Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
"MICROSOFT PUBLISHER 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

"MICROSOFT PUBLISHER 2019

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10134
 • 164-07835
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
51,90 € * 56,90 € * (8,79% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32bit/64bit)
Terminalo serveris Suderinama


Publisher 2019 - tai universali, galinga "Microsoft" programa, skirta profesionaliai darbalaukio leidybai. Šia programa gali naudotis ne tik įmonės, bet ir privatūs naudotojai, pavyzdžiui, moksleiviai ir studentai, ir kurti įtikinamus įvairaus pobūdžio leidinius - nuo paveikslėlių redagavimo ir maketavimo iki spausdinamų šablonų kūrimo. Be išsamaus šablonų katalogo, skirto skrajutėms, brošiūroms, taip pat išsamesniems katalogams, galima naudoti daugybę įrankių ir efektų, kad būtų galima juos kurti ir toliau redaguoti pagal individualius sumanymus. Dėl intuityvios ir patogios naudotojo sąsajos bei aiškaus įrankių išdėstymo net ir nepatyrę naudotojai bei pradedantieji gali greitai pradėti dirbti su " Publisher 2019" ir kurti ne tik aukštus reikalavimus atitinkančią spaudos medžiagą, bet ir tiesiog logotipus, piktogramas ir kitus vaizdo elementus.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį ""MICROSOFT PUBLISHER 2019"

Microsoft Publisher 2019 - vienintelė perkamos versijos programa

Publisher 2019 yra universali ir galinga Microsoft programa, skirta profesionaliai darbalaukio leidybai. Programine įranga gali naudotis ne tik įmonės, bet ir privatūs naudotojai, pavyzdžiui, moksleiviai ir studentai, ir kurti įtikinamus įvairaus pobūdžio leidinius - nuo vaizdų redagavimo ir maketavimo iki spausdinamų šablonų kūrimo. Be išsamaus šablonų katalogo, skirto skrajutėms, brošiūroms ir platesniems katalogams, yra daugybė įrankių ir efektų, kuriais galima juos kurti ir toliau redaguoti pagal individualias idėjas. Dėl intuityvios ir patogios sąsajos bei aiškaus įrankių išdėstymo net nepatyrę ir pradedantieji greitai pradės dirbti su Publisher 2019 ir galės kurti ne tik aukštus standartus atitinkančią spausdintinę žiniasklaidą, bet ir tiesiog logotipus, piktogramas ir kitus vaizdo elementus.

Kaip ir kitose 2019 m. versijos Office programose, juostelės išvaizdą galima pritaikyti pagal savo poreikius, todėl ji suteikia daug aiškumo. Todėl MS Publisher 2019 yra tinkamas partneris įtikinamai ir meistriškai įgyvendinti jūsų kūrybines idėjas.

Didelis suderinamumas su įvairiais formatais ir programomis

Maketavimo programa, žinoma, leidžia naudoti įprastus failų formatus, įskaitant .JPG ir .PDF, taip pat "Microsoft" .XPS ir .PUB formatus; pastaruosius galima atverti net "Adobe" maketavimo programa. Tai reiškia, kad "MS Publisher" sukurtus spausdinimo failus galima toliau naudoti su kita maketavimo programine įranga, todėl padidėja "Publisher 2019" suderinamumas. Naujienlaiškiams kurti galima naudoti HTML formatą.

"Publisher" taip pat gali importuoti failus iš kitų Office programų, pavyzdžiui, "Excel" diagramas ir lenteles arba jau suformatuotus "Word" tekstus.

Galiausiai patogus "Pack & Go" vedlys automatiškai surenka ir supakuoja visus su leidiniu susijusius ir spausdinimui reikalingus failus (pvz., vaizdus, grafiką ir šriftus) į vieną failą, kurį tereikia nusiųsti spausdinimo tarnybai ar kopijavimo parduotuvei arba padaryti prieinamą per "Microsoft Cloud".

Trumpa apžvalga apie 2019 m. Publisher 2019 naujoves

Ši nauja Microsoft Publisher versija išsiskiria patobulintomis naudojimo galimybėmis ir daugeliu optimizavimų: Pirma, "Publisher 2019" galima naudoti ir jutikliniuose įrenginiuose su rašikliu. Be to, "Publisher" dokumentus galima bendrinti su kitais naudodamiesi "Microsoft" debesijos paslauga "OneDrive". Dėl patikimo ten saugomų failų atnaujinimo realiuoju laiku ir aukštų saugumo standartų, garantuojamų taikant duomenų praradimo prevenciją, darbas su "Publisher" maketavimo dokumentais komandoje yra ne tik veiksmingas, bet ir saugus.

"Publisher 2019", be kitų, siūlo šias funkcijas ir ypatybes:

 • Dabar dizaino lange yra specialus stulpelis, skirtas keliems vaizdams redaguoti.
 • Vaizdais galima intuityviai keistis iš karto naudojant vilkimo ir nuleidimo funkciją.
 • Galima naudoti daugybę naujų vaizdo efektų, pavyzdžiui, šešėlių, švytėjimo efektų, 3D efektų ir atspindžių.
 • Jie taip pat gali būti naudojami tekstams kurti.
 • Naudojant internetines nuotraukų paslaugas arba skaitmeninę spaudą, paruoštus leidinius taip pat galima išsaugoti JPG formatu.

Paprastai Publisher 2019 galima įsigyti tik kaip neatskiriamą tam tikrų MS Office versijų dalį, tačiau "Wiresoft" taip pat galite įsigyti leidybos programinę įrangą atskirai. Kad galėtumėte naudoti "MS Publisher 2019" versiją savo kompiuteryje ar bet kuriame kitame Windows įrenginyje, privaloma operacinė sistema Windows 10.

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje naujausią "Publisher 2019" versiją, taip pat senesnes versijas ir daugelį kitų Office programų galite įsigyti ypač mažomis kainomis kaip vieno vartotojo versiją, visiškai be programinės įrangos prenumeratos. Visos įdomios ir svarbios "Publisher 2019" naujosios funkcijos pateikiamos šioje išsamioje apžvalgoje.

Microsoft Publisher 2019 funkcijų rinkinys

"Publisher 2019" patobulintos jau patikrintos esamos funkcijos ir įrankiai, taip pat įdiegta naujovių, įskaitant laisvai naudojamą grafiką ir šablonus, todėl šios versijos taikymo galimybių spektras dar platesnis nei anksčiau.

Kurdami dokumentus naudokite dizaino pasiūlymus

Nuo pat " Publisher 2019" pradžios rodomas platus dizaino šablonų katalogas, kuriame pateikiami pasiūlymai įvairiems tipinių formatų spausdintiniams dokumentams: nuo paprastų vizitinių kortelių iki reklaminių lapelių ir išsamių katalogų. Kiekvieną šabloną galima papildomai pritaikyti - spalvas, šriftus ir formatavimą galima pakeisti arba papildyti kitais. Originalaus šablono failas visada išsaugomas, kad jį būtų galima vėl ir vėl pasiekti, nes naujai sukurtas šablonas išsaugomas kaip kopija.

Ypač pradedantieji ir nepatyrę naudotojai įvertins šias dokumentų išankstines nuostatas, kad kiekvieną kartą pasiektų patrauklų spausdinimo rezultatą.

Žinoma, taip pat galima kurti savo šablonus ir maketus. Kad juos būtų galima iš karto naudoti ir kitą kartą, juos taip pat galima išsaugoti kaip šabloną arba pagrindinį failą. Taip specialistai sutaupo daug laiko ir užtikrina, kad visi juo pagrįsti dokumentai būtų vienodos išvaizdos ir kokybės.

Modulių naudojimas leidiniams

Norint užtikrinti, kad dokumentai būtų vienodos išvaizdos įvairiuose formatuose ir laikmenose, " Publisher 2019" taip pat galima naudoti vadinamuosius statybinius blokus. Tai tipiniai elementai, pavyzdžiui, antraštės, taip pat rėmeliai, langeliai ir kt. Vartotojai gali naudoti "Publisher" integruotus statybinius blokus, kaip ir šablonus, arba kurti savo statybinius blokus.

Redaguokite vaizdus ir grafiką tiesiogiai "Publisher 2019

Grafiką ir nuotraukas galima įterpti tiesiai iš kompiuterio, "Microsoft ClipArt" bibliotekos, "Bing" paveikslėlių paieškos arba internetinio nuotraukų albumo. Vilkite ir nuleiskite, kad bet kada juos pakeistumėte ir pakeistumėte. Naudojant liniuotės funkciją, po įdėjimo juos galima milimetro tikslumu įstatyti į norimą vietą.

Į "Publisher" dokumentą importuotus paveikslėlių failus galima redaguoti ir vėliau; galima koreguoti spalvų toną ir intensyvumą, taip pat apkarpyti paveikslėlio dydį iki norimo formato. Be to, vaizdus ir tekstus galima papildyti įvairiais efektais, pvz., šešėliais ir atspindžiais, kad jie išsiskirtų.

"Publisher 2019" esanti keičiamo mastelio SVG vektorinė grafika išlieka aštri net priartinus, todėl visada atrodo profesionaliai, o 3D objektus galima pasukti pagal pageidavimą, kad gautumėte norimą vaizdą.

Naudokite patogius teksto langelius

Kai reikia išdėstyti ilgus tekstus, kurie apima kelis puslapius arba kuriuos pertraukia iliustracijos, yra keletas naudingų įrankių, padedančių sekti išdėstymą: Pavyzdžiui, jei į teksto langelį įterpiama per daug teksto, mažame langelyje dešinėje apatinėje rėmelio pusėje tai bus pažymėta elipsėmis. Tuomet esamą teksto lauką galima paprasčiausiai padidinti pele arba kelis tokius teksto laukus galima sujungti, kad likęs tekstas būtų automatiškai rodomas kitame lauke. Ši funkcija ypač naudinga atliekant vėlesnius teksto pakeitimus, pvz., trumpinant ar papildant tekstą.

Personalizuokite ir bendrinkite Publisher dokumentus

Norint sukurti asmeninius laiškus, galima automatiškai pridėti visų adresatų vardus, nuotraukas ar net žiniatinklio nuorodas. Jei norite dalytis juodraščiu ar baigtu maketu su kitais darbuotojais, jų el. pašto adresus galite pridėti tiesiai prie dokumento, kad jį išsiųsti būtų dar greičiau. Naudojant "Microsoft" "OneDrive" debesijos paslaugas programoje "Publisher" taip pat galima saugoti duomenis internete ir suteikti gavėjams prieigą per nuorodą.

Publisher 2019 turi kiekvienos kokybės spausdinimo parinktis

Priklausomai nuo to, kokiu tikslu bus kuriamos skrajutės, brošiūros, kvietimai ir kita reklaminė medžiaga, taip pat grynai privatūs spaudos gaminiai, "Publisher 2019" siūlo plačias spausdinimo ir, žinoma, dizaino parinktis. Taigi, bet kuriai tikslinei grupei galima sukurti pageidaujamos kokybės spaudinius. Skaitmeniniam spausdinimui naudojant internetinę spausdinimo paslaugą "Publisher" dokumentus taip pat galima išsaugoti įprastu .JPG formatu.

Bendrieji Microsoft Publisher 2019 sistemos reikalavimai

Office Publisher 2019 programinę įrangą galima atsisiųsti dviejų versijų: 32 ir 64 bitų. Pagal numatytuosius nustatymus įdiegta 64 bitų versija, tačiau 32 bitų operacinėje sistemoje su x86 procesoriumi galima įdiegti tik 32 bitų versiją. Priklausomai nuo pasirinktos versijos, gali skirtis reikalavimai individualiai aparatinei įrangai, pavyzdžiui, operatyviajai atminčiai ir kietojo disko vietai. Būtina laikytis šių minimalių reikalavimų:

  • Būtinai reikalingos operacinės sistemos: Windows 10 arba Windows Server 2019
  • Procesorius: ne mažiau kaip 1,6 GHz, 2 branduolių procesorius
  • Kietojo disko vieta: ne mažiau kaip 16 GB (32 bitų) arba 20 GB (64 bitų)
  • Operatyvioji atmintis: ne mažiau kaip 2 GB RAM (32 bitų) arba 4 GB RAM (64 bitų)
  • Vaizdo plokštė: ne mažiau kaip 1280 x 768 taškų, "DirectX 10" su WDDM 2.0

Pirkite Microsoft Publisher 2019 pigiai kaip atskirą programą Wiresoft

"MS Publisher" yra klasikinė kai kurių "Microsoft" Office programų rinkinių dalis, todėl paprastai jos negalima įsigyti atskirai, o tik kartu su kitomis Office programomis. "Wiresoft" taip pat galite įsigyti "Publisher Software 2019" kaip vieną programą - kitaip nei daugelis kitų "Microsoft" programinės įrangos tiekėjų - ir ypač kaip pirkimo versiją.

Jūsų privalumai: ši "Publisher 2019" vieno naudotojo licencija neįpareigoja jus pasirašyti terminuotos prenumeratos su privalomais atnaujinimais ar galimais funkcijų naudojimo apribojimais. Todėl jums dvigubai verta įsigyti " Publisher 2019" iš "Wiresoft" kaip vieną programą, ypač jei jums nereikia visų Office programų.

Saugus programinės įrangos pirkimas su "Wiresoft": čia perkama "Publisher 2019" vieno naudotojo licencija paprastai yra iš didesnės apimties įmonės licencijos, todėl tai yra vadinamoji naudota programinė įranga, tačiau funkcionalumo požiūriu ji yra identiška "Publisher" programos versijai, kuri taip pat įtraukta į " Office Suite 2019". Todėl galime jums tai pasiūlyti už ypač palankią kainą!

Pirkdami naudotą programinę įrangą taip pat nesibaiminate jokios teisinės rizikos, nes prekiauti naudota programine įranga aiškiai leidžiama pagal įstatymus. Be to, kiekviena "Microsoft" programa, kurią galima įsigyti "Wiresoft", nepriklausomai nuo to, ar ji anksčiau naudota, ar nenaudota, pirmiausia buvo išbandyta, ar ji tikrai ir nepriekaištingai tinkama naudoti, todėl įsigijus ir atsisiuntus į kompiuterį, leidėjo programinė įranga iš karto 100 % tinkama naudoti neribotą laiką.

"Wiresoft", kaip rimtas ir patikimas programinės įrangos pardavėjas, siūlo tik pilnas programos versijas, kurios yra identiškos "Microsoft" siūlomoms versijoms ir nėra gautos iš nesaugių šaltinių.

Pirkdami programinę įrangą su "Wiresoft", ypač laisvai samdomi specialistai ir MVĮ, taip pat privatūs naudotojai galės pasinaudoti visais "Publisher 2019" privalumais, nes sutaupys pinigų. "Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje galite įsigyti "MS Publisher", taip pat daugelį kitų Office programų ir kitų "Microsoft" programų kaip pirkimo versijas.

Jei turite klausimų apie " MS Publisher 2019" arba bet kurią kitą "Microsoft" programą, tiesiog susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba pokalbiais.

Kitos nuorodos į ""MICROSOFT PUBLISHER 2019"
Klientų atsiliepimai apie ""MICROSOFT PUBLISHER 2019"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos