Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
VMWARE vSAN 8 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE vSAN 8 STANDARD

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10600
 • ST8-STD-C
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
2 340,90 € * 2 599,90 € * (9,96% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE vSAN 8 STANDARD"

VMware vSAN 8 Standard - programine įranga apibrėžtų saugyklų sprendimų ateitis

VMware vSAN 8 Standard - tai modernus programinės įrangos apibrėžtos saugyklos sprendimas, padedantis organizacijoms optimizuoti savo saugyklų infrastruktūrą, padidinti mastelio galimybes ir maksimaliai padidinti duomenų prieinamumą. Šiame straipsnyje sužinosite, kodėl VMware vSAN 8 Standard yra idealus pasirinkimas jūsų saugyklų iššūkiams spręsti.

Pagrindinės VMware vSAN 8 funkcijos Standard

 1. Hiperkonvergencija: VMware vSAN 8 Standard suteikia galimybę vykdyti hiperkonvergenciją, kai saugyklos ir skaičiavimo ištekliai sujungiami į vieną klasterį. Taip geriau išnaudojami ištekliai ir lengviau keičiama jų apimtis.
 2. Automatizavimas ir savitarna: platformoje pateikiamos automatizavimo priemonės ir savitarnos galimybės, leidžiančios pagreitinti saugyklos išteklių skyrimą ir padidinti efektyvumą.
 3. Didelis prieinamumas: VMware vSAN 8 Standard užtikrina didelį duomenų prieinamumą, nes juos veidrodiniu būdu perkelia ir paskirsto keliuose mazguose. Sutrikus darbui, jūsų duomenys išlieka apsaugoti, o programos toliau veikia.
 4. Našumo optimizavimas: Platforma siūlo galingas optimizavimo funkcijas, kad būtų maksimaliai padidintas saugyklos našumas ir išvengta kliūčių.

VMware vSAN 8 privalumai Standard

 • Ekonomiškumas: Hiperkonvergencija leidžia sumažinti aparatinės įrangos išlaidas ir optimizuoti saugyklų infrastruktūros veikimą.
 • Masteliškumas: VMware vSAN 8 Standard leidžia lengvai plėsti saugyklų sistemą, kad ji atitiktų augančius jūsų organizacijos poreikius.
 • Saugumas ir didelis prieinamumas: Platforma siūlo saugumo funkcijas ir didelio prieinamumo mechanizmus, kad apsaugotų jūsų duomenis nuo praradimo ir neteisėtos prieigos.

Saugyklų valdymo ateitis su VMware vSAN 8 Standard

VMware vSAN 8 Standard - tai ateities saugyklų sprendimas įmonėms, kurioms reikia efektyvios ir itin prieinamos saugyklų infrastruktūros. Naudodami naujoviškas funkcijas ir patikrintą VMware patikimumą, galėsite idealiai įveikti skaitmeninės transformacijos iššūkius. Optimizuokite savo saugyklų išteklius, padidinkite duomenų prieinamumą ir užtikrinkite savo įmonės duomenų ateitį su VMware vSAN 8 Standard. Tai saugyklų sprendimas, kuris padės jums išlikti konkurencingiems sparčiai besikeičiančiame IT pasaulyje ir pakelti saugyklų infrastruktūrą į kitą lygį. VMware vSAN 8 Standard - tai programinės įrangos apibrėžtos saugyklos ateitis.

Kitos nuorodos į "VMWARE vSAN 8 STANDARD"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE vSAN 8 STANDARD"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos