Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
"MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

"MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10145
 • 36F-00341
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
50,90 € * 55,90 € * (8,94% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
"MacOS"  "High Sierra", "Sierra", "El Capitan


Microsoft Outlook for Mac 2016 - tai vis dar dažnai naudojama pasiteisinusios -programos versija, su kuria galima centralizuotai tvarkyti ir organizuoti ne tik kasdienį el. pašto srautą, bet ir kontaktus, susitikimus ir užduotis, kad - kasdienis gyvenimas taptų efektyvesnis. Office Business Outlook for Mac 2016 pasižymi dideliu praktinių savybių ir naudingų funkcijų, padedančių užtikrinti produktyvumą biure, skaičiumi: Profesionalams ir pradedantiesiems padedama dar lengviau atlikti visas kasdienes užduotis. Pavyzdžiui, plačios paieškos parinktys padeda tvarkyti daugybę el. laiškų, turinio ir kontaktų. Ypač dažnai siunčiant failų priedus, su " for Mac 2016" dėl įvairių naujų parinkčių ne tik greičiau, bet ir saugiau. Dar viena nauja funkcija - galimybė atskiriems adresatams priskirti individualias siunčiamų failų teises. Outlook

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį ""MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"

"Microsoft Outlook for Mac 2016" - patikrinta Office programinė įranga, skirta naudoti su "macOS" - kaip atskira programa

"Microsoft Outlook for Mac 2016 " - tai vis dar dažnai naudojama pasiteisinusios Office programos versija, su kuria galima centralizuotai valdyti ir tvarkyti ne tik kasdienį el. pašto srautą, bet ir kontaktus, susitikimus ir užduotis, kad kasdienis verslo gyvenimas būtų efektyvesnis.

"Outlook for Mac 2016 " pasižymi daugybe praktinių savybių ir naudingų funkcijų, kurios padeda užtikrinti produktyvumą biure: Tiek profesionalams, tiek pradedantiesiems padeda dar lengviau atlikti visas kasdienes užduotis. Pavyzdžiui, plačios paieškos parinktys padeda tvarkyti daugybę el. laiškų, turinio ir kontaktų. Visų pirma, dažnai siunčiant failų priedus, "Outlook for Mac 2016" ne tik veikia greičiau dėl naujų parinkčių, bet ir yra saugesnė. Dar viena nauja funkcija - galimybė atskiriems adresatams priskirti individualias siunčiamų failų teises.

"Outlook for Mac 2016" naršymo juostose aiškiai išdėstytos visos reikalingos funkcijos, priklausomai nuo programos, yra greitai pasiekiamos - el. laiškų, užduočių, kontaktų ir kalendoriaus įrašų. Be to, "Outlook for Mac 2016" darbalaukio sąsaja buvo pertvarkyta, dabar ji taip pat optimizuota lietimui.

"MS Outlook for Mac 2016" galima įsigyti iš "Wiresoft" kaip atskirą programą už priimtiną kainą - kitu atveju ją galima įsigyti įprastose parduotuvėse beveik išimtinai kaip "Mac 2016" Office versijos dalį. Be to, "Wiresoft" internetinėje parduotuvėje galite rasti ne tik 2016 m. "Outlook for Mac" versiją, bet ir senesnę arba naujausią el. pašto programinės įrangos versiją.

Svarbios ir praktiškos naujos "Outlook for Mac 2016" funkcijos

"Mac" naudotojams, kurie mėgsta naudoti "Outlook" el. laiškams, kontaktams ir susitikimams tvarkyti, bus naudingos toliau aprašytos naujos ir patobulintos esamos funkcijos. Tai ne tik padeda naudotojams geriau susidoroti su kasdien užplūstančiais el. laiškais, bet ir padeda greičiau tvarkyti turinį ir dokumentus. Užduočių koordinavimą taip pat galima valdyti dar efektyviau.

Išmaniosios paieškos aplankai, kad iš karto rastumėte el. laiškus ir kitą turinį

Nustatydami virtualų paieškos aplanką "Mac" naudotojai gali filtruoti el. laiškus ar kitus " Outlook 2016 " elementus ir rodyti juos savo aplanke, atitinkančius tam tikrą iš anksto nustatytą paieškos kriterijų. Pavyzdžiui, vienas iš galimų panaudojimo būdų - rodyti visus "Outlook" pašto dėžutėje esančius neperskaitytus el. laiškus, kurie buvo automatiškai išsaugoti skirtinguose aplankuose. Panašiai galima naudoti išmaniosios paieškos aplanką ir ieškoti konkrečių žmonių grupių ir kontaktų.

Naudojant išskleidžiamąjį sąrašą "Naujas paieškos diapazonas", taip pat galima pakeisti paiešką ir taip pakeisti esamą aplanką arba pašto dėžutę.

Geresnis aiškumas ieškant priedų

Dabar "Outlook for Mac 2016" siūlo geresnę nei anksčiau apžvalgą ieškant failų, kurie siunčiami kaip el. laiško priedai: tereikia spustelėti "Pridėti failą" ir laiško siuntėjui pateikiamas visų paskutinį kartą naudotų failų sąrašas. Jei sąraše yra tinkamas failas, jį galima iš karto pridėti dar vienu spustelėjimu. Daugeliu atvejų ši funkcija padeda išvengti sudėtingesnės paieškos aplankų struktūrose. Kiekvienam priedui taip pat yra išplečiamasis meniu su įvairiomis funkcijomis, kurias galima atidaryti, išsaugoti, kopijuoti arba ištrinti vienu spustelėjimu.

Dar greičiau siųskite didelius priedus per "OneDrive

Naudojant " Outlook for Mac 2016 " dar patogiau siųsti el. laiškus su didesniais priedais, jei "Mac" naudotojas naudoja "Microsoft" failų prieglobos paslaugą "OneDrive". Kiekvieno ten esančio failo nebereikia iš naujo įkelti kaip el. laiško priedo - pakanka į laišką nukopijuoti atitinkamą nuorodą. Tai gerokai pagreitina didelių failų priedų siuntimo procesą ir gerokai sumažina duomenų kiekį el. pašto dėžutėje. Visiems "OneDrive" saugomiems failams taip pat galima priskirti individualiai apibrėžtas teises (pvz., skaitymo, redagavimo ir kt.) atskiriems adresatams.

"Outlook for Mac 2016" sąsaja, optimizuota lietimui, nuoseklesnė

"Microsoft" taip pat modernizavo " Outlook for Mac 2016 " naudotojo sąsają, todėl dabar ji panaši į Windows versiją Office - tai naudinga, nes naudotojai gali lengviau orientuotis įvairiuose įrenginiuose. "Outlook" ir kitos 2016 m. versijos Office programos taip pat geriau palaiko tipines "Mac" funkcijas ir ypatybes, pavyzdžiui, didelės raiškos "Retina" ekraną, viso ekrano režimą ir daugiajutiklinius gestus. Suvienodinus išvaizdą, "Outlook" taip pat buvo optimizuota darbui liečiant, kad programą būtų galima valdyti integruojant perbraukimo gestus - vadinamuosius perbraukimus. Gestus "Braukti į kairę" ir "Braukti į dešinę" galima priskirti šiems veiksmams: "Pažymėti kaip perskaitytą", "Ištrinti", "Žymėti", "Archyvuoti" ir "Nėra".

Netvarkos funkcija

Elektroninių laiškų rūšiavimas dažnai užima didelę kasdienio darbo biure dalį, nes pašto dėžutės vis dažniau užkemšamos nesvarbiais laiškais ar net nepageidaujamais laiškais, todėl sunku juos susekti - čia į pagalbą ateina priemonė "Clutter", kuri automatiškai atskiria svarbius laiškus nuo nesvarbių, kai jie gaunami, ir surūšiuoja pastaruosius į atskirą "nepageidaujamų laiškų" aplanką. Kartu aptinkamas ir išjungiamas potencialiai pavojingas turinys, pvz., kenksmingos nuorodos ar priedai.

Kad nepastebėtumėte galbūt neteisingai surūšiuotų el. laiškų, "Outlook" kasdien siunčia visų joje saugomų el. laiškų santrauką.

"Clutter" taip pat "skaito" naudotojo elgseną - registruoja, kurie el. laiškai atidaromi pirmiausia, kurie perskaitomi vėliau, o kurie visiškai ignoruojami. Tai leidžia programai mokytis pačiai, todėl ji automatiškai tobulina paieškos filtrus ir kriterijus.

Perskaitymo ir perdavimo patvirtinimas siunčiant el. laiškus

Kad el. laiško siuntėjas galėtų stebėti, ar gavėjas jį gavo ir perskaitė, "Outlook for Mac 2016" pirmuoju atveju siūlo pristatymo patvirtinimą, kad atitinkamas el. laiškas iš tikrųjų buvo pristatytas į konkrečią pašto dėžutę, o antruoju atveju - perskaitymo patvirtinimą trumpuoju pranešimu siuntėjui, kai el. laiškas buvo atidarytas.

Naudokite el. pašto šablonus panašiems arba Standard pranešimams

Kasdienį el. pašto srautą dažnai sudaro pagal nutylėjimą siunčiami pranešimai, kurių turinys keičiasi nežymiai, pvz., nurodoma nauja data ir pan. Vietoj to, kad kiekvieną kartą kurtumėte tokius laiškus, "Outlook for Mac 2016" leidžia kurti ir išsaugoti šablonus, kuriuos prieš siunčiant reikia tik atnaujinti.

Vėluojantis el. pašto pranešimų siuntimas

"Outlook for Mac 2016" dabar galima siųsti el. pašto pranešimus su uždelsimu. Naudojant parinktį "Siųsti vėliau", galima nustatyti konkrečią datą ir laiką, kada reikia siųsti, pavyzdžiui, po darbo valandų. Todėl atitinkami el. laiškai siunčiami ir tada, kai kompiuteryje nebėra atidarytos "Outlook" programos.

Daugiau praktinių pagalbos įrankių ir funkcijų programoje "Outlook for Mac 2016"

Šie įrankiai palengvina ir pagreitina kasdienį darbą, ypač kai naudotojams reikia organizuoti ir valdyti daug projektų:

 • "SetDefaultMailApp" padaro "Outlook" Standard el. pašto programą "Mac" kompiuteryje. Tai automatiškai paleis "Outlook", kai, pavyzdžiui, naudotojas paspaus nuorodą "mail-to" internete, norėdamas parašyti žinutę.
 • "ResetRecentAddresses" vienu metu ištrina visus automatinius naujo el. pašto adreso pasiūlymus. Ši funkcija ypač naudinga, kai projektas, kuriame dalyvavo tam tikri dalyviai, baigėsi ir atitinkami kontaktai nebereikalingi kitam projektui.
 • Prieigos įrankių juostoje galima nustatyti dažnai naudojamas komandas.
 • Didelį kiekį laiškų iš labai skirtingų verslo partnerių galima automatiškai rūšiuoti į tam tikslui sukurtus aplankus naudojant taisykles. Todėl nereikia rūšiuoti rankiniu būdu.
 • Kadangi "Outlook" yra ne tik el. pašto programa, visos kitos funkcijos, pvz., kalendorius, žmonės, užduotys ir pastabos, taip pat rodomos lango apačioje, kad naudotojai galėtų lengvai jas perjungti vienu spustelėjimu. Priklausomai nuo pasirinkto rodinio, keičiasi juostoje rodomos komandos ir atitinkama informacija būsenos juostoje.

Sistemos reikalavimai naudojant "Microsoft Outlook 2016" "Mac" kompiuteryje

Toliau pateikta informacija yra būtiniausi reikalavimai, kad galėtumėte naudoti "Outlook for Mac 2016" "Apple" įrenginyje. "Outlook 2016 for Mac" galima naudoti tik kaip 64 bitų programą.

 • Operacinė sistema: viena iš trijų naujausių macOS operacinių sistemų (Mac OS X 10.10 arba naujesnė)
 • "iPad" ir "iPhone": mažiausiai "iOS 8.0" arba naujesnė versija
 • Procesorius: "Intel
 • Operatyvioji atmintis: ne mažiau kaip 4 GB
 • Kietojo disko vieta: mažiausiai 3 GB
 • Vaizdo plokštė: ne mažiau kaip 1280 x 800 taškų

Tai yra tai, ką "Outlook for Mac 2016" siūlo, priešingai nei "PC" versija:

"Mac" versijoje " Outlook 2016", skirtingai nei Windows versijoje, yra šios funkcijos:

 • Lenteles į el. laišką galima įterpti iš "Word" / "Excel".
 • Šalia galima rodyti iki trijų kalendorių.
 • Garsinio pašto pranešimus galima konvertuoti į tekstą ir siųsti kaip el. laišką arba teksto žinutę.
 • "Outlook for Mac 2016" dabar palaiko "Active Directory" ir "Azure" pagrįstas teisių valdymo paslaugas (RMS), skirtas informacijos teisių valdymo (IRM) politikoms.

Pirkite "Outlook for Mac 2016" kaip atskirą programą iš Office rinkinio už puikią kainą iš "Wiresoft

"Outlook for Mac 2016 ", kaip tipiškas "Microsoft" Office rinkinio komponentas, paprastai atskirai neparduodamas. Tačiau "Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje galite įsigyti "Outlook for Mac 2016" kaip vienkartinę versiją - kitaip nei dauguma kitų "Microsoft" programinės įrangos pardavėjų, kurie dažnai siūlo programą tik kaip atskirą prenumeruojamą versiją.

Taigi pirkdami programinę įrangą su "Wiresoft" gaunate dvigubą naudą, nes gaunate "Outlook for Mac 2016" atskirai be Office rinkinio, be to, už tikrai mažą kainą! Mažesnės įmonės, kurioms apimties licencija neturi prasmės, taip pat savarankiškai dirbantys ir privatūs "Outlook" naudotojai, pirkdami programinę įrangą iš "Wiresoft", gali ypač ekonomiškai patenkinti savo poreikius "Microsoft" programoms.

Tai jūsų privalumai perkant "Outlook for Mac 2016" kaip vieno naudotojo licenciją:

 • Tokiu būdu įsigyjate vieno naudotojo licenciją kaip pirkimo versiją.
 • Tai reiškia, kad nesate įsipareigoję prenumeruoti mokamų naujinimų.
 • Todėl ilgainiui ši "Outlook for Mac 2016" versija yra pigesnė.
 • Įsigyta versija bus registruota tik jums ir jos negalės naudoti joks kitas asmuo.
 • Ši "Outlook for Mac 2016" licencija neturi jokių funkcionalumo apribojimų.

Pirkdami programinę įrangą su "Wiresoft" galite būti tikri: "Wiresoft" siūloma naudota programinė įranga yra arba didesnės apimties licencijos dalis, arba vadinamoji naudota programinė įranga - bet kuriuo atveju visiškai legalus produktas, todėl jums negresia jokia rizika: nes Europos įstatymų leidėjas aiškiai leido prekiauti naudota programine įranga! Šios programinės įrangos ankstesnis pirkėjas nebenaudoja, todėl ji buvo pašalinta, kad dabar ją būtų galima iš naujo įdiegti ir įprastai naudoti.

Be to, kiekviena "Microsoft" programa, siūloma parduoti "Wiresoft", prieš parduodant buvo išbandyta dėl jos faktinio tinkamumo naudoti, kuris yra neribotas funkcijomis ir trukme, todėl ją galima naudoti kaip bet kurį įprastą "Microsoft" programinės įrangos produktą po aktyvavimo jūsų kompiuteryje. Jūsų įsigyta "Microsoft" programos pilnoji versija yra identiška atitinkamoms versijoms ir leidimams, kuriuos galima įsigyti įprastinėje prekyboje.

"Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje rasite "Outlook for Mac 2016" ir kitas jos versijas, taip pat kitas parduodamas "Mac" skirtas Office programas, taip pat daug kitų "Microsoft" programų "Mac" versijų.

Jei turite klausimų apie " Outlook for Mac 2016 " arba bet kurią kitą programą, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba pokalbiais.

Kitos nuorodos į ""MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"
Klientų atsiliepimai apie ""MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos