Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10027
 • D87-07284
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
134,90 € * 148,90 € * (9,4% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32bit/64bit)
Terminalo serveris Suderinama


Naudodami "Visio Professional 2016" naudotojai gali naudotis didžiausiu įrankių ir šablonų skaičiumi, kad galėtų profesionaliai kurti diferencijuotas diagramas įvairiose verslo, technikos ar mokslo srityse - visur, kur planai, brėžiniai ir iliustracijos ypač palengvina sudėtingų struktūrų, procesų ir faktų supratimą.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.
Informacija apie gaminį "MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL"

MS Visio Professional 2016 - įsigykite išsamiausią profesionalių vizualizacijų versiją kaip vieną licenciją

Naudodami Visio Professional 2016 naudotojai gali naudotis daugybe įrankių ir šablonų, kad profesionaliai kurtų įvairioms verslo, technikos ar mokslo sritims skirtas diagramas - visur, kur planai, brėžiniai ir iliustracijos padeda suprasti sudėtingas struktūras, procesus ir faktus.

Šiuo tikslu Visio Professional 2016 pateikia ne tik platų spektrą įvairiausių diagramų tipų, įskaitant patobulinimus, bet ir papildomus šablonus bei stilius, kurie taip pat aiškiai suskirstyti į temines sritis su vadinamosiomis konstrukcinio rinkinio formomis per protingą suskirstymą į šablonus, kad būtų galima pateikti paruoštus elementus, priklausomai nuo taikymo srities, kuriuos galima tik užpildyti esamais duomenimis ir, jei reikia, taip pat pritaikyti ar pakeisti pagal savo idėjas. Specialiai verslo ir techninėms, taip pat procesų diagramoms, ypač tinklo, programinės įrangos ir duomenų bazių diagramoms, kurti Visio Professional 2016 turi daug papildomų šablonų (įskaitant BPMN 2.0 - verslo procesų modelio ir notacijos santrumpą), taip pat papildomų planų ir žemėlapių.

Naudotojai, kurie naudojasi Microsoft debesijos paslauga OneDrive, taip pat gali dalytis Visio Professional 2016 sukurtais failais internete su kitais ir netgi padaryti juos prieinamus komandiniam bendradarbiavimui, sukurtos diagramos gali būti susietos su pagrindiniais duomenimis, kad visada būtų pateikta dabartinė tiesos versija (viena tiesos versija), nes čia esantys duomenys automatiškai atnaujinami. Panašiai DataVisualizer galima naudoti norint importuoti duomenis iš kito šaltinio tiesiai į diagramą.

Nuo svetainėsWindows 8 naudotojai taip pat gali naudoti Visio Professional 2016 jutikliniame prietaise ir valdyti programinę įrangą rašikliu arba pirštu, kad galėtų braižyti ar pridėti tekstą.

Kokiems naudotojams skirtas Visio Professional 2016 leidimas?

Dėl plataus formų ir įrankių asortimento MS Visio 2016 Professional Edition suteikia geriausias prielaidas reikliems naudotojams - įmonėms, organizacijoms ar net savarankiškai dirbantiems asmenims - profesionaliai kurti tikslias, sudėtingas vizualizacijas, kuriose ypač atsižvelgiama į galiojančias normas ir techninius standartus.

Vienkartinę Microsoft Visio 2016 Professional Edition licenciją Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje galima įsigyti kaip vadinamąją naudotą programinę įrangą, gautą iš ankstesnės apimties licencijos. Tai reiškia, kad kaina yra gerokai mažesnė nei naujos programinės įrangos, be to, nėra prievolės prenumeruoti, kaip dažnai būna su tokiais leidimais. Turėdami vieną Wiresoft licenciją Microsoft programoms, pirkėjai gali pasinaudoti ekonominiais naudotos programinės įrangos privalumais ir naudoti šią profesionalią vizualizavimo programinę įrangą už priimtiną kainą. Be to, Visio Pro 2016 suderinamumas su Windows 7 daro šią versiją patrauklią ypač tiems naudotojams, kurie vis dar naudoja šią operacinę sistemą, kad jiems nereikėtų (brangiai kainuojančio) esamų programų atnaujinimo, norint naudoti Visio 2016.

Be Visio Professional 2016 , Wiresoft programinės įrangos internetinėje parduotuvėje galima įsigyti daug kitų Microsoft Windows atskirų programų ar programinės įrangos paketų, suderinamų su šiuo leidimu, taip pat operacinėmis sistemomis, kaip nebrangių naudotos programinės įrangos atskirų licencijų. Toliau apžvelgiamos svarbiausios Visio Professional 2016 leidimo funkcijos ir naujovės.

Išskirtinės Visio Professional 2016 Edition savybės ir funkcijos

Visio Professional 2016 Edition daugelyje sričių siūloma daugiau galimybių kurti diagramas ir dalytis jomis su kitais. Tarp jų yra šios išskirtinės funkcijos:

Diagramų sudarymas pagal naujausius standartus

Daugelyje MS Visio Professional 2016 šablonų integruoti įvairūs pramonės standartai ir užrašai, kad jais sukurtos diagramos atitiktų jų standartus, todėl jose taip pat gali būti privalomų teiginių. Be to, daugelyje Visio formų galima susieti jas su atskirais rodikliais ir metaduomenimis, kurie automatiškai atnaujinami diagramoje.

 • UML 2.4: Unifikuota modeliavimo kalba - tai grafinė modeliavimo kalba, naudojama programinės įrangos komponentams, ypač programinės įrangos komponentams, taip pat ir kitoms sistemoms, specifikuoti, konstruoti, vizualizuoti ir dokumentuoti.
 • Windows Workflow 4.0 - tai Microsoft .NET programavimo aplinkai skirta programų biblioteka, kuri naudojama sudėtingiems programos valdomiems darbo procesams kurti.
 • IEEE yra pasaulinis Elektros ir elektronikos inžinierių instituto (Institute of Electrical and Electronics Engineers) Standard, skirtas elektros inžinerijos ir informacinių technologijų sritims.
 • EPK - įvykių valdomų procesų grandinės santrumpa - tai grafinė modeliavimo kalba, kurią organizacijos dažniausiai naudoja verslo procesams vaizduoti ir modeliuoti, siekdamos susisteminti arba lygiagretinti veiklos procesus.
 • ISO - tai Standard, skirtas izometriniams brėžiniams kurti, ypač pastatų, patalpų ar objektų 3D atvaizdams.
 • BPMN 2.0 - verslo procesų modeliavimo notacija - tai grafinė specifikavimo kalba, naudojama standartinėse verslo procesų modeliavimo procedūrose, ypač verslo informacinėse sistemose, procesų valdyme ir informatikos dokumentuose.

Automatinis diagramų kūrimas naudojant DataVisualizer                      

DataVisualizer priedas yra tik Visio Professional 2016 leidime, kad būtų galima automatiškai kurti diagramas susiejant jas su išoriniu duomenų šaltiniu, pvz., Excel. Šią funkciją galima naudoti standartinėms srauto diagramoms - paprastoms srauto diagramoms - ir horizontalioms ar vertikalioms kryžminėms funkcinėms srauto diagramoms - kryžminėms funkcinėms srauto diagramoms. Sinchronizuojant duomenis realiuoju laiku, diagramos (ir duomenų šaltinio) pokyčiai gali būti matomi iš karto, o tai ypač svarbu procesų valdymui.

Dalytis dabartine tiesos versija diagramoje per naršyklę

Susiejus diagramos formas su realaus laiko duomenimis ir pateikus jas internete per Microsoft debesijos paslaugą OneDrive, kiti naudotojai gali ne tik redaguoti diagramą per naršyklę, bet ir būti tikri, kad jiems prieinama vadinamoji dabartinė tiesos versija, nes susieti duomenys automatiškai atnaujinami.

DWG failų naudojimas programoje Visio Pro 2016

Visio 2016 profesionalioji versija taip pat palaiko DWG failų (iki DWG 2010) - pramoninio CAD duomenų mainų standarto - importą iš AutoCAD. Taip .dwg failai tampa prieinami naudotojams, kad juos būtų galima toliau naudoti Visio, pvz., pagal pastatų aukštų planus, kad šią informaciją būtų galima naudoti planuojant patalpas, pvz., biuruose ar pramonės įmonėse.

Visio sukurtas diagramas vėl galima išsaugoti kaip AutoCAD failus arba įprastais vaizdų failų formatais .jpeg, .png ar .xml, taip pat PDF formatu.

Be to, Visio Professional 2016 taip pat naudojami VSDX ir VSDM failų formatai, pagrįsti Microsoft Standard OPC (Open Packaging Conventions), skirti suspausti ZIP formato failus.

Kitos Visio 2016 Professional funkcijos

Professional ir kituose Visio 2016 leidimuose naudotojai gali naudotis daugeliu kitų patogių funkcijų, kurios palengvina programos naudojimą ir padidina jos efektyvumą:

Office Funkcijos Visio 2016 Professional

Dabartinės funkcijos taip pat yra prieinamos MS Visio 2016 versijoje Professional Edition, kaip ir atitinkamoje versijoje Office Versija yra integruota:

 • Paieškos funkcija Pasakyk man padeda greičiau orientuotis, ypač pradedantiesiems: tiesiog įveskite ieškomas funkcijas ir terminus į paieškos lauką ir Visio parodys, kur juos rasti arba kaip juos naudoti.
 • Juodosios temos siūlo darbalaukio spalvų koregavimą baltoje, pilkoje arba juodoje srityje, todėl keičiant kontrastus galima dirbti patogiau akims.

Naudokite Starter Diagrams kaip Visio Professional 2016 šablonus arba kurkite savo formas

Pradinės diagramos yra veiksminga Visio pagalbinė priemonė, padedanti greičiau sukurti diagramą. Juose pateikiamos paruoštos užpildytos diagramos, kurias naudotojas, remdamasis suprantamomis laipsniškomis instrukcijomis, gali papildyti arba pritaikyti įvesdamas savo duomenis. Programoje Visio Professional 2016 yra pradinės diagramos, specialiai skirtos srautų diagramoms - vadinamosios Swimlane diagramos.

Geresnis palaikymas ir suderinamumas

Visio Professional 2016 taip pat padeda naudotojams naudingais patarimais ir funkcijomis kuriant diagramas: Pavyzdžiui, automatinis figūrų, kurias ypač lengva įtraukti į diagramą vilkimo ir nuleidimo būdu, išlyginimas ir išdėstymas užtikrina aiškų vaizdą.

Apskritai Visio 2016 suderinamumas su kitomis Office programomis gerokai pagerintas: Visio failus dabar galima be jokių problemų naudoti kitų tipų dokumentuose, pavyzdžiui, kaip grafiką PowerPoint prezentacijoje.

Visio Professional 2016 galimi diagramų tipai

Dėl plataus Visio Professional 2016 profesionalių diagramų portfelio, kuriame yra 70 šablonų, daugiau kaip 600 įprastų formų ir dar 400 išmaniųjų formų, dar lengviau vizualizuoti įvairias struktūras, sistemas ir procesus. Kad būtų nesudėtinga naudotis šiomis plačiomis galimybėmis, taip pat kad būtų lengviau orientuotis ieškant tinkamo diagramos šablono, visi tipai aiškiai priskirti skirtingiems šablonams, kuriuose yra atitinkamų formų, iš kurių daugelis atitinka tipinius pramonės standartus, įskaitant:

 • Srautinės diagramos, laiko juostos, išvestinės diagramos ir organizacinės diagramos - verslo diagramoms
 • IT diagramos, skirtos Active Directory atvaizdavimui, taip pat išsamios tinklo ir stovo užduotys, įskaitant ITIL (Informacinių technologijų infrastruktūros bibliotekos) diagramas Standard
 • Programinės įrangos ir duomenų bazių diagramos, pavyzdžiui, UML 2.4 (Unified Modeling Language), svetainių žemėlapiai ir duomenų bazių užrašai
 • Tarpfunkcinės srautų diagramos ir diagramos pagal IDEF0 (Integracijos apibrėžimas procesų modeliavimui) ir BPMN (Verslo procesų modelis ir notacija) Standard, taip pat Microsoft SharePoint darbo eigos - visų tipų procesų diagramos
 • Tipiniai nekilnojamojo turto, biurų ir patalpų su ŠVOK (šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo) planai ir aukštų planai
 • Elektros įrenginių, grandinių ir sistemų techninės schemos pagal IEEE Standard (Elektros ir elektronikos inžinierių instituto)

Be to, Visio Professional 2016 leidžia naudotojams naudoti esamas figūras ir jas pritaikyti, įskaitant įvairius įrankius tekstui formatuoti, linijų stiliui keisti, sritims užpildyti spalvomis, raštais ir kt. Tuomet juos galima įrašyti į šabloną Mėgstamiausi ir naudoti pakartotinai.

Techninės įrangos reikalavimai Microsoft Visio Professional 2016

Microsoft Visio Professional 2016 yra 32 ir 64 bitų versijos - priklausomai nuo to taikomi skirtingi reikalavimai, pvz., pagrindinei atminčiai. Naudojant Windows 8 operacinę sistemą, Visio 2016 palaiko daugiataškius ekranus, todėl programinė įranga tinkama naudoti mobiliuosiuose įrenginiuose su atitinkamais iOS arba Android galutiniais įrenginiais. Norint valdyti Visio failus debesyje, reikia prisijungti prie MS OneDrive.

 • Palaikomos operacinės sistemos: nuo Windows 7 arba naujesnės
 • Palaikomos serverių operacinės sistemos: nuo Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 iki Windows Server 2008 R2
 • Procesorius: x86, ne mažiau kaip 1 GHz; x64, ne mažiau kaip 2 GHz, SSE2
 • Atmintis: 1,0 GB RAM (32 bitų); 2,0 GB RAM (64 bitų)
 • Kietojo disko vieta: bent 3,0 GB
 • Skiriamoji geba: 1 024 x 768 taškų
 • Vaizdo plokštė: DirectX 10

Pirkti MS Visio 2016 Professional Edition kaip vieną licenciją už priimtiną kainą Wiresoft

Wiresoft internetinėje parduotuvėje Visio 2016 Professional Edition siūlo kaip naudotą programinę įrangą vieno naudotojo licencijos pavidalu - todėl jos kaina yra gerokai mažesnė nei panašių naujų prekių, o įprastoje prekyboje dažnai galima įsigyti tik naujausią Visio programinės įrangos versiją. Be mažesnės kainos, įsigyta Visio 2016 versija turi didelį ekonominį pranašumą - ją galima naudoti neribotą laiką, nes tai nėra prenumeratos versija su tipiniais sutartiniais įsipareigojimais.

Ši turima MS Visio 2016 Professional Edition vieno vartotojo licencija buvo ankstesnės Microsoft to paties pavadinimo programos licencijos dalis, tik su tuo skirtumu, kad ją įsigijo ir galbūt naudojo įmonė. Kai ji buvo perparduota Wiresoft, apimties licencija buvo pakeista į atskiras licencijas; todėl ji buvo paženklinta kaip naudota programinė įranga arba Naudota programinė įranga. Tačiau nei dėl šio pertvarkymo į vieno naudotojo licencijas, nei dėl Visio Professional 2016 Edition žymėjimo kaip naudotos programinės įrangos nesusidarys jokių apribojimų, susijusių su jos naudojimo galimybėmis ar funkcijų apimtimi - ne tik todėl, kad programinė įranga negali būti nusidėvėjusi, bet ir todėl, kad skaidymas ir perpardavimas nėra galiojančių teisinių nuostatų pažeidimas: Wiresoft siūlomos naudotos programinės įrangos licencijos, pavyzdžiui, Microsoft Visio 2016 Professional Edition licencijos, gaunamos tik iš Europoje esančių įmonių. Todėl pagrindinius verslo sandorius taip pat reglamentuoja ES galiojanti teismų praktika, kurioje aiškiai nurodyta, kad prekyba naudota programine įranga yra teisiškai leidžiama. Tai ne kartą patvirtinta ir įvairiais teismų sprendimais, todėl jums, kaip pirkėjui, atsakomybės rizika patikimai pašalinta. Be to, jūsų įsigyta programinė įranga taip pat yra atspari auditui, nes Wiresoft visiškai įrodo visus ankstesnius pirkėjus ar pardavėjus.

Jūsų programinės įrangos pirkimas per Wiresoft visada yra saugus verslas, kuris jums turi tik privalumų! Kiekvieną kartą įsigydami licenciją, pavyzdžiui, MS Visio 2016 Professional, Wiresoft parduotuvėje, gaunate naudos ne tik dėl kainos pranašumo, palyginti su panašiomis naujomis prekėmis, bet ir dėl saugumo, kurį suteikia tiesioginis atsisiuntimas atlikus mokėjimą, įskaitant tiesioginį licencijos aktyvavimą naudojant galiojantį licencijos raktą.

Taigi, perkant naudotos programinės įrangos licencijas, pavyzdžiui, Visio Professional 2016 Edition arba kitos Microsoft programos licencijas, taip pat suteikiama galimybė naudotis tokiais išskirtiniais programos leidimais be apribojimų.

Naudotos Microsoft programinės įrangos parduotuvėje Wiresoft rasite ne tik kitų Visio leidimų ar versijų, be MS Visio Professional 2016 Edition, bet ir daug kitų Microsoft programų, kurios su ja suderinamos, pavyzdžiui, Windows operacinės ir serverių operacinės sistemos ir pan. Jei turite klausimų apie MS Visio Professional 2016 arba bet kurią kitą Microsoft programinę įrangą, esančią Wiresoft Softwareshop parduotuvėje, tiesiog kreipkitės į mūsų kompetentingą ir draugišką pagalbą - pokalbiais, telefonu arba el. paštu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos