Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT POWERPOINT 2019

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10127
 • 079-06748
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
51,90 € * 56,90 € * (8,79% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Suderinama


Microsoft PowerPoint yra klasikinė programinė įranga, skirta įtikinamai vizualizuoti informaciją ir kurti ryškias prezentacijas. PowerPoint 2019 - tai naujausia patikrintos Office programinės įrangos versija, skirta profesionalioms prezentacijoms kurti darbe, mokykloje ir universitete. Profesionalams, taip pat ir pradedantiesiems, padeda intuityviai naudojamos priemonės, kuriomis galima informatyviai ir kartu įspūdingai skaidrėse sudėlioti temas ir turinį bei perteikti juos gyvai pristatant.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT POWERPOINT 2019"

Microsoft PowerPoint 2019 kaip atskira programa

Microsoft PowerPoint - tai klasikinė programinė įranga, kuria galima kurti įtikinamas informacijos vizualizacijas ir vaizdingus pristatymus. Naudodami "PowerPoint 2019" galite naudotis naujausia patikrintos Office programinės įrangos versija ir kurti profesionalias prezentacijas darbe, mokykloje ir universitete. Profesionalams ir pradedantiesiems padeda intuityvūs įrankiai, kuriais galima informatyviai ir kartu įspūdingai parengti temas ir turinį skaidrėse bei perteikti juos gyvai pristatant.

Naujai pertvarkyta ir patogi Microsoft PowerPoint 2019 sąsaja leidžia greitai pradėti dirbti su programa, o platus šablonų ir dizaino parinkčių asortimentas leidžia kurti individualios išvaizdos prezentacijų skaidres.

Naujajame PowerPoint 2019 taip pat palaikomas lietimui optimizuotas naudojimas planšetiniuose kompiuteriuose, taip pat skaitmeninių rašiklių naudojimas - šiuo atveju ypač reikėtų paminėti naują laisvosios rankos piešimo įrankį, su kuriuo galima spontaniškai naudoti savo pačių sukurtus dizainus.

Sujungus su "Microsoft OneDrive", "PowerPoint 2019" taip pat galima naudoti komandose per debesį. Aukšti saugumo standartai užtikrina sklandų bendradarbiavimą. Be to, tai dar labiau palengvina prieinamų prezentacijų kūrimą nei anksčiau.

Paprastai PowerPoint 2019 galima įsigyti tik kaip fiksuotą atitinkamos Office versijos komponentą, tačiau Wiresoft taip pat galite įsigyti programinę įrangą atskirai. Norint naudoti "PowerPoint 2019" kompiuteryje ar kitame prietaise, privaloma operacinė sistema Windows 10. Wiresoft internetinėje parduotuvėje galite įsigyti dabartinę "PowerPoint 2019", taip pat senesnes versijas ir kitas Office programas už ypač mažą kainą kaip vieno vartotojo versiją be programinės įrangos prenumeratos. Visos įdomios naujos "PowerPoint 2019" funkcijos pateikiamos toliau pateiktoje išsamioje apžvalgoje.

Naujų PowerPoint 2019 versijos funkcijų apžvalga

Programoje PowerPoint 2019 yra ne tik daug ankstesnių įrankių patobulinimų ir patobulinimų, pavyzdžiui, išplėstinės priartinimo galimybės ir SVG bei 3D grafikos naudojimas, bet ir keletas naujų funkcijų.

Specialios PowerPoint funkcijos įspūdingoms prezentacijoms

Programoje PowerPoint 2019 siūloma keletas naujų patogių funkcijų, kurios prezentacijas padaro dar gyvesnes ir įdomesnes:

 • Naudojant funkciją "Morph" sukuriami sklandūs perėjimai tarp atskirų skaidrių, taip pat galima animuoti atskirus objektus ar tekstą.
 • Priartinimo funkcijos taip pat leidžia sukurti dinamiškesnes prezentacijas: Naudodami skaidrių priartinimą pranešėjai gali laisvai naršyti tarp konkrečių skaidrių, skyrių ir prezentacijos dalių, vizualiai jų nepertraukdami. Taip priartinimo efektas sukuria tęstinumo įspūdį.
 • Taip pat galima naudoti priartinimą, kad išryškintumėte tik skaidrėse esančias detales.
 • Naudojant santraukos priartinimą visą prezentaciją galima apibendrinti vienoje skaidrėje ir sukurti dinamišką efektą.
 • Pristatymus ekrane taip pat galima rengti naudojant skaitmeninį rašiklį "Surface Pen" arba bet kurį kitą rašiklį, kurį galima naudoti per "Bluetooth": Tai taip pat leidžia lengvai perjungti skaidres; be to, prezentacijos metu galima paryškinti atskiras skaidrės sritis ir atkreipti į jas papildomą dėmesį.
 • Įrašymo funkcijos suteikia galimybę įrašyti vaizdo ir garso komentarus, taip pat gestus, skirtus skaitmeniniam laisvosios rankos įvedimui. Visos turimos funkcijos aiškiai išdėstytos juostos skirtuke "Įrašas".
 • Eksportuojant prezentaciją kaip vaizdo failą, dabar galima naudoti ir didelės raiškos 4K rezoliuciją, kad filmai būtų ryškūs.

Nauji diagramų tipai ir 3D modeliai

Be ankstesnių į "PowerPoint" integruotų grafikų ir modelių, 2019 m. versijoje yra daug kitų grafikų ir trimačių modelių, kurie dar labiau išplečia pristatymų iliustravimo galimybes:

 • Naujuosius integruotus 3D modelius galima pasukti 360° kampu ir keisti jų mastelį: Vartotojai taip pat gali patys kurti tokį trimatį turinį ir įterpti jį į "PowerPoint" failą.
 • Taikant morfinį perėjimą, 3D modelius taip pat galima animuoti.
 • Dabar turimi keičiamo mastelio vektorinės grafikos (dar vadinami SVG (Scalable Vector Graphics) failai), kaip ir 3D modeliai, pasižymi tuo privalumu, kad juos galima didinti, mažinti ir pasukti pagal pageidavimą neprarandant vaizdo kokybės, be to, juos galima toliau apdoroti naudojant filtrus.
 • Geografinius duomenis galima vos keliais veiksmais paversti žemėlapio diagrama, pavyzdžiui, norint iliustruoti tam tikrus statistinius pasiskirstymus vietovėje.
 • Naujosios piltuvėlio diagramos gali būti naudojamos ypač aiškiai iliustruoti procesų etapus.

Bendrosios funkcijos

Be šių naujų įrankių ir funkcijų, "PowerPoint 2019" taip pat siūlo daugybę kitų naujovių, kurios visų pirma padeda laisvai braižyti, palengvina prieinamų pristatymo dokumentų kūrimą ir apskritai dar labiau padidina programos naudojimo efektyvumą.

Naujos "PowerPoint" darbalaukio rodinio ir funkcijų parinktys

Programoje " PowerPoint 2019" taip pat patobulintas svetainės Office dizainas ir įdiegtos šios funkcijos, kurias galima įjungti pagal jūsų pasirinkimą:

 • "PowerPoint 2019" dabar yra daugiau dizainų, kurie ypač padeda susikaupti dirbant, nes programai būdingos langų spalvos pakeistos achromatiniais tonais: Pavyzdžiui, balta spalva suteikia labai ryškų vaizdą, o tamsiai pilka ir ypač juoda su tamsiuoju režimu turi ypač mažesnį poveikį ir yra lengvai pastebimos.
 • Ankstesnė tipinė, gerai pažįstama juostos išvaizda programoje "PowerPoint 2019" buvo sujungta su plytelių išvaizda, kaip tai matyti ir iš operacinės sistemos Windows 10. Dabar dažnai naudojami elementai ir funkcijos yra labiau paryškinti, kad juos būtų galima greičiau rasti. Be to, skirtukus galima išdėstyti kitaip, taip pat galima visiškai paslėpti juostą, kad funkcijos būtų pasiekiamos tik iš bendrosios meniu juostos.

Laisvos rankos įrankis ir kitos grafikos funkcijos programoje PowerPoint 2019

Programoje "PowerPoint 2019" yra galingas laisvosios rankos įrankis, kurį galima valdyti ne tik įvedant rašikliu ir liečiant, bet ir kompiuterio pele, pavyzdžiui, laisvai braižyti diagramas ir formules ir iš karto įterpti jas į pristatymą arba spalvotai paryškinti teksto fragmentus, kaip jau seniai galima "Word" programoje. "PowerPoint", be kitų, turi šias funkcijas ir efektus:

 • Paryškinti ir piešti galima naudoti įvairių storių ir spalvų skaitmeninius rašiklius: pieštuką, skirtą eskizavimui, įprastam rašymui, ir populiarųjį ryškiklį, kuris spalvina žodžius ir pan. Taip pat galima įsigyti rašiklių su metalo efektu, taip pat kitų grafinių efektų su tokiais apibūdinančiais pavadinimais kaip galaktika ir vaivorykštė, lava, vandenynas, sidabras ir auksas.
 • Naudodami įrankį "Freehand" ir funkciją "Freehand FormulaInsert" galite laisvai kurti ir įterpti į pristatymą dar sudėtingesnes matematines formules.
 • Kartais norima tik panaudoti tam tikrą vaizdo detalę, tačiau be dėmesį blaškančio fono, kurį vėliau reikia pašalinti. Programoje "PowerPoint 2019" apkarpyti dar lengviau, nes programa automatiškai nustato fono sritį. Tačiau pataisymus galima atlikti naudojant integruotą pieštuką, kad dalis būtų galima pridėti atgal arba jas pašalinti.
 • Naudojant pieštuką taip pat galima pasirinkti tam tikras lentelės sritis ir tik jas naudoti grafike.

Prieinamų prezentacijų kūrimas programoje PowerPoint

Programoje PowerPoint 2019, be ankstesnių patobulintų galimybių, taip pat yra naujų funkcijų, kuriomis kuriant skaidres galima optimizuoti prezentacijų turinį, kad jas būtų lengviau perskaityti ir suprasti regos sutrikimų turintiems žiūrovams.

 • Kai įjungtas pagalbinis klaidų taisymas, "PowerPoint 2019" pateikia patobulinimų pasiūlymų, pagrįstų tarptautiniu mastu pripažintais standartais. Paspaudus "Peržiūrėti", programa kiekvienu atveju pateikia pasiūlymų, kurie priimami ir automatiškai įgyvendinami dar vienu paspaudimu.
 • Pavyzdžiui, klaidų taisymo įrankis atkreipia dėmesį į trūkstamą alternatyvų tekstą vaizdiniuose objektuose, taip pat nepakankamą grafikos ir vaizdų spalvų kontrastą: Naudodamas "pilkos skalės" vaizdą, "PowerPoint" imituoja spalviškai aklo žmogaus vaizdą.
 • Naudojant iš anksto parengtus "PowerPoint" skaidrių šablonus, automatiškai integruojami tokie skaidrių pavadinimai, kuriuose yra antraščių struktūra.
 • Šiuo atveju dirbtinio intelekto funkcija "QuickStarter" taip pat suteikia praktinę pagalbą pradedant naują pristatymą, nes padeda naudotojams parengti jo planą ir atlikti teminį tyrimą. Įvedus temą, "QuickStarter" parodo tinkamų potemių sąrašą ir pasiūlo kiekvienai temai tinkamą skaidrių rinkinį. Remiantis "Bing" tyrimais, sukuriamos skaidrės su atitinkamu turiniu, kurias galima pasirinkti spustelėjus. Kitame etape galima pridėti tinkamą išvaizdą, įskaitant foninę grafiką, kad kito pristatymo pagrindas būtų paruoštas vos per kelias minutes.

Lengvesnis bendradarbiavimas su "PowerPoint" dokumentais

Jei su pristatymu dirba keli žmonės, galima rodyti jų pakeitimus ar atsiliepimus, įskaitant autoriaus vardą ir pavardę, ir juos atšaukti. Tam prezentacijos kopija turi būti paskelbta debesyje "OneDrive" arba "SharePoint". Kai tik visi dalyvaujantys asmenys prideda savo pakeitimus ar pastabas, originalą ir kopiją galima palyginti ir abi versijas sujungti.

PowerPoint 2019 sistemos reikalavimai

 • Būtinai reikalingos operacinės sistemos: Windows 10; Windows Server 2019
 • Procesorius: ne mažiau kaip 1,6 GHz
 • Kietojo disko vieta: ne mažiau kaip 16 GB (32 bitų) arba 20 GB (64 bitų)
 • Operatyvioji atmintis: ne mažiau kaip 2 GB RAM (32 bitų) arba 4 GB RAM (64 bitų) - rekomenduojama: 4 GB
 • Vaizdo plokštė: ne mažiau kaip 1280 x 768 taškų, ne mažiau kaip "DirectX 9" su WDDM 2.0 - rekomenduojama: "DirectX 10

Pirkite PowerPoint 2019 kaip atskirą programą iš Office Suite pigiai Wiresoft

"MS PowerPoint" yra klasikinė "Microsoft" Office rinkinių dalis, kurią paprastai galima įsigyti tik kartu su kitomis Office programomis. "Wiresoft" taip pat galite įsigyti "PowerPoint" programinę įrangą 2019 m. kaip vieną programą - priešingai nei dauguma kitų "Microsoft" programinės įrangos tiekėjų.

Jūsų pranašumas: " PowerPoint" vieno naudotojo licencija neįpareigoja jūsų sudaryti ilgalaikės ir todėl brangios prenumeratos, taip pat neįpareigoja įsigyti atnaujinimų ar taikyti kokių nors naudojimo apribojimų. Todėl pirkti "PowerPoint 2019" iš "Wiresoft" kaip vieną programą dvigubai verta, ypač jei nenorite naudoti Office programų.

Saugus programinės įrangos pirkimas su "Wiresoft": "PowerPoint" vieno naudotojo licencija, kurią čia perkate, dažnai gaunama iš didelės apimties licencijos arba yra vadinamoji naudota programinė įranga - todėl mūsų ypač maža kaina! Pagal funkcionalumą ji visiškai identiška programai "PowerPoint", kuri taip pat įtraukta į " Office Suite 2019". Taip pat galite būti tikri, kad parduodami ar pirkdami tokią programinę įrangą nei jūs, nei mes nepateksime į teisiškai pilkąją zoną! Kiekvieną "Microsoft" programą, naudotą ar nenaudotą, "Wiresoft" patikrino, ar ji iš tikrųjų yra nepriekaištingai tinkama naudoti, todėl ją įsigijus ir atsisiuntus galima 100 % naudoti neribotą laiką.

"Wiresoft", kaip rimtas programinės įrangos platintojas, taip pat siūlo tik pilnas versijas, kurios yra identiškos "Microsoft" programoms. Tai reiškia, kad ypač privatūs naudotojai, laisvai samdomi specialistai ir mažos įmonės gali naudotis visais " PowerPoint 2019" privalumais ir kartu sutaupyti pinigų. "Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje taip pat galite atskirai įsigyti ne tik "PowerPoint", bet ir visas kitas Office programas, taip pat daugelį kitų "Microsoft" programų.

Jei turite klausimų apie "PowerPoint 2019" ar bet kurią kitą Office programą, susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba pokalbių svetaine.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT POWERPOINT 2019"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT POWERPOINT 2019"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos