Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 DEVICE CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10051
 • 381-04396
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
24,90 € * 26,90 € * (7,43% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x Device CAL
Sistema  "Exchange" serveris
CAL Device CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Trukmė Neribotai
Kalbos Visos kalbos


Norint naudotis visomis "Microsoft Exchange Server 2016" paslaugomis, prieinamomis Standard ir Enterprise versijose, be tikrosios serverio licencijos, taip pat būtina kliento prieigos licencija galutiniams įrenginiams: "Exchange Server 2016" Device CAL. Tik ši licencija suteikia konkrečiam registruotam kompiuteriui (asmeniniam kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, mobiliajam telefonui) atitinkamas prieigos teises.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 DEVICE CAL"

Microsoft Exchange Server 2016 įrenginio CAL, kaip naudojama programinė įranga

Norint naudotis visomis Microsoft Exchange Server 2016 paslaugomis, prieinamomis Standard ir Enterprise versijose, be serverio licencijos, taip pat būtina kliento prieigos licencija galutiniams įrenginiams: Exchange Server 2016 Device CAL. Tik taip konkrečiam registruotam kompiuteriui (asmeniniam kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, mobiliajam telefonui) suteikiamos atitinkamos prieigos teisės.

Pagal Microsoft licencijų valdymo nuostatas Exchange Server 2016 serverio licencija neapima jokių papildomų naudotojo teisių, todėl jas reikia įsigyti atskirai kaip įrenginio CAL. Tuomet bet kuris įgaliotasis naudotojas gali naudoti užregistruotą galutinį įrenginį, kad galėtų naudotis atitinkamomis Exchange Server funkcijomis.

Wiresoft už priimtiną kainą siūlo Exchange Server 2016 Standard ir Enterprise Editions naudotų įrenginių licencijų licencijas - norint lanksčiai ir pagal poreikius licencijuoti galutinius įrenginius, jas taip pat galima įsigyti atskirai. Šios galutinio taško prieigos licencijos, kaip naudota programinė įranga, turi tokias pačias funkcijas kaip ir Exchange Server 2016 įrenginių licencijos, siūlomos kaip naujos pagal oficialią Microsoft Volume Licensing Program programą.

Išnaudokite visas Exchange Server 2016 galimybes naudodami naudotą įrenginio CAL

Microsoft Exchange Server 2016 yra nepakeičiamas šiuolaikinės įmonės ryšių sistemos procesų kontrolės ir administravimo pagrindas. Exchange serveris veikia kaip vidinio ir išorinio  bendravimo sąsaja ir sujungia visus darbuotojus ar skyrius įvairiose vietose, taip padidindamas darbo srautų efektyvumą: Exchange Server 2016 leidžia centralizuotai administruoti ir aiškiai archyvuoti el. laiškus, kontaktus ir užduotis; integruotas versijų valdymas taip pat pagerina bendrą darbą su dokumentais. 2016 m. versijoje serverio architektūroje serverio vaidmenų skaičius sumažintas iki dviejų: Be to, supaprastintas pašto dėžučių mastelio keitimas ir optimizuotas debesijos paslaugų palaikymas. Kitos funkcijos:

 • eDiscovery paieškos architektūra turi prieigą prie kelių serverių ir veikia asinchroniškai bei nuotoliniu būdu.
 • Kontekstiniai filtrai pagerina informacijos paiešką.
 • Turinio paiešką galima labiau išplėsti padidinus pašto dėžučių, kuriose galima atlikti paiešką, ir archyvinių pašto dėžučių skaičių iki 20 000.
 • Duomenų siuntimo per Outlook 2016 arba Outlook on the valdymas, be kita ko, patobulintas pritaikomomis prieigos teisėmis.
 • Taip pat palaikomi mišrūs pašto dėžučių scenarijai.
 • Duomenų praradimo prevencija (DLP) Enterprise Edition versijoje padidina duomenų saugumą, net ir el. laiškų, kuriuose gali būti kenkėjiškų programų.
 • Outlook standartinis protokolas MAPI per HTTP optimizuoja Exchange jungčių patikimumą ir stabilumą.

Informacija apie naudojamas Exchange Server 2016 įrenginių licencijas Standard ir Enterprise-Edition iš pirmo žvilgsnio

Wiresoft siūlomos naudotos programinės įrangos įrenginio licencijos nesiskiria nuo atitinkamų naujų įrenginio licencijų, nes jos suteikia tas pačias galimybes pasinaudoti Exchange Server 2016 Standard ir Enterprise versijų funkcijomis. Todėl naudojama programinė įranga, skirta įrenginių licencijoms CAL, daugeliui įmonių ir įstaigų yra ekonomiškai efektyvi alternatyva galutiniams įrenginiams aprūpinti Exchange Server prieigos licencija. Toliau pateikiamoje apžvalgoje paaiškinami visi privalumai ir ypatybės.

Microsoft licencijų valdymas su Exchange Server 2016 CAL

Microsoft licencijų valdymas paaiškina visas nuostatas dėl papildomos įrenginių ar galutinių įrenginių įrangos su prieigos teisėmis Exchange Server 2016 Standard ir Enterprise versijose, kad naudotojai per juos galėtų pasiekti el. laiškus ir pan. Tačiau tokios į serverio licenciją jau įtrauktos CAL yra skirtos tik administratoriams, todėl jų negalima naudoti tipinėms Exchange paslaugoms. Tik kliento prieigos licencija, pavyzdžiui, įrenginio CAL, suteikia galutiniam įrenginiui teises, kad vienas ar keli darbuotojai galėtų naudotis Exchange Server funkcijomis. Į šią įrenginio CAL neįeina jokia papildoma programinė įranga, išskyrus specialias prieigos teises Exchange Server 2016 kliento / serverio aplinkai.

Kokių tipų CAL galima įsigyti Exchange Server 2016 Standard- ir Enterprise edition?

Exchange Server 2016 Standard ir Enterprise versijų licencijavimas pagal CAL suteikia galimybę tiksliai valdyti prieigos teises visiems atitinkamiems kompiuteriams (stacionariems ir mobiliesiems) organizacijoje. Pagal Microsoft licencijavimo modelį Exchange Server 2016 iš viso siūlomos dviejų tipų CAL:

 • Exchange Server 2016 serverioįrenginio CAL, skirta specialiam galinio taško įrenginiui (kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, telefonui)
 • Exchange Server 2016naudotojo licencija CAL - vienam specialiam naudotojui

Kokie skirtumai tarp Exchange Server 2016 įrenginio licencijų ir naudotojo licencijų?

Iš esmės Exchange Server 2016 įrenginio licencijos licencija nesiskiria nuo naudotojo licencijos pagal galimas funkcijas ir paslaugas. Tačiau atitinkamo tipo prieigos prie Exchange serverio privalumai labai skiriasi: Priklausomai nuo darbo vietų skaičiaus ir konfigūracijos įmonėje bei darbo srautų, kuriais naudojamasi Exchange serveriu, keli darbuotojai gali naudotis vienu galiniu įrenginiu, kad galėtų paeiliui pasiekti Exchange serverį, arba vienas naudotojas šiam tikslui gali naudoti visiškai skirtingus galinius įrenginius.

Galutinį įrenginį, kuriam suteikta prieiga su įrenginio CAL ir Windows, gali naudoti bet kuris darbuotojas, turintis leidimą naudotis turimomis Exchange paslaugomis. Pavyzdžiui, įmonėje, kurioje dirbama pamainomis, keli darbuotojai naudojasi vienu galiniu įrenginiu, kad gautų el. laiškus ir t. t., todėl šiuo atveju reikia mažiau kliento prieigos licencijų nei naudojant naudotojo CAL.

Jei šis licencijuotas galutinis įrenginys gali būti naudojamas ir kaip mobilusis įrenginys, pvz., nešiojamasis kompiuteris, planšetinis kompiuteris ar išmanusis telefonas, atitinkamas naudotojas taip pat gali juo naudotis, norėdamas prisijungti prie Exchange serverio per interneto prieigą nepriklausomai nuo vietos, pvz., kelyje, kitoje vietoje ar namuoseOffice. Tada Device CAL taip pat siūlo mobiliojo naudojimo parinktis.

Kokie yra skirtumai tarp Exchange Server 2016 serverio įrenginių licencijų Standard ir Enterprise versijų?

MS Exchange Server 2016 įrenginio licencijų licencijos turi skirtingas funkcijas, priklausomai nuo Standard arba Enterprise Edition versijos, Enterprise Edition versijoje - dėl didesnio pašto dėžučių užklausų mastelio. Tačiau taip pat galima naudoti Exchange Server Enterprise Edition su įrenginio licencija (angl. Device CAL), skirta Standard Edition versijai, su atitinkamai ribotomis Standard Edition funkcijomis ir mažesniu pašto dėžučių duomenų bazių skaičiumi. Todėl Enterprise Edition versijai skirtos įrenginio licencijos su atitinkama Enterprise Edition serverio licencija siūlo išplėstą paslaugų ir funkcijų apimtį, kurios dažnai reikalingos didesnėse įmonėse ar organizacijose, įskaitant duomenų praradimo prevenciją.

Atkreipkite dėmesį į Exchange Server 2016 įrenginių licencijų suderinamumą su versijomis

Be galimų funkcijų, priklausomai nuo versijos, Exchange Server 2016 įrenginio CAL ne tik suteikia kompiuteriui ir pan. prieigos teises, skirtas būtent šiai serverio versijai, bet ir leidžia naudotis senesnėmis Exchange versijomis, pvz., 2013 m. (pažeminimas). Tačiau 2016 m. versijos serverio įrenginio CAL negalima naudoti norint pasiekti aukštesnę 2019 m. Exchange Server versiją (naujinimą).

Todėl Exchange Server įrenginių licencijų licencijų pirkėjai visada turėtų atsižvelgti ne tik į kiekvieno leidimo funkcijas, bet ir į naudojamų serverio licencijų ir kliento prieigos licencijų suderinamumą.

Į ką dar reikėtų atsižvelgti licencijuojant Exchange Server 2016 su įrenginio CAL?

Exchange Server 2016 versijos įrenginio CAL galioja lygiai vienam galutiniam įrenginiui ir suteikia jam atitinkamas prieigos teises. Užbaigus registraciją, įrenginio CAL negalima perduoti kitam galutiniam įrenginiui. Taip pat negalima keisti CAL tipo, šiuo atveju: naudoti prietaiso CAL kaip naudotojo CAL.

Šių Microsoft licencijų valdymo nuostatų tikslas - užkirsti kelią netinkamai prieigai prie Exchange Server 2016 ir užtikrinti didesnį įmonės ryšių saugumą, nes nelicencijuoti kompiuteriai negali naudotis el. pašto paslaugomis ir serverio duomenimis.

Išvados dėl įrenginio CAL pasirinkimo

Taigi, kuris klientų prieigos prie Exchange Server 2019 naudojimo licencijos tipas suteikia įmonei daugiau galimybių, visada priklauso nuo konkretaus atvejo. Šiuo atveju svarbus ne tik Exchange serverį naudojančių galinių įrenginių skaičius, bet ir naudotojų skaičius: kai keli darbuotojai paeiliui naudojasi vienu galiniu įrenginiu, norėdami pasiekti Exchange serverį, įrenginio licencija CAL suteikia daugiau privalumų.

Žinodami tipinius savo įmonės scenarijus, galite pasirinkti tinkamą Exchange Server 2016 CAL tipą. Įmonei gali būti pigiau licencijuoti įrenginio CAL nei naudotojo CAL, nes iš viso reikia įsigyti mažiau prieigos licencijų.

Naudotų Microsoft Exchange Server 2016 įrenginių CAL galima įsigyti Wiresoft internetinėje parduotuvėje vos už vieną licenciją

Naudotas Exchange Server 2016 įrenginių licencijas Wiresoft internetinėje parduotuvėje taip pat galima įsigyti atskirai, nes čia netaikomi jokie Microsoft licencijavimo nuostatai dėl pakopų; be to, nėra jokių naudotos programinės įrangos naudojimo trūkumų ar apribojimų - ne tik todėl, kad programinė įranga iš esmės negali susidėvėti. Daugiau apie tai toliau.

Iš kur gaunamos Wiresoft siūlomos Exchange Server 2016 įrenginio licencijos Exchange Server 2016 kaip naudota programinė įranga?

Wiresoft siūlomos naudojamos MS Exchange Server 2016 įrenginių licencijos yra originalios Microsoft licencijavimo programos licencijos; naudotos įrenginių licencijos buvo anksčiau įmonės įsigytos Exchange Server 2016 įrenginių licencijos dalis. Wiresoft įsigijo šią apimties licenciją ir atskiras įrenginio prieigos licencijas, kurių nereikėjo, o apimties licencija buvo padalinta į atskiras licencijas. Gautos vadinamosios vieno įrenginio CAL tada vadinamos naudojama programine įranga. Tačiau, nepaisant to, kad jos yra naudojamos prieigos licencijos, jas galima naudoti kaip ir nenaudojamas prieigos prie Exchange Server 2016 licencijas, nes jos nesiskiria funkcionalumo ar naudojimo laiko apribojimais.

Exchange Server 2016 įrenginio CAL, kaip naudojamos programinės įrangos, pirkėjo saugumas

Wiresoft iš anksto naudotos programinės įrangos pasiūlymas Exchange Server 2016 įrenginio CAL suteikia klientams prieinamą Exchange Server 2016 licencijavimo galimybę, nes jų naudojimas yra saugus! Wiresoft naudotų įrenginių CAL taip pat užtikrina įprastą pirkėjo saugumą, nes po įsigijimo iš karto atsisiunčiama ir nedelsiant aktyvuojama licencija su galiojančiu licencijos raktu.

Ar teisėta pirkti ir naudoti naudotas Exchange Server 2016 įrenginio licencijas Exchange Server 2016?

Exchange Server 2016 įrenginio CAL, kaip ir kitos Wiresoft siūlomos kliento prieigos licencijos, gaunamos iš įmonių licencijų inventoriaus. Vadinasi, prekyba naudotomis licencijomis CAL grindžiama galiojančia teismų praktika, kuri aiškiai leidžia parduoti, pirkti ir naudoti Microsoft naudotas licencijas; tai ne kartą aiškiai patvirtinta įvairiuose teismų sprendimuose.

Todėl Wiresoft klientai, pirkdami naudotas Exchange Server 2016 įrenginių licencijas ir jas naudodami, turi teisinį tikrumą, nes nepažeidžia jokių teisinių nuostatų.

Naudota Wiresoft programinė įranga taip pat užtikrina audito saugumą, nes pateikiamas išsamus visų ankstesnių pirkėjų įrodymas!

Visų Exchange Server 2016 įrenginių licencijų, skirtų Exchange Server 2016, kaip naudojamos programinės įrangos, privalumų santrauka

Wiresoft naudojama Exchange Server 2016 naudotojų licencijų licencijų programinė įranga yra pigi alternatyva, palyginti su panašia nauja įprastinių programinės įrangos pardavėjų programine įranga - šis kainos pranašumas taip pat taikomas ir kitai naudojamai serverio programinei įrangai su atitinkamomis Microsoft prieigos licencijomis.

Licencijavimas su naudojamomis įrenginių licencijomis CAL pirkimo metu neturi jokių skaitinių apribojimų, kaip įprastos pakopos, todėl galite licencijuoti pagal poreikius, nes tai atitinka faktinį serverio paslaugų naudojimą per tikslų jūsų įmonės galutinių įrenginių skaičių. Taigi Wiresoft klientai taip pat gali sumažinti prieigos prie Exchange Server įrenginių licencijavimo išlaidas lanksčiai pasirinkdami licencijų skaičių.

Todėl naudotos Wiresoft licencijos yra ypač ekonomiškas būdas papildyti programinės įrangos atsargas už priimtiną kainą. Galimybė naudotis keliomis programinės įrangos versijomis taip pat padeda išvengti suderinamumo problemų, kurios gali kilti dėl nevienodų programinės įrangos versijų naudojimo, todėl taip pat sumažėja išlaidos naujai aparatinei įrangai įsigyti. Todėl Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje rasite ne tik Exchange Server 2016 įrenginio licencijų, bet ir atitinkamų naudotojo licencijų kaip naudojamos programinės įrangos, taip pat klientų prieigos licencijų kitoms MS Exchange Server versijoms.

Wiresoft naudotos programinės įrangos pasiūlyme taip pat yra Microsoft programinė įranga, skirta naudoti kitose verslo srityse - su visais minėtais privalumais. Jei turite klausimų apie MS Exchange Server 2016 arba bet kurio kito Microsoft produkto įrenginio licencijas, nedvejodami susisiekite su mumis per pokalbį, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 DEVICE CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 DEVICE CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos