Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10136
  • C5E-01307
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
118,90 € * 130,90 € * (9,17% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencijos raktas
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32bit/64bit)
Terminalo serveris Suderinama


Naudodami Visual Studio 2017 Professional Edition versiją, naudotojai turi viską po ranka, kad galėtų kurti programas ir programėles - nuo kūrimo iki kodo derinimo ir taisymo, taip pat nuo versijų kontrolės iki išleidimo.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL"

Visual Studio Professional 2017 - viskas, kas reikalinga profesionaliam programų kūrimui, įsigyjamoje versijoje

Visual Studio 2017 versijoje Professional Edition naudotojai turi viską, kas jiems pasiekiama, kad galėtų kurti programas ir programėles - nuo kūrimo iki kodo taisymo ir derinimo, nuo versijų valdymo iki išleidimo.

Visual Studio Professional palaiko senesnes kalbas, pavyzdžiui, C ir C++, taip pat dabartinius variantus, pavyzdžiui, C# ir Apple Metal programavimo kalbą, iOS, JavaScript ir Python bei kitas žiniatinklio kalbas. Be to, programinė įranga padeda naudotojams rašant kodą, nepriklausomai nuo naudojamos kalbos.

Tikslios derinimo funkcijos palengvina problemų šalinimą ir klaidų taisymą, taip sutaupant brangaus laiko kuriant programėlę.

Greitasis struktūros rodinys visada parodo, kurioje kodo struktūros vietoje yra kūrėjai, o centriniame klaidų sąraše pateikiamos visos kompiliavimo, kūrimo ir kodo analizės problemos, įskaitant kai kurių kalbų specifinės srities problemas, atliekant tiesioginę analizę rašymo metu.

Visual Studio Professional 2017 ypač patobulintos dažniausiai naudojamos funkcijos, tokios kaip IntelliSense ir Refactoring, taip pat kodo navigacija ir kodo taisymas, IntelliSense ir CodeLens, kurios padeda sutelkti dėmesį į programuotojo darbą, nes tiesiogiai redaktoriaus ekrane iš karto paryškina nuorodas, kodo pakeitimus ir pan.

Kam skirta Visual Studio 2017 Professional?

Visual Studio 2017 Professional Edition skirta profesionaliems programuotojams, kurie savarankiškai arba komandoje kuria sudėtingas taikomąsias programas, įskaitant mobiliąsias. Visual Studio 2017 palaikoma nuo Windows 7, todėl ją galima naudoti ir senesnėse operacinėse sistemose, taip išplečiant naudotojų ratą.

Wiresoft siūloma Visual Studio 2017 Professional kaip naudota programinė įranga siūlo kūrėjams visus išbandytos Microsoft programinės įrangos privalumus už ypač palankią kainą kaip vieną licenciją, kurią galima naudoti savo kompiuteryje be jokių prenumeratos įsipareigojimų.

Be Visual Studio 2017 Professional, Wiresoft programinės įrangos internetinėje parduotuvėje taip pat galite rasti kitų Visual Studio leidimų ar versijų kaip vienos licencijos pirkimo versiją, taip pat su ja suderinamų Microsoft programų, pavyzdžiui, Windows 8 ir Windows 10. Toliau apžvelgiamos svarbiausios Visual Studio 2017 Professional optimizacijos ir naujos funkcijos.

Svarbiausių Visual Studio 2017 Professional funkcijų apžvalga

2017 m. Visual Studio versijoje yra daug patobulinimų, palyginti su ankstesne versija, taip pat nemažai naujų funkcijų, kad programuotojų darbas būtų dar greitesnis ir efektyvesnis. Įdiegę šį Professional leidimą administratoriai gali pasirinkti, ar naudoti tik pagrindinį redaktorių, ar naudotojas taip pat nori rašyti .NET darbalaukio programas, Python kodą arba žaidimus naudodamas Unity.

Įjungiant programą patobulinimai jau pastebimi - sutrumpėja įkrovos laikas, taip pat pradedama sesija ir įkeliami sprendimai.

Tarp funkcijų, kurios dabar veikia greičiau, yra ir projektų bei elementų šablonų atpažinimas.

Be to, Visual Studio 2017 patobulinti C++, C#, Visual Basic, F#, JavaScript ir TypeScript redaktoriai, taip pat kodo derinimo ir problemų diagnozavimo sistemos bei įrankiai, naudojami kuriant programinę įrangą su .NET Core ir ASP .NET Core, taip pat Xamarin, Apache Cordova ir Unity bei MS SQL Server. Be to, reikėtų paminėti šias Visual Studio 2017 Professional funkcijas:

IntelliSense Visual Studio 2017 Professional

IntelliSense aprašo taikomųjų programų sąsajas (API), kai rašote, ir automatiškai jas užbaigia naudodama atitinkamus IntelliSense užbaigimo sąrašus, todėl procesai tampa tikslesni ir greitesni. Tuo pat metu nereikalingi nariai pašalinami iš pildymo sąrašo naudojant filtrus. Konkrečiai C#, IntelliSense užbaigimo sąrašuose, be kita ko, yra sąrašo nario ir užbaigto žodžio ženklai. Sąrašuose, be kita ko, galima greitai pasiekti tam tikro tipo ar vardų erdvės narius, kodo fragmentus, kintamųjų, komandų ir funkcijų pavadinimus.

Panašiai IntelliSense gali būti naudojama norint greičiau ištirti API, nes kategoriją galima naudoti reikšmių rinkiniui apriboti. Įrankių žymės taip pat palengvina API apibrėžčių nagrinėjimą; net kai rašote, jos nurodo problemas ir banguojančiomis linijomis paryškina svarbiausias dalis.

CodeLens in Visual Studio 2017 Professional

Naudodamiesi CodeLens programuotojai gali stebėti savo darbą nepalikdami kodo ir lengvai pereiti prie atskirų funkcijų. CodeLens paryškina visus redaktoriaus kodo pakeitimus, įskaitant paskutinį kūrėją, kuris pritaikė metodą, taip pat tai, ar testas išlaikytas atitinkamoje kodo vietoje, kurioje jis šiuo metu yra.

Team Explorer naudojimas Visual Studio 2017 Professional

Įjungę Team Explorer, programuotojai gali koordinuoti projektą su kitais komandos nariais ir lengviau valdyti paskirtas užduotis. Team Explorer sujungia Visual Studio su Git arba GitHub saugyklomis ir TFVC saugyklomis (Foundation versijų kontrolė), taip pat su Azure DevOps Services priegloboje esančiais projektais, kad būtų galima tvarkyti kūrimus, darbo elementus ir pirminį kodą.

Nauji Visual Studio 2017 patobulinimai

Neretai kūrimo procese reikia atgaline data patobulinti kodą, kai projektas vystomas. Perdirbant atnaujinama vidinė kodo struktūra nekeičiant jo elgsenos. Visual Studio 2017 Professional taip pat siūlo keletą naujų šiam tikslui skirtų pertvarkymų, pavyzdžiui, generuoti pertvarkymus, pridėti parametrus ir įvardytus argumentus, įterpti skaitmenų skirtukus į literatūrinius simbolius ir keisti skaitinių literatūrinių simbolių pagrindą, įskaitant šešioliktainių į dvejetainių, taip pat paversti teiginį If į teiginį Switch; taip pat galima pašalinti nenaudojamus kintamuosius ir pridėti parametrų NULL patikras.

Šaltinio kodo valdymas Visual Studio 2017 naudojant Git

Visual Studio 2017 Professional siūlo dvi šaltinio kodo valdymo parinktis: Microsoft sprendimą Azure DevOps, kai naudojamasi Azure Cloud, ir

savo nuotolinę saugyklą, naudodami Git, versijų valdymo sistemą, kuri plačiai naudojama Standard šiam tikslui.

Azure DevOps (anksčiau - Visual Studio Team Foundation - TFS) leidžia geriau koordinuoti įvairius kūrimo vaidmenis, todėl komandos gali veiksmingiau įgyvendinti atitinkamus projekto reikalavimus. Naudojant Azure DevOps Visual Studio, be kita ko, galima naudotis Redgate SQL Search; be to, Redgate ReadyRoll Core palengvina SQL fragmentų paiešką net skirtingose duomenų bazėse; kita vertus, Redgate ReadyRoll Core taip pat padeda valdyti automatizuotus duomenų bazių pakeitimus naudojant Source Control ir kurti migracijos scenarijus; be to, Redgate SQL Prompt Core siūlo įvairias SQL kodo rašymo, formatavimo ir refaktorizavimo galimybes.

Kadangi norint naudoti Visual Studio Team Foundation arba atitinkamą serverį paprastai reikia prenumeruojamos Visual Studio 2017 versijos arba tiesioginės registracijos, naudotojai taip pat gali naudoti Git - laisvai naudojamą failų versijų valdymo programinę įrangą. Tokiu būdu komandos nariai gali dirbti su tais pačiais projektais tuo pačiu metu.

Šiuo tikslu Visual Studio 2017 suteikia galimybę tiesiogiai valdyti saugyklas naudojant IDE mygtukus. Taip galima greitai sukurti kodą Git paslaugai, jį atiduoti ir paskelbti. Be to, leidime taip pat siūloma naujų funkcijų ar papildymų, įskaitant Push ir Commit, taip pat SSH palaikymą, todėl su Git dabar galima atlikti dar daugiau užduočių IDE.

Xamarin Visual Studio 2017

Visual Studio 2017 taip pat daug dėmesio skiriama mobiliesiems įrenginiams Windows-, iOS ir Android programėlių kūrimui su Xamarin palaikymu. Pavyzdžiui, tarp integruotų Xamarin funkcijų yra Xamarin Forms Previewwer, kuri leidžia kūrėjams iš karto pamatyti kodo eilutės poveikį programai, atliekant tiesioginę peržiūrą kartu su XAML žyme. Xamarin Forms taip pat patobulinta XAML IntelliSense, todėl dabar palaikomos sąsajos ir keitikliai, taip pat pasirinktiniai valdikliai, savybės ir kt.

Sistemos reikalavimai Visual Studio 2017 Professional

.NET Framework 4.5.2 arba būtina įdiegti Visual Studio 2017. .NET Framework 4.7.2 versija, reikalinga Visual Studio paleisti, įdiegiama sąrankos metu. Kitais atvejais taikomi šie minimalūs reikalavimai:

  • Operacinės sistemos: Windows 10, Windows 8 (atnaujinimas 2919355), Windows 8.1, Windows 7; Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2 (atnaujinimas 2919355)
  • Procesorius: 1,8 GHz arba spartesnis, rekomenduojamas dviejų branduolių arba geresnis
  • Atmintis: 2 GB RAM, rekomenduojama 4 GB RAM; bent 2,5 GB, jei veikia virtualioje mašinoje
  • Vietos kietajame diske: priklausomai nuo įdiegtų funkcijų, reikia iki 130 GB laisvos vietos; įprastam diegimui reikia 20-50 GB laisvos vietos
  • Vaizdo plokštė: DirectX 9 palaikanti, ne mažesnė kaip 1280 x 720 (720p) raiška, rekomenduojama - 1366 x 768 arba didesnė

Pirkite Visual Studio 2017 Professional kaip vieną licenciją Wiresoft internetinėje parduotuvėje

Microsoft programinę įrangą Visual Studio 2017 Professional galima įsigyti Wiresoft internetinėje parduotuvėje kaip vieną licenciją, kaip naudotą programinę įrangą už ypač palankią kainą.

Čia siūloma įsigyti Visual Studio 2017 Professional Edition licencija yra iš įmonės Visual Studio apimties licencijos, kurią įsigijo Wiresoft ir kuri buvo ištirpdyta ir konvertuota į pavienes licencijas; šio proceso metu etiketė pakeičiama į naudota programinė įranga arba naudota programinė įranga. Visas Wiresoft siūlomas Microsoft Visual Studio 2017 Professional licencijas teikia tik Europoje įsikūrusios įmonės, kurioms taikoma ES teisė. Nei apimties licencijos padalijimas, nei pasikeitęs Visual Studio 2017 Professional programinės įrangos žymėjimas kaip naudojamos programinės įrangos nereiškia apribojimų, susijusių su jos funkcionalumu.

Programinės įrangos pirkimas su Wiresoft - visada saugus pirkinys! Wiresoft parduotuvėje siūloma Visual Studio 2017 Professional licencija už absoliučiai mažą kainą taip pat užtikrina saugumą, nes ją galima iš karto atsisiųsti ir tiesiogiai aktyvuoti su pridėtu galiojančiu licencijos raktu.

Kiekvienas naudotos programinės įrangos Visual Studio 2017 Professional ar bet kurios kitos Microsoft programos pirkimas Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje yra teisiškai užtikrintas mūsų klientams, nes prekyba naudota programine įranga yra aiškiai leidžiama pagal įstatymus, o tai aiškiai patvirtina ir atitinkami teismų sprendimai.

Vienkartinė naudojamos programinės įrangos, pavyzdžiui, Visual Studio 2017 Professional Edition, licencija yra nebrangi alternatyva įprastiniams programinės įrangos pasiūlymams, todėl suteikia galimybę naudotis išskirtiniais programos leidimais. Jūs taip pat galite pasinaudoti mūsų pigios naudotos programinės įrangos pasiūlymu Microsoft programinei įrangai!

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje galite rasti Visual Studio 2017 Professional Edition, taip pat kitas Visual Studio versijas ar leidimus ir atitinkamas Microsoft operacines sistemas, pavyzdžiui, 8Windows ir Windows 10, kaip naudotą programinę įrangą, kurią galite iš karto atsisiųsti. Jei turite klausimų apie Visual Studio 2017 Professional ar kitą Microsoft programą, tiesiog pasinaudokite mūsų kompetentingais patarimais pokalbyje, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos