Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10551
  • VS6-ENT-C
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
1 802,90 € * 2 001,90 € * (9,94% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"

VMware vSphere 6 Enterprise: maksimali virtualizacija, minimalus sudėtingumas

VMware vSphere 6 Enterprise - tai pirmaujanti virtualizacijos priemonė, specialiai sukurta tam, kad IT infrastruktūra būtų efektyvesnė, saugesnė ir lankstesnė. Turinti daugybę pažangių funkcijų ir paprastą naudoti sąsają, "vSphere 6" Enterprise yra puikus pasirinkimas įvairaus dydžio įmonėms, norinčioms optimizuoti savo IT sistemas ir padidinti našumą.

Kas yra "VMware vSphere 6 Enterprise"?

VMware vSphere 6 Enterprise - tai išsami virtualiųjų mašinų (VM) infrastruktūrų valdymo platforma. Joje siūlomas įspūdingas funkcijų spektras, padedantis įmonėms efektyviau naudoti išteklius, didinti atsparumą ir užtikrinti didesnį sistemų saugumą. Naudodami "vSphere 6" Enterprise, iš centrinės konsolės galite valdyti visą IT veiklą - nuo virtualių mašinų aprūpinimo ir valdymo iki sistemos našumo ir saugumo stebėjimo.

Galingos funkcijos didesniam našumui užtikrinti

VMware vSphere 6 Enterprise siūlo daugybę galingų funkcijų, padedančių padidinti produktyvumą ir supaprastinti IT valdymą. Tarp jų - paskirstytųjų išteklių planuotojo (DRS) funkcija, kuri protingai paskirsto išteklius tarp virtualiųjų mašinų, kad būtų optimizuotas našumas.

"VMware vSphere 6" naudojimo privalumai Enterprise

Naudodami "VMware vSphere 6" Enterprise gausite ne tik galingą IT infrastruktūros valdymo įrankį, bet ir daugybę privalumų, kurie padės jūsų verslui tapti efektyvesniam, saugesniam ir produktyvesniam.

Didesnis atsparumas

Vienas didžiausių "vSphere 6" Enterprise privalumų - padidėjęs atsparumas. Naudojant tokias funkcijas kaip "High Availability" (HA) ir "Fault Tolerance" (FT), "vSphere 6 Enterprise " sumažina prastovas ir užtikrina, kad jūsų virtualios mašinos veiktų net ir sugedus aparatinei įrangai. Šios funkcijos užtikrina, kad jūsų taikomosios programos ir paslaugos būtų nuolat prieinamos net ir įvykus sistemos gedimams.

Optimizuoti sistemos našumą

VMware vSphere 6 Enterprise siūlo keletą funkcijų, padedančių optimizuoti sistemos našumą. Tai "Storage DRS", kuri automatiškai pritaiko saugyklos reikalavimus, ir "Storage IO Control" (SIOC), kuri optimizuoja duomenų pralaidumą. Šios funkcijos padeda maksimaliai padidinti sistemų našumą ir optimizuoti išteklių naudojimą.

Apibendrinant galima teigti, kad "VMware vSphere 6" Enterprise yra puikus sprendimas įmonėms, kurios nori modernizuoti savo IT infrastruktūrą ir efektyviau valdyti IT. Turtingas funkcijų rinkinys, paprasta naudoti sąsaja ir galingos našumo optimizavimo galimybės - "vSphere 6" Enterprise suteikia viską, ko reikia, kad maksimaliai išnaudotumėte savo IT išteklius ir pagerintumėte verslo našumą.

Didžiausias saugumas su "VMware vSphere 6 Enterprise

Be didesnio našumo ir patikimumo, "VMware vSphere 6" Enterprise nustato naujus IT saugumo standartus. Su integruotomis saugumo funkcijomis, tokiomis kaip "Virtual Machine Encryption", "vSphere 6" Enterprise užtikrina visapusišką ir patikimą saugumą, padedantį apsaugoti jūsų duomenis ir sistemas nuo grėsmių.

Virtual Machine Encryption

Virtual Machine Encryption yra viena iš pagrindinių "VMware vSphere 6 Enterprise " siūlomų saugumo funkcijų. Ši funkcija užtikrina stiprų šifravimą, kad būtų apsaugoti jūsų virtualiųjų mašinų duomenys tiek ramybės būsenoje, tiek perduodami. Toks duomenų saugumo lygis yra labai svarbus siekiant apsaugoti jautrius ir verslui svarbius duomenis nuo galimų grėsmių.

Saugus įkrovimas

Dar viena "VMware vSphere 6 Enterprise " saugumo funkcija - "Secure Boot", neleidžianti nepasirašytai ar suklastotai programinei įrangai įkelti į jūsų kompiuterius ir virtualias mašinas. Naudodami "Secure Boot" galite užtikrinti, kad jūsų sistemose veiktų tik patikrintas ir patikimas kodas, taip gerokai sumažindami kenkėjiškų programų ir rootkit atakų riziką.

Lengvai valdykite ir didinkite apimtis naudodami "VMware vSphere 6 Enterprise

Stiprioji "VMware vSphere 6" Enterprise pusė - ne tik pažangios funkcijos ir saugumas, bet ir paprastas naudojimas. Naudojant intuityvią naudotojo sąsają ir įvairias valdymo priemones, IT infrastruktūrą valdyti ir plėsti lengviau nei bet kada anksčiau.

Paprastas valdymas

Valdyti virtualių mašinų infrastruktūrą su "VMware vSphere 6" Enterprise paprasta. Naudodami "vCenter Server" valdymo konsolę galite centralizuotai valdyti savo virtualiąsias mašinas ir kompiuterius, todėl gerokai sumažėja valdymo išlaidos. Konsolė taip pat užtikrina aukšto lygio matomumą ir kontrolę, todėl visada galite stebėti savo IT infrastruktūrą.

Lengvas mastelio keitimas

Dėl "VMware vSphere 6" Enterprise IT infrastruktūrą taip pat galima lengvai išplėsti. Turėdami galimybę greitai kurti ir aprūpinti naujas virtualias mašinas bei palaikydami debesijos paslaugas, galite plėsti arba mažinti IT infrastruktūrą pagal poreikį.

Apibendrinant galima teigti, kad "VMware vSphere 6" Enterprise yra išsamus ir galingas sprendimas įmonėms, norinčioms supaprastinti savo IT infrastruktūrą ir kartu padidinti saugumą bei našumą. Dėl paprasto naudojimo, pažangių funkcijų ir gebėjimo be vargo didinti mastą "vSphere 6" Enterprise yra būtinas įrankis bet kuriai šiuolaikinei įmonei.

Kitos nuorodos į "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"
2023 liep. 14

Super schnelle Lieferung

Kaum bestellt, schon geliefert. Bin sehr zufrieden mit dem Service.

2023 liep. 14

Großartiger Kundensupport

Ich hatte ein kleines Problem beim Installieren des Programms und der Support hat mir sofort geholfen. Sehr freundliches und kompetentes Team. Gerne wieder!

2023 liep. 14

Excelente atención al cliente

Atención al cliente superior, tuve un pequeño problema y se resolvió de inmediato. La entrega también fue muy rápida. ¡Gracias!

2023 liep. 14

Entrega rápida e excelente serviço

Estou muito impressionado com o serviço rápido e suave. Recebi meu programa apenas alguns minutos depois de fazer meu pedido. Ótimo trabalho, equipe!

2023 liep. 14

Szybka dostawa i doskonała obsługa

Jestem bardzo pod wrażeniem szybkiej i płynnej obsługi. Otrzymałem mój program zaledwie kilka minut po złożeniu zamówienia. Świetna robota, zespół!

2023 liep. 14

Service efficace et bonne attention

Je suis impressionnée par la qualité du service et la rapidité de la livraison. Merci Wiresoft!

Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos