Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
VMWARE WORKSTATION PLAYER 17 FOR WINDOWS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE WORKSTATION PLAYER 17 FOR WINDOWS

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10603
  • WS17-PLAY-C
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
110,90 € * 123,90 € * (10,49% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE WORKSTATION PLAYER 17 FOR WINDOWS"

Atraskite virtualizacijos pasaulį su VMware Workstation Player 17 for Windows

Įvadas į VMware Workstation Player 17

Sveiki atvykę į virtualių mašinų pasaulį! VMware Workstation Player 17 for Windows atveria duris į daugybę galimybių tiek kūrėjams, tiek IT specialistams, tiek naujokams. Ši galinga programinė įranga leidžia sukurti ir paleisti virtualias mašinas Windows kompiuteryje, o visa tai atliekama naudojant intuityvią naudotojo sąsają.

Lankstumas ir suderinamumas

Naudodami VMware Workstation Player 17 galite kurti, paleisti ir bendrinti virtualias mašinas, nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs profesionalas. Dėl plataus palaikomų operacinių sistemų, įskaitant Windows, Linux ir kitas, asortimento galite lanksčiai pasirinkti aplinką, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius. Nesvarbu, ar norite išbandyti programas, kurti naują programinę įrangą, ar imituoti sudėtingus tinklus, VMware Workstation Player 17 siūlo tinkamus įrankius jūsų projektams.

Galingos produktyvumo ir saugumo funkcijos

Dirbkite efektyviau naudodami tokias funkcijas kaip momentinės nuotraukos, kurios leidžia užfiksuoti virtualios mašinos būseną tam tikru metu ir prireikus ją atkurti. Be to, VMware Workstation Player 17 suteikia saugią smėlio dėžės aplinką, kurioje galite atskirai išbandyti naują programinę įrangą arba paleisti įtartinus failus, nekeldami pavojaus pagrindinei operacinei sistemai. Turėdami galimybę izoliuoti virtualias mašinas ir valdyti tinklo ryšius, galite apsaugoti savo duomenis ir privatumą, kol dirbate.

Sklandi integracija ir paprastas naudojimas

Dėl sklandžios VMware Workstation Player 17 integracijos į darbo aplinką galite lengvai kurti, valdyti ir bendrinti virtualias mašinas. Dėl patogios vartotojo sąsajos ir intuityvaus valdymo galite greitai pradėti dirbti ir naudotis visomis virtualizacijos galimybėmis neatlikdami sudėtingų konfigūracijų. Palaikydami didelės skiriamosios gebos ekranus ir kelių monitorių sąrankas, galite lengvai valdyti virtualias mašinas ir sklandžiai persijungti iš vienos sistemos į kitą.

Patirkite IT ateitį su VMware Workstation Player 17 for Windows ir atraskite naują lankstumo, produktyvumo ir saugumo dimensiją. Padidinkite efektyvumą, sumažinkite riziką ir išbandykite neribotas virtualizacijos galimybes - visa tai su specialiai jūsų poreikiams sukurta programine įranga. Pradėkite dirbti šiandien ir pasinerkite į naujovių ir galimybių pasaulį!

Kitos nuorodos į "VMWARE WORKSTATION PLAYER 17 FOR WINDOWS"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE WORKSTATION PLAYER 17 FOR WINDOWS"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos