Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT PUBLISHER 2021

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10491
 • 164-03723
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
85,90 € * 94,90 € * (9,48% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Suderinama


Publisher 2021 yra universali, galinga programa, skirta profesionaliai leidybai. Programine įranga gali naudotis ne tik įmonės, bet ir privatūs naudotojai, pavyzdžiui, moksleiviai ir studentai, ir kurti įtikinamus įvairaus pobūdžio leidinius - nuo vaizdų redagavimo ir maketavimo iki spausdinamų šablonų kūrimo. Be išsamaus šablonų katalogo, skirto skrajutėms, brošiūroms ir platesniems katalogams, yra daugybė įrankių ir efektų, kuriais galima juos kurti ir toliau redaguoti pagal individualias idėjas. Dėl intuityvios ir patogios naudotojo sąsajos bei aiškaus įrankių išdėstymo net ir nepatyrę naudotojai bei pradedantieji gali greitai pradėti dirbti su Microsoft Desktop Publisher 2021 ir kurti ne tik aukštus standartus atitinkančią spausdintą žiniasklaidą, bet ir tiesiog logotipus, piktogramas ir kitus vaizdo elementus.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT PUBLISHER 2021"

Microsoft Publisher 2021 - atskira programa įsigytoje versijoje

Publisher 2021 - tai universali ir galinga Microsoft programa, skirta profesionaliai darbalaukio leidybai. Programine įranga gali naudotis ne tik įmonės, bet ir privatūs naudotojai, pavyzdžiui, moksleiviai ir studentai, ir kurti įtikinamus įvairaus pobūdžio leidinius - nuo vaizdų redagavimo ir maketavimo iki spausdinamų šablonų kūrimo. Be išsamaus šablonų katalogo, skirto skrajutėms, brošiūroms ir platesniems katalogams, yra daugybė įrankių ir efektų, kuriais galima juos kurti ir toliau redaguoti pagal individualias idėjas. Dėl intuityvios ir patogios naudotojo sąsajos bei aiškaus įrankių išdėstymo net nepatyrę naudotojai ir pradedantieji gali greitai pradėti dirbti su Publisher 2021 ir kurti ne tik aukštus standartus atitinkančią spausdintą žiniasklaidą, bet ir tiesiog logotipus, piktogramas ir kitus vaizdo elementus.

Kaip ir kitose 2021 versijos Office programose, juostos išvaizdą galima individualiai pritaikyti pagal savo poreikius, taip suteikiant daug aiškumo. Todėl MS Publisher 2021 yra tinkamas partneris įtikinamai ir meistriškai įgyvendinti jūsų kūrybines idėjas.

Didelis suderinamumas su įvairiais formatais ir programomis

Maketavimo programa, žinoma, leidžia naudoti įprastus failų formatus, įskaitant .JPG ir .PDF, taip pat Microsoft formatus .XPS ir .PUB; pastarąjį formatą galima atverti net Adobe maketavimo programa. Tai reiškia, kad MS Publisher sukurtus spausdinimo failus galima naudoti ir su kita maketavimo programine įranga, o tai padidina Publisher 2021 suderinamumą. Naujienlaiškiams kurti galima naudoti HTML formatą.

Publisher taip pat gali importuoti failus iš kitų Office programų, pavyzdžiui, Excel diagramas ir lenteles arba jau suformatuotus Word tekstus.

Galiausiai praktinis Pack & Go vedlys automatiškai surenka ir supakuoja visus su leidiniu susijusius ir spausdinimui reikalingus failus (pvz., vaizdus, grafiką ir šriftus) į vieną failą, kurį tereikia nusiųsti spausdinimo tarnybai ar kopijavimo parduotuvei arba padaryti prieinamą per Microsoft Cloud.

Trumpa Publisher 2021 naujų funkcijų apžvalga

Be daugybės optimizavimų, ši nauja Microsoft Publisher versija pasižymi ir išplėstomis naudojimo galimybėmis: Pavyzdžiui, Publisher 2021 taip pat galima naudoti jutikliniuose įrenginiuose su rašikliu. Be to, Publisher dokumentus galima bendrinti su kitais naudodamiesi Microsoft debesijos paslauga OneDrive. Dėl patikimo ten saugomų failų atnaujinimo realiuoju laiku ir aukštų saugumo standartų, garantuojamų taikant duomenų praradimo prevenciją, darbas su Publisher maketavimo dokumentais komandoje yra ne tik veiksmingas, bet ir saugus.

Publisher 2021 , be kita ko, siūlo šias funkcijas ir ypatybes:

 • Dizaino srityje dabar yra atskiras stulpelis, skirtas keliems vaizdams redaguoti.
 • Vaizdais galima keistis intuityviai ir iš karto, naudojant vilkimo ir nuleidimo funkciją.
 • Galima naudoti daugybę naujų vaizdo efektų, pvz., šešėlius, šviesos efektus, 3D efektus ir atspindžius.
 • Jie taip pat gali būti naudojami tekstams kurti.
 • Naudojant internetines nuotraukų paslaugas arba skaitmeninį spausdinimą, baigtus leidinius taip pat galima išsaugoti JPG formatu.

Publisher 2021 paprastai galima įsigyti tik kaip tam tikrų MS Office versijų stacionarią sudedamąją dalį, tačiau Wiresoft taip pat galite įsigyti leidybos programinę įrangą atskirai. Kad galėtumėte naudoti MS Publisher 2021 versiją savo kompiuteryje ar kitame su Windows suderinamame galutiniame įrenginyje, privaloma Windows 10 operacinė sistema.

Wiresoft internetinėje parduotuvėje galite įsigyti naujausią Publisher 2021 versiją, taip pat senesnes versijas ir daugelį kitų Office programų už ypač mažą kainą kaip vieno vartotojo versiją, visiškai be programinės įrangos prenumeratos. Šioje išsamioje apžvalgoje pateikiamos visos įdomios ir svarbios Publisher 2021 naujosios funkcijos.

Microsoft Publisher 2021 funkcijų spektras

Publisher 2021 patobulintos jau patikrintos esamos funkcijos ir įrankiai, taip pat įdiegta naujovių, įskaitant laisvai naudojamą grafiką ir šablonus, todėl šios versijos taikymo galimybių spektras yra dar platesnis nei anksčiau.

Dizaino pasiūlymų naudojimas kuriant dokumentus

Vos tik paleidus Publisher 2021 , rodomas išsamus dizaino šablonų katalogas, kuriame pateikiami pasiūlymai įvairiems tipinių formatų spausdintiniams dokumentams: nuo paprastų vizitinių kortelių iki reklaminių lapelių siuntimui ir išsamių katalogų. Kiekvieną šabloną galima papildomai pritaikyti - spalvas, šriftus ir formatavimą galima pakeisti ar papildyti kitais. Originalaus šablono failas visada išsaugomas, kad jį būtų galima vėl ir vėl pasiekti, nes naujai sukurtas šablonas išsaugomas kaip kopija.

Pradedantieji ir nepatyrę naudotojai ypač įvertins šias dokumentų išankstines nuostatas, kad kiekvieną kartą pasiektų patrauklaus dizaino spausdinimo rezultatą.

Žinoma, taip pat galima kurti savo šablonus ir maketus. Juos taip pat galima išsaugoti kaip šabloną arba pagrindinį failą, kad kitą kartą juos būtų galima naudoti iš karto. Tai padeda specialistams sutaupyti daug laiko ir užtikrina, kad visi juo pagrįsti dokumentai būtų vienodos išvaizdos ir vienodos kokybės.

Leidinių blokų naudojimas

Siekiant užtikrinti, kad dokumentai būtų vienodos išvaizdos, pasikartojančios įvairiuose formatuose ir laikmenose, Publisher 2021 taip pat galima naudoti vadinamuosius statybinius blokus. Tai tipiniai elementai, pavyzdžiui, antraštės, taip pat rėmeliai, langeliai ir kt. Kaip ir šablonų atveju, naudotojai gali naudoti į Publisher integruotus blokus arba kurti savo blokus.

Paveikslėlių ir grafikos redagavimas tiesiogiai Publisher 2021

Grafiką ir nuotraukas galima įterpti tiesiai iš kompiuterio, Microsoft ClipArt bibliotekos, Bing paveikslėlių paieškos arba internetinio nuotraukų albumo. Juos galima bet kada pakeisti ir pakeisti vilkimo ir nuleidimo būdu. Naudojant liniuotės funkciją, po įdėjimo juos galima milimetro tikslumu įstatyti į norimą vietą.

Į Publisher dokumentą importuotus paveikslėlių failus galima redaguoti ir vėliau; galima koreguoti spalvų toną ir intensyvumą, taip pat sumažinti paveikslėlio dydį iki norimo formato. Be to, vaizdus ir tekstus galima papildyti įvairiais efektais, pvz., šešėliais ir atspindžiais, kad jie išsiskirtų.

Publisher 2021 esanti keičiamo mastelio SVG vektorinė grafika net ir padidinta išlaiko ryškumą, todėl visada profesionaliai atvaizduojama, o 3D objektus galima pasukti pagal pageidavimą, kad gautumėte norimą vaizdą.

Naudokite praktiškus teksto langelius

Jei norite išdėstyti ilgesnius tekstus, kurie tęsiasi per kelis puslapius arba kuriuos pertraukia iliustracijos, galite naudotis naudingais įrankiais, kurie padės jums sekti išdėstymą: Jei, pavyzdžiui, į teksto lauką įterpiama per daug teksto, mažame langelyje apatiniame dešiniajame rėmelio kampe apie tai pranešama praleidimo ženklais. Tuomet esamą teksto lauką galima paprasčiausiai padidinti pele arba kelis tokius teksto laukus sujungti, kad likęs tekstas automatiškai atsidurtų kitame lauke. Ši funkcija ypač praverčia vėliau keičiant tekstą, pvz., jį trumpinant ar papildant.

Personalizuokite ir bendrinkite Publisher dokumentus

Norint sukurti asmeninius laiškus, galima automatiškai pridėti visų adresatų vardus, nuotraukas ar net žiniatinklio nuorodas. Jei norite dalytis juodraščiu ar baigtu maketu su kitais darbuotojais, jų el. pašto adresus galite įterpti tiesiai į dokumentą, kad siuntimas būtų dar greitesnis. Naudojant Microsoft debesijos paslaugas OneDrive programoje Publisher taip pat galima išsaugoti duomenis internete, kad gavėjai galėtų juos pasiekti naudodami nuorodą.

Publisher 2021 turi kiekvienos kokybės spausdinimo parinktis

Priklausomai nuo to, kokiu tikslu norima sukurti skrajutes, brošiūras, kvietimus ir kitą reklaminę medžiagą, taip pat grynai asmeninius spaudos gaminius, Publisher 2021 siūlo plačias spausdinimo ir, žinoma, dizaino galimybes. Tai reiškia, kad bet kuriai tikslinei grupei galima pagaminti pageidaujamos kokybės spaudinius. Skaitmeniniam spausdinimui naudojant internetinę spausdinimo paslaugą Publisher dokumentus taip pat galima išsaugoti įprastu .JPG formatu.

Bendrieji Microsoft Publisher 2021 sistemos reikalavimai

Biuro programinę įrangą Publisher 2021 galima atsisiųsti dviem versijomis: 32 ir 64 bitų. Pagal numatytuosius nustatymus įdiegta 64 bitų versija, tačiau 32 bitų operacinėje sistemoje su x86 procesoriumi galima įdiegti tik 32 bitų versiją. Priklausomai nuo pasirinktos versijos, gali skirtis reikalavimai individualiai aparatinei įrangai, pavyzdžiui, darbo vietos ir kietojo disko atminties atžvilgiu. Būtina laikytis šių minimalių reikalavimų:

 • Operacinės sistemos:  Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 arba Windows Server 2022
 • Procesorius: ne mažiau kaip 1,6 GHz arba spartesnis
 • Kietojo disko vieta: mažiausiai 4 GB laisvos vietos
 • Darbinė atmintis: ne mažiau kaip 4 GB RAM
 • Vaizdo plokštė: ne mažiau kaip 1280 x 768 taškų, DirectX 9 arba naujesnė su WDDM 2.0 arba naujesne versija Windows 10

Įsigykite Microsoft Publisher 2021 už mažą kainą kaip atskirą programą Wiresoft

MS Publisher yra klasikinis kai kurių Microsoft Office rinkinių komponentas, todėl paprastai jo atskirai negalima įsigyti, o tik kartu su kitomis Office programomis. Skirtingai nei daugelis kitų Microsoft programinės įrangos tiekėjų, Wiresoft taip pat gali įsigyti Publisher 2021 kaip vieną programą, o svarbiausia - kaip pirkimo versiją.

Jūsų privalumai: Ši Publisher 2021 vieno naudotojo licencija neįpareigoja jus pasirašyti terminuotos prenumeratos su privalomais atnaujinimais ar galimais funkcijų naudojimo apribojimais. Todėl jums dvigubai labiau apsimoka įsigyti Publisher 2021 iš Wiresoft kaip vieną programą, ypač jei jums nereikia visų Office programų.

Saugus programinės įrangos pirkimas su Wiresoft: Čia įsigyjama Publisher 2021 vieno naudotojo licencija paprastai gaunama iš didesnės apimties įmonėslicencijos, todėl tai yra vadinamoji naudojama programinė įranga - tačiau pagal funkcijų spektrą ji yra identiška Publisher programos versijai, kuri taip pat įtraukta į Office Suite 2021. Todėl galime pasiūlyti jums tai už ypač palankią kainą!

Be to, pirkdami naudotą programinę įrangą nesibaiminate jokios teisinės rizikos, nes prekiauti naudota programine įranga aiškiai leidžiama pagal įstatymus. Be to, kiekviena Wiresoft siūloma Microsoft programa, neatsižvelgiant į tai, ar ji buvo anksčiau naudota, ar nenaudota, pirmiausia buvo patikrinta, ar ji tikrai ir nepriekaištingai naudojama, todėl įsigijus ir atsisiuntus į kompiuterį Publisher programinė įranga iš karto 100 % tinkama naudoti neribotą laiką.

Kadangi Wiresoft yra rimtas ir patikimas programinės įrangos platintojas, jis siūlo tik pilnas programos versijas, kurios yra identiškos Microsoft turimoms versijoms ir nėra gautos iš nesaugių šaltinių.

Ypač laisvai samdomi specialistai ir MVĮ, bet ir privatūs naudotojai, pirkdami programinę įrangą su Wiresoft, ypač naudojasi visais Publisher 2021 privalumais, nes sutaupo pinigų. Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje galite įsigyti MS Publisher, taip pat daug kitų Office programų ir kitų Microsoft programų.

Jei turite klausimų apie MS Publisher 2021 arba bet kurią kitą Microsoft programą, tiesiog susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba pokalbiais.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT PUBLISHER 2021"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT PUBLISHER 2021"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos