Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
"MICROSOFT WORD 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

"MICROSOFT WORD 2019

Galima atsisiųsti akimirksniu

  • SW10123
  • 059-09181
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
51,90 € * 56,90 € * (8,79% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32bit/64bit)
Terminalo serveris Suderinama


Word 2019 yra naujausia visame pasaulyje naudojamos "Microsoft" tekstų tvarkymo programinės įrangos versija. Integruotais įrankiais ir intuityviu valdymu plačiai aprūpinta biuro programa toli gražu neapsiriboja vien tik tekstų rašymu ir redagavimu: daugybė dizaino parinkčių leidžia įterpti grafiką ir lenteles, universalios dokumentų pateikimo ir formatavimo galimybės tinka ne tik verslo korespondencijai tvarkyti, bet ir profesionaliai apipavidalintiems diplominiams darbams ir informacinėms ataskaitoms, taip pat vizitinėms kortelėms, brošiūroms ir skrajutėms, kurias galima tiesiogiai "Word" programoje išsaugoti PDF formatu ir spausdinti. Įvairių formatų failus taip pat galima redaguoti naudojant "Microsoft Word".

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį ""MICROSOFT WORD 2019"

Microsoft Word 2019 - universali teksto rengyklė

Word 2019 yra naujausia visame pasaulyje naudojamos "Microsoft" teksto redagavimo programinės įrangos versija. Plačiai aprūpinta Office programa, kurioje integruotos priemonės ir intuityvus jos valdymas yra kur kas platesnis nei vien tik tekstų rašymas ir redagavimas: daugybė dizaino parinkčių leidžia įterpti grafiką ir lenteles, įvairios dokumentų pateikimo ir formatavimo galimybės tinka ne tik verslo korespondencijai pildyti, bet ir profesionaliai apipavidalintiems diplominiams darbams ir informacinėms ataskaitoms kurti, taip pat vizitinėms kortelėms, brošiūroms ir skrajutėms, kurias galima tiesiogiai išsaugoti "Word" programoje PDF formatu ir spausdinti. Įvairių formatų failus taip pat galima redaguoti naudojant "Microsoft Word".

Daugelį tipinių formato šablonų papildo papildomos plačios puslapių išdėstymo parinktys, kad būtų galima kurti aiškius, greitai įskaitomus tekstus; svarbius dokumentus taip pat galima apsaugoti nuo kopijavimo arba pažymėti, kad juos būtų galima toliau naudoti, įdedant vandens ženklus.

Be to, daugybė išmaniųjų įrankių, pavyzdžiui, rašybos tikrinimo ir automatinio taisymo parinktys, padeda lengviau ir greičiau parengti teksto dokumentus pagal galiojančias rašybos taisykles.

Praktiškoje juostoje ypač lengva vienu spustelėjimu greitai perjungti atskiras programas.

Pasirinktinai prijungus darbalaukio programą prie "Microsoft Cloud", keli naudotojai taip pat gali dirbti kartu su dokumentu realiuoju laiku, todėl yra daugybė galimybių pagerinti komandinį darbą. Be to, "Word 2019" yra individualus teisių priskyrimas vienam "Word.doc" dokumentui, kuris, pavyzdžiui, gali apriboti arba neleisti kitam asmeniui skaityti ar redaguoti.

Be šių senesnių "Word" versijų patikrintų funkcijų, "MS Word 2019" taip pat siūlo daug naujų praktinių funkcijų, dėl kurių rašyti, redaguoti ir skaityti tekstinius dokumentus bus dar maloniau ir veiksmingiau nei anksčiau. Tarp jų - tamsusis režimas, kuris yra patogesnis akims, ypač kai ekrane praleidžiamas ilgas laikas, aiškios peržiūros parinktys ilgesniems tekstiniams failams, kurios pagreitina konkrečių fragmentų paiešką, ir patobulinta prieinamumo parama. Mokymosi įrankiai padidina skaitomumą, o laisvosios rankos funkcija leidžia ranka braižyti eskizus ir diagramas ir įterpti juos tiesiai į dokumentą. Norint kompiuteryje naudoti MS Word 2019, prieš tai reikia įdiegti Windows 10. Toliau pateikiamoje apžvalgoje rasite visas svarbias naujas Word 2019 funkcijas.

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje  galite gauti dabartinę Word 2019 versiją, taip pat jos pirmtakę ir kitas Office programas kaip specialią pigią vieną programą.

Visos naujos Word 2019 funkcijos iš pirmo žvilgsnio

Pereiti prie 2019 m. Word versijos gali būti ypač naudinga tiems naudotojams, kurie profesionaliai kuria tekstus ir nori pagerinti savo rašymo ir skaitymo efektyvumą. Daugybė funkcijų padeda dar geriau sutelkti dėmesį į svarbiausius dalykus.

Ypač jei dokumentai turi būti kuriami be barjerų, kad pasiektų adresatų, kuriems sunku skaityti ir suprasti tekstus, ratą, naujai integruotos funkcijos, kuriose atsižvelgiama ir į tarptautinius standartus, palengvina tekstų, kuriuos gali skaityti visi, kūrimą.

Taip pat yra papildomų funkcijų, skirtų moksliniams dokumentams kurti ir skelbti, ypač kai naudojamos sudėtingos formulės, nes dabar tai įmanoma dėl visame pasaulyje naudojamos standartinės LaTeX programos palaikymo.

Didesnis aiškumas naudojant skirtingas peržiūros parinktis

Word 2019 taip pat siūlo daugiau vaizdinių parinkčių. Pavyzdžiui, šioje versijoje suderinta iš "Word 2016" pažįstama juostos naudotojo sąsaja su modernia, pažįstama plytelių išvaizda, kuri būdinga ir svetainei Windows 10. Dažnai naudojami elementai ar funkcijos pateikiami ryškesnėje vietoje, kad būtų pasiekiami dar greičiau.

Jei norite ir toliau naudoti ankstesnėje "Word" versijoje pažįstamą juostos išvaizdą, taip pat galite pertvarkyti sąsają.

Didesnis aiškumas taip pat taikomas naudojant prietaisus su jutikliniais ekranais, pvz., planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus, kuriuose padidintas sąsajos jautrumas įvedimui rašikliu.

Ypač dirbant su didelės apimties teksto dokumentais, greitai gali būti sunku ieškoti konkrečių ištraukų ar skirsnių. Programoje Word 2019 galite ne tik naudoti gerai pažįstamą vertikalųjį vaizdą, kai slinkdami per visus puslapius iš viršaus į apačią, bet ir naująją funkciją "Puslapis po puslapio", kad galėtumėte "Word" dokumentą perversti kaip knygą. Vidutinio ilgio tekstams orientuotis padeda nauja funkcija "Miniatiūros": čia visi puslapiai apžvalgoje rodomi nedideli, kad galėtumėte greitai pereiti į norimą vietą.

Be to, Word 2019 turi subtilesnius fonus su naujomis tamsiomis temomis "Dark Gray" ir "Black", kurios taip pat padeda susikaupti rašant ir skaitant tekstus.

Geresnis prieinamumas ir klaidų taisymo palaikymas

Word 2019 integruotas ir patobulintas pagalbinis klaidų taisymas siūlo patobulinti dokumento prieinamumo užtikrinimo būdus. Tam, be kita ko, remiamasi tarptautiniais standartais, kad būtų užtikrinta, jog turinį būtų lengva skaityti ir redaguoti neįgaliems naudotojams.

Paspaudus meniu punktą "Patikrinti" dalyje "Patikrinti prieinamumą", programa pateiks pasiūlymų, kuriuos reikia ištaisyti, ir juos galėsite lengvai priimti vienu spustelėjimu.

Šiam tikslui taip pat galite naudoti garso grįžtamojo ryšio palaikymą. Naudojant funkciją "Cue Audio", dirbant jus lydės garso efektai ir garso signalai. Ji pateikia akustiškas užuominas arba įspėja, jei netyčia pakeičiate tam tikras parinktis, arba kaip patvirtinimą atlikus veiksmą, pavyzdžiui, siunčiant el. laišką, ištrinant ar įterpiant turinį.

Mokymosi įrankiai veiksmingesniam darbui su tekstu

Mokymosi įrankiai yra ne tik patogi "Word" funkcija studentams, bet ir specialistams, kurie lengviau supranta tekstą. Pavyzdžiui, į "Word 2019" integruotais įrankiais galite koreguoti stulpelių plotį, atstumus tarp tekstų ir puslapio spalvą, kad būtų aiškiau ir lengviau akims.

Fokusavimasis į eilutę padidina jūsų koncentraciją ir užtikrina mažesnį išsiblaškymą, nes skaitymo sritis apribojama viena, trimis arba penkiomis eilutėmis. "Word 2019" programoje, kai norite išgirsti garsiai skaitomą tekstą, tuo pat metu paryškinami skaitomi žodžiai, kad galėtumėte lengvai sekti, ką girdite tekste.

Iš senesnių Word versijų žinomas fokusavimo režimas naudojamas ir Word 2019, kad būtų galima geriau susikaupti: paslėpus visas įrankių juostas dokumentas rodomas aiškiau.

Integruota vertimo funkcija

Norint išversti teksto ištrauką ar net visą tekstą rašant ar skaitant, "Word 2019" nebereikia eiti į tinklalapį per naršyklę ir ten gauti vertimą: dėl integruotos vertimo funkcijos to daryti nereikia, nes naudojama automatinio kalbos atpažinimo funkcija. "Microsoft Translator" apima daugiau kaip 60 kalbų, iš kurių 11 galima išversti.

Laisvos rankos piešimo įrankis

Tai, ką anksčiau buvo galima atlikti jutikliniais kilimėliais ar išmaniaisiais telefonais, dabar galima atlikti ir naudojant naująjį "Word" laisvosios rankos piešimo įrankį. Neprivaloma įvestis rašikliu, jutiklinis valdymas, taip pat kompiuterio pelė, galite naudoti laisvosios rankos funkciją ir daryti žymes tekste arba spontaniškai kurti eskizus ir formules bei juos įterpti.

Šiuo tikslu Microsoft programoje Word 2019 pateikia keletą skaitmeninių rašiklių, įskaitant pieštuką piešimui, rašiklį rašymui ir žymeklį teksto fragmentams paryškinti. Galima rinktis iš skirtingų rašiklio storių, 16 vienspalvių spalvų ir 8 efektų.

Kiekvieną laisva ranka nubrėžtą formą galima perkelti arba nukopijuoti ir toliau redaguoti kaip ir kitus brėžinio elementus.

Pridėti ir redaguoti vektorinę grafiką

Word 2019 galite kurti prezentacijas ir darbalapius integruodami piktogramas ir simbolius bei 3D vaizdus. Ypač įdomi galimybė yra keičiamo mastelio vektorinės grafikos arba SVG (Scalable Vector Graphics) failų naudojimas. Galite keisti jų dydį, pasukti ar net spalvinti skirtingai, neprarasdami vaizdo kokybės.

LaTeX naudojimas programoje Word 2019 kuriant formules

Kuriant mokslinį tekstą anksčiau buvo ribojama, kaip sudėtingas formules galima rodyti naudojant formulių redaktorių. Word 2019 dabar palaiko "LaTeX", kad galėtumėte kurti profesionalias formules, kurias galima su juo konvertuoti.

Word 2019 sistemos reikalavimai

  • Operacinė sistema: Windows 10 - būtina!; Windows Server 2019
  • Procesorius: ne mažiau kaip 1,6 GHz
  • Operatyvioji atmintis: bent 2 GB RAM (32 bitų) arba 4 GB RAM (64 bitų) - rekomenduojama: 4 GB RAM
  • Vietos kietajame diske: ne mažiau kaip 16 GB (32 bitų) arba 20 GB (64 bitų) diegimo diske
  • Vaizdo plokštė: 1280 x 768 taškų, min. "DirectX 9" su WDDM 2.0 - rekomenduojama: "DirectX 10

Palaikomos kalbos: Vokiečių, danų, anglų, prancūzų, italų, lenkų, ispanų ir kt

Pirkite Word 2019 kaip Office vieną programą iš "Wiresoft

"MS Word" yra tradicinis, pagrindinis "Microsoft" Office paketų elementas. Skirtingai nei daugelis kitų programinės įrangos teikėjų, "Word 2019" iš "Wiresoft" parduotuvės galite įsigyti ne tik kaip 2019 m. Office rinkinio dalį, bet ir kaip atskirą programą be jokių prenumeratos įsipareigojimų ar naudojimosi laiko apribojimų. Įsigyti "Word 2019" kaip atskirą programą ilgainiui taip pat verta, nes nereikia atsisiųsti jokių mokamų atnaujinimų.

Ši atskira vieno naudotojo licencija yra identiška "Word" programai, kuri taip pat įtraukta į " Office Suite 2019".

Ypač savarankiškai dirbantiems žmonėms ir mažoms įmonėms, turinčioms nedaug darbuotojų, kuriems nereikia visų kitų programų, įtrauktų į Office paketą, įsigyti "Word 2019" kaip atskirą programą yra ypač prieinamas būdas naudotis šia klasikine teksto redagavimo programine įranga.

Visos Microsoft programinės įrangos licencijos, kurias galite įsigyti iš Wiresoft programinės įrangos parduotuvės, yra originalūs Microsoft produktai, kuriuos perkate kaip vieno naudotojo pilnąją versiją. Jos gali būti gautos iš didelės apimties licencijų arba gali būti naudojamos, tačiau dėl to neatsidursite nepalankioje padėtyje. Wiresoft, kaip patikimas programinės įrangos pardavėjas, nesiūlo riboto laiko ar riboto naudojimo bandomųjų versijų. Įsigiję kiekvieną Wiresoft programinės įrangos produktą galite juo visiškai ir teisėtai naudotis, nes tokių naudotų programų atveju bet kokia pirminio pirkėjo anksčiau įdiegta programinė įranga buvo ištrinta kartu su Wiresoft, todėl ji yra 100 % laisva ir vėl tinkama naudoti. Visi Wiresoft licencijuoti produktai taip pat buvo kruopščiai išbandyti, kad juos būtų galima naudoti.

Be to, galite pasinaudoti mūsų kompetentingomis konsultacijomis el. paštu, telefonu ir pokalbiais, jei kiltų papildomų klausimų dėl MS Office 2019 ar bet kurios kitos Office programinės įrangos įsigijimo.

Kitos nuorodos į ""MICROSOFT WORD 2019"
Klientų atsiliepimai apie ""MICROSOFT WORD 2019"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos