Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10409
 • 381-02250
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
112,90 € * 123,90 € * (8,88% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 5x Device CAL
Sistema  "Exchange" serveris
CAL Device CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Trukmė Neribotai
Kalbos Visos kalbos


Norint naudotis visomis "Microsoft Exchange Server 2016" paslaugomis, prieinamomis Standard ir Enterprise versijose, be tikrosios serverio licencijos, taip pat būtina kliento prieigos licencija galutiniams įrenginiams: "Exchange Server 2016" Device CAL. Tik ši licencija suteikia konkrečiam registruotam kompiuteriui (asmeniniam kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, mobiliajam telefonui) atitinkamas prieigos teises.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL"

5 įrenginių licencijos Microsoft Exchange Server 2016 kaip naudojama programinė įranga

Norint naudotis visomis Microsoft Exchange Server 2016 paslaugomis, prieinamomis Standard ir Enterprise versijose, be serverio licencijos, taip pat būtina kliento prieigos licencija galutiniams įrenginiams: Exchange Server 2016 Device CAL. Tik taip konkrečiam registruotam kompiuteriui (asmeniniam kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, mobiliajam telefonui) suteikiamos atitinkamos prieigos teisės.

Pagal Microsoft licencijų valdymo nuostatas Exchange Server 2016 serverio licencija neapima jokių papildomų naudotojo teisių, todėl jos turi būti įsigytos atskirai kaip įrenginio CAL. Tuomet bet kuris įgaliotasis naudotojas gali naudotis registruotu galiniu įrenginiu, kad galėtų pasiekti atitinkamas Exchange serverio funkcijas.

Wiresoft už priimtiną kainą siūlo Exchange Server 2016 Standard ir Enterprise Editions naudotų įrenginių licencijų licencijas - norint lanksčiai ir pagal poreikius licencijuoti galutinius įrenginius, jas taip pat galima įsigyti atskirai. Šios galutinio įrenginio prieigos licencijos, kaip naudojama programinė įranga, turi tas pačias funkcijas kaip ir Exchange Server 2016 įrenginio CAL, siūlomos kaip naujos pagal oficialią Microsoft licencijavimo programą.

Naudokitės įvairiomis Exchange Server 2016 funkcijomis naudodami naudotą įrenginio CAL

Šiuolaikinėje įmonėje Microsoft Exchange Server 2016 yra nepakeičiamas ryšių sistemos atitinkamų procesų kontrolės ir administravimo pagrindas. Exchange serveris veikia kaip vidinio ir išorinio  bendravimo sąsaja ir sujungia visus darbuotojus bei skyrius įvairiose vietose, taip padidindamas darbo srautų efektyvumą: Exchange Server 2016 leidžia centralizuotai administruoti ir aiškiai archyvuoti el. laiškus, kontaktus ir užduotis; integruotas versijų valdymas taip pat pagerina bendrą darbą su dokumentais. 2016 m. versijoje serverio architektūroje serverio vaidmenų skaičius sumažintas iki dviejų: Be to, supaprastintas pašto dėžučių mastelis ir optimizuotas debesijos paslaugų palaikymas. Kitos funkcijos:

 • eDiscovery paieškos architektūra naudojasi keliais serveriais ir veikia asinchroniškai bei decentralizuotai.
 • Su kontekstu susiję filtrai pagerina informacijos paiešką.
 • Turinio paiešką galima labiau išplėsti padidinus pašto dėžučių su paieška ir archyvinių pašto dėžučių skaičių iki 20 000.
 • Be kita ko, patobulintas duomenų siuntimo per Outlook 2016 arba Outlook on the valdymas, be kita ko, suteikiant individualiai pritaikomas prieigos teises.
 • Taip pat palaikomi mišrūs pašto dėžučių scenarijai.
 • Duomenų praradimo prevencija (DLP) Enterprise Edition versijoje padidina duomenų saugumą, net ir el. laiškų, kuriuose gali būti kenkėjiškų programų.
 • Outlook standartinis protokolas MAPI per HTTP optimizuoja Exchange jungčių patikimumą ir stabilumą.

Informacija apie naudojamas Exchange Server 2016 Standard ir Enterprise Edition įrenginių licencijas iš pirmo žvilgsnio

Wiresoft siūlomos naudojamos programinės įrangos įrenginio licencijos nesiskiria nuo atitinkamų naujų įrenginio licencijų, nes jos suteikia tas pačias galimybes naudotis Exchange Server 2016 Standard ir Enterprise versijų funkcijomis. Naudojama programinė įranga, skirta įrenginių licencijoms CAL, daugeliui įmonių ir įstaigų yra nebrangi alternatyva galutiniams įrenginiams aprūpinti Exchange Server prieigos licencija. Toliau pateikiamoje apžvalgoje paaiškinami visi privalumai ir ypatybės.

Microsoft licencijų valdymas naudojant Exchange Server 2016 CAL

Microsoft licencijų valdyme paaiškinamos visos nuostatos dėl papildomos įrenginių arba galutinių įrenginių įrangos, turinčios prieigos teises prie Exchange Server 2016 standartinės ir Enterprise versijų, kad naudotojai per juos galėtų pasiekti el. laiškus ir pan. Tačiau tokios CAL, kurios jau yra įtrauktos į serverio licenciją, yra skirtos tik administratoriams, todėl jų negalima naudoti tipinėms Exchange paslaugoms. Tik kliento prieigos licencija, pavyzdžiui, įrenginio CAL, suteikia galutiniam įrenginiui teises, kad vienas ar keli darbuotojai galėtų naudotis Exchange Server funkcijomis. Šioje įrenginio licencijoje CAL nėra jokios papildomos programinės įrangos, išskyrus specialias prieigos teises Exchange Server 2016 kliento / serverio aplinkai.

Kokių tipų CAL galima įsigyti Exchange Server 2016 Standard ir Enterprise Edition versijoms?

Exchange Server 2016 standartinės ir Enterprise versijų licencijavimas pagal CAL suteikia galimybę tiksliai valdyti prieigos teises visiems atitinkamiems kompiuteriams (atskiriems ar mobiliesiems įrenginiams) organizacijoje. Pagal Microsoft licencijavimo modelį Exchange Server 2016 iš viso siūlomos dviejų tipų CAL:

 • Exchange Server 2016 serverioįrenginio CAL, skirta specialiam galutiniam įrenginiui (kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, telefonui)
 • Exchange Server 2016naudotojo licencija CAL - vienam specialiam naudotojui

Kokie skirtumai tarp Exchange Server 2016 įrenginio licencijų ir naudotojo licencijų?

Iš esmės Exchange Server 2016 įrenginio licencijos licencija nesiskiria nuo naudotojo licencijos pagal galimas funkcijas ir paslaugas. Tačiau atitinkamo tipo prieigos prie Exchange serverio privalumai labai skiriasi: Priklausomai nuo įmonėje esančių darbo vietų skaičiaus ir įrangos bei darbo srautų, kuriais naudojamasi Exchange serveriu, keli darbuotojai gali naudotis vienu galiniu įrenginiu, kad galėtų pakaitomis pasiekti Exchange serverį, arba vienas naudotojas šiam tikslui naudoja visiškai skirtingus galinius įrenginius.

Galutinį įrenginį su Windows palaikančia Windows sąsaja, kuriam suteikta prieiga su įrenginio CAL, gali naudoti bet kuris darbuotojas, turintis leidimą naudotis turimomis Exchange paslaugomis. Pavyzdžiui, įmonėje, kurioje dirbama pamainomis, keli darbuotojai naudojasi vienu galiniu įrenginiu, kad gautų el. laiškus ir t. t., todėl šiuo atveju reikia mažiau kliento prieigos licencijų nei naudojant naudotojo CAL.

Jei šis licencijuotas galinis įrenginys taip pat gali būti naudojamas kaip mobilusis įrenginys, pvz., nešiojamasis kompiuteris, planšetinis kompiuteris ar išmanusis telefonas, atitinkamas naudotojas taip pat gali pasiekti Exchange serverį per interneto prieigą nepriklausomai nuo vietos, pvz., kelyje, kitoje vietoje ar namų biure. Tada Device CAL taip pat siūlo mobiliojo naudojimo parinktis.

Kokie yra skirtumai tarp Exchange Server 2016 standartinės ir Enterprise versijų įrenginių licencijų?

MS Exchange Server 2016 įrenginio licencijos licencijos turi skirtingas funkcijas, priklausomai nuo Standard ar Enterprise Edition versijos, Enterprise Edition versijoje dėl didesnio pašto dėžučių mastelio reikalavimų. Tačiau taip pat galima naudoti Exchange Server Enterprise Edition versiją su Standard Edition versijos įrenginio licencija (angl. Device CAL) - su atitinkamai ribotomis Standard Edition versijos funkcijomis ir mažesniu pašto dėžučių duomenų bazių skaičiumi. Todėl Enterprise Edition versijos įrenginio licencijos CAL kartu su atitinkama Enterprise Edition serverio licencija siūlo išplėstą paslaugų ir funkcijų apimtį, kurios dažnai reikalingos didesnėse įmonėse ar organizacijose, įskaitant duomenų praradimo prevenciją.

Atkreipkite dėmesį į Exchange Server 2016 įrenginių licencijų suderinamumą su versijomis

Be funkcijų, kurios priklauso nuo versijos, Exchange Server 2016 įrenginio CAL ne tik suteikia kompiuteriui ir pan. prieigos teises, skirtas būtent šiai serverio versijai, bet ir leidžia naudotis senesnėmis Exchange versijomis, pvz., 2013 m. (pažeminimas). Tačiau 2016 m. serverio versijos įrenginio CAL negalima naudoti norint pasiekti aukštesnę 2019 m. Exchange serverio versiją (naujinimą).

Todėl Exchange Server įrenginio CAL pirkėjai visada turėtų atsižvelgti ne tik į leidimui prieinamas funkcijas, bet ir į naudojamos serverio licencijos ir kliento prieigos licencijų suderinamumą.

Į ką dar reikia atsižvelgti licencijuojant Exchange Server 2016 su įrenginių licencijomis?

Exchange Server 2016 versijos įrenginio CAL galioja lygiai vienam galutiniam įrenginiui ir suteikia jam atitinkamas prieigos teises. Baigus registraciją, įrenginio CAL nebegalima perduoti kitam galutiniam įrenginiui. Taip pat negalima keisti CAL tipo, šiuo atveju: naudoti prietaiso CAL kaip naudotojo CAL.

Šių Microsoft licencijų valdymo nuostatų tikslas - užkirsti kelią netinkamai prieigai prie Exchange Server 2016 ir užtikrinti didesnį įmonės ryšių saugumą, nes nelicencijuoti kompiuteriai negali naudotis el. pašto paslaugomis ir serverio duomenimis.

Išvada dėl prietaiso CAL pasirinkimo

Todėl kiekvienu konkrečiu atveju visada parodoma, kuris kliento prieigos licencijos tipas Exchange Server 2019 naudojimui suteikia bendrovei daugiau galimybių. Be galutinių įrenginių, kurie naudojasi Exchange serveriu, skaičiaus, svarbų vaidmenį atlieka ir naudotojų skaičius: kai keli darbuotojai paeiliui naudojasi vienu galutiniu įrenginiu, kad galėtų pasiekti Exchange serverį, įrenginio licencija CAL suteikia daugiau privalumų.

Todėl geriausias atspirties taškas renkantis tinkamą CAL tipą Exchange Server 2016 serveriui yra tikslios žinios apie tipinius įmonės scenarijus. Tam tikromis aplinkybėmis licencijavimas su įrenginio CAL įmonei yra palankesnis nei su naudotojo CAL, nes iš viso reikia įsigyti mažiau prieigos licencijų.

Naudotas Microsoft Exchange Server 2016 įrenginių licencijas galima įsigyti Wiresoft internetinėje parduotuvėje vos už vieną licenciją

Naudotas Exchange Server 2016 įrenginių licencijas Wiresoft internetinėje parduotuvėje taip pat galima įsigyti atskirai, nes čia netaikomos jokios Microsoft licencijavimo apimties nuostatos dėl pakopų; be to, nėra jokių naudotos programinės įrangos naudojimo trūkumų ar apribojimų - ne tik todėl, kad programinė įranga iš esmės negali susidėvėti. Daugiau apie tai toliau.

Iš kur gaunamos Wiresoft siūlomos Exchange Server 2016 įrenginio licencijos Exchange Server 2016 kaip naudota programinė įranga?

Wiresoft siūlomos naudojamos MS Exchange Server 2016 įrenginių licencijos yra originalios Microsoft licencijų programos licencijos; kaip naudojamos įrenginių licencijos jos anksčiau buvo įmonės įsigytos Exchange Server 2016 įrenginių licencijos dalis. Wiresoft nupirko šią apimties licenciją ir atskiras įrenginio prieigos licencijas, kurios nebuvo reikalingos, o apimties licencija buvo padalinta į atskiras licencijas. Gautos vadinamosios vieno įrenginio CAL tada vadinamos naudojama programine įranga. Tačiau, nepaisant to, kad šios licencijos pažymėtos kaip naudojamos prieigos licencijos, jas galima naudoti kaip nenaudojamas prieigos prie Exchange Server 2016 licencijas, nes jos nesiskiria funkcinių apribojimų ar naudojimo laikotarpio atžvilgiu.

Exchange Server 2016 įrenginio CAL, kaip naudojamos programinės įrangos, pirkėjo saugumas

Wiresoft iš anksto naudotos programinės įrangos, skirtos Exchange Server 2016 įrenginių CAL, pasiūlymas suteikia klientams ekonomišką Exchange Server 2016 licencijavimo galimybę, nes jų naudojimas yra saugus! Naudotų Wiresoft prietaisų CAL taip pat užtikrina įprastą pirkėjo saugumą, nes įsigijus iškart atsisiunčiama ir licencija iškart aktyvuojama naudojant galiojantį licencijos raktą.

Ar teisėta pirkti ir naudoti naudotas Exchange Server 2016 įrenginio licencijas Exchange Server 2016?

Exchange Server 2016 įrenginio CAL, kaip ir kitos Wiresoft siūlomos kliento prieigos licencijos, gaunamos iš įmonių licencijų inventoriaus. Vadinasi, prekyba naudotomis licencijomis CAL grindžiama galiojančia teismų praktika, kurioje aiškiai leidžiama parduoti, pirkti ir naudoti Microsoft naudotas licencijas; tai ne kartą aiškiai patvirtinta įvairiuose teismų sprendimuose.

Todėl Wiresoft klientai, pirkdami naudotas Exchange Server 2016 įrenginių licencijas ir jas naudodami, turi teisinį saugumą, nes nepažeidžia jokių teisinių nuostatų.

Naudota Wiresoft programinė įranga taip pat užtikrina audito saugumą, nes pateikiamas išsamus visų ankstesnių pirkėjų įrodymas!

Visų Exchange Server 2016 įrenginių licencijų, skirtų Exchange Server 2016, kaip naudojamos programinės įrangos, privalumų santrauka

Wiresoft naudojama Exchange Server 2016 naudotojų licencijų licencijų programinė įranga yra pigi alternatyva, palyginti su panašia nauja įprastinių programinės įrangos tiekėjų programine įranga - šis kainos pranašumas taip pat taikomas ir kitai naudojamai serverio programinei įrangai su atitinkamomis Microsoft prieigos licencijomis.

Pirkimo metu perkant licencijas su naudojamomis įrenginių licencijų licencijomis netaikomi jokie kiekybiniai apribojimai, kaip paprastai būna, todėl licencijavimą galite pritaikyti pagal faktinį serverio paslaugų naudojimą, atsižvelgiant į tikslų galutinių įrenginių skaičių įmonėje. Taigi Wiresoft klientai taip pat gali sumažinti prieigos prie Exchange Server įrenginių licencijavimo išlaidas lanksčiai pasirinkdami licencijų skaičių.

Naudotos Wiresoft licencijos yra ypač ekonomiškas būdas papildyti programinės įrangos atsargas už priimtiną kainą. Kelių programinės įrangos versijų prieinamumas taip pat reiškia, kad galima išvengti suderinamumo problemų, kurios gali kilti dėl nevienodų programinės įrangos versijų naudojimo, todėl taip pat sumažėja naujos aparatinės įrangos įsigijimo išlaidos. Todėl Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje rasite ne tik Exchange Server 2016 įrenginio licencijų, bet ir atitinkamų naudotojo licencijų kaip naudojamos programinės įrangos, taip pat klientų prieigos licencijų kitoms MS Exchange Server versijoms.

Wiresoft naudotos programinės įrangos pasiūlyme taip pat yra Microsoft programinė įranga, skirta naudoti kitose verslo srityse - su visais minėtais privalumais. Jei turite klausimų apie MS Exchange Server 2016 arba bet kurio kito Microsoft produkto įrenginio licencijas, nedvejodami kreipkitės į mus pokalbių, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos