Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10147
 • D47-00764
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
50,90 € * 55,90 € * (8,94% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
"MacOS"  "High Sierra", "Sierra", "El Capitan


PowerPoint for Mac - tai universali "Apple" programa, skirta efektyviai planuoti ir kurti ryškias prezentacijas "Mac" kompiuteryje bei patogiai jas pristatyti partneriams ir kolegoms. Taigi ši 2016 m. for Mac versija yra dar vienas plačiai naudojamos ir vertinamos programinės įrangos, kuri naudojama daugelyje sričių - ne tik įmonėse, bet ir mokyklose bei universitetuose, etapas. for Mac 2016 padeda ir pradedantiesiems, ir profesionaliems naudotojams, turintiems daug integruotų, intuityviai naudojamų įrankių, skirtų informatyvioms prezentacijų skaidrėms kurti ir aiškiai perteikti jų turinį paskaitoje. MicrosoftUser Business PowerPoint Office PowerPoint

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016"

Microsoft PowerPoint for Mac 2016 kaip Office atskira programa

PowerPoint for Mac" - tai universali Microsoft programinė įranga, skirta "Apple"User, kad galėtumėte efektyviai planuoti ir kurti vaizdingas prezentacijas "Mac" kompiuteryje ir patogiai jas pristatyti Business partneriams ir kolegoms. Taigi ši 2016 m. PowerPoint for Mac versija yra dar vienas plačiai naudojamos ir vertinamos Office programinės įrangos, kuri naudojama daugelyje sričių - ne tik įmonėse, bet ir mokyklose bei universitetuose, etapas. PowerPoint for Mac 2016 padeda ir pradedantiesiems, ir profesionaliems naudotojams, turintiems daug integruotų, intuityviai naudojamų įrankių, skirtų informatyvioms prezentacijų skaidrėms kurti ir aiškiai perteikti jų turinį paskaitose.

Dėl patogios Microsoft PowerPoint for Mac 2016 sąsajos taip pat galima greitai ir lengvai pradėti naudotis programine įranga. Galima tiesiogiai naudoti didelį šablonų ir grafikos šablonų pasirinkimą ir kurti kiekvieną prezentaciją atskirai.

Iš esmės, "Mac" kompiuteriams skirta PowerPoint 2016 versija akivaizdžiai pakeičia ankstesnį dizainą: nepaisant to, kad ji pritaikyta "OS X" sistemai, išliko tipinė naudotojo sąsaja, žinoma iš Windows, su gerai pažįstamu išdėstymu. Taip pat pritaikyti iš Windows versijos žinomi klaviatūros spartieji klavišai, o tai gali būti naudinga tiems naudotojams, kurie dažnai persijungia iš vienos operacinės sistemos į kitą. Tačiau jie neturi apsieiti be gerai pažįstamų "Mac" sistemos funkcijų. Be to, " PowerPoint for Mac 2016" optimizuotas įvairių platformų dokumentų suderinamumas, todėl Windows ir "OS X" sukurtos prezentacijos pateikiamos vienodžiau.

Apple-User, kurie taip pat naudojasi Microsoft Cloud paslauga "OneDrive", taip pat gali dalytis dokumentais, sukurtais su PowerPoint for Mac 2016, su kolegomis internete adresu Team - taip efektyviau bendradarbiaujama.

Šią PowerPoint for Mac 2016 programą galima įsigyti ne tik iš Wiresoft kaip neatskiriamą atitinkamo Office rinkinio dalį, bet ir atskirai - be jokių prenumeratos įsipareigojimų! Wiresoft internetinėje parduotuvėje PowerPoint for Mac 2016 galima įsigyti ne tik for Mac 2016, bet ir senesnių bei naujesnių versijų ypač mažomis kainomis - taip pat kaip atskiras programas. Šioje apžvalgoje pateikiamos visos įdomios " PowerPoint for Mac 2016" funkcijos.

Visų svarbių " PowerPoint for Mac 2016" funkcijų ir patobulinimų apžvalga

Šioje " PowerPoint for Mac 2016" versijoje yra daug optimizuotų ir patobulintų esamų funkcijų, taip pat naujų įrankių ir pritaikymų, kurie suteikia dar daugiau galimybių kurti prezentacijas, taip pat palengvina bendradarbiavimą internete su kitais naudotojais.

Naujos PowerPoint funkcijos "Mac" kompiuteriams 2016 versijoje

Naujosios PowerPoint funkcijos ne tik išplečia komandinio darbo galimybes kuriant pristatymą, bet ir jį pristatant:

 • Išryškinkite "Mac" detales naudodami teptuko įrankį: Atskirus skaidrės elementus, pavyzdžiui, grafiką, žodžius ar teksto fragmentus, pranešėjas gali spontaniškai paryškinti prezentacijos metu naudodamas į " PowerPoint for Mac" integruotą teptuko įrankį, kad atkreiptų auditorijos dėmesį į atskiras detales. Šio įrankio pranašumas, palyginti su lazerine rodykle ar lazdele, yra tas, kad, viena vertus, jis naudojamas tiesiogiai PowerPoint 2016 ekrane ir juo pažymėti elementai išlieka matomi. Kita vertus, šis veiksmas atliekamas tik pateikimo režimu. Pats PowerPoint dokumentas išlieka nepakitęs.
 • Laiko stebėjimas: Naudojant laiko stebėjimo įrankį pristatymo trukmė tampa daug labiau nuspėjama. Ilgesnių pristatymų metu gali greitai nutikti taip, kad klausimai ar papildomi paaiškinimai užvilkins pristatymą ir bus sunku laikytis nustatyto laiko. Laiko stebėjimo įrankis padeda geriau valdyti laiką ir efektyviai išnaudoti prezentacijų laiką: Įjungus šią funkciją, prezentacijos metu rodomas laikas, kad pranešėjas galėtų atitinkamai reaguoti, jei vėluojama ir pan., ir iš karto atlikti pakeitimus.
 • Dalijimosifunkcija: Dėl gerokai optimizuotos ir pertvarkytos dalijimosi funkcijos PowerPoint prezentacijas "Mac" kompiuteryje galima daug lengviau ir greičiau bendrinti per socialinės žiniasklaidos kanalus, pavyzdžiui, "Facebook" ir kitus.

Naudokite praktines Office funkcijas PowerPoint for Mac 2016

Kaip klasikinė MS programa Office, PowerPoint for Mac 2016 taip pat turi daugybę bendrųjų funkcijų, kurios palengvina prezentacijų kūrimą ir išplečia galimybes dirbant kartu. Tai visų pirma šios funkcijos ir įrankiai:

 • "OneDrive" integracija taip pat prieinama "Mac": Integravus Microsoft Cloud -Services "OneDrive" į Office "2016 for Mac", "Mac-User " dabar taip pat gali naudotis PowerPoint"OneDrive" saugomais dokumentais iš bet kurio "Apple" galutinio įrenginio per internetą. Tai gerokai išplečia galimybes dirbti su skaidrėmis nepriklausomai nuo buvimo vietos, be to, kiti darbuotojai gali jas pasiekti, pvz., redaguoti ar komentuoti.
 • Supaprastintas dalijimasis dokumentais : dabar dalytis dokumentais dar paprasčiau: norėdami jais dalytis, User tiesiog spustelėkite programos PowerPoint meniu juostoje esančią funkciją "Dalytis". Kiekvienam asmeniui, kuris turi turėti prieigą prie dokumento, galima priskirti individualias skaitymo, redagavimo, persiuntimo ir kt. teises.
 • Patobulinta dokumentų versijų istorija: Ypač kai kiti darbuotojai naudoja ar taiso PowerPoint dokumentą, svarbu jį stebėti. Tai taip pat apima senesnių versijų išsaugojimą, kai jos peržiūrimos. Funkcija "Versijų istorija" naudojama šioms versijoms išsaugoti, kad prireikus jas būtų galima atkurti ir vėl naudoti.
 • Duomenų apsauga naudojant duomenų praradimo apsaugą (DLP) : dokumentų turiniui skirta DLP funkcija taip pat prieinama PowerPoint 2016 for Mac per OneDrive. Ypač vidiniuose pristatymuose gali pasitaikyti, kad skaidrėse yra arba rodomi duomenys, kurie nėra skirti pašaliniams asmenims, todėl juos reikia apsaugoti. Apsauga nuo duomenų praradimo ne tik aptinka saugumo riziką, bet ir centralizuotai sukuria gaires kiekvienam dokumentui, kad visada būtų užtikrintas duomenų saugumas, kai dokumentai perduodami kitiems naudotojams.

Dėl šių pagrindinių funkcijų darbas su PowerPoint for Mac 2016 taip pat tampa dar efektyvesnis:

 • Užrašai ant skaidrių visada po ranka: Ne visada skaidrėje telpa visa informacija, ypač ta, kuri spontaniškai įtraukiama pristatymo metu. Klausytojams nematomos, tačiau tiesiogiai prieinamos vedėjui, asmeninės pastabos ir papildymai matomi PowerPoint programos lange, todėl iš karto pasiekiami.
 • Grįžtamasis ryšys komentarų srityje: Tai taikoma ir kolegų pastaboms bei komentarams kuriant pristatymo skaidres, ir pačios paskaitos metu. Jų atsiliepimai iš karto pateikiami atskirame lange.
 • Pakeiskite peržiūros režimą: Naudodamiesi būsenos juostoje esančiais mygtukais User galite akimirksniu perjungti įvairias rodinio parinktis, įskaitant priartinimo slankiklį, kad greičiau pritaikytumėte skaidrę.
 • Daugiau vietos ekrane: Norėdami rodyti maksimalaus dydžio skaidres, User paspaudimu galite rodyti ir slėpti juostą.
 • Pritaikykite įrankių juostą DeepL prieigai: Dažnai reikalingos funkcijos gali būti pateikiamos tiesiogiai meniu juostoje kaip sparčiosios komandos, kad jas būtų galima pasiekti vos vienu spustelėjimu.

Sistemos reikalavimai PowerPoint for Mac 2016:

PowerPoint "Mac 2016" galima įsigyti tik 64 bitų versiją. Be to, Office programinei įrangai įdiegti arba naudoti taikomi šie minimalūs reikalavimai:

 • Procesorius: "Intel" procesorius
 • Operacinė sistema: "Mac OS X", bent 10.10 (Yosemite) ar naujesnė versija
 • Darbinė atmintis: bent 4 GB RAM
 • Kietojo disko vieta: ne mažiau kaip 6 GB HFS+ formatu ("Mac OS Extended" arba "HFS Plus")
 • Ekrano skiriamoji geba: ne mažesnė kaip 1 280 x 800

PowerPoint mac 2016 kaip Office-pirkti pigiai Wiresoft

PowerPoint for Mac 2016 paprastai nėra atskirai, kaip įprasta daugelio Microsoft Office rinkinių sudedamoji dalis arba tik kaip prenumeruojama versija įprastose parduotuvėse. Tačiau adresu Wiresoft taip pat galite atskirai įsigyti PowerPoint for Mac 2016 kaip atskirą programą.

Akivaizdus jūsų pranašumas perkant programinę įrangą iš Wiresoft: Parduotuvėje siūloma viena User PowerPoint for Mac 2016 licencija yra pirkimo versija, todėl neprivalote įsigyti prenumeratos, kuri paprastai susiejama ilgam laikui - su privalomais atnaujinimais arba naudojimo laiko apribojimais - ir paprastai yra brangi. Todėl pirkti programinę įrangą svetainėje Wiresoft verta dėl kelių priežasčių, net jei nenorite pirkti kitų "Mac" skirtų Office programų.

Be to: pirkti programinę įrangą su Wiresoft yra saugu: mūsų parduotuvėje perkama PowerPoint for Mac 2016 vieno vartotojo licencija paprastai buvo didesnės apimties licencijos, kurią naudoja įmonės, dalis. Todėl tai yra vadinamoji naudota programinė įranga - todėl ir mūsų kaina yra labai maža! Nepaisant to, pirkdami mūsų siūlomą naudotą programinę įrangą galite būti tikri, kad nei jums, nei mums tai nėra teisiškai neaiški situacija, nes prekyba naudota programine įranga Europoje yra aiškiai leidžiama įstatymais ir todėl visiškai teisėta!

Funkcijų požiūriu ši PowerPoint for Mac 2016 programinės įrangos licencija yra visiškai identiška PowerPoint programai, kuri taip pat įtraukta į atitinkamą Office Suite for Mac 2016. Iš esmės Wiresoft siūlo tik pilnas Microsoft programų versijas, kurios yra identiškos Microsoft siūlomoms versijoms.

Kiekviena tokia siūloma individuali Microsoft programos licencija, gauta iš didesnės apimties licencijos, buvo patikrinta Wiresoft, kad būtų nepriekaištingai ir nevaržomai naudojama; todėl ši PowerPoint for Mac 2016 programinė įranga po sėkmingo pirkimo ir atsisiuntimo taip pat registruojama tik jums patiems ir ją taip pat galite naudoti 100 %.

Naudota programinė įranga naudinga ne tik privatiems User, bet ir savarankiškai dirbantiems asmenims bei mažoms įmonėms, jei įprastinės vieno naudotojo licencijos arba didelės apimties licencijos pirkimas yra nepelningas, nes jie naudojasi visais PowerPoint for Mac 2016 privalumais ir kartu sutaupo pinigų.

Be PowerPoint programos " Mac 2016", Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje taip pat galite rasti kitų MS Office programų, skirtų "Mac" kompiuteriams, kaip vienkartinių User licencijų, taip pat kitų Microsoft programų, be to, galite įsigyti naujesnių ir senesnių šios programinės įrangos versijų.

Jei turite klausimų apie PowerPoint for Mac 2016 arba bet kurią kitą MS Office programą "Mac", susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba pokalbiais.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos