Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
"MICROSOFT EXCEL 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

"MICROSOFT EXCEL 2016

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10124
 • 065-08572
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
42,90 € * 46,90 € * (8,53% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32bit/64bit)
Terminalo serveris Suderinama


Klasikinė "Microsoft" programa "Excel 2016", skirta sudėtingiems skaičiavimams kurti, dabartinėje versijoje vėl siūlo daug funkcijų ir įrankių, kad kasdienis darbas su skaičiais ir lentelėmis būtų lengvesnis ir būtų galima atlikti net sudėtingus skaičiavimus. Naujos funkcijos: "One-Click Forecasting", skirta tendencijoms nustatyti ir rodyti, išplėsta "Power Query", skirta įtraukti tokius duomenų šaltinius kaip "SAP Business Objects", "Hadoop" ar "Salesforce", taip pat patobulintos "PowerPivot" funkcijos, su kuriomis duomenis galima analizuoti dar greičiau.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį ""MICROSOFT EXCEL 2016"

Microsoft Excel 2016 - efektyvi vieno naudotojo skaičiavimo programa

Excel 2016, klasikinė Microsoft programa, skirta sudėtingiems skaičiavimams kurti, dabartinėje versijoje vėl siūlo daugybę funkcijų ir įrankių, kurie palengvina kasdienį darbą su skaičiais ir lentelėmis, taip pat leidžia atlikti sudėtingus skaičiavimus. Naujos funkcijos: "One-Click Forecasting", skirta tendencijoms nustatyti ir rodyti, patobulinta "Power Query", skirta įtraukti tokius duomenų šaltinius kaip "SAP Business Objects", "Hadoop" ar "Salesforce", ir patobulintos "PowerPivot" funkcijos, skirtos dar greitesnei duomenų analizei.

Be to, Excel 2016 taip pat optimizuotas bendram darbui su dokumentais ir jų teikimui realiuoju laiku. Integravus "OneDrive" ir "SharePoint", naudotojai gali kartu dirbti su "Excel" failais debesyje, nesvarbu, ar jie būtų biure, namuose, ar kelionėje: vienu spustelėjimu jie iš karto perkeliami į debesį, įskaitant individualias išleidimo ar naudojimo teises, kad net ir tinkle būtų apsaugoti konfidencialūs duomenys.

Be to, darbą su "Excel 2016" dar labiau palengvina išmanūs asistentai, tokie kaip "Insights", susiejanti "Excel" su "Microsoft Bing" paieška, ir "Tell Me", padedanti naudotojams pasirinkti tinkamas funkcijas dokumentams redaguoti.

Be to, Excel 2016 galima naudoti ir naujus Office dizainus: "Tamsiai pilkas" pasižymi ypač ryškiais kontrastais, o "Spalvotas" dizainas suteikia modernią išvaizdą.

Dėl patobulinto jutiklinio valdymo taip pat daug lengviau naudoti "Excel" atitinkamuose galiniuose įrenginiuose.

Microsoft Excel 2016 galima įsigyti ne iš Office rinkinio, o kaip nebrangią vieną licenciją "Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje. Šioje apžvalgoje pateikiama informacija apie tai, ką naudotojui siūlo įsigyta patikrinta skaičiavimo programinė įranga.

Naujos Excel 2016 funkcijos

Į Excel 2016, be kitų, įtraukti šie esamų funkcijų patobulinimai ir visiškai nauji įrankiai:

 • PROGNOSE.ETS: ankstesnėse "Excel" versijose buvo galima kurti tik tiesines prognozes. Naudojant naująją funkciją PROGNOSE.ETS dabar galima kurti trumpalaikes alternatyvias ateities prognozes (įskaitant geriausius ir blogiausius atvejus) remiantis eksponentinio išlyginimo (ETS) algoritmais ir pateikti jas prognozių lape.
 • Interaktyvios diagramos sukimosi lentelėse: Naujos integruotos verslo žvalgybos funkcijos, ypač sudėtingose sukimosi lentelėse, leidžia geriau apžvelgti skaičiavimus. Be galimybės grupuoti laiko reikšmes pagal ketvirčius ar mėnesius, šiose naršyklėse taip pat galima naudoti naršymą žemyn, žinomą iš internetinio analitinio apdorojimo (OLAP).
 • Funkcija LET: Naudojant šią funkciją "Excel 2016" kartu pagerina skaičiavimo našumą ir padidina skaitomumą bei kombinuotumą, nes leidžia formulėje įvardyti atskirus intervalus.
 • Peržiūrėti filtrą: Naudojant naująjį filtro rodinį galima paslėpti visus kitų darbuotojų rūšiavimus ir filtrus bendro darbo metu, kad pagerintumėte savo "Excel" failo aiškumą.

Be to, šias formules galima naudoti ir Excel 2016:

 • PIRMOJI VERTĖ: ši formulė veikia panašiai kaip SVERWEIS, tačiau, kitaip nei pastaroji, jai nebereikia nuorodų sąrašo.
 • TEXTCHAINS sujungia skaičius arba tekstus į tekstą, formulėje galima nurodyti skirtuką. Lyginant su CHAIN, tuščių langelių galima nepaisyti, o eilučių pertraukas galima įtvirtinti tiesiogiai formulėje.
 • TEKSTO KLAUSIMAS: pakeičia ankstesnę funkciją KLAUSIMAS.
 • WENNS nereikalingos įterptinės IF formulės. Dabar pakanka visas sąlygas susieti į vieną visumą.
 • MAXWENNS naudojamas didžiausioms reikšmėms iš skaičių eilės tam tikromis sąlygomis nustatyti.
 • MINWENNS atlieka atitinkamus mažiausių verčių skaičiavimus.

Nauji diagramų tipai programoje Excel 2016

Excel 2016 taip pat pateikiami šeši nauji diagramų tipai, integruoti į Office, kad būtų galima aiškiai iliustruoti įvairius skaičiavimus. Tai šios diagramos:

 • Vandens krioklys: ši stulpelinė diagrama gali būti naudojama norint skaidriai parodyti, kaip pradinė vertė kinta per įvairias teigiamas ir neigiamas vertes.
 • Histograma: šis tipas naudojamas tam tikrų klasių dažnių pasiskirstymui parodyti. Norint ją naudoti su naująja "Excel 2016", tereikia pasirinkti atitinkamus duomenų rinkinius, kad histograma būtų automatiškai užpildyta klasėmis.
 • Medžių žemėlapis: Medžių žemėlapio diagrama gali būti naudojama norint aiškiai parodyti proporcijas hierarchinėje struktūroje.
 • Pareto: Pareto diagrama - tai išplėstinė histograma, rodanti absoliučiąją vertę ir santykinę proporciją. Viena vertus, stulpeliai išdėstyti pagal dydį, kita vertus, antroje ašyje pavaizduota atitinkama procentinė visos vertės dalis.
 • Sunburst: Sunburst diagramoje hierarchiniai duomenys vizualizuojami koncentrinių žiedų pavidalu. Jame rodomi hierarchijų ryšiai, kurie vaizduojami atitinkamais pasiskirstymais žieduose.
 • Dėžutės: Taip pat vadinama boxplot arba box & whiskers, ji dažniausiai naudojama statistinei analizei vizualizuoti kvartilių, medianų, taip pat "nukrypimų" pavidalu.

Parama pasirenkant tinkamiausią diagramos tipą skaičiavimui teikiama naudojant "Excel 2016" funkciją "Rekomenduojamos diagramos". Jei norite ja naudotis, tiesiog pelės klavišu pasirinkite atitinkamus duomenis, ir jums bus pateikta tiesioginė peržiūra su realiais duomenimis.

Naujos tarpprograminės atskiros funkcijos Office 2016

Į Excel 2016 taip pat įtraukta nemažai kitų patogių įrankių ir vedlių, kuriuos galima naudoti ir kitose 2016 m. Office paketo programose, kad naudotojai galėtų efektyviai dirbti visose programose.

Įžvalgų vedlys

"Įžvalgų" vedlį galima naudoti tiesiogiai Excel 2016 programoje, kad naudotojai galėtų rasti paaiškinimus ar papildomą informaciją apie terminus ar informaciją, esančią skaičiuoklėje. Užuot perėjus į internetą ieškoti tinkamų paieškos rezultatų, pakanka pele pažymėti konkrečią išraišką - spustelėjus suaktyvinama "Bing" palaikoma išmanioji paieška tiesiogiai "Excel" programoje, o "Įžvalgos" parodo paieškos rezultatus Excel lango šone.

"Tell Me" asistentas

Šis pagalbininkas Excel meniu juostoje ypač padeda naudotojams, neturintiems jokių ankstesnių žinių apie funkcijų vykdymą. Atpažįstama iš lemputės formos piktogramos, ji palengvina naudojimąsi Excel 2016: šiuo tikslu asistentas siūlo paieškos lauką, kuris aktyvuojamas paprasčiausiai įvedant vieną ar kelis terminus, nurodančius, ką naudotojas nori padaryti Excel dokumente. "Pasakyk man" parodo, kurioje juostos vietoje yra atitinkama funkcija, ir, jei reikia, pasiūlo tolesnę pagalbą atitinkamam veiksmui atlikti. Tai palengvina Excel naudojimą, ypač pradedantiesiems.

Laisvosios rankos formulės įvedimas

Laisvas formulių įvedimas yra ypač praktiška Excel 2016 funkcija, kuria matematines formules galima įterpti tiesiai į dokumentą. Naudojant pelę arba jutiklinę įvestį, jie pirmiausia kuriami laisva ranka ir tiesiogiai įtraukiami į sąsiuvinį kaip tekstas.

Lengvesnis Excel dokumentų bendrinimas

2016 m. Excel versijoje Excel skaičiuokles ir dar greičiau bei paprasčiau bendrinti su kitais naudotojais: Lentoje esanti funkcija "Bendrinti" siūlo daugybę šiam tikslui skirtų atitinkamo dokumento parinkčių: vienu spustelėjimu galima nustatyti atskirus adresatus, taip pat priskirti atskiras teises: skaityti arba redaguoti ir t. t.

Versijų istorija, skirta veiksmingesniam bendradarbiavimui Excel programoje

Dėl galimybės vienu metu dirbti su Excel dokumentu, kaip dažnai nutinka, pavyzdžiui, debesyje, dažnai būna sunku sekti, kuris dalyvis ir kada atlieka kokius pakeitimus. Šiuo tikslu funkcija "Versijų istorija" pateikia kiekvieno dokumento versijų istoriją, kurioje senesnės redagavimo būsenos ne tik rodomos, bet ir iš naujo pateikiamos redaguoti.

OneDrive naudojimas programoje Excel 2016

OneDrive - universalią Microsoft debesų saugyklą, skirtą dalytis failais žiniatinklyje, - dabar galima naudoti Excel 2016. Integravus OneDrive, naudotojai ten gali saugoti Excel dokumentus, kad jie būtų pasiekiami iš bet kurios vietos ir iš bet kurio įrenginio. Naudojant OneDrive tiesiog įmanoma nepriklausomai bendradarbiauti su Excel failais.

Apsauga nuo duomenų praradimo programoje Excel 2016

Integravus "Microsoft Data Loss Protection" (DLP), jos funkcijas galima naudoti ir Excel dokumentuose, kad išvengtumėte duomenų praradimo ir apsaugotumėte jautrius duomenis. Visų pirma administratoriai naudoja DLP, kad nustatytų turinio, kuriame yra slaptos ir saugotinos informacijos, kūrimo ir bendrinimo politiką, kad nustačius galimą saugumo riziką naudotojai būtų įspėti arba net neleistų bendrinti. DLP paslaugos prieinamos "Excel 2016" per "SharePoint Online" ir "OneDrive for Business".

Excel 2016 sistemos reikalavimai:

Kaip ir atitinkama Office versija, "MS Excel" yra 32 ir 64 bitų versijos; dėl to gali skirtis atskiros aparatinės įrangos reikalavimai, pvz., atmintis:

 • Operacinės sistemos: bent Windows 7 arba naujesnė, Windows Server 2012 R2 arba Windows Server 2012, Windows 10 Server, Windows Server 2008 R2
 • Procesorius: x64 arba x86 bitų procesorius su ne mažesniu kaip 1 GHz dažniu ir SSE2
 • Atmintis: bent 1 GB RAM (32 bitų versija), 2 GB RAM (64 bitų versija)
 • Kietojo disko vieta: bent 3,0 GB laisvos vietos
 • Ekranas: ne mažesnė kaip 1024 x 768 skiriamoji geba
 • Vaizdo plokštė: "DirectX 10" vaizdo plokštė, skirta grafikos aparatiniam pagreitinimui

Įsigykite Excel 2016 kaip vieno vartotojo programos versiją iš Wiresoft

Įsigydami Excel 2016, galėsite pasinaudoti visais šiais privalumais ir pasakiškai maža naudotos programinės įrangos kaina su Wiresoft: MS Excel visada yra Microsoft Office paketo dalis, todėl paprastai nėra lengvai prieinama kaip atskira programa. Tačiau Excel 2016 ir kitas programos versijas galite įsigyti iš Wiresoft internetinės parduotuvės kaip vieną Office programą, priešingai nei daugelis kitų pardavėjų, kur Microsoft programinę įrangą galima įsigyti tik oficialiose versijose kaip rinkinio dalį.

Wiresoft siūloma Excel 2016 versija yra pirkimo licencija, pagal kurią nereikia pasirašyti prenumeratos įsipareigojimo, įpareigojančio atsisiųsti brangius atnaujinimus, taip pat nenustatomas laikas, per kurį galite ją naudoti. Todėl įsigiję Excel 2016 atskirą programinę įrangą ilgainiui gausite naudos net ir ateityje. Taigi šios Excel 2016 vieno naudotojo licencijos įsigijimas yra nebrangus ir ekonomiškas sprendimas, ypač tokioms naudotojų grupėms, kurios nori naudotis visais patikrintos skaičiuoklės programinės įrangos privalumais, bet kurioms nereikia kitos Office programos. Mūsų siūloma programine įranga ypač naudojasi laisvai samdomi specialistai ir mažesnės įmonės, taip pat privatūs naudotojai.

Wiresoft parduodama Excel 2016 vieno vartotojo licencija yra identiška Excel programinei įrangai, įtrauktai į atitinkamą Microsoft 2016 m. Office rinkinį. Ne tik Excel 2016, bet ir visos kitos Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje siūlomos programinės įrangos licencijos yra tik originalūs Microsoft produktai. Atskiras Office programas čia galima įsigyti kaip vieno naudotojo pilnąją versiją. Jas paprastai jau naudojo ankstesnis savininkas arba jos buvo gautos iš didesnio kiekio įmonės licencijų. Bet koks ankstesnis tokios anksčiau naudotos programos arba susijusios licencijos įdiegimas buvo ištrintas parduodant Wiresoft, todėl Excel 2016 arba atitinkama kita Office-programą vėl galima naudoti 100 %, todėl ją galima iš naujo įdiegti be jokių papildomų veiksmų.

Taigi, įsigydami iš Used Software nepatirsite jokių nepatogumų, susijusių su naudojimo teisėmis ar jų tinkamumu naudoti. Kadangi tokių programinės įrangos produktų pirkimas Wiresoft parduotuvėje yra visiškai teisėtas, sumokėję galite juos iš karto atsisiųsti ir naudoti be jokių apribojimų. Jūsų saugumui kiekviena Wiresoft Excel licencija buvo iš anksto patikrinta, ar ji iš tikrųjų tinkama naudoti. Be to, Wiresoft, kaip rimtas programinės įrangos pardavėjas, nesiūlo programinės įrangos, kurią galima naudoti tik ribotą laiką, arba tokių bandomųjų versijų, kurių funkcijų spektras yra ribotas, arba licencijų, kurias naudoja ir trečiosios šalys.

Jei turite klausimų apie Excel 2016 ar kitos MS Office programinės įrangos įsigijimą, galite pasinaudoti mūsų kompetentingomis konsultacijomis el. paštu, telefonu ir pokalbiais.

Kitos nuorodos į ""MICROSOFT EXCEL 2016"
Klientų atsiliepimai apie ""MICROSOFT EXCEL 2016"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos