Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD MAC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WORD MAC 2019

Galima atsisiųsti akimirksniu

  • SW10144
  • D48-01257
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
63,90 € * 69,90 € * (8,58% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
"MacOS"  Monterėjus, Big Sur, Katalina, Mohavė


Word 2019 for Mac - tai naujausia klasikinės tekstų redagavimo programinės įrangos iš , kuri taip pat plačiai naudojama "Apple" kompiuteriuose, versija. Universalioje programoje yra daug intuityviai naudojamų funkcijų ir įrankių, kurie neapsiriboja vien tik tekstinių dokumentų kūrimu ir redagavimu: Jį papildo daugybė galimybių aiškiai struktūrizuoti ir informatyviai iliustruoti grafikais ir lentelėmis. Todėl for Mac tinka ne tik verslo korespondencijai, bet ir profesionaliai parašytoms ataskaitoms ir esė, moksleivių ir studentų tezėms bei disertacijoms, taip pat skrajutėms, lankstinukams, brošiūroms ir vizitinėms kortelėms kurti. dokumentus galima tiesiogiai programoje išsaugoti PDF formatu ir spausdinti. for Mac taip pat atpažįsta kitus failų formatus, kuriuos galima toliau apdoroti programa Microsoft Office Word Word Word 

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WORD MAC 2019"

Microsoft Word 2019 for Mac atskira programa

Word 2019 for Mac yra naujausia Microsoft klasikinės tekstų tvarkymo programinės įrangos, kuri taip pat plačiai naudojama "Apple" kompiuteriuose, versija. Universalioje Office programoje yra daug intuityviai naudojamų funkcijų ir įrankių, kurie neapsiriboja vien tik tekstinių dokumentų kūrimu ir redagavimu: Jį papildo daugybė galimybių, leidžiančių aiškiai struktūrizuoti ir informatyviai iliustruoti diagramomis ir lentelėmis. Todėl "Word for Mac" tinka ne tik verslo korespondencijai, bet ir profesionaliai parašytoms ataskaitoms ir esė, disertacijoms ir studentų darbams, taip pat skrajutėms, lankstinukams, brošiūroms ir vizitinėms kortelėms kurti. "Word" dokumentus galima išsaugoti tiesiogiai programoje kaip PDF dokumentus, kad juos būtų galima spausdinti. "Word for Mac" taip pat atpažįsta kitus failų formatus, kuriuos galima toliau redaguoti.

"Word for Mac" palengvina visų rūšių tekstinių dokumentų kūrimą, nes siūlo daugybę tipinių, dažniausiai naudojamų stilių, taip pat papildomų tipografijos ir maketavimo parinkčių, be kita ko, leidžiančių greitai ir efektyviai kurti įskaitomą tekstą. Išmaniosios priemonės, tokios kaip rašybos tikrintuvas ir daugybė automatinio taisymo parinkčių, įskaitant pritaikomą žodyną, leidžia lengvai rašyti laiškus, esė, referatus ir kitus dokumentus, atitinkančius rašybos taisykles.

Visus Word for Mac sukurtus tekstus galima pažymėti, kad juos būtų galima pateikti kitiems darbuotojams, pavyzdžiui, įterpiant vandens ženklus, ir taip apsaugoti nuo kopijavimo.

MS Word 2019 for Mac, be šių patikrintų ankstesnių Word versijų funkcijų, be abejo, yra daugybė naujų, ne mažiau praktiškų funkcijų, kad ne tik rašyti ir redaguoti, bet ir sutelktai skaityti būtų dar lengviau ir veiksmingiau nei anksčiau. Be pertvarkytos "Ribbon" juostos, tai ir naujos peržiūros parinktys, kurios pagreitina konkrečių sakinių ar skirsnių paiešką ilgesniuose tekstiniuose failuose, taip pat tamsusis režimas, kuris palengvina akis, kai ilgai dirbama prie ekrano, ir kitos mokymosi priemonės, kurios palengvina skaitymą ne tik studentams ir moksleiviams. Patobulinta prieinamumo parama taip pat optimizuoja tekstus tiems skaitytojams, kuriems sunkiau suprasti turinį.

Naujoji laisvosios rankos funkcija taip pat leidžia lengvai piešti eskizus ir diagramas ranka ir įterpti juos tiesiai į dokumentą.

Wiresoft Onlineshop galite įsigyti naujausią "Word" 2019 versiją, skirtą "Mac", ir, žinoma, jos pirmtakus, taip pat kitas Office-programas, skirtas "Mac", kaip ypač pigias atskiras programas.

Išsami visų Word 2019 for Mac naujų funkcijų apžvalga

Ne tik "Mac" naudotojai, kurie jau moka "Word", įvertins naujas 2019 m. versijos funkcijas, bet ir pradedantieji galės pasinaudoti įvairiomis profesionalaus ir efektyvaus tekstų kūrimo ir skaitymo galimybėmis su šia Office-programa. Ypač tikslingo redagavimo funkcijos ir integruoti vertimo įrankiai taip pat padeda profesionalams dar geriau susikaupti neatidarant kitos programos - viskas įmanoma "Word-internally". Tai taip pat apima minėtą prieinamą dokumentų kūrimą ir sudėtingų matematinių formulių įtraukimą naudojant "LaTeX" palaikymą. Išsamiai aprašytos svarbiausios " Word 2019 for Mac" programos funkcijos:

Dar geresnis aiškumas, nes galite rinktis iš skirtingų vaizdo parinkčių

Vartotojai, jau susipažinę su "Word for Mac", iškart atpažins naujosios "Word 2019 for Mac" vizualines naujoves: "Word for Mac 2016" jau pažįstama juostos naudotojo sąsaja čia sujungta su modernia, Windows būdingos plytelių išvaizdos sąsaja. Naujovė - ryškiau išdėstyti dažniausiai naudojami elementai ir funkcijos, kad juos būtų dar lengviau rasti.

"Word 2019 for Mac" taip pat galima toliau naudoti įprastą juostos išvaizdą, todėl sąsają taip pat galima pertvarkyti. Jutiklinis jautrumas pagerintas ir ypač naudojant "Word" jutiklinius ekranus turinčiuose įrenginiuose, pvz., planšetiniuose kompiuteriuose ir išmaniuosiuose telefonuose, kad būtų galima įvesti duomenis rašikliu.

"Word 2019 for Mac" programoje taip pat yra naujos baltos, tamsiai pilkos ir juodos spalvos temos; šie subtilesni fonai taip pat padeda sutelkti dėmesį į teksto rašymą ir skaitymą. Juoda spalva šiuo požiūriu yra ryškiausias kontrastas.

Integruoti mokymosi įrankiai leidžia efektyviau dirbti su tekstu

Profesionalūs naudotojai taip pat įvertins " Word 2019 for Mac " integruotus mokymosi įrankius. Iš pradžių sukurtos studentams, kad padėtų greičiau suprasti tekstą, jos taip pat padeda naudotojams, kurie reguliariai naudoja "Word" biure. Pavyzdžiui, naudodami mokymosi įrankius galite reguliuoti stulpelio plotį ir atstumus tarp tekstų, taip pat spalvas, o aiškesnis teksto rodymas palengvina akis.

Naudojant įrankį "Line focus", skaitymo sritį galima apriboti viena, trimis arba penkiomis eilutėmis, o jei norite, kad tekstas būtų perskaitytas garsiai, tuo pat metu paryškinamos šiuo metu skaitomos ištraukos. Taip lengviau sekti, ką girdite tekste, geriau susikaupsite ir mažiau blaškysitės.

Iš senesnių "Word" versijų žinomas "fokusavimo režimas" taip pat atlieka panašią užduotį - paslepia visas įrankių juostas, todėl dokumentas rodomas aiškiau.

Suaktyvinus funkciją "Cue Audio", taip pat gaunamas grįžtamasis garsinis ryšys. Rašant jus lydi įvairūs garsiniai efektai, kurie suteikia garsinius signalus, jei keičiate tam tikras parinktis, taip pat patvirtina atliktą veiksmą, pavyzdžiui, kai trinate ar įterpiate turinį.

Redaguojant didelės apimties tekstinius dokumentus, atskirų ištraukų ar konkrečių skyrių paieška gali greitai tapti paini. "Word 2019 for Mac" programoje, be įprasto vertikalaus "Word" dokumento vaizdo, kai visi puslapiai slenkami iš viršaus į apačią, yra naujas vaizdas "Puslapis po puslapio", todėl "Word" dokumentą galite perversti kaip knygą. Vidutinio ilgio, bet daug puslapių turinčių tekstų atveju nauja funkcija "Miniatiūros" padeda greitai orientuotis: ją įjungus puslapiai rodomi mažais gabaliukais, todėl lengviau rasti ieškomas vietas.

Optimizuotas prieinamumas, nes lengviau palaikomas klaidų taisymas

" Word 2019 for Mac" programoje, be jau įtrauktų ir patobulintų funkcijų, taip pat yra naujų įrankių, kurie optimizuoja tekstą, kad jis būtų prieinamas ribotų skaitymo ir supratimo gebėjimų turintiems naudotojams. Įjungtas palaikomasis klaidų taisymas siūlo patobulinimus spustelėjus meniu punktą "Review" (Peržiūrėti), kuriuos galite lengvai priimti iš karto vienu spustelėjimu. Be to, integruojami ir tarptautiniu mastu galiojantys standartai, kurie buvo įvesti tokiems skaitytojams su negalia, kad jie lengviau suprastų tekstą.

Integruota vertimo funkcija su "Translator

Anksčiau "Word" naudotojai, rašydami ar skaitydami užsienio kalbos žodžius ar visą teksto ištrauką kita kalba, turėdavo palikti "Word" programą ir per naršyklę iškviesti svetainę, kad gautų vertimą, o dabar "Word 2019 for Mac" programoje to daryti nebereikia: Tereikia kursoriumi pažymėti reikiamą tekstą ir įjungti integruotą vertimo funkciją su automatiniu kalbos atpažinimu. "Microsoft Translator Word 2019 for Mac" yra daugiau kaip 60 kalbų, 11 kalbų galima išversti.

Laisvos rankos įrankis spontaniškai braižyti diagramas

Tai, kas įmanoma jutikliniuose kompiuteriuose ar išmaniuosiuose telefonuose, dabar pasiekiama ir "Word 2019 for Mac" programoje - su naujuoju "Freehand Drawing" įrankiu. Norint naudotis laisvosios rankos įrankiu, naudotojams nereikia rašiklio ar jutiklinės sąsajos, jie taip pat gali jį naudoti su kompiuterio pele ir spontaniškai žymėti tekstą arba kurti eskizus ir formules, kuriuos vėliau taip pat galima toliau redaguoti, perkelti ar kopijuoti.

Microsoft Word 2019 programoje " Mac" esančiame laisvosios rankos įrankyje vienu metu pateikia kelis skaitmeninius rašiklius: pieštuką piešimui, rašiklį rašymui ir žymeklį paryškinimui. Įrankius galima rinktis iš 16 vienspalvių rašiklių pločio ir 8 efektų: vaivorykštės, galaktikos, lavos, vandenyno, aukso, sidabro ir kitų.

Įterpkite ir redaguokite keičiamo mastelio vektorinę grafiką

Word 2019 for Mac pateikiama plati nemokamų piktogramų, piktogramų, simbolių ir kt. biblioteka, įskaitant 3D paveikslėlius, skirtus prezentacijoms ir darbalapiams iliustruoti. Mastelinė vektorinė grafika, dar vadinama SVG (Scalable Vector Graphics) failais, yra ypač įdomi, nes jos dydį galima keisti, pasukti 360° kampu ir net redaguoti spalvas neprarandant vaizdo kokybės.

LaTeX naudojimas Word 2019 for Mac programoje kuriant sudėtingas formules

Word integruotas formulių redaktorius yra universalus įrankis, tačiau jo galimybės yra ribotos, kai reikia atvaizduoti sudėtingesnes formules, dažnai pasitaikančias moksliniuose tekstuose. Naujasis Word 2019 for Mac dabar palaiko LaTeX, tarptautinį Standard, skirtą profesionalioms plačioms formulėms kurti, kurį galima konvertuoti su juo.

Sistemos reikalavimai Microsoft Word 2019 naudojimui Mac kompiuteryje

Toliau pateiktoje specifikacijoje nurodyti reikalavimai, taikomi norint įdiegti ir paleisti "Word 2019for Mac" "Apple" įrenginyje.

  • Operacinė sistema: galiojanti vienos iš trijų dabartinių "macOS" operacinių sistemų versija
  • Procesorius: "Intel
  • Atmintis: bent 4 GB
  • Kietasis diskas: bent 3 GB laisvos vietos
  • Vaizdo plokštė: 1 280 x 800 taškų

Pirkite Word 2019 for Mac kaip atskirą programą iš Wiresoft adresu Office

"MS Word for Mac" yra neatsiejama "Microsoft" Office paketo, skirto "macOS", dalis. Skirtingai nei daugelis kitų programinės įrangos tiekėjų, "Wiresoft" internetinėje parduotuvėje galite įsigyti "Word 2019 for Mac" kaip atskirą programą, o ne tik kaip atitinkamo " Office" rinkinio "2019" dalį. Mūsų siūloma "Word" programa "Mac" yra įsigyjama versija, o tai reiškia, kad jūs neįsipareigojate prenumeruoti jokių mokamų atnaujinimų. Be to, "Word 2019 for Mac" yra atskira programa, todėl jums nereikia laikytis jokių naudojimo laiko apribojimų. Todėl pirkdami "Word 2019 for Mac" iš "Wiresoft" ilgainiui sutaupysite pinigų. Ypač savarankiškai dirbantiems asmenims ir nedidelėms įmonėms, turinčioms nedaug darbuotojų ir nenorinčioms naudoti jokių kitų į Office paketą įtrauktų programų, " Word 2019 for Mac" kaip atskiros programos įsigijimas yra ypač nebrangus būdas profesionaliai arba privačiai naudoti klasikinę teksto redagavimo programinę įrangą. Ši vieno naudotojo licencija yra identiška "Word" programai, kuri taip pat įtraukta į " Office Suite 2019 for Mac".

Ne tik "Word 2019 for Mac", bet ir visos kitos "Microsoft" programinės įrangos licencijos, kurias galite įsigyti "Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje "MacOS", visada yra originalios "Microsoft" vieno naudotojo pilnosios versijos. Paprastai jie gaunami iš didelės apimties licencijų arba gali būti jau panaudoti. Tačiau dėl to neatsidursite nepalankioje padėtyje: "Wiresoft", kaip patikimas programinės įrangos platintojas, nesiūlo bandomųjų "Microsoft" programinės įrangos versijų, kurios galioja ribotą laiką arba kurias galima naudoti ribotai.

Todėl jums garantuojama, kad kiekvienas iš "Wiresoft" įsigytas programinės įrangos produktas, taip pat ir tokios "naudotos" programos, yra visiškai ir teisėtai tinkamos naudoti po pirkimo, nes pirmasis pirkėjas jas pašalino arba ištrynė tuo pačiu metu, kai jas pardavė "Wiresoft", todėl jos vėl yra 100 % tinkamos naudoti. Saugumo sumetimais "Wiresoft" prieš perparduodama visus šiuos licencijos produktus kruopščiai patikrina, ar jie iš tikrųjų tinkami naudoti.

Taip pat galite pasinaudoti mūsų kompetentingomis konsultacijomis el. paštu, telefonu ir pokalbiais, jei turite daugiau klausimų dėl Word 2019 for Mac ar bet kurios kitos Office programinės įrangos įsigijimo.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WORD MAC 2019"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WORD MAC 2019"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos