Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10025
 • D87-05962
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
76,90 € * 83,90 € * (8,34% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32bit/64bit)
Terminalo serveris Suderinama


Visio Professional 2013 yra išsamiausias šios Microsoft programos Visio versijos leidimas. Jame ne tik gerokai daugiau šablonų, skirtų profesionaliam diagramų kūrimui, bet ir išskirtinių funkcijų, palengvinančių ir supaprastinančių programos naudojimą: pavyzdžiui, su Visio Professional 2013 tam tikrus diagramų tipus galima susieti su Excel lentelėmis, o duomenis importuoti tiesiai į figūras; be to, dažnai naudojamus diagramų blokus galima naudoti dar tiesiogiai per Quick Shapes.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

 

Informacija apie gaminį "MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL"

Visio Professional 2013 - įsigykite Microsoft programą, skirtą įvairioms vizualizacijoms, kaip naudojamą programinę įrangą

Visio Professional 2013 yra išsamiausias šios Microsoft programos Visio versijos leidimas; jame ne tik gerokai daugiau šablonų, skirtų profesionaliam diagramų kūrimui, bet ir išskirtinių funkcijų, kurios palengvina ir supaprastina programos naudojimą: pavyzdžiui, Visio Professional 2013 tam tikrus diagramų tipus galima susieti su Excel lentelėmis, o duomenis importuoti tiesiai į figūras; be to, dažnai naudojamus diagramų blokus galima naudoti dar tiesiogiai per Quick Shapes.

Naudodami Visio Professional 2013 naudotojai gali vos keliais veiksmais sukurti labai įvairių sričių grafines reprezentacijas; tai ne tik verslo struktūros ir procesai, bet ir techniniai procesai bei procedūros, taip pat planai ir mokslinės reprezentacijos. Visio 2013 Professional Edition geriausiai tinka tais atvejais, kai reikia aiškiai iliustruoti ir paaiškinti sudėtingus klausimus ir organizacijas grafiškai.

Visi Visio 2013 turimi diagramų tipai aiškiai išdėstyti temiškai sugrupuotuose šablonuose, skirtuose atskiroms taikymo sritims, ir juos galima papildyti atitinkamomis priskirtomis figūromis vilkimo ir nuleidimo būdu, taip pat užpildyti tekstu arba vizualiai redaguoti.

Office programų naudotojai taip pat greitai orientuosis Visio 2013 Professional, nes programos darbalaukio sąsaja yra panašios struktūros, o integruotais įrankiais čia galima naudotis taip pat intuityviai, todėl diagramas galima lengvai pritaikyti ir redaguoti.

Kokioms naudotojų grupėms skirtas Visio 2013 Professional leidimas?

MS Visio 2013 leidimas Professional siūlo daugybę funkcijų ir diagramų tipų, kad būtų galima kurti sudėtingas vizualizacijas pačioms įvairiausioms taikymo sritims - profesionaliu lygiu, kuris ypač reikalingas didelėse įmonėse ir organizacijose.

Didelis Visio 2013 Professional, kaip ir kitų leidimų, privalumas yra puikus suderinamumas su kitomis Microsoft programomis: kalbant apie operacines sistemas, jis siekia nuo Windows 7 iki Windows 10. Todėl Visio 2013 Professional yra ypač patrauklus tiems naudotojams, kurie dar neperėjo prie naujesnės operacinės sistemos arba vengia šio žingsnio, todėl prireikus Visio programinę įrangą galima naudoti ir be atnaujinimo.

Šis profesionalus Microsoft Visio 2013 leidimas siūlomas Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje kaip vienos licencijos pirkimo versija - tai naudojama programinė įranga, kuri atsiranda, kai ištirpsta apimties licencija. Naudotos programinės įrangos licencijų iš Wiresoft kaina yra gerokai mažesnė nei naujos programinės įrangos, todėl daugeliui naudotojų grupių tai yra prieinamas būdas naudoti Microsoft programinę įrangą, pavyzdžiui, Visio 2013.

Be to, Wiresoft programinės įrangos internetinėje parduotuvėje pirkėjai taip pat gali rasti daug kitų Microsoft programų, pvz., Windows operacinių sistemų versijų, suderinamų su Visio 2013, - kaip nebrangių naudotos programinės įrangos vienkartinių licencijų. Toliau apžvelgiamos svarbiausios Visio 2013 Professional Edition funkcijos ir įrankiai.

Išskirtinės Visio Professional 2013 Edition savybės ir funkcijos

Visio 2013 Professional turi daug daugiau diagramų šablonų ir ypač praktiškų funkcijų, dėl kurių diagramas kurti ir pildyti dar greičiau ir paprasčiau:

Dažnai naudojamų formų greitosios formos

Quick-Shape funkcija pagreitina diagramų kūrimą ir taip suteikia praktinę pagalbą, ypač tiems naudotojams, kurie dažnai dirba su Visio 2013 Professional. Naudodami Quick-Shape jie gali keisti šablone esančių formų eiliškumą ir vilkti jas į tam tikrą vietą, pvz., dažniausiai naudojamas formas iškelti į formų sąrašo viršų, kad jos būtų iš karto pasiekiamos. Jas taip pat galima rodyti naudojant mini įrankių juostą, skirtą figūroms pagal žymeklį, ir funkciją Auto Connect.

Duomenų importavimas iš išorinių šaltinių į formas

Išskirtinai Visio 2013 versijoje Professional Edition yra funkcija importuoti duomenis iš išorinio šaltinio į vieną ar kelias figūras. Kadangi dažniausias išorinis duomenų šaltinis yra Excel, šiam tikslui galima naudoti greitojo importo funkciją. Šio proceso metu eilutė susiejama su atitinkamais duomenimis arba priskiriama konkrečiai formai. Importavus duomenis, šiai formai galima taikyti vadinamąją duomenų grafiką, pvz., spalvotas tam tikrų reikšmių etiketes arba taip pat etiketes. Juos galima keisti, perkelti arba atnaujinti juose esančius importuotus duomenis.

Taip pat galimas naudotojo apibrėžtas importas iš duomenų šaltinio. Importuoti duomenys gali būti rodomi Visio 2013 Professional atskirame lange Išoriniai duomenys.

Naudokite įvairius Visio Professional 2013 šablonus ir papildomai pritaikykite juos naudodami figūras

Visio Professional 2013 leidime siūlomas didžiausias Standard- ir specialių diagramų, tinkamų struktūroms ir procesams bei planams vizualizuoti daugelyje verslo sričių, pasirinkimas. Tarp jų yra daugybė įvairių tipų srauto diagramų, kurios gali būti naudojamos ne tik techniniams procesams ir procedūroms atvaizduoti - duomenų srauto diagramos sistemų atvaizdavimui, procesų srauto diagramos chemijos inžinerijoje - bet ir tipinėms verslo sritims, pavyzdžiui, darbo eigos ir verslo procesų modeliavimo diagramoms.

Taip pat įtraukta daug diagramų pagal UML-Standard (Unified Modeling Language), kurios dažniausiai naudojamos kuriant programinę įrangą: klasių ir komponentų diagramos, skirtos sistemos struktūroms ir komponentams, diegimo ir sekos diagramos, skirtos paleidimo sistemoms ir jų elementams, taip pat duomenų bazių užrašai, naudojimo atvejų ir ryšių diagramos ir kt.

Visus Visio Professional 2013 turimus šablonus galima redaguoti naudojant atitinkamas Standard formas ir savo sukurtas formas, o gautas diagramas vėl išsaugoti kaip šablonus.

Daugiau naujų funkcijų ir patobulinimų Visio Professional 2013

Pagrindinis Microsoft Visio 2013 Professional privalumas - vizualinė orientacija į Office programas, todėl darbalaukio vaizdas naudotojams iš karto pažįstamas. Be jau minėtų Professional funkcijų, palyginti su ankstesne versija, Visio 2013 siūlo daugiau naujovių:

 • Optimizuoti diagramų šablonai: Visų pirma šioje versijoje papildyti arba patobulinti Visio 2013 duomenų bazių, taip pat organizacinių diagramų ir unifikuotos modeliavimo kalbos bei verslo procesų modeliavimo šablonai, įskaitant Standard-Šablonai ir laiko ašies rodymas.
 • Naujas formatavimas: Microsoft Visio Professional 2013 sukurtoms diagramoms taip pat galima suteikti naujų efektų, pavyzdžiui, 3D, spalvų gradientų ar šešėlių.
 • Vilkimo ir nuleidimo funkcija: naudojant vilkimo ir nuleidimofunkciją Visio 2013 Professional galima intuityviai importuoti duomenis į diagramas arba įklijuoti Visio 2013 sukurtas diagramas atgal į Excel, PowerPoint ar Word dokumentus.
 • Kiti failų formatai: Be .vsdx failo plėtinio, skirto Visio failams išsaugoti, Visio 2013 Professional taip pat gali naudoti vsdm, .vssm, .vssx, .vstm ir .vstx.

Visio 2013 Professional turimų diagramų struktūra

Visio 2013 Professional yra organizuotas ir struktūrizuotas kaip konstruktoriaus rinkinys, todėl naudotojai gali greitai orientuotis. Yra šie 3 lygiai:

Formos

Formos yra pagrindiniai elementai, t. y. diagramą sudarančios sudedamosios dalys. Jie yra sugrupuoti trafaretuose. Kuriant arba redaguojant diagramą, figūra kaip kopija vilkiama į naują arba esamą brėžinio lapą. Priešingai nei figūros, Visio 2013 kopijos vadinamos egzemplioriais.

Tuomet pavyzdžius arba nukopijuotas figūras galima redaguoti naudojant jų pasirinkimo taškus - jas galima pasukti, pakeisti plotį ir aukštį arba mastelį, pakeisti spalvą, linijos storį arba kontūrą ir galiausiai įterpti duomenis arba tekstą.

Formos

Tam tikra figūrų grupė yra sugrupuota į vadinamuosius šablonus, kurie paprastai sudaro tam tikrą diagramos tipą ir taip pat gali būti kelis kartus įtraukti į skirtingus šablonus. Todėl kiekviename Visio 2013 Professional diagramos tipe yra atitinkamas formų rinkinys.

Šablonų naudojimas programoje Visio 2013 Professional

Norėdami sukurti diagramą, naudotojai gali atidaryti atitinkamą šabloną, kuriame yra tinkama Standard diagrama, ir ją pritaikyti arba užpildyti, arba sukurti savo diagramą naudodami turimas formas.

Tokias savo sukurtas diagramas, taip pat bet kokias kitas standartines diagramas, redaguojamas Visio 2013 Professional, galima išsaugoti ir vėl atverti, kai programa vėl atidaroma.

Visio failai turi savo plėtinį .vsd, tačiau juos galima naudoti ir kitose Microsoft programose, pvz., PowerPoint programoje kaip prezentacijos dalį. Vartotojai turėtų žinoti, kad failas, sukurtas naudojant Visio Professional 2013, nėra suderinamas su naujesne Office programa.

Techninės įrangos reikalavimai Microsoft Visio 2013 Professional

Microsoft Visio 2013 Professional galima įsigyti 32 ir 64 bitų versijas - atitinkamai taikomi skirtingi atminties reikalavimai.

Svarbi pastaba: Visio 2013 versija - taip pat ir Professional Edition - nesuderinama su Microsoft Office 2016!

 • Operacinės sistemos: ne mažiau kaip Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10 - 32 arba 64 bitų
 • Serverio operacinės sistemos: bent Windows Server 2003 R2 arba Windows Server 2008 - 64 bitų
 • Procesorius: x64 bitų arba x86 bitų, ne mažiau kaip 1 GHz ir SSE2
 • Operatyvioji atmintis: ne mažiau kaip 1 GB (32 bitų) arba 2 GB (64 bitų)
 • Kietojo disko vieta: bent 3 GB laisvos vietos
 • Ekranas: DirectX10 palaikanti vaizdo plokštė, ne mažesnė kaip 1 024 x 576 pikselių skiriamoji geba

Visio 2013 Professional Edition - pirkti pigiai kaip naudotą programinę įrangą Wiresoft

Šią MS Visio 2013 Professional Edition galima įsigyti Wiresoft internetinėje parduotuvėje kaip vieno vartotojo licenciją už ypač mažą kainą naudotos programinės įrangos pavidalu, nes čia kaina yra gerokai mažesnė nei panašių naujų prekių; be to, įprastoje prekyboje pirkėjai paprastai randa tik naujausią Visio programinės įrangos versiją. Dažnai tai būna prenumeratos versija su atitinkamais sutartiniais įsipareigojimais ir mokamais atnaujinimais. Be mažesnės pirkimo kainos, Wiresoft siūloma pirkimo versija taip pat suteikia neribotų galimybių naudotis.

Pagrindinė informacija apie naudotą Wiresoft programinę įrangą: Čia siūloma Visio Professional 2013 Edition vieno vartotojo licencija yra kilusi iš Microsoft programos tūrinės licencijos, kurią pirmą kartą įsigijo ir dažnai naudojo įgaliota įmonė. Pagal teisiškai leistiną perpardavimo ar įsigijimo Wiresoft ribas ji buvo padalinta į atskiras licencijas, kurios buvo pažymėtos kaip naudota programinė įranga. Nei apimties licencijos panaikinimas, nei žymėjimas naudota programine įranga nesukelia jokių Visio 2013 funkcinės apimties ar naudojimo galimybių apribojimų laikui bėgant - ne tik todėl, kad programinė įranga nesusidėvi, bet visų pirma todėl, kad aprašyti procesai nepažeidžia jokių galiojančių taisyklių.

Be to, visos siūlomos naudotos programinės įrangos licencijos, kaip antai šiuo atveju Microsoft Visio 2013 profesionalus leidimas, yra iš bendrovių, kurių susijusiems verslo sandoriams taikoma galiojanti teismų praktika, kurioje aiškiai nurodyta, kad prekyba naudota programine įranga yra leidžiama pagal įstatymus. Šį faktą jau aiškiai patvirtino įvairūs teismų sprendimai, o tai jums, kaip pirkėjui, reiškia, kad, viena vertus, patikimai pašalinama atsakomybės rizika ir, kita vertus, jūsų įsigyta programinė įranga taip pat yra patikima auditui, nes Wiresoft pateikia išsamius visų pirkimų ar pardavimų įrodymus.

Ergo: programinės įrangos pirkimas su Wiresoft visada yra saugus verslas jums, kaip klientui, kuris suteikia jums tik privalumų! Pirkdami naudotą Visio 2013 Professional programinės įrangos licenciją - ar bet kurią kitą Microsoft programą - gaunate naudos ne tik dėl didelio kainos pranašumo, palyginti su naujomis prekėmis, bet ir dėl pirkėjo saugumo, nes licencija iš karto atsisiunčiama ir iš karto aktyvuojama naudojant tik įsigytai programai galiojantį licencijos raktą. Todėl Wiresoft naudotos programinės įrangos pasiūlymas suteikia jums galimybę patiems naudotis tokiais išskirtiniais Microsoft programų leidimais.

Naudotos Microsoft programinės įrangos parduotuvėje Wiresoft rasite ne tik šią Visio Professional 2013 versiją, bet ir kitas šios programos versijas ar leidimus, taip pat daug kitų Microsoft programų, kurių daugelis yra suderinamos su šia programos versija, pavyzdžiui, Windows operacinės sistemos ir Windows serverio operacinės sistemos. Jei turite klausimų apie MS Visio Professional 2013 ar bet kurią kitą Microsoft programinę įrangą, kurią galima įsigyti Wiresoft parduotuvėje, tiesiog susisiekite su mumis ir paprašykite kompetentingo ir draugiško patarimo - pokalbiais, telefonu arba el. paštu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos