Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT ACCESS 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT ACCESS 2013

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10031
 • 077-06126
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
21,90 € * 22,90 € * (4,37% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Suderinama


Microsoft Access 2013 - tai dar viena galingos duomenų bazių valdymo sistemos versija, skirta duomenims struktūrizuotu pavidalu fiksuoti ir pateikti įvairiems tolesnio naudojimo būdams. Microsoft Access 2013 m. siūlo tinkamas sąsajas, kuriomis galima importuoti ne tik iš , bet ir iš PDF failų, visų pirma iš daugelio tipų SQL duomenų bazių. Intuityvūs įrankiai leidžia net ir nepatyrusiems naudotojams greitai pradėti dirbti su programine įranga ir kurti įvairių tipų duomenų bazių programas pagal individualius poreikius - ypač prekių valdymui įmonėse, taip pat duomenų administravimui ir projektų valdymui, taip pat asmeniniams tikslams. todėl "2013" idealiai tinka mažoms ir vidutinio dydžio duomenų bazėms, kuriose yra iki 10 naudotojų. Excel Access

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT ACCESS 2013"

MS Access 2013 kaip atskira programa

Microsoft Access 2013 yra dar viena galingos Microsoft duomenų bazių valdymo sistemos versija, skirta struktūrizuotiems duomenims kaupti ir pateikti įvairiems tolesniems naudojimo būdams. Access 2013 siūlo tinkamas sąsajas, kuriomis galima importuoti ne tik "Excel" ir PDF failus, bet ir daugelio tipų SQL duomenų bazes. Intuityvūs įrankiai leidžia net ir nepatyrusiems naudotojams greitai pradėti dirbti su programine įranga ir kurti įvairių tipų duomenų bazių programas pagal individualius poreikius - ypač prekių valdymui įmonėse, taip pat duomenų administravimui ir projektų valdymui, taip pat asmeniniams tikslams. Todėl "Access 2013" idealiai tinka mažoms ir vidutinio dydžio duomenų bazėms, kuriose yra iki 10 naudotojų.

Šiuo tikslu "Access" naudotojams pateikiama daugybė integruotų šablonų ir maketų, kuriuos naudojant galima greitai ir lengvai kurti tipines programas, remiantis darbalaukio sąsaja, pažįstama iš " Office 2013". Be to, programinė įranga siūlo plačias ataskaitų funkcijas, skirtas profesionaliam būklės įvertinimui ir kitoms ataskaitoms.

Per Office 365 arba "SharePoint" ryšį " Access 2013" taip pat suteikia visas sąlygas supaprastintam komandiniam bendradarbiavimui. Vartotojai, kurie jau naudoja Windows 8 operacinę sistemą, taip pat gali pasinaudoti optimizuotomis jutiklinėmis funkcijomis ir visapusiškai naudoti programinę įrangą atitinkamuose galiniuose įrenginiuose.

Tačiau svarbiausia Access 2013 naujovė yra "Access Web App"! Sukūrus tokio tipo duomenų bazę, ją galima paskelbti per "SharePoint", kad visi darbuotojai, turintys prieigos teises, galėtų ją pasiekti ir dirbti su ja realiuoju laiku.

Access 2013 paprastai galima įsigyti tik kaip nuolatinę MS Office versijų "Professional" ir Professional Plus dalį (arba prenumeruojant). Įsigiję vieną "Access 2013" versiją iš "Wiresoft", šią programinę įrangą savo kompiuteryje gali naudoti ne tik kitų Office 2013 versijų naudotojai, bet ir naudotojai, neturintys įdiegtos Office versijos. "Access 2013" ypač naudinga tuo, kad programa vis dar palaikoma senesnėse "Microsoft" operacinėse sistemose nuo Windows 7, todėl ypač naudinga tiems naudotojams, kurie nenori pereiti prie dabartinės operacinės sistemos.

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje galite įsigyti 2013 m. "MS Access" versiją ir kitas programinės įrangos versijas, įskaitant pačią naujausią versiją, už priimtiną kainą kaip vieno vartotojo licenciją, taip pat kitas Office programas. Šioje apžvalgoje supažindinama su svarbiausiomis " Access 2013 " funkcijomis ir savybėmis.

Individualus duomenų bazių programų konfigūravimas ir redagavimas programoje Access 2013

Integruodama "Microsoft Jet Engine" kaip duomenų bazių sistemą, Access suteikia visas integruotos kūrimo aplinkos priemones, kurios dėl grafinės vartotojo sąsajos idealiai tinka tipinėms duomenų bazių programoms kurti. Šiuo tikslu Access 2013 naudotojams suteikiama daug vizualiojo programavimo objektų, kurie jau yra pritaikyti prieigai prie duomenų bazių; tai leidžia efektyviai ir greitai kurti tinkamas programas neturint daug programavimo žinių.

Kaip reliacinė duomenų bazių valdymo sistema (RDBMS), "Access 2013", palyginti su panašiomis duomenų bazių sistemomis, turi lemiamą pranašumą, kad per ją surinktus duomenis galima lanksčiai naudoti, todėl naudotojai turi galimybę bet kada juos atnaujinti, taigi ir vėl keisti, papildyti ar net ištrinti. Dėl šio į sandorius orientuoto dizaino MS Access 2013 idealiai tinka verslui svarbiems duomenims tvarkyti ir įmonių operacinėms sistemoms palaikyti; tipinės užduotys apima ne tik projektų ir užduočių sąrašų, bet ir kontaktų duomenų bazių kaupimą ir pateikimą, o ypač parduotuvių sistemose - atsargų stebėjimą ir valdymą.

Access 2013 palaiko SQL-92 duomenų bazių užklausų kalbą, o "Access" naudoja ir senesnį .mdb, ir naujesnį .accdb formatą (trumpinys - "Microsoft Access Database") kaip Standard duomenų formatą, kurį galima atidaryti ir ne "Microsoft" programomis. Siejant su išoriniu duomenų šaltiniu, galima naudoti kitas "Access" versijas ir ne "Access" formatus.

Naudojant "Access 2013" galima kurti ir naudoti įvairių formų ir objektų tipų duomenų bazes, įskaitant:

 • Struktūrizuotų duomenų įvedimo formos
 • Importo ir eksporto specifikacijos
 • Duomenų saugojimo lentelės
 • Užklausos dėl tolesnio užfiksuotų duomenų apdorojimo
 • Užfiksuotų duomenų išvedimo ataskaitos
 • Makrokomandos, skirtos tam tikriems procesams automatizuoti
 • "Visual Basic" moduliai tam tikriems procesams supaprastinti
 • Ryšiai tarp lentelių, įskaitant vientisumo sąlygų apibrėžimą

Ypač Access 2013 atskirai sukuriamos formos yra itin praktiška funkcija, skirta duomenims įvesti ir tvarkyti ne tik rankiniu būdu, bet ir automatiškai per sąsajas. Todėl pavienius duomenų įrašus formos rodinyje galima rodyti struktūrizuotai ir aiškiai išdėstytus, o tai labai palengvina duomenų įvedimą ir priežiūrą. Šioms "Access AutoForms" formoms kurti galima naudoti įvairias vadinamąsias formų išdėstymo priemones.

Programėlių kūrimas naudojant Access 2013

Tačiau svarbiausia "Access 2013" naujovė yra programos! Naudodami integruotus įrankius naudotojai gali kurti įvairias programėles net neturėdami programavimo žinių. Norint tai padaryti, pirmiausia reikia pasirinkti atitinkamą duomenų tipą, todėl "Access" automatiškai sukuria visą duomenų bazės struktūrą, kuri jau turi patogią vartotojo sąsają. Be tipinių pagrindinių funkcijų, programoje jau yra įvairių Standard komandų, skirtų duomenims pridėti ar redaguoti ir naršyti.

Valdiklius galima pagal poreikį patalpinti arba perkelti į tam tikrą vietą, neatliekant papildomų maketo pakeitimų. Ši funkcija veikia intuityviai, todėl naudotojams tereikia spustelėti ir vilkti elementą į norimą vietą, o kiti ten esantys valdikliai automatiškai perkeliami į šoną, kad atsirastų tinkamos vietos.

"Access" žiniatinklio programos gali būti pasiekiamos internetu per žiniatinklio naršyklę, prijungus jas prie "Microsoft SharePoint" kaip "SharePoint" programėlę, todėl jas galima bendrinti su kitais naudotojais. Tai reiškia, kad "Access" sukurtomis duomenų bazėmis galima naudotis ne tik vietoje kompiuteryje, bet ir nepriklausomai nuo buvimo vietos per prieinamą žiniatinklio ryšį.

Kiti "Access" programų prieinamumo per "SharePoint" privalumai yra, viena vertus, galimybė gauti informaciją apie pačios atitinkamos programos naudojimą ir atsekti per ją sukurtą informaciją.

"Access 2013" prijungimas prie "Microsoft SQL Server" ir "Azure SQL Database" taip pat užtikrina didesnį patikimumą ir saugumą, taip pat duomenų mastelio keitimo galimybes, kai diegiama tiek debesyje, tiek vietoje.

Microsoft Access 2013 sistemos reikalavimai

Programą Access 2013 Office Microsoft siūlo šių versijų: 32 ir 64 bitų. 32 bitų "Access 2013" versija palaikoma Windows operacinėse sistemose Windows 7, Windows 8 ir Windows 8.1.

64 bitų Access 2013 versija palaikoma ne tik šiose Windows operacinėse sistemose, kurias palaiko 32 bitų versija, bet ir Windows Server 2008 R2 ir Windows Server 2012. Priklausomai nuo versijos, skiriasi ir kiti aparatinės įrangos reikalavimai, susiję su operatyviąja atmintimi ir kietojo disko vieta. Todėl taikomi šie minimalūs reikalavimai:

 • Operacinės sistemos: Windows 7, Windows 8; atitinkamai Windows Server 2008 R2 ir Windows Server 2012
 • Daugkartinio lietimo funkcijos naudojimas optimizuotas Windows 8
 • Procesorius: ne mažiau kaip 1 GHz arba greitesnis - x86 arba x64 bitų procesorius
 • Atmintis (RAM): ne mažiau kaip 1 GB (32 bitų); 2 GB (64 bitų)
 • Kietasis diskas: ne mažiau kaip 3 GB
 • Ekranas: Mažiausia 1 024 x 576 pikselių skiriamoji geba ir "DirectX10" palaikanti vaizdo plokštė

Microsoft Access 2013 m. Wiresoft pirkti pigiai vieną

MS Access 2013 yra klasikinė, pastovi MS Office leidimų "Professional" ir "Professional Pro" sudedamoji dalis, todėl jos negalima įsigyti atskirai, o tik kartu su vienu iš šių Office paketų arba mokama prenumerata. "Wiresoft" internetinėje parduotuvėje " Access 2013" programą galite įsigyti atskirai - be kitos prenumeratos galimybės su galimais privalomais atnaujinimais, t. y. pirkdami patirsite tik šias vienkartines išlaidas. Tai yra pilnoji programos versija, turinti tas pačias funkcijas kaip ir Office 2013 programinės įrangos komponentas, tik su tuo skirtumu, kad tai yra viena "Access 2013" licencija, kuria naudojatės tik jūs.

Saugus programinės įrangos pirkimas su "Wiresoft": " Access 2013" pirkimas iš "Wiresoft" yra ne tik ypač nebrangus, bet ir saugus: ši siūloma "Access 2013" vieno vartotojo licencija iš pradžių buvo gauta iš didesnės apimties licencijos, kuri kitu atveju naudojama tik didesnėje įmonėje. Šios bendrovės turi teisinę teisę parduoti "Wiresoft" nereikalingas programinės įrangos licencijas, pavyzdžiui, dėl to, kad jos nereikalingos ir yra perteklinės, arba dėl to, kad ši programos versija buvo pakeista naujesne arba nebepalaikoma dėl pasikeitusios aparatinės įrangos ar operacinės sistemos. Tokiu atveju jos pašalinamos iš apimties licencijos ir paverčiamos atskiromis licencijomis, kurios vėliau vadinamos naudojama programine įranga. Tačiau tai neturi įtakos bendram jų funkcionalumui, nes pati programinė įranga negali susidėvėti. "Wiresoft" taip pat parduoda tik pilnas "Access" ir kitų "Microsoft" programų versijas, kurios yra identiškos originalioms "Microsoft" versijoms ir yra gautos iš saugių bei teisėtų šaltinių.

Pirkdami naudotą "Wiresoft" programinę įrangą neprisiimate jokios teisinės rizikos, nes naudotos programinės įrangos pardavimą ir pirkimą saugo įstatymai.

Įsigiję ir atsisiuntę įsigytą " Access 2013" programinę įrangą galite iš karto įdiegti savo kompiuteryje ir aktyvuoti galiojančiu licencijos raktu, dar vadinamu daugkartinio aktyvavimo raktu (MAK), bei naudoti be apribojimų.

Programinės įrangos pirkimas su "Wiresoft" yra ypač ekonomiškas sprendimas, leidžiantis naudotis brangiomis arba atskirai neprieinamomis programomis, kuriuo naudojasi ne tik laisvai samdomi darbuotojai ir MVĮ, bet ir privatūs naudotojai. Taip jie gaus visus "Access 2013" privalumus už mažą kainą ir sutaupys pinigų!

"Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje rasite naujesnių ir senesnių "Access 2013" versijų, taip pat daugelio kitų Office- ir kitų "Microsoft" programų kaip įsigyjamų versijų. Jei turite klausimų apie "MS Access 2013 " ar bet kurią kitą "Microsoft" programą, tiesiog kreipkitės į mūsų konsultantus el. paštu, telefonu arba pokalbių telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT ACCESS 2013"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT ACCESS 2013"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos