Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD

Galima atsisiųsti akimirksniu

  • SW10156
  • D86-05558
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
118,90 € * 130,90 € * (9,17% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32bit/64bit)
Terminalo serveris Suderinama


Daugelyje sričių reikia rodyti techninius atvaizdus, diagramas ar grindų planus. Šiam tikslui idealiai tinka programinis sprendimas "Microsoft Visio 2016" Standard. Tai vizualizavimo priemonė, kurią nuo 2003 m. galima įsigyti Standard ir "Professional" versijomis. Microsoft Visio priklauso gerai žinomai Office šeimai, tačiau nėra tiesioginė Office paketo dalis. Todėl prireikus šią programinę įrangą turite užsisakyti atskirai. Nepaisant to, "Microsoft Visio 2016" Standard yra visiškai suderinama su "Office" programomis duomenų importo ir eksporto požiūriu, todėl čia be problemų galite apdoroti duomenis iš "Excel". 2016 m. versija yra pritaikyta prie dabartinės "Windows" versijos su savo meniu juosta ir funkcijomis. Todėl čia jums naudingas paprastas valdymas.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"

Microsoft Visio 2016 Standard

Daugelyje sričių turi būti rodomi techniniai atvaizdai, diagramos arba grindų planai. Šiam tikslui idealiai tinka programinis sprendimas Microsoft Visio 2016 Standard. Tai vizualizavimo įrankis, kurį nuo 2003 m. galima naudoti Standard ir Professional versijose. Microsoft Vision priklauso gerai žinomai Office šeimai, tačiau nėra tiesioginė Office paketo dalis. Todėl, jei reikia, šią programinę įrangą reikia užsisakyti atskirai. Nepaisant to, Microsoft Visio 2016 Standard visiškai suderinama su Office programomis duomenų importo ir eksporto požiūriu, todėl čia galite lengvai apdoroti Excel duomenis. 2016 m. versija yra pritaikyta prie dabartinės Windows versijos su jos meniu juosta ir funkcijomis. Todėl čia galėsite lengvai naudotis.

Kokias ypatingas funkcijas siūlo Microsoft Visio 2016 Standard?

Vizualizavimo programinė įranga Microsoft Visio 2016 Standard valdoma vilkimo ir nuleidimo būdu. Čia galite naudotis įvairiais šablonais, simboliais ir grafika. Netgi AutoCAD brėžinius galima lengvai naudoti su Visio. Pavyzdžiui, architektai naudoja Visio, kad aiškiai parodytų patalpų planus su baldais. Įrankis siūlo daugybę spalvingų piktogramų ir formų verslo grafikai, kad jas būtų galima labai aiškiai ir patraukliai atvaizduoti.

Su Microsoft Visio 2016 Standard taip pat galite naudoti jutiklinio ekrano monitorius, kad grafiką galėtumėte braižyti pirštu. Tačiau galima naudoti ir mobilųjį ryšį. Taigi Visio galite pasiekti keliaudami iš iOS arba Android įrenginio. Prieiga per dabartines žiniatinklio naršykles yra palaikoma.

Microsoft Visio 2016 privalumai Standard

Naudodami daugybę šablonų, grafikos ir formų, jūs arba jūsų darbuotojai gali dirbti dar kūrybiškiau. Vos keliais pelės paspaudimais kurkite verslo ataskaitas, diagramas ir grindų planus ir veiksmingai išsiskirkite iš minios. Standard versija skirta mažoms ir vidutinėms įmonėms, taip pat namųOffice naudotojams. Jie gali dirbti komandoje ir tuo pačiu metu atlikti užduotį, taip pasidalydami darbą. Įjungus informacijos teisių valdymą užtikrinama aukšto lygio duomenų apsauga. Susiekite Excel failus ir Access duomenų bazes su Microsoft Visio. Darbas tampa lengvesnis, nes susietų failų pakeitimai iš karto atnaujinami ir visuose kituose Office produktuose.

Kas įeina į pristatymo apimtį?

Iš mūsų gausite pilnosios Microsoft Visio 2016 versijos licenciją Standard. Šią licenciją išleido kita bendrovė. Šią licenciją galite lengvai užregistruoti savo vardu. Po aktyvavimo galėsite naudotis reguliaraus atnaujinimo paslauga. Savo Microsoft Visio 2016 Standard galite naudoti neribotą laiką. Žinoma, iš mūsų gausite vokiškos Visio versijos licenciją.

Kokie yra sistemos reikalavimai?

Sklandžiam veikimui užtikrinti turėtumėte naudoti kompiuterį su 1 GHz dažnio procesoriumi. Tai leidžia sklandžiai ir efektyviai naudotis visomis šios Visio versijos funkcijomis. Jei pasirinksite 32 bitų versiją, turėtumėte turėti 1 GB darbinės atminties. Jei naudojate 64 bitų versiją, jums reikės bent 2 GB operatyviosios atminties. Diegimui į kietąjį diską reikės apie 3 GB vietos.

Microsoft Visio 2016 Standard veikia šiose operacinėse sistemose:

- Windows Serveris 2008 R2 - 64 bitų,
- Windows Serveris 2012 - 64 bitų,
- Windows 7 - 32 ir 64 bitų,
- Windows 8 - 32 ir 64 bitų,
- Windows 8.1 - 32 ir 64 bitų ir
- Windows 10 - 32 ir 64 bitų.

Jei taip pat norite kurti profesionalią grafiką, diagramas ir diagramas, rekomenduojame Microsoft Visio 2016 Standard. Čia galite užsisakyti vokišką licenciją už priimtiną kainą. 

Kitos nuorodos į "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos