 2019 ar bet kurio kito Microsoft produkto įrenginio CAL, nedvejodami kreipkitės į mūsų kompetentingus patarėjus pokalbyje, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE DEVICE CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE DEVICE CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos