Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10020
 • H30-05613
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
164,90 € * 181,90 € * (9,35% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32bit/64bit)
Terminalo serveris Suderinama


Su Project Professional 2016 Edition yra išsamiausia šios versijos programa, kurią "Microsoft" sukūrė ypač didelės apimties projektams planuoti ir teikti, taip pat administruoti ir dokumentuoti didesnėse įmonėse. Tam reikalingų funkcijų veikimas "Pro Edition" buvo specialiai optimizuotas, kad jomis galėtų naudotis ir didesnės komandos. Be to, joje taip pat siūlomos išplėstinės bendravimo per "Skype for Business" ir "MS SharePoint" galimybės.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

 

Informacija apie gaminį "MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL"

MS Project 2016 Professional - įsigykite išsamų projektų valdymo sprendimą kaip naudotą programinę įrangą

Project Professional 2016 Edition yra išsamiausia šios versijos programa, kurią Microsoft sukūrė didelių projektų planavimui ir diegimui, taip pat valdymui ir dokumentavimui, ypač didelėse įmonėse. Tam reikalingų funkcijų veikimas Pro Edition versijoje papildomai optimizuotas, kad jomis galėtų naudotis didesnės komandos. Be to, ji taip pat siūlo išplėstines bendravimo galimybes per Skype for Business ir MS SharePoint.

Nepaisant plačių funkcijų, šią profesionalią projektų valdymo programinę įrangą greitai ir intuityviai perpranta net ir nepatyrę naudotojai, nes, pirma, Project 2016 darbalaukio dizainas sukurtas pagal Office programos Excel dizainą, antra, funkcijas galima lengvai ir tiesiogiai rasti naudojantis paieškos pagalbininku Tell Me.

Naudodami Project Professional 2016 versiją, projektų vadovai gali nuolat stebėti visus etapus ir visus dalyvaujančius komandos narius, net jei užduotys yra didelės apimties. Todėl turimos išteklių, biudžetų ir terminų valdymo funkcijos ir priemonės padeda aiškiau planuoti projektus, juos įgyvendinti, o jų dokumentacija tampa labiau nuspėjama ir informatyvi.

Kokiems naudotojams skirtas Project Professional 2016 Edition?

MS Project 2016 profesionalus leidimas sukurtas būtent tiems projektų vadovams, kurie planuoja ir valdo daug sudėtingų projektų, kuriems reikia daug išteklių, įskaitant didesnes komandas, o tai ypač dažnai pasitaiko didesnėse įmonėse ir organizacijose. Todėl Project Professional 2016 esminis komponentas yra patobulinta galimybė bendradarbiauti per Skype for Business, taip pat sinchronizavimas su Microsoft SharePoint arba Microsoft Project Server, jei jie taip pat naudojami bendravimui.

Be to, visos į Project 2016 Professional integruotos funkcijos ir ypatybės, įskaitant esamas verslo žvalgybos priemones, sudaro visas sąlygas sėkmingai valdyti bet kokio dydžio projektus - nuo planavimo iki administravimo, įskaitant tvarkaraščių ir išlaidų planų kūrimą, iki visų etapų ataskaitų kūrimo.

Wiresoft Microsoft Project 2016 Professional edition versija su viena licencija yra ypač prieinama kaip naudota programinė įranga, todėl ją įsigyti ekonomiškiau, ypač didesnėms komandoms. Kadangi ši versija taip pat veikia Windows 7, naujesnės operacinės sistemos įsigyti nereikia, tačiau jos kartu su kitais Microsoft Project leidimais ar kitomis programomis taip pat galite rasti Wiresoft programinės įrangos internetinėje parduotuvėje - visada kaip naudotą programinę įrangą palankiomis sąlygomis. Šioje apžvalgoje pateikiamos svarbiausios Project 2016 Professional leidimo funkcijos.

Išskirtinės MS Project 2016 Professional leidimo funkcijos ir ypatybės

MS Project 2016 Pro Edition siūlo daugiau funkcijų, kurios suteikia lemiamą pridėtinę vertę, reikalingą sėkmingam projektų įgyvendinimui, ypač didesnėse įmonėse:

 • Geresnis bendravimas per Skype for Business : MS Project Professional 2016 pritaikyta naudoti Skype for Business , kuri dar labiau optimizuoja bendravimą, taigi ir komandinį bendradarbiavimą.
 • Sinchronizavimas su SharePoint: Project Professional 2016 naudotojams, kurie naudoja MS SharePoint, suteikia sinchronizavimą realiuoju laiku ir galimybę beveik iš bet kurios vietos pasiekti projektus, redaguoti užduočių ir veiklos sąrašus ir taip visada juos atnaujinti.
 • Gantto diagramoje, kuria pagrįstas kiekvienas projektas, išryškinami atskirų užduočių keliai, kad naudotojai visada būtų informuoti apie visas atskiras užduotis ir jų sąsajas ar svarbą visam projektui.

Kitos naujos MS Project 2016 funkcijos ir įrankiai

Darbas iš MS pažįstamoje aplinkoje Office pažįstama aplinka padeda lengviau pradėti dirbti ir intuityviai naudotis programa: Project 2016 leidiniai pasižymi darbalaukio vaizdu, analogišku Office-tipiniu, įskaitant juostą; todėl ypač Excel naudojantys naudotojai greitai orientuosis Project.

Sukurti naują projektą galima vos keliais spustelėjimais: visada galima naudoti neutralią Gantto diagramą kaip šabloną, į kurį galima importuoti projekto duomenis iš Excel, Word, Outlook ar PowerPoint.

Analogiškai kaip ir tos pačios kartos Office versijoje, čia taip pat galima naudotis paieškos funkcija Pasakyk, ką nori padaryti, kuri naudojama norint greičiau rasti funkcijas sudėtingoje sistemoje. Šiuo tikslu yra įvesties laukas, į kurį įvedama atitinkama paieškos sąvoka arba klausimas - atsakymas pateikiamas kaip sąrašas su visais atitinkamais sprendimais, taip pat pateikiamas proceso aprašymas. Daugybė kitų MS Project 2016 siūlomų funkcijų:

Portfelio ir išteklių valdymas

Pagrindinė MS Project 2016 užduočių sritis tebėra portfelio valdymas: bet kuriuo metu per Microsoft Project Client galima patikrinti visų į programą įvestų projektų dabartinę būseną, įskaitant informaciją apie problemas, susijusias su terminų laikymusi arba turimais ištekliais, pavyzdžiui, darbo jėga arba biudžetu. Šiam tikslui Project 2016 pateikia savo rodinius arba peržiūras.

Be kontrolės funkcijų, MS Project 2016 Pro taip pat suteikia papildomų įrankių, skirtų tikslingai valdyti išteklius pagal jų tipą. Jos skirstomos į Darbo, Medžiagų ir Išlaidų grupes, todėl geriau atsižvelgiama į atitinkamas charakteristikas arba jų kritinius taškus: Taip galima tiksliau kontroliuoti išlaidų ir laiko apribojimus, žmones ir kt. Išteklių fonde jie gali būti registruojami centralizuotai ir atskirai priskiriami atskiriems projektams ir skyriams.

Išteklių valdymas / išteklių pritraukimas, įskaitant komandos planavimą

Project 2016 įrankis Resource Engagement naudojamas išsamiems susitarimams dėl išteklių tarp projektų vadovų ir komandų sudaryti, kad būtų galima laiku nustatyti bet kokio pobūdžio kliūtis. Integruotas išteklių fondas gali būti naudojamas visiems turimiems projektams skirtiems ištekliams valdyti, o Komandos planuotojas gali būti naudojamas projekte dalyvaujančių komandos narių turimiems pajėgumams koordinuoti.

Kelios laiko juostos ir hierarchijos

Project 2016 Pro patobulinus laiko juostos funkcijas, dabar galima kur kas labiau diferencijuoti projektų apžvalgą: projektui galima sukurti kelias laiko juostas, kurių kiekvienoje dėmesys sutelkiamas į skirtingą aspektą: pavyzdžiui, bendrą laiko juostą, kurioje apžvelgiami visi etapai, galima papildyti kitu vaizdu, kuriame išsamiau rodomas konkretus etapas. Taip pat galima pridėti rodinį Etapai. Vartotojai prideda atitinkamus atvaizdus tiesiog spustelėdami Gantto rodinį, o atitinkami nustatymai pasiekiami per juostą.

Be to, Project 2016 projektus galima hierarchiškai suskirstyti į pagrindinį projektą ir paprojektžius. Šis atvaizdavimas susieja abu lygius tarpusavyje, todėl atskirų skyrių užduotys išlieka kontroliuojamos: projekto vadovas visada stebi visas tvarkaraščio dalis, nes visa pagrindinio projekto informacija rodoma ir pavaldžiame projekte.

Kas būtų, jeigu būtų analizė

Be realios projekto eigos planavimo ir kontrolės, vadovybė taip pat privalo patikimai prognozuoti būsimą eigą. Project 2016 Professional siūlo atitinkamą šiam tikslui skirtą įrankį, kurį naudodami projektų vadovai gali išbandyti įvairius scenarijus, padedančius iš anksto nustatyti tipines problemas, pavyzdžiui, išteklių trūkumą ar trumpus terminus. Be to, kad analizuojama ir pateikiama atitinkama progresija, analizėje Kas būtų, jeigu būtų pateikiami tinkami sprendimai, kad būtų sudarytos didesnės galimybės veikti.

Profesionalus ataskaitų rengimas MS Project 2016

Reguliarus reikšmingų ataskaitų apie tam tikrus projekto etapus rengimas yra viena iš tipinių projekto vadovo užduočių, siekiant dokumentuoti ne tik projekto pažangą, bet ir sėkmę bei sunkumus, kad jais būtų galima remtis atliekant panašias užduotis ateityje. Šiuo tikslu Microsoft Project 2016 siūlo įvairius šablonus, lenteles ir rodinius:

 • Senesnes bazines plano vertes (trukmės, išlaidų, terminų ir kt.) galima palyginti su dabartinėmis projekto plano vertėmis ir iš karto nustatyti nukrypimus.
 • Taip pat galima kurti atskirų aspektų grafines ataskaitas, o projekto duomenis eksportuoti į Excel arba MS Visio ir toliau apdoroti.
 • Dinaminės ataskaitos tiesiogiai pritaikomos prie planavimo pokyčių; jas taip pat galima naudoti PowerPoint, Word ar Outlook programose.
 • Ataskaitose galima palyginti planavimo etape esančius, bet dar nebaigtus ir jau baigtus projektus.

Techninės įrangos ir kiti reikalavimai Microsoft Project 2016 Professional

Microsoft Project 2016 Professional Edition galima įdiegti 32 ir 64 bitų versiją - priklausomai nuo versijos taikomi skirtingi reikalavimai, įskaitant atminties reikalavimus. Naudojant Microsoft Project Server gali būti taikomi tam tikri operacinės sistemos reikalavimai. Project 2016 palaiko daugiajutiklinio lietimo funkciją tinkamai įrengtuose ekranuose iš Windows 8, todėl tinka naudoti mobiliajame iOS arba Android galutiniame įrenginyje.

 • Palaikomos operacinės sistemos: ne mažiau kaip Windows 7 arba naujesnės
 • Palaikomos serverio operacinės sistemos: bent Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2 arba Windows 10 Server
 • Procesorius: x86, ne mažiau kaip 1 GHz; x64, ne mažiau kaip 2 GHz, SSE2
 • Operatyvioji atmintis: ne mažiau kaip 1,0 GB RAM (32 bitų) arba ne mažiau kaip 2,0 GB RAM (64 bitų)
 • Kietojo disko vieta: bent 3,0 GB
 • Skiriamoji geba: ne mažiau kaip 1 024 x 768 taškų
 • Vaizdo plokštė: DirectX 10

Pirkti MS Project 2016 Professional Wiresoft kaip naudotą programinę įrangą už mažą kainą

Wiresoft internetinėje parduotuvėje MS Project 2016 Professional vieno vartotojo licenciją galima įsigyti kaip naudotą programinę įrangą - todėl jos kaina yra gerokai mažesnė nei atitinkamų naujų prekių - tačiau pats žymėjimas nereiškia jokių funkcijų apimties apribojimų ne tik dėl to, kad programinė įranga paprastai nenusidėvi.

Todėl ši vieno vartotojo licencija MS Project 2016 Professional Edition yra priskiriama naudotai programinei įrangai, nes ji atsirado panaikinus anksčiau įmonėje naudotą tos pačios programos licenciją, taip pat ją išskaidžius į atskiras licencijas. Tačiau didelės apimties licencijos padalijimas neturi jokio neigiamo poveikio ar apribojimų atskiros licencijos naudojimo galimybėms, taip pat šis procesas nereiškia teisiškai neleistino proceso, nes visos Wiresoft siūlomos Microsoft naudojamos programinės įrangos licencijos, taip pat ir ši Project 2016 Professional licencija, yra gautos iš ES esančių įmonių, kurioms taikoma ES galiojanti jurisdikcija. Tai aiškiai rodo, kad tokios naudotos programinės įrangos pardavimas yra teisinis procesas, kuris aiškiai patvirtintas įvairiais teismų sprendimais, todėl bet kokia pirkėjų atsakomybės rizika yra patikimai pašalinta, be to, Wiresoft naudota programinė įranga visada yra patikima dėl to, kad ankstesni atitinkamos programinės įrangos pirkėjai ar pardavėjai yra pateikę išsamią dokumentaciją.

Be to, kad vienos licencijos kaina yra gerokai mažesnė, nes tai yra pirkimo versija, ji taip pat turi dar vieną privalumą - neribotas naudojimo galimybes, nes nėra jokių privalomų prenumeratos išlaidų.

Todėl Wiresoft naudotos programinės įrangos pirkimas visada yra saugus pasirinkimas mūsų klientams, o tai jums gali pasiūlyti tik privalumų! Taigi pirkdami naudotą MS Project 2016 Professional licenciją galėsite ne tik pasinaudoti palankia kaina, bet ir akimirksniu atsisiųsti ir tiesiogiai aktyvuoti licenciją su pateiktu galiojančiu licencijos raktu.

Todėl ne tik naudota MS Project 2016, bet ir daugelio kitų Microsoft programinės įrangos produktų licencija suteikia galimybę nebrangiai naudotis daugeliu naujesnių ir senesnių Microsoft programų versijų, kurių įprastinėje prekyboje negalima įsigyti kaip vieno vartotojo licencijos. Naudotos programinės įrangos parduotuvėje Wiresoft taip pat rasite daug kitų Microsoft programų, kurias galite naudoti kartu su MS Project 2016 Professional, pavyzdžiui, Windows 10 arba Windows Server 2016. Jei turite klausimų apie MS Project 2016 Professional arba bet kurią kitą čia siūlomą Microsoft programą, tiesiog pasinaudokite mūsų kompetentingais patarimais pokalbiuose, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos