Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD MAC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WORD MAC 2021

Galima atsisiųsti akimirksniu

  • SW10492
  • 3YF-00233
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
85,90 € * 94,90 € * (9,48% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
"MacOS"  Monterėjus, Big Sur, Katalina, Mohavė


Word 2021 for Mac - tai naujausia klasikinės tekstų redagavimo programinės įrangos iš , kuri taip pat plačiai naudojama "Apple" kompiuteriuose, versija. Universalioje programoje yra daug intuityviai naudojamų funkcijų ir įrankių, kurie neapsiriboja vien tik tekstinių dokumentų kūrimu ir redagavimu: Jį papildo daugybė galimybių, leidžiančių aiškiai struktūrizuoti ir informatyviai iliustruoti diagramomis ir lentelėmis. Todėl for Mac tinka ne tik verslo korespondencijai, bet ir profesionaliai parašytoms ataskaitoms ir esė, moksleivių ir studentų tezėms bei disertacijoms, taip pat skrajutėms, lankstinukams, brošiūroms ir vizitinėms kortelėms kurti. dokumentus galima tiesiogiai išsaugoti programoje kaip PDF dokumentus, kad juos būtų galima spausdinti. for Mac taip pat atpažįsta kitus failų formatus, kuriuos galima toliau apdoroti programa. Microsoft Office Word Word Word

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WORD MAC 2021"

Microsoft Word 2021 for Mac kaip atskira programa

Word 2021 for Mac yra naujausia klasikinės Microsoft tekstų redagavimo programos, kuri taip pat plačiai naudojama Apple kompiuteriuose, versija. Ši universali biuro programa siūlo daug intuityviai naudojamų funkcijų ir įrankių, kurie neapsiriboja vien tekstinių dokumentų kūrimu ir redagavimu: Jį papildo daugybė galimybių aiškiai struktūrizuoti ir informatyviai iliustruoti grafikais ir lentelėmis. Todėl Word for Mac tinka ne tik verslo korespondencijai, bet ir profesionaliai parašytoms ataskaitoms ir esė, moksleivių ir studentų baigiamiesiems darbams bei disertacijoms, taip pat skrajutėms, lankstinukams, brošiūroms ir vizitinėms kortelėms kurti. Word dokumentus galima išsaugoti tiesiogiai programoje kaip PDF dokumentus, kad juos būtų galima spausdinti. Word for Mac taip pat atpažįsta kitus failų formatus, kuriuos galima toliau redaguoti.

Word for Mac palengvina visų rūšių tekstinių dokumentų kūrimą, nes turi platų tipinių, dažnai naudojamų formatų šablonų pasirinkimą, papildytą papildomomis tipografijos ir maketavimo parinktimis, be kita ko, leidžiančiomis greitai ir efektyviai kurti įskaitomus tekstus. Išmaniosios priemonės, tokios kaip rašybos tikrintuvas ir daugybė automatinio taisymo parinkčių, įskaitant individualiai išplečiamą žodyną, padeda lengviau rašyti laiškus, esė, referatus ir kitus dokumentus pagal galiojančias rašybos taisykles.

Visus Word for Mac sukurtus tekstus galima pažymėti, kad juos būtų galima pateikti kitiems darbuotojams, pavyzdžiui, įterpiant vandens ženklus, ir taip apsaugoti nuo kopijavimo.

MS Word 2021 for Mac , be šių patikrintų ankstesnių Word versijų funkcijų, žinoma, yra daug naujų, ne mažiau praktiškų funkcijų, kad ne tik rašyti ir redaguoti, bet ir sutelktai skaityti būtų dar lengviau ir veiksmingiau nei anksčiau. Be pertvarkytos juostos, tai ir naujos peržiūros parinktys, kurios pagreitina konkrečių sakinių ar skirsnių paiešką ilgesniuose tekstiniuose failuose, taip pat tamsusis režimas, kuris palengvina akis, kai prie ekrano dirbama ilgesnį laiką, ir kitos mokymosi priemonės, kurios palengvina skaitymą ne tik studentams ir moksleiviams. Patobulinta prieinamumo parama taip pat optimizuoja tekstus tiems skaitytojams, kuriems sunkiau suprasti turinį.

Naujoji laisvosios rankos funkcija taip pat leidžia lengvai piešti eskizus ir diagramas ranka ir įterpti juos tiesiai į dokumentą.

Wiresoft internetinėje parduotuvėje galite įsigyti naujausią Word 2021 versiją Mac kompiuteriams ir, žinoma, ankstesnes versijas, taip pat kitas Mac kompiuteriams skirtas Office programas kaip atskiras programas už ypač mažą kainą.

Išsami visų naujų Word 2021 for Mac funkcijų apžvalga

Ne tik Mac vartotojai, kurie jau moka Word, įvertins naujas 2021 m. versijos funkcijas, bet ir pradedantieji galės pasinaudoti įvairiomis šios Office programos teikiamomis profesionalaus ir efektyvaus tekstų kūrimo ir skaitymo galimybėmis. Ypač tikslingo redagavimo funkcijos ir integruoti vertimo įrankiai taip pat padeda specialistams dar geriau susikaupti, nereikia atidaryti kitos programos - viskas įmanoma Word programoje. Tai taip pat taikoma jau minėtam dokumentų sudarymui be kliūčių, taip pat sudėtingų matematinių formulių įtraukimui naudojant LaTeX. Svarbiausios Word 2021 for Mac funkcijos:

Dar geresnis aiškumas, nes galite rinktis iš skirtingų vaizdo parinkčių

Vartotojai, kurie jau yra susipažinę su Word for Mac, iškart atpažins naujojo Word 2021 for Mac siūlomas vizualines naujoves: Word for Mac 2016 jau pažįstama juostos naudotojo sąsaja čia sujungta su modernia, Windows būdinga plytelių išvaizda. Nauja yra tai, kad dažniausiai naudojami elementai ir funkcijos išdėstyti taip, kad juos būtų galima lengviau rasti.

Word 2021 for Mac taip pat galima toliau naudoti įprastą juostos išvaizdą, todėl sąsają taip pat galima pertvarkyti. Specialiai Word naudojimui jutiklinius ekranus turinčiuose įrenginiuose, pvz., planšetiniuose kompiuteriuose ir išmaniuosiuose telefonuose, pagerintas jutiklinis jautrumas, kad būtų galima įvesti duomenis rašikliu.

Be to, Word 2021 for Mac galima naudoti naujas baltos, tamsiai pilkos ir juodos spalvos temas; šie santūresni fonai taip pat padeda susikaupti rašant ir skaitant tekstus. Juoda spalva yra kontrastingiausia.

Integruoti mokymosi įrankiai leidžia efektyviau dirbti su tekstu

Profesionalūs naudotojai taip pat įvertins integruotus mokymosi įrankius Word 2021 for Mac . Iš pradžių jie buvo skirti moksleiviams ir studentams, kad padėtų greičiau suvokti tekstą, tačiau jie taip pat padeda naudotojams, kurie reguliariai naudoja Word biure. Naudojant mokymosi įrankius, pavyzdžiui, galima reguliuoti stulpelių plotį ir atstumus tarp tekstų, taip pat spalvas, o aiškesnį teksto pateikimą lengviau matyti.

Naudodami įrankį Line focus (liet. eilutės fokusavimas) skaitymo sritį galite apriboti iki vienos, trijų ar penkių eilučių, o jei norite, kad tekstas būtų skaitomas garsiai, skaitomos ištraukos tuo pačiu metu yra paryškinamos. Taip lengviau sekti, ką girdite tekste, geriau susikaupiate ir mažiau išsiblaškote.

Iš senesnių Word versijų žinomas fokusavimo režimas taip pat atlieka panašią užduotį - paslepia visas įrankių juostas, kad dokumentas būtų rodomas aiškiau.

Suaktyvinus funkciją Cue Audio, taip pat gaunamas grįžtamasis garsinis ryšys. Ji lydi jus rašant įvairiais garso efektais ir taip pateikia garsines užuominas, jei keičiate tam tikras parinktis, taip pat patvirtina atliktą veiksmą, pavyzdžiui, kai trinate ar įterpiate turinį.

Redaguojant didelius tekstinius dokumentus, atskirų ištraukų ar konkrečių skyrių paieška gali greitai tapti paini. Word 2021 for Mac programoje, be įprasto vertikalaus Word dokumento rodymo, kai visi puslapiai slenkami iš viršaus į apačią, yra naujas rodinys Puslapis po puslapio, kuriuo galite vartyti Word dokumentą kaip knygą. Vidutinės apimties tekstams, kurie vis dėlto turi daug puslapių, taip pat skirta nauja funkcija Miniatiūros, leidžianti greitai orientuotis: ją įjungus puslapiai rodomi mažais gabaliukais, kad galėtumėte lengviau rasti ieškomas vietas.

Optimizuotas prieinamumas, nes lengviau palaikomas klaidų taisymas

Programoje Word 2021 for Mac , be jau įtrauktų ir patobulintų funkcijų, taip pat yra naujų įrankių, skirtų tekstams optimizuoti, kad jie būtų tinkami ir ribotų skaitymo ir supratimo gebėjimų naudotojams. Įjungtas palaikomasis klaidų taisymas siūlo patobulinimus spustelėjus meniu punktą Patikrinti, kuriuos galite iš karto priimti vienu spustelėjimu. Šiam tikslui taip pat integruoti tarptautiniu mastu galiojantys standartai, kurie buvo įdiegti tokiems neįgaliems skaitytojams, kad būtų lengviau suprasti tekstą.

Integruota vertimo funkcija su Translator

Anksčiau Word vartotojai, rašydami ar skaitydami užsienio kalbos žodžius ar visą teksto ištrauką kita kalba, turėdavo palikti Word programą ir per naršyklę iškviesti svetainę, kad gautų vertimą, o dabar Word 2021 for Mac programoje to daryti nebereikia: Užtenka kursoriumi pažymėti reikiamą tekstą ir įjungti integruotą vertimo funkciją su automatiniu kalbos atpažinimu. Microsoft Translator Word 2021 for Mac yra daugiau kaip 60 kalbų, iš kurių 11 galima išversti.

Laisvos rankos įrankis spontaniškai braižyti diagramas

Tai, kas įmanoma jutikliniuose kompiuteriuose ar išmaniuosiuose telefonuose, dabar pasiekiama ir  Word 2021 for Mac - su naujuoju Freehand Drawing įrankiu. Norint naudotis laisvosios rankos įrankiu, naudotojams nereikia nei rašiklio, nei lietimui jautraus paviršiaus; jie taip pat gali jį naudoti naudodami kompiuterio pelę ir spontaniškai žymėti tekstą arba kurti eskizus ir formules, kuriuos vėliau taip pat galima toliau redaguoti, perkelti ar kopijuoti.

 Word 2021 for Mac Microsoft pateikia keletą skaitmeninių rašiklių, įskaitant pieštuką piešimui, rašiklį rašymui ir žymeklį paryškinimui. Įrankius galima naudoti įvairaus pločio rašikliais, 16 pilnų spalvų ir 8 efektus, pavyzdžiui, vaivorykštės, galaktikos, lavos, vandenyno, aukso, sidabro ir kitus.

Įterpkite ir redaguokite keičiamo mastelio vektorinę grafiką

Word 2021 for Mac pateikiama plati nemokamų piktogramų, piktogramų, simbolių ir t. t., įskaitant 3D vaizdus, biblioteka, skirta iliustruoti pristatymams ir darbalapiams. Mastelinė vektorinė grafika, dar vadinama SVG failais (Scalable Vector Graphics), yra ypač įdomi, nes jos dydį galima keisti, pasukti 360° kampu ar net nuspalvinti neprarandant vaizdo kokybės.

LaTeX naudojimas Word 2021 for Mac programoje kuriant sudėtingas formules

Word integruotas formulių redaktorius yra universalus įrankis, tačiau jo galimybės yra ribotos, kai reikia rodyti sudėtingesnes formules, dažnai pasitaikančias moksliniuose tekstuose. Naujasis Word 2021 for Mac dabar taip pat palaiko LaTeX - tarptautinį standartą, taikomą kuriant profesionalias išsamias formules, kurias galima konvertuoti su juo.

Sistemos reikalavimai Microsoft Word 2021 naudojimui Mac kompiuteryje

Toliau pateiktos specifikacijos atitinka reikalavimus, keliamus Word 2021 for Macįdiegimui ir veikimui Apple įrenginyje.

  • Operacinė sistema: galiojanti trijų dabartinių macOS operacinių sistemų versija
  • Procesorius: Intel arba Apple Silicon (M1)
  • Atmintis: bent 4 GB
  • Kietasis diskas: bent 10 GB laisvos vietos
  • Vaizdo plokštė: 1 280 x 800 taškų

Pirkite Word 2021 for Mac kaip atskirą biuro programą iš Wiresoft

MS Word for Mac yra neatsiejama Microsoft Office paketo, skirto macOS, dalis. Skirtingai nei daugelis kitų programinės įrangos tiekėjų, Wiresoft internetinėje parduotuvėje galite įsigyti Word 2021 for Mac kaip atskirą programą, o ne tik kaip atitinkamo   Office Suite 2021 paketo dalį. Mūsų siūloma Word programa Mac kompiuteriams yra įsigyjama versija, o tai reiškia, kad jūs neįsipareigojate prenumeruoti jokių mokamų atnaujinimų. Be to, Word 2021 for Mac yra atskira programa, todėl nereikia laikytis jokių jos naudojimo laiko apribojimų. Todėl pirkdami Word 2021 for Mac iš Wiresoft taip pat sutaupysite pinigų. Ypač savarankiškai dirbantiems asmenims ir nedidelėms įmonėms, kuriose dirba nedaug darbuotojų ir kurios nenori naudoti jokių kitų Office pakete esančių programų, išskyrus Word, įsigyti Word 2021for Mac kaip atskirą programą yra ypač nebrangus būdas naudoti klasikinę teksto redagavimo programinę įrangą verslo ar asmeniniais tikslais. Ši vieno naudotojo licencija yra tokia pati kaip Word programos, kuri taip pat įtraukta į Office Suite 2021 for Mac.

Ne tik Word 2021 for Mac, bet ir visos kitos Microsoft programinės įrangos licencijos, kurias galite įsigyti Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje MacOS, visada yra originalios Microsoft vieno naudotojo pilnosios versijos. Paprastai jie gaunami iš didelės apimties licencijų arba gali būti jau panaudoti. Tačiau dėl to neatsidursite nepalankioje padėtyje: Wiresoft, kaip patikimas programinės įrangos pardavėjas, nesiūlo nei bandomųjų Microsoft programinės įrangos versijų, kurios galioja ribotą laiką, nei bandomųjų versijų, kurias galima naudoti ribotai.

Tai reiškia, kad jums garantuojama, jog kiekvieną iš Wiresoft įsigytą programinės įrangos produktą po pirkimo galėsite visiškai ir teisėtai naudoti, įskaitant tokias naudotas programas, nes jas pirminis pirkėjas pašalino arba ištrynė tuo pačiu metu, kai jas pardavė Wiresoft, todėl jas vėl galima naudoti 100 %. Saugumo sumetimais Wiresoft prieš perparduodama visus šiuos licencijos produktus kruopščiai patikrina, ar jie iš tikrųjų tinkami naudoti.

Taip pat galite pasinaudoti mūsų kompetentingomis konsultacijomis el. paštu, telefonu ir pokalbiais, jei turite daugiau klausimų dėl Word 2021 for Mac ar bet kurios kitos biuro programinės įrangos įsigijimo.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WORD MAC 2021"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WORD MAC 2021"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos