Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10607
  • ST8-ENT-C
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
5 511,90 € * 6 124,90 € * (10,01% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE"

Revoliucinė duomenų saugykla su VMware vSAN 8 Enterprise

Su VMware vSAN 8 Enterprise organizacijos žengia į naują duomenų saugojimo erą. Ši revoliucinė technologija - tai integruotas programinės įrangos apibrėžtos saugyklos sprendimas, pagrįstas virtualiomis mašinomis. Lengvai integruota su VMware vSphere, vSAN 8 Enterprise leidžia sukurti itin keičiamo dydžio ir lankstų duomenų saugojimo sprendimą, atitinkantį didėjančius šiuolaikinių duomenų centrų poreikius.

Galingos funkcijos, skirtos kritiniams darbo krūviams

VMware vSAN 8 Enterprise sukurta taip, kad galėtų lengvai tvarkyti kritinius darbo krūvius. Integruojant tokias didelio našumo funkcijas, kaip all-flash saugykla, automatinis apkrovos balansavimas ir integruotas duomenų saugumas, vSAN 8 Enterprise užtikrina neprilygstamą našumą ir patikimumą reiklioms programoms.

Sklandus mastelio keitimas ir lankstumas

Naudodamos VMware vSAN 8 Enterprise organizacijos gali lengvai plėsti savo saugyklų infrastruktūrą, kad ji atitiktų nuolat kintančius reikalavimus. Palaikydama hibridines ir all-flash konfigūracijas bei galimybę sklandžiai integruoti naują techninę įrangą, vSAN 8 Enterprise suteikia precedento neturintį lankstumą bet kokio dydžio organizacijoms.

Lengvas valdymas ir automatizavimas

Dar niekada nebuvo taip paprasta valdyti ir automatizuoti saugyklų išteklius kaip su VMware vSAN 8 Enterprise. Integracija su VMware vSphere sąsaja leidžia administratoriams tvarkyti saugyklą tiesiogiai iš pažįstamos vSphere platformos, taip sumažinant sudėtingumą ir padidinant efektyvumą. Automatizuoti procesai, tokie kaip apkrovos balansavimas, perjungimas ir atkūrimas, sumažina administravimo pastangas ir maksimaliai padidina veikimo laiką.

Tvirtas duomenų saugumas ir atitiktis

Šiuolaikinėms organizacijoms labai svarbus duomenų saugumas, todėl VMware vSAN 8 Enterprise siūlo patikimas jautrių duomenų apsaugos funkcijas. Dėl integruoto šifravimo, duomenų vientisumo tikrinimo ir pažangių saugumo funkcijų organizacijos gali būti tikros, kad jų duomenys visada bus apsaugoti ir bus laikomasi atitikties reikalavimų.

Išvada

VMware vSAN 8 Enterprise yra geriausias sprendimas organizacijoms, kurioms reikia galingos, lanksčios ir saugios saugojimo infrastruktūros. Dėl sklandžios integracijos, išskirtinio našumo ir išsamaus funkcijų rinkinio vSAN 8 Enterprise yra idealus pasirinkimas kritiniams darbo krūviams ir reiklioms programoms. Sužinokite, kaip VMware vSAN 8 Enterprise gali iš esmės pakeisti jūsų IT infrastruktūrą.

Kitos nuorodos į "VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos