Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10026
 • D86-05338
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
57,90 € * 62,90 € * (7,95% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32bit/64bit)
Terminalo serveris Suderinama


Visio Standard 2013 siūlo daugybę šablonų, skirtų daugelio verslo sričių diagramoms kurti: galima diferencijuotai vizualizuoti techninius ir verslo procesus bei mokslines struktūras. Todėl "Visio Standard 2013" tinka visur, kur sudėtingi faktai ir procesai, taip pat organizacinės struktūros aiškinamos grafiškai. Visi diagramų tipai yra aiškiai išdėstyti pagal atitinkamos srities šablonus, juos galima užpildyti informacija pagal savo poreikius arba papildomai pritaikyti figūromis, naudojant "drag & drop" metodą. Naudotojai gali lengvai orientuotis "Visio 2013" Standard naudodamiesi iš "Office" programų pažįstama darbalaukio sąsaja. Be to, čia galima intuityviai naudotis integruotais įrankiais, kad specifikacijos ar idėjos būtų iš karto paverstos informatyviomis diagramomis.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD"

MS Visio Standard 2013 - įsigykite patikrintą profesionalių vizualizacijų programą kaip naudotą programinę įrangą

Visio Standard 2013 siūlo daugybę šablonų, skirtų daugelio verslo sričių diagramoms kurti: taip galima diferencijuotai vizualizuoti tiek techninius ir verslo procesus, tiek mokslines struktūras. Taigi Visio Standard 2013 tinka visur, kur sudėtingi faktai ir procesai, taip pat organizacinės struktūros aiškinamos grafiškai.

Visi diagramų tipai yra aiškiai išdėstyti pagal atitinkamos srities šablonus ir gali būti užpildyti informacija pagal jūsų poreikius arba papildomai pritaikyti figūromis vilkimo ir nuleidimo būdu.

Vartotojai gali lengvai orientuotis Visio 2013 Standard naudodami pažįstamą darbalaukio sąsają iš Office programų. Be to, čia galima intuityviai naudotis integruotais įrankiais ir iš karto paversti specifikacijas ar idėjas informatyviomis diagramomis.

Kokioms naudotojų grupėms skirtas Visio 2013 Standard leidimas?

Šiame StandardMS Visio 2013 leidime jau yra visos būtinos sąlygos, kad būtų galima kurti sudėtingas vizualizacijas diagramų forma - visiškai skirtingose srityse ir visada profesionaliu lygiu, ko tikisi tiek MVĮ, tiek savarankiškai dirbantys asmenys. Programos Visio pagrindas yra formos, kurios yra aiškiai suskirstytos į šablonus, atsižvelgiant į taikymo sritį, taip pat jas galima papildomai pritaikyti pagal savo reikalavimus ir išsaugoti, kad vėl būtų galima naudoti kaip naujus šablonus.

Kitas Visio 2013 Standard Edition privalumas - platus suderinamumas, apimantis nuo 7Windows iki Windows 10, todėl ši versija ypač patraukli tiems naudotojams, kurie vis dar dirba su senesne operacine sistema ir kuriems nebūtina atnaujinti turimų Microsoft programų, kad galėtų naudotis šia programine įranga.

Microsoft Visio 2013 Standard-Edition galima įsigyti Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje kaip vieną licenciją - kaip vadinamąją naudotą programinę įrangą, kuri atsirado nutraukus didelės apimties licenciją, todėl jos kaina taip pat yra gerokai mažesnė, palyginti su naujomis prekėmis. Naudotos programinės įrangos licencijos iš Wiresoft yra ypač ekonomiškas sprendimas naudotojų grupėms, pavyzdžiui, MVĮ ir savarankiškai dirbantiems asmenims, patiems naudotis profesionalia Microsoft programine įranga, pavyzdžiui, Visio 2013.

Be to, Wiresoft programinės įrangos internetinėje parduotuvėje jie gali rasti daug kitų Microsoft programų, įskaitant Windows operacines sistemas, suderinamas su Visio 2013, - visada kaip pigias naudotos programinės įrangos vienkartines licencijas. Toliau apžvelgiamos svarbiausios Visio 2013 Standard Edition funkcijos ir įrankiai.

Naudokite daugybę Visio Standard 2013 šablonų arba pritaikykite juos naudodami figūras

Visio Standard 2013 turi daugybę Standard diagramų, tinkamų tipiniams projektams, taip pat daugumai verslo sričių būdingoms užsakymų struktūroms ir procesams vizualizuoti. Tai yra šių tipų diagramos:

 • Standard- srauto diagramos procesams dokumentuoti, taip pat specialios formos, pvz
 • Duomenų srautų diagramos sistemoms vizualizuoti,
 • Procesų srautų diagramas, nes jos dažniausiai naudojamos cheminių procesų inžinerijoje, taip pat
 • Darbo eigos diagramos, naudojamos procesų dinamikai paaiškinti, ir
 • Verslo procesų modeliavimo diagramos.

Be to, galima naudoti ir tokius tipus kaip žemėlapiai, taip pat aukštų planai, tinklo diagramos, programinės įrangos ir duomenų bazių diagramos, ypač Unifikuotos modeliavimo kalbos (UML) tipo diagramas, plačiai naudojamą standartinį metodą programinės įrangos modeliams ir projektams vizualizuoti, įskaitant jų atmainas:

 • Bendrųjų struktūrinių modelių klasių diagramos
 • Komponentų diagramos sistemos komponentams vaizduoti
 • Techninės ir programinės įrangos elementų paleidimo sistemos diegimo schemos
 • Sekos diagramos, kuriose užfiksuoti visi sąveikos elementai, ir
 • Veiklos diagramos, naudojimo atvejų diagramos, ryšių diagramos, duomenų bazių užrašų diagramos ir kt.

Visus šiuos šablonus galima patobulinti arba išplėsti Visio Standard 2013 naudojant esamas formas arba naudojant naudotojo sukurtas formas, taip pat juos galima išsaugoti kaip pasirinktinius šablonus.

Pagrindinė informacija apie Visio 2013 struktūrą Standard

Visio 2013 Standard, kaip ir bet kuri kita Visio programinė įranga, organizuota moduliniu principu, kad naudotojai galėtų greitai orientuotis. Tai reiškia, kad net ir nepatyrę žmonės gali iš karto ir gana lengvai kurti diagramas.

Formos

Pagrindiniai elementai yra vadinamosios figūros - iš anksto apibrėžti brėžinių objektai, iš kurių sudaryta diagrama. Tokia formos sudedamoji dalis tempiama į naują brėžinio lapą naudojant Drag&Drop; tai yra pagrindinės formos kopija. Priklausomai nuo to, kiek tokių formų reikia, jas galima vilkti iš pagrindinės formos. Visio programoje šios kopijos, priešingai nei pagrindinės formos, vadinamos egzemplioriais.

Dabar nukopijuotas figūras galima toliau redaguoti įvairiais esamais pasirinkimo taškais, pavyzdžiui, pasukti, pakeisti plotį ir aukštį, mastelį arba sujungti tarpusavyje rodyklėmis ir t. t., taip pat galima įterpti tekstą ir koreguoti spalvą, linijos plotį ar kontūrą.

Formos

Tam tikrų tipų figūros Visio 2013 visada sujungiamos į vadinamuosius šablonus, kurie yra tam tikram diagramos tipui priklausančių figūrų rinkiniai. Todėl tos pačios formos gali būti naudojamos skirtinguose šablonuose. Priklausomai nuo pasirinkto diagramos tipo, pvz., standartinės srauto diagramos, visos reikalingos formos yra ne tik atitinkamame šablone, bet ir kituose šablonuose, skirtuose visiškai kitokioms diagramoms kurti, bet iš dalies naudojančiuose panašias formas.

Visio 2013 šablonai

Norėdami sukurti tam tikro tipo diagramą, naudotojai dabar gali tiesiog išsikviesti atitinkamą šabloną ir pradėti darbą - kita galimybė yra tiesiog atidaryti atitinkamą šabloną, kuriame jau yra tam tikra pagrindinė diagramos struktūra, ir toliau ją redaguoti naudojant susijusiame šablone, kuris atidaromas tuo pačiu metu, esančias formas. Pavyzdžiui, Organigramos šablone yra visos atitinkamos formos: tarp jų, be kita ko,  dažnai pasitaikančios pareigybės, tokios kaip konsultantas, vadybininkas, generalinis direktorius ir pan. Vėliau jas galima keisti arba papildyti savo formomis.

Taip pat galima išsaugoti užbaigtą Visio 2013 diagramą, kad ją būtų galima naudoti kitą kartą atidarius programą. .vsd tipo Visio failus taip pat galima naudoti kitose Microsoft programose vilkimo ir nuleidimo būdu, įskaitant PowerPoint, kur juos galima naudoti kaip prezentacijos dalį. Reikėtų tik pažymėti, kad failai, sukurti naudojant Visio Standard 2013, nėra suderinami su naujesnėmis Office programomis.

Visio Standard 2013 patobulinimai ir naujos funkcijos

Microsoft Visio 2013 Standard darbalaukio vaizdas iš karto atrodo pažįstamas dėl savo vizualinės orientacijos į Office-programas. Be to, palyginti su ankstesne versija, joje siūloma daug patobulinimų, patobulinimų ir naujų funkcijų:

 • Diagramų šablonų optimizavimas : su diagramų šablonais Microsoft Visio 2013 Standard integruota keletas patobulinimų, kurie susiję ne tik su Standard formomis, bet ir su laiko ašimi, Standard, taip pat su išsamiu tinklu. Tai ypač aktualu duomenų bazių šablonams, organizacinėms schemoms, taip pat verslo procesų modeliavimo ir UML - unifikuotos modeliavimo kalbos (Unified Modeling Language) - modeliavimo kalbos, naudojamos programinės įrangos komponentų projektavimui ir dokumentavimui vizualizuoti, sritims.
 • Nauja vilkimo ir nuleidimo funkcija : integravus vilkimo ir nuleidimo funkciją, Visio 2013 Standard naudoti daug lengviau ir lanksčiau. Duomenis galima ne tik integruoti tiesiai į diagramas, bet Visio 2013 sukurtas diagramas taip pat galima įterpti į Excel ir Word dokumentus.
 • Nauji failų formatai: Visi Visio sukurti failai pagal numatytuosius nustatymus išsaugomi kaip .vsdx failai. Programa taip pat atpažįsta ir išsaugo vsdm, .vssm, .vssx, .vstm ir .vstx skaitymo ir išsaugojimo failų formatus.
 • Naujos formatavimo parinktys: Galiausiai Microsoft Visio Standard 2013 apima ne tik daugybę naujų formų ir spalvų bei dizainų, bet ir tokių efektų kaip gradientai, šešėliai ir 3D. Be to, programinė įranga iš karto parodo, ar su ja vizualizuotas projektas gali būti įgyvendintas, priskirdama formas ir spalvas, žyminčias nuorodas tarp tam tikrų elementų.

Techninės įrangos reikalavimai Microsoft Visio 2013 Standard

Microsoft Visio 2013 Standard galima įsigyti 32 ir 64 bitų versijas - atitinkamai taikomi skirtingi atminties reikalavimai.

Svarbi pastaba: Visio 2013 versija nesuderinama su Microsoft Office 2016!

 • Operacinės sistemos: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10 - 32 ir 64 bitų
 • Serverio operacinės sistemos: Windows Server 2003 R2 arba Windows Server 2008 - tik 64 bitų
 • Procesorius: x64 bitų arba x86 bitų, bent 1 GHz ir SSE2
 • Operatyvioji atmintis: ne mažiau kaip 1 GB (32 bitų) arba 2 GB (64 bitų)
 • Kietojo disko vieta: bent 3 GB
 • Ekranas: DirectX10 palaikanti vaizdo plokštė, skiriamoji geba ne mažesnė kaip 1 024 x 576 taškų

Pirkti MS Visio 2013 Standard Edition kaip pigią naudotą programinę įrangą Wiresoft

Standard MS Visio 2013 versija Wiresoft internetinėje parduotuvėje Standard Edition siūloma kaip vieno vartotojo licencija už nedidelę kainą kaip naudota programinė įranga, todėl kaina yra gerokai mažesnė nei atitinkamo naujo produkto - o čia įprastoje prekyboje beveik išimtinai siūloma tik paskutinė programinės įrangos versija. Wiresoft įsigyjama Visio versija yra ne tik gerokai pigesnė, bet ir ekonomiškai naudingesnė dėl neriboto naudojimo neribotą laiką, nes tai nėra prenumeruojamoji versija, kurioje numatyti sutartiniai įsipareigojimai su mokamais atnaujinimais.

Siūlomos Visio 2013 Standard Edition vieno naudotojo licencijos pagrindas yra šios Microsoft programos licencija, kurią iš pradžių įsigijo ir galbūt aktyvavo įmonė. Wiresoft teisiškai leidus perparduoti arba įsigyti šią licenciją, ji buvo padalinta ir konvertuota į atskiras licencijas; gautos atskiros licencijos ateityje bus vadinamos naudota programine įranga.

Tačiau nei Visio 2013 padalijimas į atskiras licencijas, nei naujasis Visio 2013 priskyrimas naudojamai programinei įrangai nereiškia jokių apribojimų dėl funkcijų apimties ar naudojimo laiko - viena vertus, dėl to, kad programinė įranga paprastai negali nusidėvėti, kita vertus, dėl to, kad šis procesas nepažeidžia jokių galiojančių nuostatų.

Todėl programinės įrangos pirkimas iš Wiresoft visada yra saugus, nes visos siūlomos naudotos programinės įrangos licencijos, pavyzdžiui, Microsoft Visio 2013 Standard Edition, gaunamos iš Europoje įsikūrusių įmonių, todėl pagrindiniams verslo sandoriams taikomi ES galiojantys teisės aktai, kuriuose aiškiai nurodyta, kad naudotą programinę įrangą perparduoti leidžiama pagal įstatymus. Tai taip pat aiškiai patvirtina įvairūs teismų sprendimai, todėl jums, kaip pirkėjui, atsakomybės rizika taip pat patikimai pašalinta. Be to, iš Wiresoft įsigyta programinė įranga taip pat yra atspari auditui, nes turi visus ankstesnių pirkėjų ar pardavėjų įrodymus.

Todėl pirkdami programinę įrangą iš Wiresoft tik įgyjate privalumų! Pirkdami naudotą MS Visio 2013 programinės įrangos licenciją Standard ar kitą programą, galėsite ne tik pasinaudoti kainos pranašumu, palyginti su naujais produktais, bet ir pirkėjo saugumu, nes licenciją galėsite iš karto atsisiųsti ir aktyvuoti naudodami licencijos raktą, kuris galioja tik jūsų įsigytam produktui po to, kai užbaigiamas mokėjimo procesas. Be to, Wiresoft siūloma naudota programinė įranga suteikia galimybę patiems ir be apribojimų naudotis išskirtiniais Microsoft programų leidimais.

Todėl Wiresoft Shop naudotos Microsoft programinės įrangos parduotuvėje, be MS Visio Standard 2013 , rasite ne tik kitas šios programos versijas ar leidimus, bet ir daugybę kitų Microsoft programų, suderinamų su šia programos versija, pavyzdžiui, Windows operacinės sistemos ir Windows serverių operacinės sistemos. Jei turite klausimų apie MS Visio Standard 2013 ar bet kurią kitą Wiresoft Shop siūlomą Microsoft programinę įrangą, tiesiog pasinaudokite mūsų kompetentingomis ir draugiškomis konsultacijomis - pokalbiais, telefonu ar el. paštu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos