Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
VMWARE vSAN 7 ADVANCED
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE vSAN 7 ADVANCED

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10539
  • ST7-ADV-C
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
2 963,90 € * 3 291,90 € * (9,96% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE vSAN 7 ADVANCED"

Džiaugiuosi galėdamas pranešti VMware vSan 7 Išplėstinė . Šioje naujausioje VMware hiperkonvertuotos infrastruktūros (HCI) platformos versijoje siūlomos naujos galingos funkcijos, kurios dar labiau palengvina HCI diegimą ir valdymą. Naudodami vSan 7 Advanced, klientai gali pasiekti dar didesnį savo programų našumą, efektyvumą ir atsparumą.

Viena iš svarbiausių vSan 7 Advanced naujovių - NVMe įrenginių palaikymas. Taip klientai gali pasinaudoti šių prietaisų didelio našumo ir mažo vėlavimo privalumais. Be to, vSan dabar palaiko iki 64 mazgų Pro klasterius, todėl didesnėms diegimo vietoms užtikrinamas geresnis mastelio keitimas. Dėl patobulintų saugumo funkcijų, tokių kaip šifravimas ramybės būsenoje ir vaidmenimis pagrįsta prieigos kontrolė (RBAC), klientai gali būti tikri, kad jų duomenys yra saugūs ir patikimi.

VMware vSan 7 - tai galinga saugojimo platforma, kuri gali padėti jūsų įmonei sumažinti išlaidas ir pagerinti našumą. Toliau pateikiamos kelios pagrindinės VMware vSan 7 funkcijos:

-Išplėstinės saugyklos erdvės: VMware vSan 7 leidžia kurti išplėstines saugyklos erdves, kurios suteikia daugiau lankstumo ir našumo. Šias išplėstines "Storage Spaces" taip pat galite naudoti virtualioms mašinoms ir kitiems duomenims saugoti.

-Patobulintas našumas: VMware vSan 7 užtikrina geresnį virtualių mašinų ir programų našumą. Visų pirma, ji geriau palaiko didelio našumo darbo krūvius.

-Didesnis mastelio keitimas: VMware v SAN 7 pasižymi didesniu mastelio keitimu nei ankstesnės versijos, todėl idealiai tinka didelėms organizacijoms arba augantiems įmonių poreikiams.
-Supaprastinta Management: VMware v SAN 7 Management yra paprastesnė nei bet kada anksčiau, todėl galite greitai pradėti veikti be sudėtingų konfigūravimo procedūrų.

VMware vSan 7 Advanced yra galinga platforma, užtikrinanti puikų programų našumą, efektyvumą ir atsparumą. Rekomenduoju išbandyti šiandien!

Kitos nuorodos į "VMWARE vSAN 7 ADVANCED"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE vSAN 7 ADVANCED"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos