Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2016 ĮRENGINIO CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2016 ĮRENGINIO CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10060
 • 359-06320
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
85,90 € * 94,90 € * (9,48% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x Device CAL
Sistema  SQL serveris 
CAL Device CAL
Pristatymo apimtis Licencijos ID + autentifikavimo kodas 
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos


Be "Microsoft SQL Server 2016" licencijavimo Standard versijoje, reikia naudoti papildomas kliento prieigos licencijas, pvz., SQL Server 2016 Device CAL; tai suteikia vienam registruotam galutiniam įrenginiui prieigos prie SQL serverio teises. Taip yra todėl, kad naudojant serverio / CAL licencijavimą SQL 2016 serverio  Standard redakcijoje serverio licencijoje nėra jokių papildomų naudotojo teisių; jas reikia įsigyti atskirai, pavyzdžiui, galutiniam įrenginiui, pavidalu. Vienam galutiniam įrenginiui suteikiama viena licencija, kuri suteikia tik su ja įrengtam kompiuteriui teisę naudotis serveriu. Device CAL Device CAL

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT SQL SERVER 2016 ĮRENGINIO CAL"

Naudojamos programinės įrangos MS SQL Server 2016 įrenginio licencijos (CAL)

Be "Microsoft SQL Server 2016" licencijavimo Standard versijoje, reikia papildomų kliento prieigos licencijų, pvz., SQL Server 2016 Device CAL; tai suteikia vienam registruotam galutiniam įrenginiui prieigos prie SQL serverio teises. Naudojant " SQL 2016 Server" serverio Standard versijos serverio/CAL licencijavimą, serverio licencija neapima jokių papildomų naudotojo teisių; jas reikia įsigyti atskirai, pvz., galutiniam įrenginiui kaip įrenginio CAL. Kiekvienam galutiniam įrenginiui išduodama viena įrenginio licencija CAL, kuri suteikia tik su ja įrengtam kompiuteriui leidimą pasiekti serverį.

"SQL Server 2016 Device CAL", kaip naudota "Wiresoft" programinė įranga, ne tik turi didelį kainos pranašumą, palyginti su panašiais programinės įrangos prekybos pasiūlymais, bet ir yra prieinamos atskirai. Kartu jos turi tas pačias funkcijas kaip ir "SQL Server 2016" įrenginio kliento prieigos licencijos, kurias galima įsigyti pagal oficialią "Microsoft" apimties licencijavimo programą.

Naudokitės visais "MS SQL Server 2016" privalumais net ir su naudojama įrenginio licencija CAL

"SQL Server 2016" Standard leidime pateikiamos hibridinių, keičiamo mastelio duomenų bazių platformų projektavimo ir valdymo funkcijos. Į šią versiją įtrauktos funkcijos, be kita ko, taip pat padeda vykdyti pažangias kritines programas. Naudotojai, turintys įrenginio CAL, galės naudotis "Hadoop" ir debesų integracijos, "R" analizės ir pažangių užklausų galimybėmis, o patobulinta "SQL Server 2016" apsauga padės užtikrinti veiksmingą ir saugią įmonės veiklą. Kitos naujos funkcijos ir patobulinimai:

 • Optimizuotas serverio našumas, įskaitant atmintyje esančias funkcijas, laikines lenteles duomenų istorizavimui, atmintyje esančią stulpelių saugyklą ir užklausų saugyklą
 • "SQL Server R Services", įskaitant R statistinę kalbą, skirtą pagreitintam R scenarijų vykdymui tiesiogiai SQL serveryje
 • Pagrindinių duomenų paslaugos, skirtos efektyviam pagrindinių duomenų rinkinių valdymui ir teikimui
 • "SQL Server Reporting Services", skirta kurti mobiliąsias arba puslapines ataskaitas
 • Analizės paslaugos, teikiančios analitinius duomenis verslo ir ataskaitų teikimo paslaugų ataskaitoms
 • Patobulintas saugumas naudojant eilutės lygmens apsaugą (RLS), visada užšifruotą ir dinaminį duomenų maskavimą
 • Glaudesnis debesų palaikymas integruojant "Stretch" duomenų bazes
 • Įprastinių OLAP (Online Analytical Processing) sprendimų palaikymas
 • "Transact-SQL", kad maksimaliai padidintumėte SQL serverio našumą
 • "PolyBase", skirta apdoroti "Transact-SQL" užklausas iš išorinių duomenų šaltinių

Įrenginio licencijos SQL serveriui Standard- 2016 m. leidimas

Naudota "Wiresoft" įrenginio CAL turi tokias pačias funkcijas kaip ir anksčiau nenaudota, kad būtų galima naudotis "SQL Server 2016" Standard-Edition paslaugomis: Tai reiškia, kad mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms ypač naudingas licencijavimas pagal serverio/CAL, kuriam, kaip jau minėta, be serverio licencijos reikia tam tikro skaičiaus klientų prieigos licencijų įrenginiams.

"SQL Server 2016" licencijavimas naudojant serverio licencijas ir licencijas CAL

Alternatyvią "SQL Server 2016" licencijavimo galimybę su serverio licencija ir įrenginio CAL "Microsoft" apibrėžė licencijavimo taisyklėse: šis licencijavimo modelis ten vadinamas serverio / CAL licencijavimu. "Microsoft" licencijų valdymas skiria pagrindinį "SQL Server" licencijavimą ir papildomą atskirų galutinių įrenginių ar naudotojų licencijavimą. Naudojant serverio / CAL licencijavimą, kiekvienam serveriui, kuriame veikia "SQL Server" egzempliorius, reikalinga Standard Serverio licencija 2016, o norint gauti prieigą prie taip licencijuojamo "SQL Server", kiekvienam specialiam galutiniam įrenginiui reikalinga atskira prieigos licencija(įrenginio CAL), skirta identiškai ar aukštesnei serverio versijai.

Tik įrenginio CAL suteikia teisę kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui ir pan. naudotis 2016 versijos SQL serverio funkcijomis; su serverio licencija pateiktos CAL suteikia tik administratoriaus teises! Šioje galutiniams įrenginiams skirtoje kliento prieigos licencijoje nėra jokios programinės įrangos, kurią reikėtų įdiegti, ją sudaro tik "SQL Server 2016" kliento / serverio aplinkos prieigos teisės.

Būtina laikytis "SQL Server 2016" ir įrenginio CAL versijų suderinamumo

Naudojant "SQL Server 2016" įrenginio licenciją (angl. Device CAL for SQL Server 2016), galutiniam įrenginiui suteikiamos ne tik "SQL Server 2016", bet ir senesnių " SQL Server" versijų, pvz., 2014 m., prieigos teisės (pažeminimas). Tačiau "SQL Server 2016" įrenginio CAL negalima naudoti norint pasiekti aukštesnę "SQL Server" versiją, pvz., 2019 m. (atnaujinimas). Todėl pirkdami "SQL Server 2016" įrenginio licencijas, turėtumėte įsitikinti, kad serverio licencija ir prieigos licencija yra suderinamos.

Kodėl "SQL Server 2016" Standard leidimui su CAL yra alternatyvus licencijavimas?

" SQL Server" Standard-Editions 2016 versijos "Microsoft" siūlo ne tik pagrindinį licencijavimą, bet ir įrenginiams (galutiniams taškams) arba naudotojams išduoti licencijas pagal CAL. Šio tipo serverio prieigos licencijavimas visų pirma skirtas mažoms ir vidutinėms įmonėms, kurių "SQL Server" našumas dažnai būna mažesnis, bet jų poreikiams patenkinti pakanka. Tokiu atveju įsigyti kelių įrenginių kliento prieigos licencijas paprastai kainuoja pigiau nei serverio licencijavimas pagal branduolius.

Be serverio licencijos, pagal "Microsoft" licencijavimo modelį "SQL Server 2016" prieigai suteikiamos dviejų tipų licencijos CAL:

 • "SQL Server 2016" įrenginio licencija CAL: ji suteikia prieigos prie serverio teises specialiam galiniam įrenginiui (kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, telefonui)
 • "SQL Server 2016" naudotojo licencija CAL: suteikia serverio prieigos teises specialiam naudotojui

Ką reikėtų žinoti licencijuojant "SQL Server 2016" naudojant įrenginių licencijas?

Naudojant įrenginio licencijos licenciją (angl. Device CAL) konkrečiam galutiniam įrenginiui(įrenginiui) suteikiamos prieigos prie "SQL Server 2016" teisės. Atlikus registraciją, vėliau to nebegalima pakeisti. Iš esmės negalima pakeisti CAL tipo - iš įrenginio į naudotojo CAL arba atvirkščiai. Šiais apribojimais siekiama užkirsti kelią netinkamam CAL naudojimui, be to, ši licencijavimo sistema užtikrina didesnį saugumą, nes neleidžia neįgaliotiems ar trečiųjų šalių naudotojams prisijungti prie įmonės serverio.

Kokie yra "SQL Server 2016" įrenginio CAL privalumai?

Įrenginio licencijos CAL funkcijos iš esmės nesiskiria nuo naudotojo prieigos licencijos. Tačiau atitinkamus privalumus galima įžvelgti tipinių arba dažniausiai naudojamų SQL serverio prieigų tipuose: įmonės, kuriose naudojamas SQL serveris, gali skirtis ir pagal darbo vietų skaičių, ir pagal įprastas darbo eigas, kuriose naudojamas SQL serveris: Ypač mažose ir vidutinėse įmonėse darbuotojai dalijasi vienu kompiuteriu atitinkamiems projektams arba naudoja jį pamainomis, o kitose darbo aplinkose naudotojai reguliariai prieina prie SQL serverio naudodami visiškai skirtingus galinius įrenginius.

Kadangi "SQL Server 2016" įrenginio licencija yra susieta su vienu Windows galiniu įrenginiu, o ne su konkrečiu naudotoju, kad būtų galima gauti prieigą prie "SQL Server", ji suteikia įvairių naudojimo galimybių: jei licencijuotas galinis įrenginys yra, pavyzdžiui, nešiojamasis kompiuteris arba planšetinis kompiuteris, kuris naudojamas kelyje, atitinkamas jo naudotojas gali naudotis "SQL Server" ne tik darbo vietoje įmonėje, bet ir savarankiškai vietoje, pavyzdžiui, kelyje arba namuoseOffice. Naudojant įrenginio CAL per kompiuterį, prieiga prie "SQL Server", žinoma, suteikiama tik įmonės vietoje.

Išvada

Todėl tai, kuris "SQL Server 2016" CAL tipas suteikia išsamesnių diegimo galimybių, priklauso nuo įprasto taikomųjų programų scenarijaus įmonėje. Tai svarbu žinoti, nes sprendimą dėl atitinkamo kliento prieigos licencijavimo tipo " SQL Server 2016" reikia priimti perkant, nes "Microsoft" licencijavimo sistema nenumato galimybės vėliau pakeisti įrenginio CAL į naudotojo CAL arba atvirkščiai, todėl to daryti negalima.

Reikia atsižvelgti į pagrindinį licencijuojamų galutinių įrenginių naudojimą, taip pat į darbuotojų skaičių: jei tą patį kompiuterį pakaitomis naudoja skirtingi darbuotojai, norėdami prisijungti prie "SQL Server", tuomet "Device CAL" licencijavimas suteikia daugiau privalumų, nepriklausomai nuo to, ar galutinis įrenginys naudojamas viduje, išorėje ar mobilusis.

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje įsigykite "Microsoft SQL Server 2016" įrenginių licencijų korteles, pradedant nuo vienos licencijos

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje taip pat galima įsigyti "MS SQL Server 2016 " įrenginio licencijų licencijas kaip vieno naudotojo licencijas - įprastos licencijavimo apimties taisyklės netaikomos naudotai programinei įrangai, o "naudota" nereiškia, kad įrenginio licencijų licencijos turi trūkumų, nes programinė įranga negali susidėvėti.

Kokios naudojamos "SQL Server 2016" įrenginių licencijos?

"Wiresoft" siūlomos " SQL Server 2016" įrenginių licencijos yra prieigos licencijos, skirtos galutiniams įrenginiams, nes jas taip pat galima įsigyti pagal "Microsoft" licencijavimo programą; jos skiriasi tuo, kad anksčiau buvo "SQL Server 2016" galutinių įrenginių licencijos, kurią anksčiau įsigijo bendrovė, dalis, o atskiros prieigos licencijos, kurių šiai bendrovei nereikėjo, arba visa apimties licencija buvo perparduotos "Wiresoft". "Wiresoft" atveju apimties licencija buvo suskaidyta ir konvertuota į atskiras licencijas, pažymint įrenginio CAL kaip naudotą programinę įrangą arba naudotą programinę įrangą. Kaip jau buvo minėta, nepaisant šio žymėjimo, naudotas įrenginio CAL galima visiškai naudoti, nes programinė įranga nėra susidėvėjusi ar kitaip apribotas jos funkcionalumas ar naudojimo laikas.

Kokią apsaugą pirkėjams suteikia naudojamos "SQL Server 2016" įrenginių licencijos?

Pirkdami naudotą programinę įrangą, pvz., "SQL Server" įrenginio licencijas iš "Wiresoft", klientai ne tik gali rinktis nebrangią alternatyvą, bet ir būti tokie pat saugūs! Taigi jūs gaunate net vieną "Microsoft SQL Server 2016" įrenginio CAL ne tik pigiau nei panaši "nauja" programinė įranga, bet ir įprastą pirkėjo saugumą po atlikto mokėjimo proceso, kai iš karto atsisiunčiama ir iš karto aktyvuojama licencija, naudojant pridedamą licencijos raktą.

Iš kur gaunamos "SQL Server 2016" licencijos CAL? "Wiresoft" siūlomos "SQL Server 2016" prieigos prie įrenginių licencijos yra gautos iš įvairių organizacijų ir įmonių licencijų atsargų. Todėl šiuo atveju taikoma įprastinė jurisdikcija, kuri aiškiai leidžia prekiauti naudota programine įranga, o tai aiškiai patvirtinta ir keliuose teismo sprendimuose.

Jums, kaip "Wiresoft" klientui, naudotų " SQL Server 2016 " įrenginio CAL, taip pat bet kurios kitos mūsų siūlomos kliento prieigos licencijos įsigijimas ir naudojimas reiškia teisinį saugumą, nes nei mes, nei jūs nepažeidžiame jokių teisinių nuostatų. Kadangi "Wiresoft" visiškai įrodo visus pirkėjus, naudotos CAL taip pat yra atsparios auditui!

Jūsų privalumai perkant naudotas "SQL Server 2016" licencijas CAL

Naudojama "Wiresoft" programinė įranga, skirta "SQL Server 2016" įrenginių licencijoms arba kitoms prieigos licencijoms, todėl mūsų klientams siūlo tikrai nebrangią alternatyvą daugelio kitų paslaugų teikėjų pasiūlymams, bet, svarbiausia, neriboja tikslaus reikalingų įrenginių licencijų skaičiaus, todėl galima tiksliai licencijuoti faktinį naudojimąsi "SQL Server" paslaugomis, o ne nelanksčiai paskirstyti licencijas, todėl sumažėja serverio licencijavimo išlaidos.

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje naudotos programinės įrangos prieigos licencijos siūlomos ne tik įrenginio licencijos, bet ir naudotojo licencijos "SQL Server 2016", taip pat kitų versijų prieigos licencijos "MS SQL Server", įskaitant atitinkamas serverio licencijas. Taip išvengsite naujesnės aparatinės įrangos įsigijimo išlaidų arba galimų suderinamumo problemų dėl skirtingų programinės įrangos versijų.

"Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje rasite ne tik " SQL Server 2016" įrenginio ir kitų CAL, bet ir kitos "Microsoft Server" programinės įrangos licencijų, įskaitant atitinkamas reikalingas CAL, su visais "Wiresoft" privalumais naudotai programinei įrangai. Jei turite klausimų apie "SQL Server 2016" arba bet kurio kito "Microsoft" produkto įrenginio licencijas, nedvejodami susisiekite su mumis per pokalbį, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT SQL SERVER 2016 ĮRENGINIO CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT SQL SERVER 2016 ĮRENGINIO CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos