Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10538
 • ST7-ADV-DT10-C
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
803,90 € * 891,90 € * (9,87% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK"

VMware vSAN 7 Advanced for Desktop 10 Pack: revoliucinis stalinių kompiuterių saugyklos sprendimas

VMware vSAN 7 Advanced for Desktop 10 Pack yra pirmaujantis programinės įrangos apibrėžtos saugyklos sprendimas, sukurtas specialiai darbalaukio aplinkai. Šiame trumpame produkto aprašyme išryškinsime išskirtines šio 10 paketo funkcijas ir privalumus.

Kas yra VMware vSAN 7 Advanced for Desktop 10 Pack?

VMware vSAN 7 Advanced for Desktop 10 Pack yra novatoriškas programinės įrangos apibrėžtos saugyklos sprendimas, leidžiantis organizacijoms optimizuoti stalinių kompiuterių saugyklų aplinkas. Jis užtikrina keičiamo dydžio, ekonomišką ir itin prieinamą stalinių kompiuterių saugyklų infrastruktūrą.

VMware vSAN 7 Advanced for Desktop 10 Pack privalumai

 • Našumo padidėjimas: naudodamos vSAN 7 Advanced, organizacijos gali pasinaudoti reikšmingu našumo padidėjimu stalinių kompiuterių darbo krūviams. Sprendimas optimizuoja saugyklos našumą ir užtikrina operatyvų darbalaukio veikimą.
 • Masteliškumas: 10 paketų paketas užtikrina didelį mastelį, kad būtų galima lanksčiai plėsti stalinių kompiuterių išteklius ir patenkinti augančius reikalavimus.
 • Didelis prieinamumas: VMware vSAN 7 Advanced for Desktop teikia didelio prieinamumo funkcijas, kad stalinių kompiuterių duomenys būtų visada prieinami, net ir sugedus aparatinei įrangai.

Lankstumas ir integracija

 • Lankstumas: sprendimas yra universalus ir palaiko įvairias aparatinės įrangos platformas, todėl organizacijos gali pritaikyti stalinių kompiuterių duomenų saugojimo infrastruktūrą pagal savo reikalavimus.
 • Integracija: VMware vSAN 7 Advanced for Desktop sklandžiai integruojamas į esamas stalinių kompiuterių aplinkas ir palaiko populiarias virtualizacijos platformas, kad būtų užtikrintos pažangios funkcijos ir galimybės.
 • Valdymas: Lengvai naudojama valdymo sąsaja leidžia lengvai konfigūruoti ir valdyti darbalaukio duomenų saugyklos aplinką.

VMware vSAN 7 Advanced for Desktop 10 Pack veikimas

Naudodamos VMware vSAN 7 Advanced for Desktop 10 Pack organizacijos gali:

 • Optimizuoti darbalaukio našumą: sprendimas užtikrina geresnį darbalaukio našumą, todėl naudotojai gali dirbti sparčiai.
 • Ekonomiškumas: optimizuoti išteklių panaudojimą ir konsoliduoti stalinių kompiuterių duomenų saugojimo įrenginius, kad sumažėtų veiklos sąnaudos.
 • Stalinių kompiuterių aprūpinimas: sprendimas palaiko paprastą stalinių kompiuterių aprūpinimą ir mastelio keitimą, kad efektyviai atitiktų naudotojų poreikius.

Apskritai VMware vSAN 7 Advanced for Desktop 10 Pack yra novatoriškas programinės įrangos apibrėžtos saugyklos sprendimas stalinių kompiuterių aplinkoms. Dėl didesnio našumo, mastelio, didelio prieinamumo, lankstumo ir integracijos tai idealus pasirinkimas organizacijoms, norinčioms optimizuoti savo darbalaukio duomenų saugojimo infrastruktūrą ir užtikrinti geriausią savo klasėje darbalaukio naudojimo patirtį.

Kitos nuorodos į "VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos