Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
"MICROSOFT SQL SERVER 2016" - 25 PAKUOČIŲ NAUDOTOJŲ CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

"MICROSOFT SQL SERVER 2016" - 25 PAKUOČIŲ NAUDOTOJŲ CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10400
 • 359-06322
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
2 067,90 € * 2 296,90 € * (9,97% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 25x User CAL
Sistema  SQL Server 
CAL User CAL
Pristatymo apimtis Licencijos ID + Autentifikavimo kodas 
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos


Licencijuojant Standard Microsoft SQL Server 2016 versiją, be serverio licencijos reikia turėti ir kliento prieigos licenciją kiekvienam User: SQL Server 2016 User CAL ji suteikia vienam registruotam naudotojui prieigos teises prie atitinkamo SQL . Taip yra todėl, kad, priešingai nei leidimo licencijavimo atveju, SQL 2016 serverio serverio/CAL licencijos atveju serverio licencijoje nėra jokių naudotojo teisių, todėl jas reikia įsigyti atskirai kaip Server Core Standard User CAL kad konkretus naudotojas būtų asmeniškai įgaliotas prisijungti prie SQL Server per bet kurį galutinį įrenginį.

Jei turite daugiau klausimų dėl gaminio, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį ""MICROSOFT SQL SERVER 2016" - 25 PAKUOČIŲ NAUDOTOJŲ CAL"

Pirkti 25x "Microsoft SQL Server 2016" naudotojo CAL kaip naudotą licenciją

Licencijuojant "Microsoft SQL Server 2016" Standard versiją, be serverio licencijos kiekvienam naudotojui, taip pat reikia kliento prieigos licencijos: " SQL Server 2016 User CAL"; ji suteikia vienam registruotam naudotojui prieigos prie atitinkamo "SQL Server" teises. Taip yra todėl, kad, skirtingai nei Standard versijos pagrindinio licencijavimo atveju, "SQL 2016" serverio / CAL licencijavimas neapima naudotojo teisių, todėl jas reikia įsigyti atskirai kaip naudotojo licenciją, kad konkretus naudotojas galėtų asmeniškai naudotis "SQL" serveriu per bet kurį galutinį įrenginį.

"Wiresoft" siūlomos "SQL Server 2016" 5 naudotojų licencijų licencijos, kaip naudota programinė įranga, ne tik pasižymi palankia kaina, palyginti su įprastais licencijų licencijų pasiūlymais programinės įrangos prekyboje, bet ir yra 25 vienetų pakuotėje. Jų funkcijos yra tokios pačios kaip ir įprastų naudotojų klientų prieigos licencijų "SQL Server 2016", teikiamų pagal oficialią "Microsoft Volume Licensing Program" licencijavimo programą.

Naudokitės visais "MS SQL Server 2016" privalumais su naudojamomis naudotojų licencijomis (CAL)

" SQL Server 2016 " Standard versijoje pateikiamos visos funkcijos, reikalingos keičiamo mastelio hibridinių duomenų bazių platformoms kurti ir valdyti. Be to, šioje versijoje taip pat yra įrankių, kurie palaiko tipines pažangias kritines BI srities taikomąsias programas. Naudotojai, turintys naudotojo licenciją, taip pat gali naudotis "Apache Hadoop" sistema ir integracija su debesimis, taip pat R-analizės ir papildomomis užklausų galimybėmis. "SQL Server 2016" taip pat siūlo patobulintas saugumo funkcijas, padedančias užtikrinti veiksmingą ir saugią įmonės veiklą. Kitos naujos programinės įrangos funkcijos ir patobulinimai:

 • Atmintyje esanti stulpelių saugykla, užklausų saugykla ir laikinės lentelės duomenims istorizuoti, kad serveris veiktų našiau
 • Spartesnis R scenarijų vykdymas naudojant "SQL Server R Services" su R statistine kalba tiesiogiai SQL serveryje
 • Pagrindinių duomenų paslaugos leidžia supaprastintai valdyti ir teikti pagrindinių duomenų rinkinius
 • "Row-Level Security" (RLS), "Always Encrypted" ir "Dynamic Data Masking" užtikrina didesnį saugumą
 • "Stretch Databases" integracija išplečia debesų palaikymą
 • Palaikomi įprasti OLAP (Online Analytical Processing) sprendimai
 • "SQL Server Reporting Services" leidžia kurti puslapines ir mobiliąsias ataskaitas
 • Analizės paslaugos teikia analitinius duomenis verslo ir ataskaitų teikimo paslaugų ataskaitoms
 • "PolyBase" panaudojimas "Transact-SQL" užklausoms iš išorinių duomenų šaltinių
 • Transact-SQL maksimaliai padidina SQL serverio našumą

Informacija apie naudojamas SQL serverio naudotojų licencijas Standard-Edition 2016

Kaip naudojama programinė įranga, "Wiresoft" vartotojo licencija CAL turi tokias pačias teises naudotis "SQL Server 2016 " Standard leidimo funkcijomis kaip ir "nauja" kliento prieigos licencija: tai ypač naudinga mažoms ir vidutinėms įmonėms, taip pat didesnėms bendrovėms, kurios nori naudoti "SQL Server" su serverio / CAL licencijavimu, kai vartotojams reikalingos kliento prieigos licencijos.

Informacija apie "SQL Server 2016" serverio / CAL licencijavimą Standard

Priklausomai nuo leidimo, "Microsoft" licencijavimo sąlygose taip pat siūloma alternatyvi galimybė licencijuoti "SQL Server 2016" su serverio licencija ir naudotojų licencijomis CAL - tai vadinama serverio / CAL licencijavimu. Tai sujungia pagrindinį SQL serverio licencijavimą su atskirų naudotojų ar galutinių įrenginių licencijavimu. Taigi, naudojant Standard versijos serverio / CAL licencijavimo variantą, kiekvienam atskiram serveriui, kuriame bus paleista "SQL Server" instancija, pirmiausia reikalinga 2016 m. serverio licencija; joje esančios CAL turi tik administratoriaus teises, todėl norint naudotis "SQL Server" paslaugomis kiekvienam atskiram naudotojui reikia atskiros asmeninės prieigos licencijos(naudotojo CAL), kuri taip pat turi atitikti bent jau identišką arba aukštesnę "SQL Server" versiją.

Tik ši naudotojo licencija suteikia teisę naudotis 2016 versijos SQL serverio funkcijomis, joje nėra jokios papildomos programinės įrangos, kurią dar reikia įdiegti, o tik prieigos teisės prie SQL serverio 2016 kliento ir serverio aplinkos.

"SQL Server 2016" Standard leidimo licencijavimo su naudotojų licencijomis privalumai

Pasirinkdama "SQL Server 2016" Standard versijos pagrindinį licencijavimą ir serverio/CAL pagrindu išduodamą naudotojų (arba galutinių įrenginių) licencijavimą, "Microsoft" atsižvelgia į tas įmones ir organizacijas, kurių "SQL Server" našumas yra mažesnis. Papildomas licencijavimas su naudotojams skirtomis licencijomis CAL yra ekonomiškesnė galimybė šiems klientams naudotis "SQL Server" paslaugomis, nes šiuo atveju kliento prieigos licenciją reikia įsigyti tik tiek darbuotojų, kiek jiems iš tikrųjų reikia. Pagal "Microsoft" licencijavimo modelį "SQL Server 2016" siūlomos dviejų tipų licencijų licencijos:

 • "SQL Server 2016" naudotojo licencija CAL: suteikiama specialaus naudotojo serverio prieigos teisių
 • "SQL Server 2016 User CAL": suteikia serverio prieigos teises specialiam galutiniam įrenginiui (kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, telefonui)

Atkreipkite dėmesį į naudotojų licencijų versijų suderinamumą su "SQL Server 2016"!

Naudotojo licencija "SQL Server 2016" leidžia naudotojui naudotis ne tik "SQL Server 2016", bet ir senesnėmis versijomis, pvz., 2014 m. (pažeminimas). Ir atvirkščiai, šios "SQL Server 2016" vartotojo licencijos negalima naudoti norint pasiekti aukštesnę "SQL Server" versiją, pvz., 2019 m. (atnaujinimas). Todėl perkant "SQL Server 2016" naudotojo licencijas, reikia atsižvelgti į serverio licencijos ir kliento prieigos licencijos suderinamumą.

Į ką atsižvelgti licencijuojant "SQL Server 2016" su naudotojų licencijomis?

Kaip jau minėta, konkretus darbuotojas gauna asmenines prieigos prie "SQL Server 2016" teises laisvai pasirenkamame Windows galiniame įrenginyje per naudotojo licenciją CAL. Užbaigus naudotojo registraciją, jos pakeisti nebegalima. Taip pat negalima pakeisti CAL tipo iš User į User CAL arba atvirkščiai. Šiais CAL apribojimais siekiama užkirsti kelią netinkamai prieigai prie SQL serverio. Tokiu būdu serverio / CAL licencijavimas taip pat užtikrina įmonės ir jos duomenų saugumą, nes neįgalioti ar trečiųjų šalių naudotojai negali naudotis.

Kokie yra "SQL Server 2016" naudotojo licencijos privalumai?

"SQL Server" naudotojo licencijos licencija iš esmės nesiskiria savo funkcijomis nuo įrenginiu pagrįstos kliento prieigos licencijos. Atitinkamus jų privalumus galima įžvelgti pagal tai, kokio tipo prieigos prie SQL serverio yra tipiškos įmonėje, kurioje naudojamas SQL serveris.

Nors "SQL Server 2016" naudotojo licencija susieta tik su vienu asmeniu, ji suteikia galimybę laisvai pasirinkti galutinį įrenginį, per kurį kiekvienu atveju galima prisijungti, net jei tai įmanoma tik iš vieno kompiuterio ar panašaus įrenginio.

Palyginti su su galutiniu įrenginiu susijusia įrenginio licencija (Device CAL), "SQL Server" naudotojo licencija (User CAL) suteikia kitokią naudojimo sritį, nes licencijuotas naudotojas yra mažiau ribojamas vietoje - su sąlyga, kad naudojamas galutinis įrenginys turi prieigą prie interneto. Tai reiškia, kad naudotojas gali pasiekti "SQL Server" tiek darbo vietoje įmonėje, tiek išorėje per nešiojamąjį kompiuterį, planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną, nesvarbu, ar jis yra komandiruotėje, ar namuoseOffice.

Naudojamos " SQL Server 2016" vartotojo licencijos suteikia galimybę lanksčiau naudotis "SQL Server" funkcijomis, ypač tiems darbuotojams, kurie nuolat būna skirtingose vietose ir reguliariai jungiasi prie serverio savo kompiuteriais, nes naudodami vartotojo licenciją jie visada naudoja savo asmeninę paskyrą.

Išvada

Taigi, kuris "SQL Server 2016" kliento prieigos licencijos tipas suteikia daugiau privalumų darbo aplinkoje, kiekvienu atveju skiriasi. Sprendimas dėl pirkimo priklauso nuo darbuotojų, naudojančių "SQL Server", skaičiaus, atsižvelgiant į vyraujantį atitinkamų galinių įrenginių naudojimo būdą: kai tik dauguma naudoja mobilųjį nešiojamąjį kompiuterį arba planšetinį kompiuterį arba skirtingus kompiuterius, esančius skirtingose darbo vietose, kad pasiektų "SQL Server", naudotojo licencijos suteikia daugiau privalumų. Tačiau, kaip nurodyta pirmiau, sprendimą dėl tinkamo kliento prieigos licencijavimo tipo reikia priimti prieš perkant, nes "SQL Server 2016" naudotojo licencijos negalima perklasifikuoti į įrenginio licenciją ir atvirkščiai.

Naudotas "Microsoft SQL Server 2016" naudotojo licencijas galima įsigyti iš vienos licencijos "Wiresoft" internetinėje parduotuvėje

"MS SQL Server 2016" vartotojo licencijos "Wiresoft" internetinėje parduotuvėje jau galima įsigyti kaip naudotą programinę įrangą, kaip vieno vartotojo licenciją, nes čia netaikomos įprastos licencijavimo taisyklės. Žyma "Naudota" nereiškia, kad naudotojo licencijos CAL naudojimo galimybės pablogėja, nes programinė įranga iš esmės negali susidėvėti.

Informacija apie naudotas "SQL Server 2016" naudotojų licencijas (CAL)

"Wiresoft" naudojamos "SQL Server 2016" naudotojo licencijos yra tipinės naudotojų prieigos licencijos, nes jas galima įsigyti pagal "Microsoft" licencijavimo programą; jos skiriasi tik tuo, kad anksčiau buvo " SQL Server 2016" naudotojo apimties licencijos dalis; pirmasis pirkėjas, paprastai įmonė, perpardavė "Wiresoft" nereikalingas vieno naudotojo prieigos licencijas arba net visą apimties licenciją. Tūrio licencija buvo panaikinta ir pakeista į individualias licencijas, o gautos individualios naudotojo licencijos CAL nuo šiol buvo žymimos kaip naudojama programinė įranga. Nepaisant to, kad šios vartotojo licencijos yra pažymėtos kaip "naudotos", jas galima visiškai naudoti "SQL Server 2016", nes jų funkcionalumas ar naudingo tarnavimo laikas nėra apribotas.

Kokią pirkėjo apsaugą siūlo naudojama programinė įranga, skirta "SQL Server 2016" naudotojo licencijoms?

"Wiresoft" naudotojų licencijos "SQL Server" kaip naudojama programinė įranga ne tik suteikia mūsų klientams pigią alternatyvą "SQL Server" licencijavimui, bet ir yra saugios! Kaip klientas jau gaunate vieną "Microsoft SQL Server 2016" vartotojo licenciją ne tik už mažesnę kainą, palyginti su "nepanaudota" nauja programine įranga, bet ir galite pasinaudoti įprastu pirkėjo saugumu, nes iš karto atsisiųsite ir iš karto aktyvuosite licenciją, naudodamiesi pridedamu licencijos raktu.

Ar naudojamos "SQL Server 2016" licencijos yra teisėtos?

" SQL Server 2016" naudotojo prieigos licencijos, kurias galite įsigyti "Wiresoft", gaunamos iš organizacijų ir įmonių licencijų atsargų. Todėl pardavimui ar pirkimui taip pat taikoma galiojanti jurisdikcija, kuri aiškiai leidžia prekiauti naudota programine įranga; tai aiškiai patvirtinta keliuose teismų sprendimuose.

"Wiresoft" klientams "SQL Server 2016" naudotojo licencijos ir kitos siūlomos kliento prieigos licencijos įsigyjamos kaip naudota programinė įranga, todėl jos naudojimas taip pat užtikrina teisinį saugumą, nes nei "Wiresoft", nei jūs, kaip klientas, nepažeidžiate teisinių nuostatų. Be to, naudotos CAL taip pat yra atsparios auditui, nes "Wiresoft" pateikia visus ankstesnių pirkėjų įrodymus!

Jūsų privalumai perkant naudotas "SQL Server 2016" naudotojų licencijas

Naudota "Wiresoft"programinė įranga mūsų klientams siūlo pigią alternatyvą daugumai kitų teikėjų pasiūlymų - ne tik "SQL Server 2016" naudotojo licencijų, bet ir kitų prieigos licencijų atveju. Visų pirma, palyginti su nelanksčiomis kliento prieigos licencijų pakopomis, nėra jokių apribojimų, susijusių su reikalingų naudotojo licencijų skaičiumi, o tai reiškia, kad galima sumažinti serverio licencijavimo išlaidas, nes galima tiksliai licencijuoti faktinį naudojimąsi "SQL Server" paslaugomis.

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje naudotos programinės įrangos prieigos licencijų skiltyje rasite ne tik naudotojo licencijų, bet ir įrenginio licencijų, skirtų "SQL Server 2016", įskaitant kitų versijų SQL klientų prieigos licencijas, taip pat kitų "Microsoft" serverių, įskaitant atitinkamas serverio licencijas. Tai leidžia pigiai licencijuoti turimą programinės įrangos inventorių, nes išvengiama naujos aparatinės įrangos įsigijimo išlaidų ir suderinamumo problemų dėl nesuderinamų programinės įrangos versijų.

"Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje rasite ne tik naudotojo licencijų licencijų, bet ir kitų "Microsoft" programinės įrangos produktų, kurie turi "Wiresoft" naudotos programinės įrangos privalumų. Jei turite klausimų apie "SQL Server 2016" arba bet kurio kito "Microsoft" produkto naudotojo licencijas, nedvejodami susisiekite su mumis per pokalbį, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į ""MICROSOFT SQL SERVER 2016" - 25 PAKUOČIŲ NAUDOTOJŲ CAL"
Klientų atsiliepimai apie ""MICROSOFT SQL SERVER 2016" - 25 PAKUOČIŲ NAUDOTOJŲ CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos