Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2016 DUOMENŲ CENTRAS 16 BRANDUOLIŲ
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2016 DUOMENŲ CENTRAS 16 BRANDUOLIŲ

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10108
  • 9EA-00122
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
1 233,90 € * 1 369,90 € * (9,93% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Core 16 Core 
Įrenginiai 1x
Virtualios mašinos Neribotas
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija


Windows Server 2016 m. siūlo visas prielaidas, kad visiškai atitiktų didelių organizacijų ir įmonių reikalavimus, susijusius su dideliu virtualizacijos laipsniu, atsižvelgiant į naudojamą ir teikiamą ; tai 10 versija. 16- paketas sudaro licencijavimo su leidimu pagrindą. Datacenter Server Services Server WindowsCore Server Datacenter

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2016 DUOMENŲ CENTRAS 16 BRANDUOLIŲ"

Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 16-Core

Bene geriausiai pasaulyje žinoma operacinė sistema, t. y. "Microsoft" Windows, naudojama ne tik privačiajame sektoriuje, o jos naudotojai gali naršyti, redaguoti dokumentus ir dirbti su įvairiais duomenimis. Ši programinė įranga taip pat naudojama profesionaliose ir didelėse įmonėse, pavyzdžiui, ji suteikia galimybę saugoti ir valdyti didelius duomenų kiekius serveryje. Serverių užduotims spręsti sukurta "Microsoft Windows Server 2016 Datacenter". Šiame straipsnyje paaiškinama, kas yra ši programinė įranga.

Kas tiksliai yra "Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 16-Core" ir kam ši programinė įranga gali būti naudojama?

Ši programinė įranga - tai operacinė sistema, kuri palengvina ir leidžia administruoti serverius. Naudotojas gali valdyti savo serverius, juos nustatyti ir sukurti debesį, prie kurio gali prisijungti naudotojai. Sistema optimizuota darbui su serveriais ir užtikrina greitą ir sklandų keitimąsi duomenimis. Paprastai "Microsoft Windows Server 2016 Datacenter" gali būti įdiegta kaip grafinės sąsajos sistema arba kaip terminalas, t. y. komandų eilutė. Šiuo atveju sistema sukuriama vieną kartą ir vėliau pati atlieka savo užduotis; tiesioginė sąveika paprastai nereikalinga. Be to, naudojant "Microsoft Windows Server 2016 Datacenter" kompiuterį labai retai reikia paleisti iš naujo, todėl užtikrinamas sklandus veikimas. Tada naudotojai gali keistis duomenimis per serverį arba naudoti serverį įvairiems skaičiavimams atlikti. Tačiau serverio sparta priklauso nuo techninės įrangos ir kompiuterio įrangos.
Naudojant vadinamąsias apsaugotas virtualiąsias mašinas taip pat galima kurti apsaugotas virtualiąsias mašinas, t. y. operacines sistemas, kurios gali apsaugoti ypač slaptus ir svarbius duomenis. Duomenų centro operacinėje sistemoje virtualizavimo apribojimų nėra.

Kaip įdiegti "Microsoft Windows Server 2016 Datacenter"?

Norint įdiegti "Microsoft Windows Server 2016 Datacenter", reikia kompiuterio, t. y. serverio. tada Windows Serverį galima įdiegti iš kompaktinio disko arba USB atmintinės. Atitinkama laikmena įdedama į kompiuterį ir turėtų būti atpažįstama BIOS, todėl diegimas prasidės automatiškai. Jei serveris neprijungtas prie ekrano, gali būti diegiama per grafinę sąsają arba komandinę eilutę. Abiem atvejais naudotojui diegimo metu vadovauja vedlys. Įdiegus serveris yra paruoštas naudoti ir gali būti naudojamas numatytoms užduotims atlikti. Dažniausiai toks serveris veikia be ekrano, todėl prie "Microsoft Windows Server 2016 Datacenter" galima prisijungti per komandinę eilutę saugiu ryšiu (SSH).

Į kiek kompiuterių galima įdiegti "Microsoft Windows Server 2016 Datacenter"?

"Microsoft Windows Server" galima įdiegti ir naudoti dviejų branduolių procesorių kompiuteryje.

Kokie yra kompiuterio techninės įrangos reikalavimai norint įdiegti "Microsoft Windows Server 2016 Datacenter"?

Kompiuteryje turi būti bent 1,4 GHz taktinio dažnio procesorius, palaikantis 64 bitų operacijas. Be to, reikia mažiausiai 512 MB operatyviosios atminties ir 32 GB vietos kietajame diske, kad būtų galima įdiegti "Microsoft Windows Server". Didesnė operatyvioji atmintis arba SSD gali gerokai padidinti serverio našumą. Be to, tinkamam serverio veikimui užtikrinti būtinas eterneto adapteris, kuris paprastai jau būna įdiegtas techninėje įrangoje.        

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2016 DUOMENŲ CENTRAS 16 BRANDUOLIŲ"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2016 DUOMENŲ CENTRAS 16 BRANDUOLIŲ"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos