Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 6 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 6 STANDARD

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10567
  • VS6-STD-C
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
861,90 € *

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE vSPHERE 6 STANDARD"

Ieškote galingos, patikimos ir ekonomiškos virtualizacijos platformos? Tada VMware vSphere 6 Standard yra būtent tai, ko jums reikia. Šioje programinėje įrangoje yra viskas, ko reikia, kad jūsų verslas pradėtų veikti Cloud. Naudodami VMware vSphere 6 Standard galite lengvai konsoliduoti programas į mažiau serverių, sumažinti energijos suvartojimą ir aušinimo sąnaudas, pagerinti prieinamumą ir atsparumą ir dar daugiau. Be to, VMware vSphere 6 Standard lengva naudoti net pradedantiesiems, nes jo intuityvi sąsaja ir išsamus funkcijų rinkinys yra patogūs. Tad kodėl reikia laukti? Pradėkite naudotis VMware vSphere 6 Standard!

VMware vSphere 6 Standard - tai pirmaujanti virtualizacijos platforma, kuri suteikia galingų funkcijų įvairaus dydžio įmonėms. Naudodamiesi vSphere 6 Standard galite konsoliduoti savo programas į mažiau serverių ir iš karto sutaupyti pinigų. Naudodamiesi tokiomis funkcijomis kaip atsparumas gedimams ir didelis prieinamumas, galite užtikrinti sklandų verslo veikimą net ir įvykus serverio gedimui. VMware vSphere 6 Standard - puikus pasirinkimas įmonėms, kurios nori maksimaliai išnaudoti savo virtualią infrastruktūrą.

VMware vSphere 6 Standard - tai pirmaujanti virtualizacijos platforma, kuri užtikrina visapusiškas skaičiavimo, saugojimo, tinklo ir saugumo galimybes viename įrenginyje. Naudodami VMware vSphere 6 Standard galite konsoliduoti savo programas į mažiau serverių ir sumažinti kapitalo bei eksploatavimo išlaidas. Be to, galite pagerinti programų prieinamumą ir judrumą bei apsaugoti duomenis naudodami pažangias saugumo funkcijas.

 
Kitos nuorodos į "VMWARE vSPHERE 6 STANDARD"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE vSPHERE 6 STANDARD"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.