Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10535
 • ST7-STD-DT10-C
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
983,90 € * 1 091,90 € * (9,89% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK"

VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack - efektyvi ir saugi saugykla darbalaukio virtualizacijai

VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack - tai modernus saugyklos sprendimas, specialiai sukurtas siekiant patenkinti organizacijų, kurioms keliami darbalaukio virtualizavimo reikalavimai, poreikius. Šiame straipsnyje sužinosite, kodėl VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack yra optimalus pasirinkimas siekiant maksimaliai padidinti virtualiųjų darbalaukių infrastruktūros našumą, saugumą ir mastelio keitimą.

Pagrindinės VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack funkcijos

 1. Hiperkonvergencija staliniams kompiuteriams: VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack - tai hiperkonverguotas sprendimas, kuris viename klasteryje sujungia virtualių stalinių kompiuterių saugyklą ir skaičiavimo išteklius. Taip optimizuojamas išteklių naudojimas ir supaprastinamas valdymas.
 2. Greitas diegimas: platforma leidžia greitai diegti virtualiuosius stalinius kompiuterius ir palengvina mastelio keitimą pagal organizacijos poreikius.
 3. Pažangus saugumas: VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack turi pažangias saugumo funkcijas, įskaitant šifravimą ir prieigos kontrolę, kad būtų apsaugoti konfidencialūs virtualiųjų darbastalių duomenys.
 4. Didelis prieinamumas: platforma užtikrina didelį virtualių stalinių kompiuterių prieinamumą, net ir įvykus aparatinės įrangos gedimams, kad būtų užtikrintas nenutrūkstamas darbo procesas.

VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack privalumai

 • Ekonomiškumas: Apjungę saugyklą ir skaičiavimus į klasterį, galite sumažinti aparatinės įrangos išlaidas ir supaprastinti techninę priežiūrą.
 • Greitas mastelio keitimas: VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack leidžia lengvai didinti darbalaukio virtualizavimo aplinką, kad ji atitiktų jūsų verslo poreikius.
 • Saugumas ir didelis prieinamumas: platforma siūlo pažangias saugumo ir didelio prieinamumo funkcijas, kad apsaugotų jūsų virtualius stalinius kompiuterius ir užtikrintų nepertraukiamą darbo eigą.

Jūsų darbalaukio virtualizavimo ateitis su VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack

VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack yra esminis sprendimas organizacijoms, kurioms reikia galingos ir saugios darbalaukio virtualizavimo aplinkos. Naudodami šią platformą esate optimaliai pasirengę šiuolaikinio darbo pasaulio iššūkiams. Maksimaliai padidinkite savo virtualių stalinių kompiuterių efektyvumą, apsaugokite savo duomenis ir užtikrinkite savo stalinių kompiuterių virtualizavimo aplinkos ateitį su VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack. Tai saugyklų sprendimas, padedantis išlikti konkurencingiems dinamiškame darbalaukių virtualizacijos pasaulyje ir padidinti darbuotojų produktyvumą. VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack - tai stalinių kompiuterių virtualizacijos ateitis.

Kitos nuorodos į "VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos