Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10155
 • Z9V-00350
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
138,90 € * 152,90 € * (9,16% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32bit/64bit)
Terminalo serveris Suderinama


Project Standard 2016 - tai išbandytas "Microsoft" sprendimas, skirtas mažų ir vidutinių įmonių projektams planuoti, diegti, valdyti ir dokumentuoti: Šiuo tikslu jau Standard leidime siūlomos visos būtinos pagrindinės funkcijos. Projektų valdymo programine įranga greitai ir intuityviai naudojasi net ir nauji naudotojai, nes "Project 2016" darbalaukio dizainas pagrįstas biuro programa "Excel". Naudodamiesi "Microsoft Project" Standard 2016, projektų vadovai visada turi galimybę apžvelgti visus esamus ir būsimus projektus: Integruoti įrankiai padeda saugiai planuoti, sėkmingai įgyvendinti ir išsamiai dokumentuoti visų užregistruotų projektų eigą. Išteklius, terminus ir biudžetus galima bet kada analizuoti ir kontroliuoti, o jų atvaizdavimas laiko juostoje visada suteikia naujausią pažangos apžvalgą.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD"

Project 2016 Standard - viena Microsoft projektų valdymo programinės įrangos licencija kaip įsigyjama versija

Project Standard 2016 - tai patikrintas Microsoft sprendimas, skirtas projektų planavimui, diegimui, valdymui ir dokumentavimui mažose ir vidutinėse įmonėse: Šiuo tikslu jau Standard leidime siūlomos visos  būtinos pagrindinės funkcijos. Projektų valdymo programine įranga galima naudotis greitai ir intuityviai, net ir naujiems naudotojams, nes Project 2016 darbalaukio dizainas pagrįstas Office-programos Excel pagrindu.

Naudodami Microsoft Project Standard 2016 projektų vadovai visada gali apžvelgti visus esamus ir būsimus projektus: Integruoti įrankiai padeda saugiai planuoti, sėkmingai įgyvendinti ir išsamiai dokumentuoti visų užregistruotų projektų eigą. Išteklius, terminus ir biudžetus galima analizuoti ir kontroliuoti bet kuriuo metu, o jų rodymas laiko juostoje visada suteikia naujausią pažangos apžvalgą.

Kokiems naudotojams skirtas projektas Standard 2016?

Standartinis MS Project 2016 leidimas pritaikytas projektų vadovų, kurie dažniausiai rengia ir valdo projektus vieni, ypač MVĮ arba savarankiškai dirbančių asmenų, poreikiams. Dėl šios priežasties ji neapima sinchronizavimo su Microsoft SharePoint arba Project Server. Tačiau į Project 2016 Standard integruotos funkcijos suteikia visas reikiamas funkcijas, įskaitant verslo žvalgybos įrankius, kad būtų galima atlikti visas tipines projektų valdymo užduotis planuojant ir valdant projektus, pavyzdžiui, kurti projektų tvarkaraščius, planuoti išlaidas, kontroliuoti užduotis ir teikti ataskaitas visuose etapuose.

Vienkartinė Microsoft Project 2016 licencija Standard-Edition Wiresoft yra ypač palanki kaip naudojama programinė įranga pirkimo versijos forma, todėl ją lengviau įsigyti ne tik mažesnėms įmonėms, bet ir savarankiškai dirbantiems asmenims. Be to, jo privalumas yra tas, kad jis veikia pagal Windows 7, todėl nereikia įsigyti naujesnės operacinės sistemos. Tačiau Wiresoft Software internetinėje parduotuvėje galite rasti aktualių šios programinės įrangos versijų, taip pat kitų Microsoft Project leidimų ir kitų programų kaip naudotos programinės įrangos palankiomis sąlygomis. Šioje apžvalgoje pateikiamos svarbiausios Project 2016 leidimo funkcijos Standard.

Naujos Project 2016 Standard versijos funkcijos

Programoje Project 2016 Standard Edition siūlomas pažįstamas darbalaukio vaizdas, panašus į MS Office, kuris ypač primena Excel, todėl naudotojai gali greitai orientuotis meniu. Naujai integruota paieškos funkcija Pasakyk, ką nori daryti, kuri palengvina konkrečios funkcijos paiešką. Jums tereikia į naują įvesties lauką įvesti paieškos žodį arba klausimą, ir Project sukurs tinkamiausių sprendimų sąrašą su procedūros aprašymu. Taip nuo pat pradžių galima patogiai valdyti daugybę sudėtingų programos funkcijų. Tai apima naujas Project 2016 funkcijas ir esamų funkcijų patobulinimus, pvz:

Projekto Project 2016 naujiena Standard: What-if analizės

Projektų valdyme visada būtina gauti patikimas prognozes arba teiginius apie projekto eigą. Šiuo tikslu Project 2016 Standard yra priemonė, kuria naudodamiesi naudotojai gali išbandyti įvairius scenarijus, kad anksti nustatytų tikėtinas problemas, pavyzdžiui, išteklių trūkumą arba tvarkaraščio sudarymo sunkumus, kad liktų pakankamai veiksmų laisvės parengti alternatyvas arba laiku pašalinti atitinkamą riziką. Analizėje Kas būtų, jeigu būtų pateikiami įvairūs įprastų problemų scenarijai ir siūlomi jų sprendimo būdai.

Project 2016 naujovės Standard: išteklių valdymas ir komandų planavimas

Naujoji funkcija Resource Engagement suteikia papildomų būdų koordinuoti įvairių išteklių naudojimo planavimą. Naudojant integruotą išteklių fondą, juos taip pat galima integruoti į kelis projekto failus. Tai leidžia laiku nustatyti kliūtis ir atitinkamai pakoreguoti išteklių planavimą. Be to, komandos planuotojas gali koordinuoti projekto ir komandos narių pajėgumus.

Naujiena Project 2016 Standard: Keli terminai

Patobulintos laiko juostos funkcijos leidžia geriau apžvelgti projektus: Dabar Project 2016 leidžia sukurti kelis tvarkaraščius, kurie skiriasi vienas nuo kito, pavyzdžiui, tuo, kad juose daugiausia dėmesio skiriama tam tikriems aspektams. Taigi, be laiko juostos, kurioje apžvelgiami visi projekto etapai, galima naudoti kitą rodinį, kad jame būtų išsamiau rodomas konkretus etapas; pridėjus daugiau laiko juostų, galima pridėti papildomų temų ar funkcijų, todėl taip pat galima naudoti rodinį Etapai. Paspaudę ant Gantto rodinio, naudotojai gauna tiesioginę prieigą prie atitinkamų nustatymų juostoje.

Kitos Project 2016 Standard leidinio, skirto projektų valdymui, funkcijos

Bendras Project 2016 Standard versijos tikslas, be kita ko, yra kuo paprastesnis naujų projektų kūrimas keliais spustelėjimais: Pagal numatytuosius nustatymus kaip šabloną galima naudoti neutralią Gantto diagramą su tipiniu stulpelių rodiniu. Projekto duomenis taip pat galima importuoti iš Excel, Word, Outlook ar PowerPoint, taip pat galima eksportuoti duomenis atgal iš Project, pvz., ataskaitai PowerPoint prezentacijos forma.

Projektų padalijimas

Norint struktūrizuoti ar rodyti projekto hierarchiją, jį galima toliau suskirstyti į paprojektžius kaip vadinamąjį pagrindinį projektą Standard 2016 projekte. Tokiu būdu abi projekto formos susiejamos tarpusavyje, todėl visa pagrindinio projekto informacija gali būti rodoma ir pagalbiniame projekte. Tai taip pat suteikia pranašumą, nes galima tikslingai deleguoti užduotis konkrečioms dalims, o pagrindinis projekto vadovas ir toliau turi prieigą prie visų tvarkaraščio dalių ir jas kontroliuoja.

Portfelio valdymas ir išteklių valdymas

Pagrindinis MS Project 2016 Standard komponentas yra portfelio valdymas naudojant Microsoft Project Client: tai leidžia bet kuriuo metu patikrinti dabartinę visų užregistruotų projektų būklę ir reaguoti į galimas problemas, pvz., terminų laikymąsi, išteklių trūkumą, biudžeto tikslų viršijimą ir pan.. Priklausomai nuo aspekto, čia taip pat galima rasti atskirų ekranų ar vaizdų.

Su tuo glaudžiai susiję į MS Project 2016 integruoti įrankiai Standard integruotos tikslinio išteklių valdymo priemonės, skirtos įvairių rūšių ištekliams valdyti. MS Project 2016 jas skirsto į darbo, medžiagų ir sąnaudų sritis, kurių kiekviena turi savo savybes, pavyzdžiui, laiko prieinamumą, finansinių sąnaudų ribas arba darbo jėgos panaudojimą, todėl jas galima naudoti dar tiksliau. Jie centralizuotai registruojami visų projektų išteklių fonde, kad juos būtų galima geriau priskirti atskiriems projektams ir užduotims, todėl nuo pat pradžių būtų lengviau išvengti perkrovos rizikos.

Ataskaitų rengimas MS Project Standard 2016

Reikšmingų ataskaitų rengimas yra viena iš svarbių projektų valdymo užduočių, kad būtų galima dokumentuoti ne tik projektų sėkmę, bet ir jų eigą, o prireikus jomis remtis atliekant būsimas užduotis. Šiam tikslui Microsoft Project 2016 siūlo įvairias lenteles, rodinius ir ataskaitų šablonus, pavyzdžiui, kad būtų galima palyginti tipines ankstesnes bazines plano vertes - trukmės, darbų, išlaidų pradžios ir pabaigos datas ir t. t. - su dabartinėmis plano vertėmis, kad būtų galima iš karto nustatyti nukrypimus.

Taip pat galima kurti grafines ataskaitas įvairiais aspektais; jose taip pat yra galimybė eksportuoti projekto duomenis ir išsaugoti juos, pavyzdžiui, Excel arba MS Visio - taip pat kaip šarnyrinė diagrama - tolesniam apdorojimui.

Kita vertus, dinaminių ataskaitų privalumas - tiesioginis prisitaikymas prie planavimo pokyčių. Juos taip pat galima naudoti Office programose, tokiose kaip PowerPoint, Word ar Outlook.

Burndown ataskaitos yra svarbi Agile projektų valdymo dalis, taip pat yra prieinamos ir Project 2016, kad būtų galima palyginti suplanuotus, likusius ir atliktus projekto darbus.

Techninės įrangos reikalavimai Microsoft Project 2016 Standard

Microsoft Project 2016 Standard galima įsigyti 32 ir 64 bitų versijas - atitinkamai taikomi skirtingi atminties reikalavimai. Kai naudojama kartu su Microsoft Project Server, taip pat taikomi papildomi operacinės sistemos reikalavimai. Project 2016 palaiko daugiajutiklinius ekranus iš Windows 8 ir taip pat tinka naudoti mobiliajame iOS arba Android galutiniame įrenginyje.

 • Palaikomos operacinės sistemos: Windows 7 arba naujesnė
 • Palaikomos serverių operacinės sistemos: Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2,
 • Windows Serveris 2008 R2, Windows Serveris 2012
 • Procesorius: x86, ne mažiau kaip 1 GHz; x64, ne mažiau kaip 2 GHz, SSE2
 • Atmintis: 1,0 GB RAM (32 bitų) arba 2,0 GB RAM (64 bitų)
 • Kietojo disko vieta: 3,0 GB
 • Skiriamoji geba: 1 024 x 768 taškų
 • Vaizdo plokštė: DirectX 10

Pirkti MS Project 2016 Standard kaip naudotą programinę įrangą Wiresoft už mažą kainą

MS Project 2016 Standard Edition Wiresoft internetinėje parduotuvėje siūloma kaip naudota vieno vartotojo licencijos programinė įranga - už kainą, kuri yra gerokai pigesnė nei nauja - be pervadinimo reiškia bet kokius funkcijų asortimento apribojimus, nes programinė įranga nenusidėvi.

Ši MS Project 2016 vieno vartotojo licencija Standard Edition kaip naudota programinė įranga suteikiama išskaidant anksčiau įmonėje naudotą šios programos tūrinę licenciją ir konvertuojant ją į pavienes licencijas Be to, pagrindinės tūrinės licencijos išskaidymas neturi neigiamo poveikio jokiems apribojimams, arba reiškia teisiškai neleistiną sandorį, nes Wiresoft siūloma Microsoft Project 2016 Standard licencija, kaip ir visos kitos Microsoft naudojamos programinės įrangos licencijos, yra kilusios iš ES esančių įmonių, todėl taikoma ES galiojanti teismų praktika, kurioje aiškiai nurodyta, kad prekyba tokia naudojama programine įranga yra teisėtas sandoris. Tai aiškiai patvirtino ir įvairūs teismų sprendimai, todėl jums, kaip pirkėjui, patikimai pašalinama bet kokia atsakomybės rizika, o Wiresoft naudojama programinė įranga taip pat yra atspari auditui dėl išsamių pirkėjo arba pardavėjo dokumentų. Be gerokai mažesnės kainos, įsigyjamos versijos privalumas - neribotas naudojimas, nes nereikia mokėti jokių papildomų prenumeratos išlaidų.

Dėl visų šių priežasčių programinės įrangos pirkimas su Wiresoft visada yra saugus sandoris mūsų klientams, suteikiantis tik privalumus! Įsigydami MS Project 2016 licenciją Standard galite pasinaudoti ne tik palankia kaina, bet ir saugumu, kurį užtikrina momentinis atsisiuntimas, įskaitant galiojantį apimties licencijos raktą, kad licencija būtų nedelsiant aktyvuota.

Todėl perkant naudotos programinės įrangos licencijas, pavyzdžiui, MS Project 2016 ar kitą programinę įrangą, suteikiama galimybė naudotis išskirtinėmis ir įprastoje prekyboje neprieinamomis naujesnėmis bei senesnėmis Microsoft programų redakcijomis. Taigi Wiresoft naudotos programinės įrangos parduotuvėje galite rasti ir kitų Microsoft programų, suderinamų su MS Project 2016 Standard, pavyzdžiui, Windows 10 ir Windows Server 2016. Jei turite klausimų apie MS Project 2016 Standard arba bet kurią kitą siūlomą Microsoft programą, tiesiog pasinaudokite mūsų kompetentinga konsultacija pokalbyje, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos