Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10586
  • DG7GMGF0F4LS
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
49,90 € * 54,90 € * (9,11% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x
Sistema  SharePoint Server
CAL Standard User CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Trukmė Neribota
Kalbos Visos kalbos


Įsigydami "Microsoft" "SharePoint" "Server 2019" naudotojo CAL   suteiksite galimybę (kitam) darbuotojui lengvai pasiekti įmonės dokumentus ir bendradarbiauti vykdant projektus iš bet kurios vietos. Nesvarbu, ar esate biure, ar lauke, ar namų biure - su SharePoint svarbia informacija galima saugiai ir lengvai keistis. Bendradarbiavimo programinė įranga siūlo įvairius darbo komandoje būdus. Pas mus, be kita ko, galite įsigyti "SharePoint" 2019 m. originalias prieigos licencijas . Priešingai nei įrenginio licencija , naudotojo licencija skirta konkrečiam asmeniui. Šis asmuo gali pasiekti įmonės "SharePoint" serverį visais savo įrenginiais. Taigi, "Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL ypač tinka darbuotojams, kurie pakaitomis dirba įmonės kompiuteriu, nešiojamuoju kompiuteriu ir mobiliuoju telefonu. 

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL"

Microsoft SharePoint Server 2019 Standard User CAL

Įsigiję Microsoft SharePoint Server 2019 naudotojo CAL, suteiksite galimybę (kitam) darbuotojui lengvai pasiekti įmonės dokumentus ir bendradarbiauti vykdant projektus iš bet kurios vietos. Nesvarbu, ar dirbate biure, ar lauke, ar namų biure - su SharePoint galima saugiai ir lengvai keistis svarbia informacija. Bendradarbiavimo programinė įranga siūlo įvairius darbo komandoje būdus. Pas mus, be kita ko, galite gauti SharePoint 2019 originalios prieigos licencijas. Priešingai nei prietaiso CAL, naudotojo CAL yra skirtas konkrečiam asmeniui. Šis asmuo gali pasiekti įmonės SharePoint serverį visais savo įrenginiais. Todėl Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL ypač tinka darbuotojams, kurie pakaitomis dirba įmonės kompiuteriu, nešiojamuoju kompiuteriu ir mobiliuoju telefonu. 

SharePoint 2019 Standard CAL kiekvienam tinkama licencija

SharePoint serverio SharePoint Server 2019 gamintojas sukūrė licencijavimo sistemą, kurioje galimi deriniai. Bet kuriuo atveju įmonei reikia vienos ar daugiau serverio licencijų. Jų, kaip ir papildomai naudojamų Enterprise licencijų, galima įsigyti iš mūsų. Kad darbuotojai iš tikrųjų galėtų pasiekti SharePoint serverį, reikalingos licencijos. Šis terminas reiškia kliento prieigos licenciją. CAL gali būti skirtas naudotojui (kaip šiame gaminyje) arba prietaisui (Device CAL). Pagal šį pasiūlymą įsigyjama naudotojo licencija   Standard versijos SharePoint 2019. Jei naudotojas taip pat nori naudotis Enterprise funkcijomis, jam reikia papildomos Enterprise licencijos CAL. Įmonėje ar skyriuje galima sujungti įrenginio ir naudotojo CAL. Taigi galima apsvarstyti, kam konkrečiai tikslinga pirkti Microsoft SharePoint Server 2019 naudotojo CAL, o kam geriau įrenginio licenciją. 

Pagrindinės SharePoint Server 2019 funkcijos Standard 

Iš esmės SharePoint tikslas - padaryti informaciją ir skaitmenines darbo priemones lengvai prieinamas darbuotojams, kurie turi teisę jomis naudotis. Be to, labai supaprastėja komandinis darbas - grupės gali kartu dirbti su projektais, o programa, be kita ko, pasirūpina dokumentais. Kaip ryšių programinė įranga, SharePoint siūlo, pavyzdžiui, įmonės puslapių internete ir intranete infrastruktūrą. Programa taip pat laikoma lengvai suprantama įmonės turinio valdymo (ECM) programine įranga. Kasdieniame darbe svarbi funkcija yra diferencijuota paieška. Be kita ko, joje rodomos rezultatų peržiūros ir galima ieškoti asmenų ar temų. 

Daugybė patobulinimų ir supaprastinimų

Microsoft SharePoint Server 2019 naudotojo CAL naudotojai gali naudotis 2019 m. SharePoint versijos naujovėmis. Be kita ko, funkcijų asortimentas papildytas Flow OneDrive ir sąrašų formatavimu. Kad informacija būtų tvarkoma paprasčiau, apie naujus įrašus dabar galima pranešti el. paštu arba pranešimais Microsoft Teams komandoje. Be to, dabar lengva integruoti modernias žiniatinklio dalis su dinaminiu turiniu, pavyzdžiui, Twitter kanalais. Taip pat svarbi pertvarkyta naudotojo sąsaja, kuri leidžia naudotojams greičiau rasti daugelį elementų. Pavyzdžiui, paieškos funkcijoje patobulintas indeksavimas - dabar, be kitų dalykų, įtraukti ir paveikslėliuose esantys šriftai bei objektai. 

Apgalvotos detalės SharePoint 2019

Be abejo, yra ir kitų naujovių, dėl kurių verta įsigyti Microsoft SharePoint Server 2019 naudotojo CAL. Pavyzdžiui, prireikus įmonės gali padidinti saugumą, jei savo duomenis saugo regioniniuose duomenų centruose. Duomenų apdorojimo srityje yra keletas nedidelių patobulinimų. Pavyzdžiui, 2019 m. versijoje dabar galima vienu metu dirbti su Excel dokumentais ir yra dokumentų peržiūra daugiau nei 270 failų tipų. Tie, kurie naudoja Microsoft Teams, pastebės gilesnę integraciją, o Office365 prenumeratoriai gali naudotis bendrinimo funkcijomis visuose Office komponentuose.

Microsoft SharePoint Server 2019 naudotojo licencija yra geras pasirinkimas, kai prie komandos prisijungia naujas darbuotojas arba pertvarkomas skyrius. Beje, SharePoint 2019 m. licencija taip pat gali būti naudojama prieigai prie SharePoint 2016 m. serverio.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos