Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10551
  • VS6-ENT-C
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
2 001,90 € *

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"

VMware vSphere 6 Enterprise - tai galinga virtualizacijos platforma, kuri gali padėti jūsų įmonei sutaupyti lėšų ir padidinti efektyvumą. Naudodami vSphere 6 galite paleisti daugiau programų mažesniame skaičiuje serverių, pagerinti prieinamumą ir saugumą, sumažinti sudėtingumą ir valdymo išlaidas. Be to, naudodami VMware pirmaujančią virtualizavimo technologiją, galite būti tikri, kad jūsų verslas bus toks našus, kokio reikia, kad išliktų konkurencingas šiuolaikinėje rinkoje.

VMware vSphere 6 Enterprise yra puikus sprendimas įmonėms, siekiančioms maksimaliai padidinti IT efektyvumą ir optimizuoti investicijų grąžą. Toliau pateikiamos trys priežastys, kodėl jūsų organizacija turėtų pereiti prie VMware vSphere 6 Enterprise:

1) VMware vSphere 6 Enterprise užtikrina aukštą saugumo ir patikimumo lygį. Programinė įranga išbandyta ir sertifikuota pagal griežčiausius pramonės standartus, todėl galite būti tikri, kad jūsų duomenys yra apsaugoti. Be to, VMware vSphere 6 Enterprise yra integruotas atleidimas iš darbo, kad sistemos veiktų ir nelaimės atveju.

2) VMware vSphere 6 Enterprise supaprastina Management jūsų IT infrastruktūrą. Naudodami intuityvią grafinę sąsają galite greitai įdiegti naują Server arba atlikti esamos aplinkos pakeitimus. Naudodamiesi išsamiu Management įrankių rinkiniu galite stebėti visus virtualios infrastruktūros aspektus iš vienos centrinės vietos.

3) VMware vSphere 6 Enterprise pasižymi išskirtiniu našumu ir mastelio keitimu. Programinė įranga palaiko iki 64 procesorių ir 1 TB operatyviosios atminties Pro host-Server, todėl idealiai tinka didelėms įmonėms, turinčioms sudėtingą IT aplinką. Be to, VMware patentuota paskirstytųjų išteklių planavimo (DRS) funkcija užtikrina, kad ištekliai visada būtų efektyviai paskirstyti visiems klasterio kompiuteriams, todėl prireikus galima didinti arba mažinti našumą, neprarandant našumo.

 

 
Kitos nuorodos į "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.