Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
"MICROSOFT EXCEL 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

"MICROSOFT EXCEL 2019

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10125
 • 065-04598
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
51,90 € * 56,90 € * (8,79% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Suderinama


Microsoft Excel dabartinėje 2019 m. versijoje taip pat yra iki šiol neprilygstama skaičiuoklės programinė įranga, skirta sudėtingiems komerciniams ir statistiniams skaičiavimams kurti, papildyta daugybe funkcijų, kurios taip pat leidžia atlikti loginius ir verslo matematinius skaičiavimus bei naudoti sukimosi lenteles. Analizės rezultatus galima pateikti informatyviai ir aiškiai naudojant įvairių tipų diagramas. Excel šiuo tikslu "2019" veikia kartu su "PowerBI" - galinga verslo analizės paslauga iš Microsoft, kuri taip pat leidžia tiesiogiai eksportuoti duomenis į kitas aplinkas.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį ""MICROSOFT EXCEL 2019"

Microsoft Excel 2019 kaip viena licencija

Microsoft Excel ir dabartinėje 2019 m. versijoje yra iki šiol neprilygstama skaičiuoklės programinė įranga, skirta sudėtingiems komerciniams ir statistiniams skaičiavimams kurti, papildyta įvairiomis funkcijomis, kurios taip pat leidžia atlikti loginius ir verslo matematinius skaičiavimus bei naudoti sukimosi lenteles. Analizės rezultatus galima pateikti informatyviai ir aiškiai, pasirenkant įvairius diagramų tipus. Excel 2019 tai daro bendradarbiaudama su PowerBI - galinga Microsoft verslo analizės paslauga, kuri taip pat leidžia duomenis eksportuoti tiesiai į kitas aplinkas.

Naudojant Microsoft Excel 2019 galima atlikti dar išsamesnius ar dar sudėtingesnius skaičiavimus naudojant išplėstines formules ir naujas funkcijas, kai grandininiu būdu sujungiami ir pasirenkami duomenys. Svarbius duomenis galima pažymėti spalvomis. Naujose diagramose siūloma daugiau grafinio vaizdavimo galimybių.

Microsoft Excel Online galima naudoti su visomis pagrindinėmis naršyklėmis, todėl naudotojai gali kurti skaičiuokles, redaguoti duomenis realiuoju laiku ir dalytis duomenimis su kitais. Dėl patobulinto jutiklinio palaikymo Excel lengviau naudoti planšetiniuose kompiuteriuose ir išmaniuosiuose telefonuose.

Be to, atsirado naujų įrankių, pavyzdžiui, laisvosios rankos braižymas ir patobulinti būdai, kaip lengvai kurti prieinamas skaičiuokles ir darbo knygas.

Naudojantis debesijos paslaugomis dalytis dokumentais su kitais naudotojais ir bendradarbiauti gana paprasta.

Beje, norėdami naudoti Excel 2019 kompiuteryje ar kitame įrenginyje, turite įdiegti Windows 10. "Wiresoft" internetinėje parduotuvėje galite įsigyti ne tik dabartinę Word Excel 2019 m. versiją, bet ir jos pirmtakę bei kitas Office programas už ypač mažą kainą kaip vieno vartotojo versiją be programinės įrangos prenumeratos. Visas svarbias 2019 m. "Word" naujas funkcijas rasite šioje apžvalgoje.

Naujų 2019 m. versijos Excel funkcijų apžvalga

Excel 2019 ne tik patobulinta ankstesnė versija, bet ir įdiegta daug naujų funkcijų, iš kurių kai kurios anksčiau buvo įtrauktos tik į prenumeratos modelį Office 365 - dabar jas galima įsigyti ir įsigyjamoje versijoje.

Konkrečios Excel lentelės funkcijos

Lentelių susiejimui su išplėstinėmis užklausomis Excel 2019 patobulinta keliomis naujomis patogiomis funkcijomis:

 • TEKSTO KLAUSIMAS: Iš pirmo žvilgsnio ši funkcija neturi nieko naujo, palyginti su ankstesne funkcija KLAUSIMAS, tačiau, skirtingai nei pastaroji, ji yra trumpesnė ir ją lengviau įvesti. Be to, funkcija TEXT CHAIN taip pat palaiko nuorodas į intervalus, o anksčiau buvo galima naudoti tik nuorodas į vieną langelį. Tai reiškia, kad į TEKSTO grandinę taip pat gali būti įtrauktas ląstelių intervalas arba ištisi stulpeliai.
 • Funkcija TEXT CHAIN leidžia sujungti tekstą iš kelių intervalų, kai kiekvienas elementas atskiriamas naudotojo nurodytu skiriamuoju ženklu. Tai leidžia, pavyzdžiui, žodžius, suskirstytus į langelius, sujungti į sakinį.
 • IFS: ši funkcija supaprastina sudėtingų IF funkcijų įvedimą, nes atitinkamos sąlygos tikrinamos iš anksto nurodyta tvarka. Šiuo tikslu funkcija MAXWENNS nurodo didžiausią skaičių apibrėžtame intervale, kuris atitinka bent vieną iš kriterijų; tas pats pasakytina ir apie funkciją MINWENNS, skirtą mažiausiam skaičiui.
 • Panaikinkite pasirinkimą: Ankstesnėse Excel versijose nebuvo galima vėl išskirti atskirų ląstelių, eilučių ar stulpelių iš anksčiau pasirinkto intervalo. Dabar Excel 2019 naudotojai gali panaikinti nereikalingų eilučių, kurių buvo pasirinkta per daug arba neteisingai, pvz.

PivotTable optimizavimas

PivotTable - galingas Excel įrankis dideliems duomenų kiekiams analizuoti ir vertinti, įskaitant aiškų rezultatų pateikimą dokumentuose - 2019 m. versijoje patobulintas keliomis praktiškesnėmis funkcijomis:

 • Asmeniniai PivotTable numatytieji maketai: ši funkcija dabar leidžia individualiai nustatyti sukamąją lentelę pagal savo idėjas, įskaitant dalinių ir bendrų rezultatų rodymą bei norimą ataskaitos maketo formą, ir išsaugoti šiuos numatytus nustatymus kaip numatytąjį maketą, kad juos būtų galima naudoti kitą kartą.
 • Automatinis ryšių nustatymas: Ši funkcija grindžiama analizėse paprastai naudojamais veiksmais, automatiškai sukuriant sąsajas tarp lentelių, kurios jau naudojamos darbaknygės duomenų modelyje. Pavyzdžiui, Excel atpažįsta, kai analizei atlikti reikia susieti bent dvi lenteles, ir įspėja naudotoją. Vieną kartą spustelėjus galima rasti atitinkamus ryšius.
 • Excel 2019 programoje "PivotTable" galima kurti ir redaguoti tiesiogiai PivotTable laukų sąraše, taip pat ištrinti pasirinktines priemones.
 • "OLAP PivotTables" galima sukurti dar greičiau: Naudojant OLAP (Online Analytical Processing) serverius "PivotTables", užklausa dabar atliekama dar greičiau. Tai taikoma ne tik sukimosi lentelėms, prijungtoms prie "Microsoft SQL Server Analysis Services", bet ir kitiems trečiųjų šalių OLAP serveriams.
 • Pažangus pavadinimų keitimas: Programoje Excel 2019, kai duomenų modelio lentelės ir stulpeliai darbaknygėje pervadinami, Excel taip pat automatiškai atnaujina visas atitinkamas susijusias lenteles ir skaičiavimus, įskaitant visus darbalapius ir DAX formules, kai tik atliekamas pakeitimas.
 • "Power Query" užklausa: Optimizavus esamas ir naujas jungtis, pavyzdžiui, "SAP Hana" jungtį, duomenis iš įvairių šaltinių galima dar greičiau ir paprasčiau importuoti į Excel 2019 atliekant ETL (Extract, Transform & Load) procesus.

Nauji žemėlapiai ir 3D modeliai

Analizėms ir ataskaitoms atlikti Excel 2019 dabar galima naudoti daug papildomų diagramų, taip pat trimačius modelius, kad atliekant vertinimus būtų galima aprėpti dar daugiau sričių.

 • Žemėlapių diagramos: Ši nauja Excel 2019 funkcija leidžia rodyti ir geografines reikšmes. Todėl statistinius duomenų pasiskirstymus galima greitai ir aiškiai nurodyti žemėlapyje pagal vietovę - nuo pasaulinio vaizdo iki geografinių regionų, administracinių rajonų ar net pašto kodų.
 • Piltuvėlio diagramos: Šia diagramos forma galima vaizdžiai pavaizduoti kelių etapų proceso pasiskirstymą ir proceso duomenis, pavyzdžiui, pardavimo ar klientų įsigijimo procesuose.
 • 3D modeliai: Excel 2019 naujovė - trimačiai modeliai ataskaitoms iliustruoti: naudotojai gali rinktis iš įvairių iš karto prieinamų atvaizdų, kuriuos taip pat galima pasukti 360° kampu, arba patys juos sukurti ir iš karto įterpti į dokumentą.
 • Mastelinė vektorinė grafika: SVG (angl. Scalable Vector Graphics) failų privalumas yra tas, kad juos galima padidinti, sumažinti ar net pasukti neprarandant vaizdo kokybės. Todėl vektorinės grafikos įtraukimas į Excel 2019 yra ypač praktiškas pristatymams.

Bendrosios funkcijos

Be specifinių Excel funkcijų, Excel 2019 yra ir daug kitų funkcijų, kurias galima naudoti ir kitose Office programose.

Naujos rodinių ir darbalaukio funkcijų parinktys

 • Naujos temos: ankstesnės Excel temos dabar papildytos tamsiai pilka ir balta bei juoda spalvomis. Juoda spalva yra kontrastingiausia.
 • Lentelės naudotojo sąsaja: Anksčiau pažįstamas juostinis ekranas buvo sujungtas su Windows 10 operacinei sistemai būdinga plytelių išvaizda. Dažnai naudojami elementai ir funkcijos išdėstyti matomoje vietoje, kad naudotojai juos galėtų greičiau pasiekti. Žinoma, šį vaizdą taip pat galima pritaikyti ir, pavyzdžiui, rodyti tik juostos išvaizdą.

Rašymo ir piešimo laisva ranka įrankis

Programoje Excel 2019 taip pat galima naudotis keliomis naujomis laisvosios rankos funkcijomis ir efektais. Naujuoju laisvosios rankos braižymo įrankiu galima naudotis ne tik įvedant rašikliu ir liečiant, bet ir kompiuterio pele žymint sritis, įterpiant ir redaguojant formules ar paties nubraižytas diagramas.

 • Šiam tikslui galima įsigyti įvairaus storio ir spalvų skaitmeninių rašiklių: pieštuką piešimui, rašiklį rašymui ir ryškiklį teksto ištraukoms paryškinti. Metaliniai rašikliai ir laisvos rankos efektai, pavyzdžiui, vaivorykštės, galaktikos, lavos, vandenyno, aukso, sidabro ir kiti, išplečia dizaino galimybes.
 • Funkcija "Freehand FormulaInsert" taip pat leidžia naudotojams į sąsiuvinį įterpti sudėtingas matematines formules.
 • Lasso pasirinkimas: Pirštų galiukais galima pasirinkti konkrečią laisvosios rankos piešinio sritį, kurią reikia redaguoti. Tai galima padaryti ir naudojant "Surface" rašiklį.

Optimizuotas prieinamumas

Excel 2019 taip pat yra patobulintų ir naujų funkcijų, skirtų optimizuoti turinį, kad jį būtų lengviau skaityti ir redaguoti neįgaliems naudotojams. Palaikomasis klaidų taisymas siūlo patobulinimus po aktyvavimo, integruotos šios funkcijos:

 • Tarptautiniu mastu galiojančių standartų naudojimas.
 • Paspaudus "Check" (Patikrinti) skiltyje "Check accessibility" (Patikrinti prieinamumą), programa pateikia pasiūlymų, kuriuos galima iš karto įgyvendinti vienu spustelėjimu.
 • "Cue-Audio" funkcija aktyviai palaiko naudotoją garsiniu grįžtamuoju ryšiu su garso efektais ir garso signalais, pvz., kai (netyčia) pakeičiamos tam tikros funkcijos arba kaip patvirtinimas, kai išsiunčiamas el. laiškas ar pašalinamas įterptas turinys.

Kitos Excel 2019 funkcijos

Kitos naujos funkcijos taip pat dar labiau palengvina komandinį darbą su Excel:

 • Bendrai naudojamuose sąsiuviniuose atliktus pakeitimus galima rodyti ir prireikus greičiau atšaukti; taip pat nurodomi su jais susiję asmenys.
 • Vertėjas:Dabar Excel dar lengviau versti atskirus žodžius, ištraukas ar ištisus tekstus: jei anksčiau naudotojai, norėdami juos išversti, turėdavo per naršyklę išsikviesti svetainę, dabar tai galima padaryti tiesiai Excel dėl integruotos vertimo funkcijos ir automatinio kalbos atpažinimo. Microsoft Translator galima naudotis daugiau kaip 60 kalbų.
 • Duomenų apsaugos nuo praradimo (DLP) integracija dar labiau palengvina duomenų apsaugos taisyklių laikymąsi, nes leidžia realiuoju laiku atlikti turinio paiešką pagal iš anksto nustatytas ypač jautrių duomenų tipų, pvz., sąskaitų, kredito kortelių numerių ir kt., politikas.

Excel 2019 sistemos reikalavimai

 • Operacinė sistema: Windows 10 - būtina!; Windows Server 2019
 • Procesorius: ne mažiau kaip 1,6 GHz
 • Kietojo disko vieta: ne mažiau kaip 16 GB (32 bitų) arba 20 GB (64 bitų)
 • Operatyvioji atmintis: ne mažiau kaip 2 GB RAM (32 bitų) arba 4 GB RAM (64 bitų) - rekomenduojama: 4 GB RAM
 • Vaizdo plokštė: ne mažiau kaip 1280 x 768 taškų, ne mažiau kaip "DirectX 9" su WDDM 2.0 - rekomenduojama: "DirectX 10

Pirkite Excel 2019 kaip Office vieną programą pigiai Wiresoft

MS Excel yra nepakeičiama, neatsiejama Microsoft Office rinkinio dalis. Skirtingai nei daugelis kitų programinės įrangos tiekėjų, Wiresoft neprivalo pirkti Excel 2019 kaip atitinkamo Office rinkinio dalies, bet gali įsigyti programinę įrangą kaip atskirą programą.

Jūsų pranašumas: Naudodami vieno naudotojo licenciją neturite prisiimti ilgalaikių, brangių prenumeratos įsipareigojimų ar sutikti su naudojimo laiko apribojimu. Todėl verta įsigyti Excel 2019 iš Wiresoft kaip atskirą programą, nes tada jums taip pat nereikės atsisiųsti jokių mokamų atnaujinimų.

Šios atskiros Excel vieno naudotojo licencijos funkcijos yra identiškos Excel, kuri taip pat įtraukta į Office Suite 2019, funkcijoms. Tai reiškia, kad net mažesnės įmonės ar laisvai samdomi specialistai gali pasinaudoti Excel 2019 privalumais ir sutaupyti pinigų, nes Wiresoft siūlo atskirą programinę įrangą už ypač prieinamą kainą.

Ne tik Excel, bet ir visos kitos Microsoft programinės įrangos licencijos, kurias galite įsigyti Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje, yra originalūs Microsoft produktai. Dažnai jie būna gauti pagal didelės apimties licenciją arba juos pakartotinai išleido bendrovė, todėl jų naudojimo galimybės nėra nei ribojamos, nei patenka į pilkąją teisinę zoną. Pardavus Wiresoft, anksčiau įdiegta programinė įranga buvo ištrinta, todėl vėl tapo laisva ir gali būti naudojama kito naudotojo. Be to, Wiresoft, kaip patikima programinės įrangos mažmenininkė, siūlo tik neribotas ir 100 % tinkamas naudoti pilnas versijas.

Jei turite klausimų apie Excel 2019 ar bet kurią kitą Office programą, taip pat galite pasinaudoti mūsų ekspertų patarimais el. paštu, telefonu ir pokalbiais.

Kitos nuorodos į ""MICROSOFT EXCEL 2019"
Klientų atsiliepimai apie ""MICROSOFT EXCEL 2019"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos