Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10549
  • WS15-PRO-C
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
110,90 € * 121,90 € * (9,02% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS"

VMware Workstation Pro 15 for Windows yra galinga Desktop virtualizavimo programinė įranga, leidžianti viename kompiuteryje paleisti kelias operacines sistemas. Ji idealiai tinka programinės įrangos kūrėjams, testuotojams ir IT specialistams, kuriems darbo vietose reikia paleisti kelias operacines sistemas. VMware Workstation Pro 15 palaiko daugiau kaip 200 operacinių sistemų, įskaitant naujausias Windows 10 ir macOS Mojave. Joje taip pat yra tokių funkcijų kaip "Unity" režimas, kuris leidžia sklandžiai dirbti skirtingose operacinėse sistemose. Naudodami VMware Workstation Pro 15 galite lengvai kurti ir paleisti virtualias mašinas, pasižyminčias aukščiausio lygio našumu ir patikimumu.

Kaip VMware Workstation Pro 15 for Windows klientas, esu labai patenkintas šios programinės įrangos veikimu ir funkcijomis. Galimybė kompiuteryje vienu metu paleisti kelias virtualias mašinas man yra labai vertinga, nes taip galiu išbandyti įvairias programinės įrangos konfigūracijas nedarydamas poveikio pagrindinei operacinei sistemai. Be to, dėl didelės raiškos grafikos palaikymo VMware Workstation Pro 15 galiu paleisti grafikos programas virtualiose mašinose beveik natūraliu našumu. Apskritai esu labai patenkintas šia programine įranga ir rekomenduočiau ją kitiems.

VMware Workstation Pro 15 turi daug puikių funkcijų, todėl tai puikus pasirinkimas tokiems klientams kaip aš. Pirmiausia tai galimybė vienu metu paleisti kelias virtualias mašinas. Taip galiu išbandyti naujas programinės įrangos konfigūracijas nerizikuodamas sugadinti ar prarasti duomenis pagrindinėje operacinėje sistemoje. Be to, didelės skiriamosios gebos grafikos palaikymas užtikrina sklandų grafikos programų veikimą, net kai jos veikia virtualioje mašinoje. Galiausiai, VMware Workstation Pro intuityvi vartotojo sąsaja leidžia lengvai kurti ir valdyti virtualias mašinas net ir nepatyrusiems naudotojams."

Apskritai manau, kad VMware Workstation Pro 15 yra puiki programinė įranga, kuri už savo kainą siūlo gerą vertę. Jei ieškote galingos, bet lengvai naudojamos kelių virtualių mašinų paleidimo kompiuteryje priemonės, rekomenduoju išbandyti VMware Workstation Pro .

Kitos nuorodos į "VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS"
2023 liep. 13

Reibungsloser Ablauf und guter Service

Ich bin beeindruckt von der Qualität des Services und der Geschwindigkeit der Lieferung. Danke Wiresoft!

2023 liep. 13

Snabb leverans och utmärkt service

Jag är mycket imponerad av den snabba och smidiga servicen. Jag fick mitt program bara några minuter efter att jag lagt min beställning. Bra jobbat, team!

2023 liep. 13

Excelente Serviço ao Cliente

Ótimo serviço ao cliente, tive um pequeno problema e foi resolvido imediatamente. A entrega também foi muito rápida. Obrigado!

2023 liep. 13

Muy orientado al cliente

Excelente servicio al cliente, entrega rápida y proceso de pedido sencillo. ¡Esta es mi nueva tienda de referencia!

Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos