Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 FOR MAC
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 FOR MAC

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10150
 • 77D-00092
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
118,90 € * 130,90 € * (9,17% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Programoje "Visual Studio 2017 for Mac" Professional Edition naudotojams siūlomos galingos IDE funkcijos ir produktyvumo patobulinimai, skirti įvairioms platformoms skirtoms programoms, skirtoms "MacOS", "Android", "iOS", "tvOS" ar "watchOS" - mobiliosioms ir staliniams kompiuteriams, taip pat žiniatinkliui ir debesiui - kurti. Į "Microsoft" programą įtraukti visi kūrimo, derinimo ir refaktorizavimo įrankiai, įskaitant grafinius dizainerius, kodo užbaigimo funkcijas, taip pat šaltinio kodo valdymą ir versijų kontrolę.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 FOR MAC"

Visual Studio for Mac 2017 - profesionali programuotojų programinė įranga, skirta macOS, įsigyjant versiją

Visual Studio 2017 for Mac Professional Edition suteikia naudotojams galingų IDE funkcijų ir produktyvumo patobulinimų, kad jie galėtų kurti įvairių platformų programas macOS, Android, iOS, tvOS ar watchOS - tiek mobiliąsias, tiek darbalaukio, tiek žiniatinklio ir debesijos - naudodami visus Microsoft siūlomus kūrimo, derinimo ir refaktorizavimo įrankius, įskaitant grafinius dizainerius, kodo užbaigimą, šaltinio kodo valdymą ir versijų kontrolę.

Visual Studio for Mac 2017 palaiko ne tik senesnes kūrėjų kalbas, tokias kaip C ir C++, bet ir šiuolaikiškesnes, pavyzdžiui, C#, taip pat Apple Metal, iOS, JavaScript ir kitus įprastus žiniatinklio standartus. Integruota tiesioginė kiekvienos kalbos palaikymo funkcija pagreitina kodo rašymą, o derinimo funkcijos sutrumpina programėlės kūrimo laiką. Greita struktūros peržiūra padeda kūrėjams lengvai naršyti kodo struktūrą, o centralizuotame klaidų sąraše, naudojant tiesioginę kodo analizę, įvedant tekstą nurodomos kompiliavimo ir kūrimo klaidos, taip pat kai kurioms kalboms būdingos srities problemos.

Visual Studio for Mac Professional 2017 patobulintos ne tik dažnai naudojamos pagrindinės funkcijos, tokios kaip IntelliSense, CodeLens ir Refactoring, bet ir kodo navigacija bei kodo taisymas, kurie taip pat palengvina programuotojo darbą, nes, be kita ko, kodo pakeitimai, nuorodos ir kt. iš karto išryškinami redaktoriuje.

Kokiems naudotojams skirta Visual Studio 2017 for Mac Professional?

Visual Studio 2017 for Mac leidimas skirtas būtent tiems profesionaliems programuotojams, kurie nori naudotis galingomis Microsoft programinės įrangos funkcijomis Mac operacinėje sistemoje - vieni ar net komandoje. Dėl Xamarin palaikymo Visual Studio 2017 for Mac tam tikri minimalūs reikalavimai taikomi ir macOS operacinėms sistemoms, daugiau informacijos pateikiama toliau.

Wiresoft siūlo Visual Studio 2017 for Mac Professional už ypač palankią kainą kaip naudotą programinę įrangą vienos licencijos pavidalu, todėl kūrėjai gali naudotis visais efektyvios Microsoft programinės įrangos privalumais savo Mac kompiuteryje ir be prenumeratos įsipareigojimų. Be Visual Studio 2017 for Mac Professional, Wiresoft Software internetinėje parduotuvėje taip pat siūlomos ir kitos Visual Studio for Mac versijos kaip viena licencija pirkimo versijoje, taip pat daugelis kitų Microsoft programų MacOS versijoje. Šioje apžvalgoje pateikiamos naujausios Visual Studio 2017 for Mac funkcijos ir papildymai.

Ką siūlo Visual Studio 2017 for Mac?

2017 m. Visual Studio for Mac leidimas, parengtas paleidimo metu, skiriasi nuo savo pirmtako trumpesniu įkrovos laiku ir greitesniu sesijų bei sprendimų įkėlimu. Projektų ir elementų šablonų atpažinimas taip pat yra greitesnis nei anksčiau.

Trumpa macOS skirtos IDE apžvalga

Visual Studio for Mac turi atskirus programų valdymo, nustatymų ir kodo kūrimo bei derinimo skyrius: Sveikinimo puslapyje integruotoje įrankių juostoje suteikiama tiesioginė prieiga prie neseniai atidarytų sprendimų aplankų paieškos, taip pat prie projektų atidarymo ir kūrimo bei programos konfigūracijos funkcijų, taip pat klaidų peržiūros. Čia taip pat pateikiamas naujienų kanalas su nauja kūrėjams skirta informacija.

Visual Studio 2017 for Mac palaikomos kalbos ir kūrėjų tipai

Visual Studio 2017 for Mac, kaip ir Windows versija, palaiko daugelį joje įdiegtų failų tipų, pavyzdžiui, .csproj, .fsproj ir .sln, taip pat EditorConfig. Visual Studio 2017 for Mac palaiko ne tik JavaScript ir TypeScript, bet ir tokius kūrimo tipus kaip ASP.NET Core žiniatinklio taikomosios programos, kuriose naudojama C#, F#, .NET Core konsolinės taikomosios programos, kuriose naudojama C# arba F#, ir puslapiai, sukurti naudojant Razor. Be to, tai apima tarpplatformines Unity programėles ar žaidimus C# kalba, taip pat Android, iOS, tvOS ir watchOS programėles Xamarin kalba, naudojant C#, F# arba XAML, Cocoa darbalaukio programėles C# arba F# kalba ir interneto standartus, tokius kaip HTML, CSS ir JSON. Tai reiškia, kad Mac kūrėjai visada gali dirbti integruotoje kūrimo aplinkoje, kuri geriausiai atitinka jų poreikius.

Daugelis Windows-Versija taip pat įtraukta į Mac versiją, įskaitant Roslyn kompiliatoriaus platformą, naudojamą pertvarkymui ir IntelliSense, MSBuild projektų sistemą ir kūrimo variklį bei TextMate šaltinio redaktorių. Mac naudotojai taip pat gali naudoti tuos pačius variklius Xamarin ir .NET Core programoms derinti, taip pat vienodus Xamarin.iOS ir Xamarin.Android dizainerius.

Šaltinio kodo valdymas Visual Studio 2017 for Mac naudojant Git

Visual Studio 2017 for Mac siūlo dvi šaltinio kodo valdymo sistemas: Be Subversion, į šią programos versiją pirmiausia integruota Git, nemokamai naudojama Standard, kuri taip pat leidžia keliems komandos kūrėjams vienu metu dirbti su projektais. Visual Studio 2017 for Mac saugyklas galima tvarkyti tiesiogiai į IDE integruotais mygtukais, taip perkeliant ir publikuojant kodą Git tarnybai. Naujos Push ir Commit funkcijos bei SSH palaikymas išplečia būdus, kuriais galite naudoti Visual Studio 2017 for Mac IDE Git užduotims atlikti.

Viskas matoma su CodeLens programoje Visual Studio 2017 for Mac Professional

CodeLens funkcija specialiai sukurta tam, kad programuotojams būtų galima bet kuriuo projekto momentu iš karto viską stebėti, net nepaliekant kodo. Naudodami CodeLens jie gali lengvai pereiti tiesiai prie atskirų funkcijų. Be to, CodeLens ne tik rodo visus kodo pakeitimus redaktoriuje, bet ir nurodo paskutinį kartą ką nors taisiusį programuotoją, taip pat nurodo, ar tam tikru momentu buvo atliktas testas.

Naujos Visual Studio 2017 for Mac atnaujinimo galimybės

Refaktorizavimas yra viena iš Standard užduočių kuriant kodą, siekiant jį patobulinti vėliau, nekeičiant jo elgsenos. Visual Studio 2017 for Mac Professional siūlo kontekstinius veiksmus ir šaltinio analizę, taip pat kitus pertvarkymus, pavyzdžiui, perrašymą, parametrų (pvz., NULL patikros) ir argumentų pridėjimą.Taip pat dabar galima redaguoti literalus, pirmiausia įterpiant skaitmenų skirtukus, o ypač skaitmeninių literalų atveju - keičiant pagrindą iš šešioliktainio į dvejetainį. Be to, Visual Studio 2017 for Mac suteikia galimybę konvertuoti if teiginius į perjungimo teiginius ir pašalinti nenaudojamus kintamuosius.

Derinimas naudojant Visual Studio 2017 for Mac, daugiausia dėmesio skiriant Xamarin

Visual Studio for Mac 2017 derinimui naudoja Mono programinį derintuvą, kuris yra integruotas į Mono paleidimo laiką, kad būtų galima derinti visose platformose valdomą kodą. Be to, programinė įranga turi Xamarin.iOS, Xamarin.Mac ir Xamarin.Android pagrįstų programų vietinį derintuvą. Tam tikslui įtraukti išsamūs greitieji specialiųjų tipų, pavyzdžiui, dydžių, koordinačių ir Bézier kreivių, taip pat eilučių, spalvų ir URL, rodiniai.

Specialiai Xamarin programoms Visual Studio 2017 for Mac turi Xamarin Forms Previewwer; naudodami ją kūrėjai gali iš karto patikrinti kodo eilutės poveikį programai tiesioginėje peržiūroje. Į Xamarin Forms taip pat įtraukti IntelliSense patobulinimai XAML programai, įskaitant susiejimų, keitiklių, savybių, valdiklių ir kt. palaikymą.

Momentinis valdymas su IntelliSense Visual Studio 2017 for Mac

IntelliSense funkcija automatiškai užbaigia API, kai jos įvedamos per galimus IntelliSense užbaigimo sąrašus, todėl kūrėjų procesai tampa ne tik greitesni, bet ir tikslesni. IntelliSense taip pat leidžia greičiau analizuoti API apskritai, nes leidžia susiaurinti reikšmių rinkinį pagal kategorijas. Todėl įrankių užrašai palengvina API apibrėžčių nagrinėjimą, nes įvestos problemos nurodomos ir atitinkamos vietos paryškinamos banguota linija.

Kiti IntelliSense privalumai - tai filtrai, leidžiantys pašalinti tam tikrus nereikalingus narius iš užbaigimo sąrašo. Konkrečiai C# IntelliSense užbaigimo sąrašai turi tokius žymenis kaip užbaigti žodį arba sąrašo narys, taip pat suteikia greitą prieigą prie tam tikro tipo narių, kodo fragmentų, kintamųjų, funkcijų ir komandų pavadinimų ir kt.

Techninės įrangos ir kiti reikalavimai Visual Studio 2017 for Mac

Norint įdiegti ir paleisti Visual Studio 2017 for Mac, taikomi toliau išvardyti būtiniausi reikalavimai; Xamarin.iOS ir Xamarin.Mac projektams gali būti taikomi papildomi operacinės sistemos reikalavimai:

 • Operacinės sistemos: MacOS Mojave 10.14, MacOS Sierra 10.12, Mac OS X El Capitan 10.11
 • Procesorius: bent 1,8 GHz arba spartesnis; rekomenduojama naudoti dviejų branduolių arba spartesnį procesorių
 • Atmintis: bent 4 GB RAM; rekomenduojama 8 GB RAM
 • Kietojo disko vieta: atitinkamai ne mažiau kaip 1 GB arba 5,6 GB

Papildomi reikalavimai:

 • Tam tikroms .NET Core funkcijoms: .NET Core SDK 1.1
 • Xamarin.Android: 64 bitų Java kūrimo rinkinys (JDK)
 • Xamarin.iOS: Apple Xcode IDE ir iOS SDK, Xcode 10.2 reikia macOS Mojave 10.14
 • Xamarin.Forms: diegimas atitinkamai Android ir iOS platformoms, atsižvelgiant į pirmiau nurodytus reikalavimus

Palaikomos kalbos:

 • Anglų, prancūzų, vokiečių, italų, ispanų, portugalų (Brazilija), čekų, lenkų, turkų, rusų, kinų (supaprastinta ir tradicinė), japonų, korėjiečių

Pirkite vieną Visual Studio 2017 for Mac licenciją Wiresoft internetinėje parduotuvėje

Vienkartinę Microsoft Visual Studio 2017 for Mac licenciją Professional Edition galima įsigyti Wiresoft internetinėje parduotuvėje kaip naudotą programinę įrangą už ypatingai mažą kainą. Parduodama licencija yra Visual Studio 2017 for Mac programos licencija, kurią anksčiau įsigijo įmonė. Pardavus Wiresoft, ji buvo panaikinta ir pakeista į individualias licencijas, kurios taip pat buvo paženklintos kaip naudota programinė įranga arba naudota programinė įranga. Nei pagrindinės apimties licencijos padalijime, nei šios Visual Studio 2017 for Mac Professional programinės įrangos naujame pavadinime kaip naudojamos programinės įrangos nėra jokių apribojimų, susijusių su funkcijų apimtimi ar galiojimu.

Šias Microsoft Visual Studio 2017 for Mac licencijas ir visas kitas Wiresoft siūlomas individualias programinės įrangos licencijas teikia tik Europoje įsikūrusios įmonės, todėl joms taikoma ES teisė. Bet koks naudotos programinės įrangos Visual Studio 2017 for Mac Professional ar bet kurios kitos Microsoft programos pirkimas Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje nekelia jokios atsakomybės rizikos mūsų klientams, nes prekyba naudota programine įranga yra aiškiai leidžiama pagal įstatymą, kuris taip pat aiškiai patvirtintas atitinkamais teismų sprendimais. Be to, naudojama Wiresoft programinė įranga yra atspari auditui!

Todėl programinės įrangos pirkimas su Wiresoft visada yra saugus pirkinys! Ši Visual Studio 2017 for Mac Professional licencija, siūloma Wiresoft parduotuvėje, siūlo ne tik didelį privalumą dėl visiškai palankios kainos, bet ir pirkimo saugumą per momentinį atsisiuntimą ir licencijos aktyvavimą su įtrauktu galiojančiu licencijos raktu.

Be to, viena naudotos programinės įrangos, pavyzdžiui, Visual Studio 2017 for Mac Professional, licencija pirkėjams yra ekonomiška alternatyva įprastiems naujos programinės įrangos pasiūlymams ir suteikia galimybę naudotis išskirtiniais programos leidimais - net ir senesnėmis versijomis. Todėl ir jūs galite pasinaudoti mūsų siūloma pigia naudota Microsoft produktų programine įranga!

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje galite rasti Visual Studio 2017 for Mac versiją, taip pat kitas Visual Studio for Mac versijas ir kitas Microsoft programas, skirtas MacOS, kaip naudotą programinę įrangą, kurią galite iš karto atsisiųsti. Jei turite klausimų apie Visual Studio 2017 for Mac Professional ar bet kurią kitą Microsoft programą MacOS, tiesiog pasinaudokite mūsų kompetentingais patarimais pokalbiuose, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 FOR MAC"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 FOR MAC"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos