Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10606
  • HZ8-STC-10
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
1 146,90 € * 1 274,90 € * (10,04% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK"

"VMware Horizon 8" Standard: virtualių darbalaukių infrastruktūros (VDI) ateitis

Naudodami "VMware Horizon 8" Standard įžengsite į naują virtualių darbalaukių infrastruktūros (VDI) erą, kuri iš esmės pakeis jūsų įmonės IT. Šis galingas sprendimas - tai išsami virtualiųjų stalinių kompiuterių ir taikomųjų programų teikimo, valdymo ir apsaugos platforma, leidžianti jūsų darbuotojams produktyviai dirbti iš bet kurios vietos ir bet kuriuo įrenginiu.

Sklandi naudotojo patirtis

VMware Horizon 8 Standard užtikrina vientisą ir nuoseklią naudotojo patirtį visuose įrenginiuose. Naudodami pažangią darbalaukio virtualizavimo technologiją, naudotojai gali pasiekti savo darbalaukius ir taikomąsias programas iš bet kurios vietos, nesumažindami našumo ar saugumo. Nesvarbu, ar tai būtų "Windows", "Mac", "iOS", ar "Android" klientas, "VMware Horizon 8" Standard užtikrina sklandžią ir intuityvią naudotojo patirtį.

Mastelio keitimas ir lankstumas

Viena iš išskirtinių "VMware Horizon 8" Standard savybių - išskirtinis mastelio keitimas ir lankstumas. Nesvarbu, ar esate mažas skyrius, ar didelė organizacija, "VMware Horizon 8 Standard " prisitaiko prie jūsų individualių reikalavimų. Turėdami galimybę greitai ir lengvai masteliuoti stalinius kompiuterius ir programas, galite lengvai pritaikyti savo virtualiųjų darbalaukių infrastruktūrą prie kintančių organizacijos poreikių.

Centralizuotas valdymas ir saugumas

VMware Horizon 8 Standard suteikia centralizuoto valdymo sąsają, kuri leidžia administratoriams efektyviai valdyti ir stebėti savo virtualiųjų darbalaukių infrastruktūrą. Nuo naujų stalinių kompiuterių ir programų teikimo iki našumo ir saugumo stebėjimo - "VMware Horizon 8" Standard suteikia visas priemones, kurių reikia, kad aplinka veiktų optimaliai. Be to, "VMware Horizon 8" Standard suteikia geriausias savo klasėje saugumo funkcijas, kurios apsaugo duomenis ir programas nuo grėsmių ir užtikrina atitiktį teisės aktų reikalavimams.

Ekonomiškumas ir investicijų grąža

Konsoliduodami savo stalinių kompiuterių infrastruktūrą "VMware Horizon 8" Standard, galite gerokai sutaupyti lėšų ir kartu maksimaliai padidinti savo IT investicijų grąžą (ROI). Sumažindami techninės įrangos ir eksploatavimo išlaidas, supaprastindami valdymą ir padidindami darbuotojų produktyvumą, galite sumažinti bendrąsias nuosavybės sąnaudas, kartu pagerindami savo IT infrastruktūros našumą ir efektyvumą.

Išvada

VMware Horizon 8 Standard yra idealus sprendimas organizacijoms, ieškančioms galingos ir lanksčios virtualių darbalaukių infrastruktūros (VDI). Dėl išskirtinių funkcijų ir pirmaujančių technologijų "VMware Horizon 8 Standard " yra stalinių kompiuterių virtualizacijos ateitis, todėl jūsų verslas įžengs į naują produktyvumo ir efektyvumo erą.

Sužinokite, kaip "VMware Horizon 8" Standard gali pakeisti jūsų verslą.

Kitos nuorodos į "VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos