Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
"MICROSOFT POWERPOINT 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

"MICROSOFT POWERPOINT 2013

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10040
 • 079-01714
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
21,90 € * 22,90 € * (4,37% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Suderinama


PowerPoint yra tipiškas Microsoft Office paketų komponentas, būtinas įtikinamiems pristatymams, kurie rengiami gyvai arba per vaizdo įrašą kaip paskaita, kurti, siekiant aiškiai perteikti informaciją kolegoms ir Business partneriams. Svetainė PowerPoint 2013 m. versija įtikina savo pritaikymo galimybių universalumu; ją galima naudoti ne tik profesinėje veikloje, bet ir mokykloje bei studijų metu, kad sėkmingai bendrautumėte su kitais žmonėmis. Dėl plataus šablonų ir dizaino elementų pasirinkimo PowerPoint 2013 padeda ir pradedantiesiems, ir profesionalams kurti aiškaus dizaino skaidres ir gyvai perteikti temas.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį ""MICROSOFT POWERPOINT 2013"

Microsoft PowerPoint 2013 - klasikinė Office programinė įranga kaip atskira programa

"PowerPoint" yra tipiškas "Microsoft" Office paketų komponentas, būtinas kuriant įtikinamas prezentacijas, kurios rengiamos gyvai arba per vaizdo įrašą kaip paskaita, siekiant aiškiai perteikti informaciją kolegoms ir verslo partneriams. Programos " PowerPoint 2013" versija įtikina programos galimybių universalumu, ją galima naudoti ne tik profesinėje veikloje, bet ir mokykloje ar studijose, kad sėkmingai bendrautumėte su kitais žmonėmis. "PowerPoint 2013" padeda pradedantiesiems ir profesionalams, nes turi daugybę šablonų ir dizaino elementų, kurie padeda kurti aiškiai suprojektuotas skaidres ir gyvai perteikti temas.

Dėl patogios " Microsoft PowerPoint 2013" sąsajos net ir nepatyrusiems naudotojams lengva pradėti dirbti su programa. Intuityvūs įrankiai ir didelis standartinių skaidrių šablonų bei grafinių tipų pasirinkimas leidžia lengvai kurti profesionaliai atrodančias prezentacijas ir suteikti joms individualią išvaizdą. Išmaniosios kreipiamosios linijos padeda naudotojams optimaliai ir tiksliai išdėstyti atskirus dizaino elementus, o tiesioginė peržiūra leidžia bet kuriuo metu patikrinti esamą redagavimo būseną.

"PowerPoint 2013" taip pat palaiko planšetinius kompiuterius, o tai gerokai išplečia programos taikymo galimybes. Šioje versijoje taip pat integruoti komandai skirti komentarų stulpeliai, kad kiti darbuotojai galėtų komentuoti prezentacijos skaidres, pateikdami savo pastabas.

Lyginant su naujesniais leidimais, 2013 m. " PowerPoint" versijos privalumas yra tas, kad ji veikia Windows 7 operacinėse sistemose arba Windows Server 2008. Todėl programinę įrangą galima naudoti ir senesniuose kompiuteriuose, o tai yra ekonominis privalumas, ypač privatiems naudotojams, taip pat savarankiškai dirbantiems asmenims ar studentams, taip pat mažesnėms įmonėms, kurios ieško finansiškai palankaus sprendimo, kaip patenkinti programinės įrangos poreikius neatnaujinant techninės įrangos.

Programoje"PowerPoint 2013" jau yra galimybė naudoti "Microsoft" debesijos paslaugą "SkyDrive" prezentacijoms saugoti internete, kad jomis galėtų naudotis kiti naudotojai; per "SharePoint" jas galima bendrinti ir redaguoti kitiems naudotojams.

Programą "PowerPoint 2013" taip pat galima įsigyti iš "Wiresoft" kaip atitinkamos Office versijos dalį, tačiau galite ją įsigyti ir atskirai!

"PowerPoint 2103" kaip atskiros programos iš "Wiresoft" privalumas yra ne tik maža kaina, bet ir tai, kad tai ne programinės įrangos prenumerata, o įsigyta versija. Toliau apžvelgiamos visos svarbiausios šios patikrintos Office programinės įrangos funkcijos ir įrankiai.

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje rasite ne tik "PowerPoint 2013", bet ir senesnes bei naujesnes programinės įrangos versijas - taip pat ir nebrangią vieno vartotojo versiją be jokių prenumeratos įsipareigojimų.

Naudokitės praktinėmis PowerPoint 2013 funkcijomis ir savybėmis

Programoje "PowerPoint 2013" išplėsta ankstesnė pristatymo skaidrių grafinio dizaino sritis. Šiam tikslui, be kitų, galima naudoti šias priemones ir funkcijas:

  • Naudokite "SmartArt" efektus: Programoje "PowerPoint 2013" esantis įrankis "SmartArt" leidžia naudoti dinamiškus ir sklandžius perėjimus tarp skaidrių, todėl pristatymas tampa gyvesnis. Šiuo tikslu yra įvairių "SmartArt" formato šablonų arba išdėstymų, kuriuos galima taikyti "SmartArt" grafikai: Galima derinti tokius efektus, kaip linijų stiliai, nuožulnumas ar 3D vaizdai, taip pat "SmartArt" grafikos formoms galima taikyti spalvų variacijas. Be to, kai kuriuose "SmartArt" grafikos tipuose yra vietos žymeklių, į kuriuos galima integruoti savo iliustracijas ar nuotraukas.
  • Nauji skaidrių dizaino variantai : "PowerPoint 2013" taip pat papildytas daugiau spalvų paletėmis ir šriftų šeimomis. Naujiena yra ir plačiaekraniai dizainai, kurie yra alternatyva ankstesniems standartiniams dydžiams. Naujasis "PowerPoint" Standard skaidrių dydis yra 16:9, kuris tinka pristatymams su vaizdo kameromis, tačiau vis dar galima naudoti senesnį 4:3 formatą - taip pat galima sukurti pasirinktinį skaidrių formatą.
  • "Eyedropper" įrankis atskiroms spalvoms parinkti: Vienu spustelėjimu galima akimirksniu pakeisti atskiras "PowerPoint" skaidrės spalvas. Tai reiškia, kad, be standartinių tonų, taip pat galima pasirinkti ir naudoti spalvas, kurios nėra įtrauktos į "PowerPoint 2013" siūlomą paletę.
  • Sujungti skaidres iš skirtingų dviejų "PowerPoint" failų: "PowerPoint 2013" dabar turi savo dialogo langą, kuriame galima sujungti, pavyzdžiui, juodraštį ir taisomąją versiją viename faile. Galima pasirinkti tik tam tikras failo dalis ir jas integruoti į originalų failą. Po sujungimo pakeitimus galima priimti arba atšaukti atskirai.
  • Įterpkite vaizdus iš internetinės žiniasklaidos: Vaizdus ir grafiką iš socialinės žiniasklaidos, pavyzdžiui, "Facebook" ir "Flickr", dabar galima integruoti tiesiai į "PowerPoint" prezentaciją, prieš tai neįrašant jų į kompiuterį. Vienintelis reikalavimas - kad naudotojas prisijungtų prie atitinkamos paslaugos. Tai taikoma ir "Bing" vaizdų paieškai, tačiau ja galima naudotis neprisijungus.

Be to, " PowerPoint 2013" siūlo ir kitų praktinių funkcijų, kurios dar labiau išplečia taikymo galimybes - ir bendradarbiaujant, ir ypač rengiant prezentacijas:

  • Suderinamumo režimas: "PowerPoint 2013" naudotojai gali naudoti suderinamumo režimą, kad ne tik atidarytų ir redaguotų .PPT failus, sukurtus senesnėje programos versijoje, bet ir išsaugotų juos iš naujo, kad juos būtų galima naudoti su šia programa. Atliekant suderinamumo patikrą užtikrinamas papildomas saugumas, kad nekiltų problemų dėl bet kokių elementų rodymo.
  • Atviras XML formatas: "PowerPoint" failus dabar taip pat galima išsaugoti "Microsoft XML" failo formatu - sutrumpintai reiškia "Extensible Markup Language" (išplečiama žymėjimo kalba), pavyzdžiui, .PPTX. Priklausomai nuo to, ar integruojamos, pavyzdžiui, makrokomandos, papildiniai ir t. t., galima naudoti ir kitus XML formatus. XML turi daug privalumų: Su juo išsaugoti failai automatiškai suspaudžiami, o jų kiekis sumažinamas daug labiau nei anksčiau. Tai reiškia, kad siunčiant "PowerPoint" failus kaip priedus kyla dar mažiau problemų, kaip gali nutikti, jei duomenų dydis yra per didelis. Šiuo atveju integruotų duomenų apsauga taip pat yra daug geresnė: neskelbtina informacija yra lengviau identifikuojama, be to, ja galima dalytis tik konfidencialiai.
  • Naudokite "Microsoft OneDrive": "Microsoft" debesijos paslaugas galima naudoti su "PowerPoint 2013", kad galėtumėte dirbti su prezentacija iš bet kur keliaudami, skaityti ją kaip paskaitą arba padaryti ją prieinamą kitiems kolegoms, kad galėtų ją redaguoti ar komentuoti.
  • Stebėkite bendradarbių komentarus: Įvairių "PowerPoint" prezentacijos bendradarbių komentarai ne tik aiškiai suskirstyti pagal asmenis, įskaitant kontaktines parinktis, pvz., el. pašto adresą, bet juos taip pat galima pridėti bet kurioje atskirų prezentacijos skaidrių paraštėje, kad juos būtų galima peržiūrėti redaguojant ir prezentacijos metu.
  • Kalbėtojo vaizdas: šis naujas vaizdas prieinamas ekrano pristatymo režimu - tai praktinė funkcija, kai kalbėtojui "PowerPoint" prezentacija vienu metu rodoma dviem vaizdais: viena vertus, kaip ir anksčiau, grynosios prezentacijos skaidrės, kurias mato ir auditorija, ir, kita vertus, kalbėtojo vaizdas, kuriame jos rodomos kartu su visomis pastabomis ir anotacijomis ar komentarais. Be to, šiuo režimu galima peržiūrėti visas skaidres, kad būtų lengviau naršyti, taip pat naudotis tokiais įrankiais kaip rašikliai ir lazerinės rodyklės, taip pat priartinimo funkcija, kad prireikus padidintumėte grafiką ir diagramas.
  • Vaizdo įrašų naudojimas pristatymams: Su "PowerPoint 2013" prezentacijas taip pat galima eksportuoti arba išsaugoti kaip vaizdo įrašus, todėl suteikiama papildoma galimybė jas lengvai atkurti išoriniame įrenginyje.
  • "PowerPoint" naudojimas socialinėje žiniasklaidoje: "PowerPoint 2013" sukurtos prezentacijos taip pat suderinamos su socialine žiniasklaida, pavyzdžiui, "Twitter" ar "Facebook". Tai išplečia adresatų ratą ir internete, todėl atsiranda papildomų galimybių plėsti pasiekiamumą ir didinti informuotumą.

Programos PowerPoint 2013 aparatinės įrangos sistemos reikalavimai:

Pagal numatytuosius nustatymus "PowerPoint 2013" siūloma atsisiųsti kaip Windows 32 ir 64 bitų versiją; dėl to gali skirtis atskiros aparatinės įrangos reikalavimai. Pagal numatytuosius nustatymus 64 bitų versija įdiegiama automatiškai, tačiau tik 32 bitų versija gali būti įdiegta 32 bitų operacinėje sistemoje su x86 procesoriumi. Kitais atvejais būtina laikytis šių minimalių reikalavimų:

 • Operacinės sistemos: ne mažiau kaip Windows 7 iki Windows 10, Windows Server 2008-2012 R2
 • Procesorius: bent 1 GHz, x86 arba 64 bitų procesorius
 • Pagrindinė atmintis: ne mažiau kaip 1 GB (32 bitų) arba ne mažiau kaip 2 GB 64 bitų)
 • Kietojo disko vieta: bent 3 GB
 • Vaizdo skiriamoji geba: ne mažesnė kaip 1 024 x 576, vaizdo plokštė su "Direct X10" spartinimu

Įsigykite PowerPoint 2013 kaip vieną programą iš identiško Office rinkinio už priimtiną kainą iš Wiresoft

Programinė įranga "PowerPoint" yra įprasta "Microsoft" Office rinkinių sudedamoji dalis. Dėl šios priežasties šios programos negalima įsigyti atskirai įprastose parduotuvėse, ji siūloma tik kartu su kitomis Office programomis. "Wiresoft" galite įsigyti "PowerPoint 2013" ir kitas šios programinės įrangos versijas visiškai atskirai kaip atskirą programą.

Jūsų didelis privalumas perkant programinę įrangą iš "Wiresoft" yra šis: siūloma " PowerPoint 2013" vieno vartotojo licencija yra tik pirkimo versija, todėl ji neįpareigoja jūsų įsigyti ilgalaikės ir galbūt brangesnės programinės įrangos prenumeratos, taip pat nereiškia įprastų privalomų atnaujinimų ar riboto laiko funkcijų naudojimo apribojimų. Dėl šios priežasties "Wiresoft" programinę įrangą verta įsigyti net du kartus, ypač jei nenorite naudoti kitų " Office suite 2013" programų. Taigi ne tik privatūs naudotojai, bet ir savarankiškai dirbantys asmenys bei MVĮ gali naudotis visais "MS PowerPoint 2013" privalumais ir taip sutaupyti pinigų.

Programinės įrangos pirkimas su Wiresoft bet kuriuo atveju yra saugus: ši "PowerPoint 2013" vieno vartotojo licencija, kurią siūloma įsigyti mūsų programinės įrangos parduotuvėje, yra gauta iš didesnės apimties licencijos, nes kitu atveju jos naudojamos tik įmonėse, todėl tai yra vadinamoji naudota programinė įranga - tai ypač mažos kainos "Wiresoft" priežastis! Tačiau tai nereiškia, kad turėsite kokių nors trūkumų, nes jūsų įsigyta naudotos "PowerPoint" programinės įrangos licencija yra visiškai identiška "PowerPoint 2013" programai, kuri taip pat įtraukta į to paties pavadinimo " Office Suite 2013" paketą.

Be to, pirkdami programinę įrangą iš "Wiresoft" galite būti tikri, kad nei mes, nei jūs, naudodami naudotą programinę įrangą, nepateksite į teisiškai nesutvarkytą situaciją, nes: Prekyba naudota programine įranga yra visiškai teisėta ir teismų leidžiama!

Kiekvieną "Microsoft" programą, kuri yra tokios apimties licencija ir siūloma "Wiresoft", "Wiresoft" iš anksto patikrino, ar ji nepriekaištingai ir neribotai tinkama naudoti, todėl "PowerPoint 2013" galėsite 100 % naudoti įsigiję ir aktyvavę pagal pateiktą licencijos raktą.

"Wiresoft" taip pat siūlo tik pilnąsias "Microsoft" programų versijas, kurios yra identiškos atitinkamiems "Microsoft" leidimams. Be "PowerPoint 2013" versijos, "Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje galite atskirai įsigyti naujesnių ir senesnių  šios programinės įrangos versijų, taip pat kitų Office-, serverio ir kitų "Microsoft" programų.

Jei turite klausimų apie "PowerPoint 2013" arba bet kurią kitą MS programą, nedvejodami kreipkitės į mus el. paštu, telefonu arba pokalbiais.

Kitos nuorodos į ""MICROSOFT POWERPOINT 2013"
Klientų atsiliepimai apie ""MICROSOFT POWERPOINT 2013"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos