Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
VMWARE vSAN 7 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE vSAN 7 STANDARD

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10541
  • ST7-STD-C
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
1 793,90 € * 1 991,90 € * (9,94% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE vSAN 7 STANDARD"

Kaip VMware vSan 7 Standard klientas turite teisę naudotis šia galinga programine įranga. vSan 7 Standard sukurta virtualizuotoms aplinkoms ir siūlo Enterprise klasės saugyklų našumą ir funkcijas. Visiškai "flash" architektūra ir supaprastinta Management, VMware vSan 7 Standard puikiai tinka mažoms įmonėms, kurioms reikia optimizuoti savo infrastruktūrą ir kartu sumažinti išlaidas. Toliau pateikiamos kelios pagrindinės šio produkto savybės:

● Įmonės klasės saugyklos našumas
● Supaprastintas valdymas
● Visa "flash" architektūra
● Ekonomiška

VMware vSan 7 Standard - puikus saugojimo sprendimas mažoms įmonėms. Jį lengva nustatyti ir valdyti, jis užtikrina žaibišką veikimą. Be to, VMware vSan 7 Standard turi visas funkcijas, kurių reikia duomenims apsaugoti. Taigi, jei ieškote patikimo ir nebrangaus saugojimo sprendimo, VMware VMware vSan 7 Standard - kaip tik jums!

VMware vSan 7 Standard - tai naujausia hiperkonvertuotos infrastruktūros programinės įrangos versija iš VMware. Remiantis sėkmingomis ankstesnėmis versijomis, joje įdiegtos naujos funkcijos ir patobulinimai, kurie dar labiau palengvina hiperkonvertuotų infrastruktūrų diegimą ir Management. Pagrindiniai akcentai:

Patobulintas našumas ir mastelio keitimas - su vSan 7 dabar galite pasiekti iki 2 milijonų įvesties / išvesties operacijų Pro sekundę (IOPS), jei klasterį sudaro tik keturi mazgai. Dėl didesnių kietųjų diskų (iki 10 TB) palaikymo galite saugoti daugiau duomenų mažesnėje erdvėje.

Supaprastintas Management - naujoji vSphere interneto svetainė Client suteikia galimybę viename taške valdyti visą Management virtualiąją infrastruktūrą, įskaitant vSan diegimą. Integruodami su kitais VMware produktais, galite lengvai išplėsti savo hiperkonvertuotą aplinką į Cloud arba į kelias svetaines.

Didesnis lankstumas - dabar vSan klasteryje galite naudoti bet kokį "flash" ir diskinių kaupiklių derinį, todėl galite lanksčiau kurti saugyklos sprendimą. Be to, palaikydami ištemptus klasterius, galite išlaikyti taikomosios programos prieinamumą svetainės gedimo atveju.

Dėkojame, kad apsvarstėte VMware vSan 7 Standard kaip savo IT strategijos dalį!

 
Kitos nuorodos į "VMWARE vSAN 7 STANDARD"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE vSAN 7 STANDARD"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos