Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 PACK DEVICE CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10403
 • 359-06555
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
2 499,90 € * 2 776,90 € * (9,98% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 25x Device CAL
Sistema  SQL serveris 
CAL Device CAL
Pristatymo apimtis Licencijos ID + autentifikavimo kodas 
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos


Licencijuojant "Microsoft SQL Server 2017" Standard versiją, norint naudotis susijusiomis paslaugomis, papildomai reikia kliento prieigos licencijos SQL Server 2017 Device CAL: tai suteikia penkiems atskiriems registruotiems galutiniams įrenginiams prieigos teises prie SQL Server. Taip yra todėl, kad naudojant šią "SQL 2017 Server" serverio / CAL licencijavimo formą, serverio licencijoje nėra jokių faktinių naudotojo teisių; jas reikia įsigyti atskirai, pavyzdžiui, Device CAL galutiniam įrenginiui. Tai reiškia, kad galutinis įrenginys turi teisę pasiekti "SQL Server" tik per savo Device CAL.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 PACK DEVICE CAL"

25x MS SQL Server 2017 įrenginio licencijos (CAL) kaip naudojama programinė įranga

Licencijuojant "Microsoft SQL Server 2017" standartinę versiją, norint naudotis susijusiomis paslaugomis, papildomai reikia kliento prieigos licencijos - "SQL Server 2017 Device CAL": tai suteikia dvidešimt penkių atskirų registruotų galutinių įrenginių prieigos prie "SQL Server" teises. Taip yra todėl, kad naudojant šią "SQL 2017 Server" serverio ir CAL licencijavimo formą, serverio licencija neapima jokių faktinių naudotojo teisių; jas reikia įsigyti atskirai, pvz., kaip galutiniam įrenginiui skirtą įrenginio CAL. Todėl šis įrenginys gali pasiekti "SQL Server" tik per savo įrenginio licenciją CAL.

"Wiresoft" "SQL Server 2017" įrenginio licencijos, kaip naudota programinė įranga, turi didelį kainos pranašumą, palyginti su pasiūlymais kaip naujos prekės, be to, jų privalumas yra tas, kad jas galima įsigyti ir atskirai. Naudojamų įrenginių kliento prieigos prie "SQL Server 2017" licencijos turi tas pačias funkcijas kaip ir naujosios licencijos, kurias galima įsigyti pagal oficialią "Microsoft" licencijavimo programą.

Naudokitės visais "MS SQL Server Standard 2017" privalumais su naudojama įrenginio licencija CAL

Be daugelio optimizavimų, "SQL Server 2017 Standard Edition" versijoje taip pat yra papildomų funkcijų ir ypatybių, kurios mažesnėms ir vidutinio dydžio įmonėms suteikia daugiau lankstumo naudojant sistemai svarbius duomenis, taip pat visapusišką apsaugą nuo neteisėtos prieigos prie jų - visa tai jau galima gauti su naudojama įrenginio licencija CAL. Šioje galingoje "Microsoft" duomenų platformos versijoje taip pat įdiegtos visos svarbios duomenų bazės, ataskaitų teikimo ir analizės funkcijos, atitinkančios visus šiuolaikinės, didelio našumo reliacinės duomenų bazių valdymo sistemos (RDVS) reikalavimus. Turėdami "SQL Server 2017" kliento prieigos licenciją, be kita ko, galėsite naudotis "In-Database Advanced Analytics" su "R" ir "Python", įskaitant interaktyvias vizualizacijas. Be pagrindinių duomenų paslaugų (MDS) ir ataskaitų teikimo paslaugų (SSRS) našumo patobulinimų, taip pat įtrauktos šios funkcijos:

 • Naujos duomenų bazės variklio funkcijos, įskaitant geresnį našumą naudojant CLR rinkinius ir adaptyvius sujungimus adaptyviai apdorojant užklausas
 • "SQL Server Analysis Services" (SSAS) patobulinimai su lentelių modelių diegimo parinktimis ir "Get Data for Power Query"
 • "SQL Server 2017 Integration Services" (SSIS) su optimizuotu mastelio keitimu ir supaprastintu vykdymu keliuose kompiuteriuose, taip pat didelio prieinamumo palaikymu mastelio keitimo pagrindiniam kompiuteriui
 • "Linux" naudojimas su "SQL Server 2017" ir "Java" programomis naudojant "Java" duomenų bazių ryšio tvarkyklę
 • "SQL Server Machine Learning Services" pakeičia "SQL Server R Services" ir palaiko "Python

Naudojamos "SQL Server Standard Edition 2017" įrenginio licencijos (CAL)

Palyginti su nenaudojama licencija, "Wiresoft" naudota įrenginio licencija neturi jokių skirtumų funkcionalumo požiūriu, kad būtų galima naudotis visomis "SQL Server 2017 Standard Edition" paslaugomis. Naudodamos šį licencijavimą vienam serveriui/CAL, ypač mažos ir vidutinės įmonės gali sutaupyti pinigų:

"SQL Server 2017" licencijavimas naudojant serverio licencijas ir licencijas CAL

"Microsoft" licencijavimo taisyklėse " SQL Server 2017" licencijavimą naudojant serverio licenciją ir papildomas įrenginio CAL apibrėžė kaip alternatyvią "Standard Edition" versijos galimybę: šis licencijavimo modelis paprastai vadinamas serverio / CAL licencijavimu. Skirtingai nuo pagrindinio licencijavimo, "Microsoft" licencijų valdymas atskiria SQL serverio licenciją ir papildomą atskirų galutinių įrenginių (arba naudotojų) licencijavimą: Taigi, naudojant serverio/CAL licencijavimą, kiekvienam serveriui, kuriame turi būti paleista "SQL Server" instancija, reikia standartinės 2017 m. "SQL Server" licencijos ir atskiros prieigos licencijos (angl. Device CAL) licencijuotam "SQL Server" kiekvienam specialiam galutiniam įrenginiui. Nors į serverio licenciją įtrauktos dvi CAL, jos turi tik administratoriaus teises!

Tik įprasta įrenginio licencija CAL suteikia teisę kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui ir pan. naudoti 2017 versijos SQL serverio funkcijas. Galutiniams įrenginiams skirtoje kliento prieigos licencijoje nėra jokios papildomos programinės įrangos, kurią dar reikėtų įdiegti, o tik prieigos teisės "SQL Server 2017" kliento ir serverio aplinkoje.

Būtina laikytis įrenginio CAL ir SQL serverio licencijos versijų suderinamumo

Naudojant "SQL Server 2017" įrenginio licenciją (angl. Device CAL for SQL Server 2017) galutiniam įrenginiui suteikiamos prieigos teisės prie "SQL Server 2017", taip pat prie senesnių "SQL Server" versijų, pvz., 2016 m. (sumažinimas). Tačiau galutinis įrenginys, kuriame įdiegta "SQL Server 2017" įrenginio licencija (angl. Device CAL), negali pasiekti aukštesnės "SQL Server" versijos, pvz., 2019 m. (atnaujinimas). Todėl pirkdami " SQL Server 2017" įrenginio licencijas visada turėtumėte atkreipti dėmesį į serverio licencijos ir prieigos licencijos suderinamumą. "Wiresoft" čia taip pat siūlo naudotas "SQL Server 2017" ankstesnių ir vėlesnių versijų įrenginių licencijas.

Kodėl "SQL Server 2017 Standard Edition" yra alternatyvi licencijavimo galimybė su CAL?

"Microsoft" siūlo ne tik licencijavimą pagal branduolius, bet ir standartinių "SQL Server 2017" versijų licencijavimą pagal įrenginius arba naudotojus, pagrįstą CAL. Taikant šią prieigos prie "SQL Server" licencijavimo formą atsižvelgiama į MVĮ techninę įrangą, kurių "SQL Server" dažnai yra mažiau našus, o jų poreikiams pakanka tik vieno ar kelių branduolių. Šiuo atveju serverio/CAL licencijavimas įsigyjant įrenginio kliento prieigos licencijas dažnai yra pigesnis nei serverio licencijavimas pagal branduolius.

Be "SQL Server" licencijos, pagal "Microsoft" licencijavimo modelį siūlomos dviejų tipų CAL, skirtos prieigai prie "SQL Server 2017":

 • "SQL Server 2017 Device CAL": suteikia SQL serverio prieigos teises į specialų "Windows" palaikantį galutinį įrenginį (kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį, planšetinį kompiuterį, telefoną)
 • "SQL Server 2017" naudotojo licencija: suteikia SQL serverio prieigos teises atskiram naudotojui

Į ką turėtumėte atsižvelgti licencijuodami "SQL Server 2017" su įrenginių licencijomis?

Įrenginio CAL suteikia prieigos prie "SQL Server 2017" teises vienam galutiniam įrenginiui (įrenginiui). Baigus registraciją, šių teisių nebegalima perkelti į kitą kompiuterį. Taip pat negalima pakeisti įrenginio CAL tipo - iš įrenginio į naudotojo CAL. Šie apribojimai užkerta kelią netinkamam prietaisų licencijų licencijų naudojimui ir kartu užtikrina didesnį saugumą, nes užkerta kelią neteisėtai prieigai prie įmonės "SQL Server" tiek iš vidinių, tiek iš išorinių šaltinių.

Kokie yra "SQL Server 2017" įrenginių licencijų privalumai?

Iš esmės įrenginio licencijos CAL funkcionalumas nesiskiria nuo "SQL Server 2017" naudotojo licencijos CAL. Tačiau kiekvienu atveju tipinės galimybės matyti iš įprastos prieigos prie "SQL Server" tipo: įmonės skiriasi, pavyzdžiui, darbo vietų skaičiumi, taip pat darbo eiga, kurioje naudojamas "SQL Server": Mažose ir vidutinėse įmonėse daugelis darbuotojų dažnai naudojasi vienu galiniu įrenginiu, o kitose darbo aplinkose vienas naudotojas tai daro naudodamasis visiškai skirtingais galiniais įrenginiais.

"SQL Server 2017" įrenginio licencija, kuri susieta su vienu "Windows" palaikančiu galutiniu įrenginiu, o ne su konkrečiu naudotoju, todėl suteikia galimybę naudotis "SQL Server" skirtingais būdais: Jei licencijuotas galutinis įrenginys yra mobilusis nešiojamasis kompiuteris arba planšetinis kompiuteris, atitinkamas naudotojas taip pat gali pasiekti "SQL Server" savarankiškai, pvz., keliaudamas arba dirbdamas namuose, o ne tik įmonės darbo vietoje. Todėl " Device CAL" galima naudoti ir keliaujant.

Išvada

Tai, ar " SQL Server 2017" įrenginio CAL suteikia geresnes taikymo galimybes, priklauso nuo tipinės įmonės darbo eigos. Tai turi įtakos priimant sprendimą dėl tinkamo "SQL Server 2017" kliento prieigos licencijavimo, nes, kaip jau minėta, "Microsoft" licencijavimo sistema neleidžia vėliau pakeisti įrenginio CAL į naudotojo CAL arba atvirkščiai.

Be pagrindinio licencijuotų galutinių įrenginių naudojimo būdo, taip pat reikėtų atsižvelgti į darbuotojų skaičių: Kadangi, kai tik skirtingi darbuotojai pakaitomis naudoja vieną ir tą patį kompiuterį prieigai prie "SQL Server", nesvarbu, ar jis naudojamas įmonės viduje, ar mobiliajame telefone, licencijavimas pagal įrenginį turi daugiau privalumų.

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje įsigykite bet kokį skaičių naudotų "Microsoft SQL Server 2017" įrenginių licencijų CAL

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje galima įsigyti "SQL Server 2017" įrenginio licencijų licencijas vos nuo vienos licencijos, nes kitos apimties licencijavimo taisyklės netaikomos naudotai programinei įrangai, o pavadinimas "naudota" nesukelia jokių trūkumų naudojant įrenginio licencijas.

Kas yra "SQL Server 2017" naudojamų licencijų įrenginio CAL?

"Wiresoft" siūlomos "SQL Server 2017" įrenginio licencijos CAL (taip pat kitų tipų CAL), kurias "Wiresoft" siūlo kaip naudotas licencijas, yra įprastos naudotinos prieigos licencijos, skirtos vienam galutiniam įrenginiui, nes jos taip pat siūlomos "Microsoft" licencijavimo programoje; jos skiriasi tuo, kad anksčiau priklausė "SQL Server 2017" galutinio įrenginio apimties licencijai, kurią įsigijo įmonė, perpardavusi "Wiresoft" nereikalingas atskiras prieigos licencijas arba visą apimties licenciją. "Wiresoft" suskaidė šią licenciją ir konvertavo ją į atskiras licencijas, o gautas įrenginio CAL pažymėjo kaip naudojamą programinę įrangą. Kaip jau buvo minėta, nepaisant šio ženklinimo, naudotą prietaiso CAL galima naudoti taip pat kaip ir naują, nes programinė įranga nėra susidėvėjusi, taip pat nėra jokių kitų funkcionalumo ar naudingo tarnavimo laiko apribojimų.

Kodėl naudojamos "SQL Server 2017" įrenginio licencijos yra saugios?

"Wiresoft" naudojama programinė įranga, tokia kaip "SQL Server" įrenginių licencijos, ne tik turi kainos pranašumą mūsų klientams, bet ir yra tokia pat saugi kaip ir nauja - be jokių paslėptų apribojimų ar rizikos! Atlikus mokėjimą, ją galite iš karto atsisiųsti ir iš karto aktyvuoti licenciją, naudodami pridedamą licencijos raktą, įskaitant įprastą pirkėjo apsaugą.

Iš kur gaunamos "SQL Server 2017" įrenginių licencijos?

"Wiresoft" siūlomos " SQL Server 2017" įrenginio kliento prieigos licencijos yra iš įmonių ir organizacijų licencijų inventoriaus. Todėl jiems taikoma galiojanti jurisdikcija, kuri aiškiai leidžia prekiauti naudota programine įranga su "Microsoft CAL", o tai ne kartą patvirtinta ir įvairiuose teismų sprendimuose.

Ką tai reiškia jums, kaip "Wiresoft" klientui?

Tiek įsigyjant naudotas "SQL Server 2017" įrenginio CAL licencijas ar kitas "Wiresoft" siūlomas kliento prieigos licencijas, tiek jas naudojant užtikrinamas teisinis saugumas, nes nei jūs, nei "Wiresoft" nepažeidžiate jokių teisinių nuostatų. 

Jūsų privalumai perkant naudotas "SQL Server 2017" licencijas CAL

Dėl visų šių priežasčių "SQL Server 2017" įrenginio licencijos "Wiresoft" kaip naudojama programinė įranga su kitomis prieigos licencijomis yra pigi alternatyva daugumos kitų licencijų teikėjų pasiūlymams, nes įrenginio licencijų licen cijoms netaikomi jokie apribojimai dėl licencijų skalės. Tai suteikia jums laisvę rinktis "SQL Server" paslaugų licencijavimą, kad jis atitiktų faktinį naudojimą jūsų versle, o tai taip pat sumažina serverio licencijavimo išlaidas.

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje rasite ne tik įrenginio licencijų licencijas (angl. Device CAL) kaip naudojamos programinės įrangos prieigos licencijas, bet ir atitinkamas " SQL Server 2017 " naudotojo licencijas (angl. User CAL), įskaitant kitų "MS SQL Server" versijų prieigos licencijas ir joms reikalingas serverio licencijas. Tai taip pat sumažina naujesnių galutinių įrenginių įsigijimo išlaidas arba suderinamumo problemų dėl skirtingų programinės įrangos versijų riziką.

"Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje galite rasti ne tik "SQL Server 2017" įrenginio CAL, bet ir kitų "Microsoft" serverių kliento prieigos licencijų ir serverio licencijų - čia taip pat galite naudotis visais naudotos programinės įrangos privalumais. Jei turite klausimų apie "SQL Server 2017" arba bet kurio kito "Microsoft" produkto įrenginio licencijas, nedvejodami susisiekite su mumis per pokalbį, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 PACK DEVICE CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 PACK DEVICE CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos