Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL
5 įrenginių licencijos Microsoft Windows Server 2016 kaip naudojama programinė įranga Kad naudotojai galėtų naudotis visomis Microsoft Windows Server 2016 paslaugomis, teikiamomis Standard ir Datacenter versijose, be serverio licencijos...
76,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL
10 Microsoft Windows Server 2016 įrenginio licencijų CAL, kaip naudojama programinė įranga Kad naudotojai galėtų naudotis visomis Microsoft Windows Server 2016 paslaugomis, teikiamomis Standard ir Datacenter versijose, be serverio...
138,90 € *
3 3

"Microsoft CAL for Windows Server": Jūsų raktas į efektyvų serverio naudojimą

"Microsoft" klientų prieigos licencijos (CAL), skirtos "Windows Server", yra labai svarbus elementas įmonėms, naudojančioms "Windows Server" platformas. Šiame straipsnyje išsamiai supažindinama su CAL, jų įtaka serverio panaudojimui ir veiksmingu jų valdymu.

Kas yra "Microsoft CAL" licencijos "Windows Server"?

"Microsoft CAL" - tai licencijos, suteikiančios naudotojams arba įrenginiams prieigą prie "Windows Server" paslaugų ir funkcijų. CAL skirstomos į dvi pagrindines kategorijas:

Vartotojo licencijos (User CALs ) Vartotojo licencijos suteikia teisę konkrečiam naudotojui naudotis "Windows Server" paslaugomis, nepriklausomai nuo naudojamo įrenginio. Tai idealiai tinka naudotojams, kurie prie serverio jungiasi iš skirtingų įrenginių.

Įrenginio licencijos (Device CALs) Įrenginio licencijos (CALs) konkrečiam įrenginiui suteikia teisę naudotis "Windows Server" paslaugomis, neatsižvelgiant į tai, kuris naudotojas naudoja įrenginį. Tai naudinga bendrai naudojamiems įrenginiams organizacijose.

Tinkamo CAL valdymo svarba

Norint užtikrinti, kad organizacija atitiktų atitikties reikalavimus ir išvengtų nereikalingų išlaidų, labai svarbu tinkamai valdyti CAL. Norint užtikrinti, kad visi naudotojai ar įrenginiai galėtų sklandžiai naudotis "Windows Server", svarbu turėti tinkamą CAL skaičių.

Naujausio "Google" pagalbos tarnybos atnaujinimo vaidmuo

Naujausiame "Google Help Desk" atnaujinime pateikiamos funkcijos, padedančios organizacijoms efektyviai valdyti "Microsoft" "Windows Server" CAL. Naudodami šį atnaujinimą galite:

  1. Automatizuoti licencijų stebėjimą: Įrankis leidžia automatiškai sekti CAL naudojimą ir galiojimo terminus, kad visada turėtumėte pakankamai licencijų.

  2. Gautipranešimus ir įspėjimus: gauti pranešimus apie artėjančias CAL galiojimo pabaigos datas ir laiku imtis veiksmų, kad būtų išvengta nepakankamo licencijų kiekio.

  3. Supaprastinkite licencijų skyrimą: Lengvai priskirkite CAL naudotojams ar įrenginiams ir sekite licencijų išdavimo eigą.

Išvada

"Microsoft" licencijų licencijos "Windows Server" yra esminė įmonių serverių naudojimo dalis. Tinkamai valdydami ir naudodamiesi tokiomis priemonėmis, kaip naujausia "Google Help Desk Update", galite užtikrinti, kad serverio licencijavimas vyktų sklandžiai, o išlaidos būtų kontroliuojamos. Pasirinkite savo poreikiams tinkamas licencijas CAL ir efektyviai jas stebėkite, kad užtikrintumėte sklandų "Windows Server" veikimą.

Kategorijos