Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE
Microsoft Windows Server 2016 Standard 2-Core Sistema "Windows Server 2016 Standard" skirta mažesnių įmonių virtualizacijos poreikiams ir IT ir yra serverinė "Windows 10" versija. 2 branduolių paketu galima lanksčiai išplėsti esamų...
21,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE
Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 2-Core "Windows Server 2016 Datacenter" siūlo visus reikalavimus, kad visiškai atitiktų didelių organizacijų ir įmonių reikalavimus dėl aukšto virtualizacijos lygio naudojamų serverių ir teikiamų...
118,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE
Microsoft Windows Server 2016 Standard 16-Core Kompiuterių rinkoje "Microsoft" Windows jau apie trisdešimt metų yra įsitvirtinusi kaip Standard operacinė sistema, kurią naudoja ne tik privatūs asmenys, bet ir kūrimo bei mokslinių tyrimų...
121,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2016 DUOMENŲ CENTRAS 16 BRANDUOLIŲ MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2016 DUOMENŲ CENTRAS 16 BRANDUOLIŲ
Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 16-Core Bene geriausiai pasaulyje žinoma operacinė sistema, t. y. "Microsoft" Windows, naudojama ne tik privačiajame sektoriuje, o jos naudotojai gali naršyti, redaguoti dokumentus ir dirbti su...
608,90 € *

Windows Server 2016: išsami apžvalga

Įvadas

Kategorijoje Windows Server 2016 išsamiai supažindinama su įvairialypiu šios pagrindinės Microsoft operacinės sistemos pasauliu. Windows Server 2016, kaip tiesioginis Windows Server 2012 įpėdinis, į serverių operacinių sistemų kraštovaizdį atnešė daugybę naujoviškų funkcijų, patobulinimų ir naujovių. Šiame išsamiame straipsnyje bus pateikta išsami Windows Server 2016 apžvalga ir išsamiai nušviesti svarbiausi šios sistemos aspektai.

Windows Server 2016 leidimai

Windows Server 2016 Standard Edition

Standard Windows Server 2016 leidimas suteikia tvirtą pagrindą įvairaus dydžio įmonėms. Jame įdiegtos pagrindinės serverio funkcijos ir suteikiama galimybė valdyti fizinius arba virtualius serverius. Dėl tokių funkcijų, kaip Nano Server ir geresnės integracijos su debesija, šis leidimas yra puikus pasirinkimas įmonėms, ieškančioms subalansuoto serverio sprendimo.

Windows Server 2016 Datacenter Edition

Datacenter Edition yra aukščiausios klasės Windows Server 2016 ir ypač tinka duomenų centrams ir didesnėms įmonėms. Jame siūlomos pažangios virtualizavimo funkcijos, neribotas virtualių egzempliorių skaičius ir galinga platforma reiklioms taikomosioms programoms. Naudodamos šį leidimą įmonės gali įdiegti itin virtualizuotą aplinką ir naudotis tokiomis funkcijomis kaip Hyper-V klasterizacija.

Windows Server 2016 Essentials Edition

Specialiai mažesnėms įmonėms sukurta Essentials Edition versija siūlo paprastesnį naudotojų, įrenginių ir programų valdymą. Ji leidžia sklandžiai integruotis su debesijos paslaugomis, pavyzdžiui, Office 365, ir siūlo įmonėms ekonomiškai efektyvų būdą patenkinti savo IT poreikius.

Naujos funkcijos ir patobulinimai

Nano serveris

Sistemoje Windows Server 2016 pristatytas Nano Server - itin kompaktiškas ir labai modulinis diegimo variantas. Nano serveris idealiai tinka debesų programoms ir mikroservisams, nes užtikrina minimalų atakų paviršių ir geresnį našumą. Kūrėjams naudinga mažesnė priežiūra ir greitesnis diegimo laikas.

Hyper-V patobulinimai

Virtualizavimo platforma Hyper-V buvo gerokai patobulinta Windows Server 2016. Palaikomi Windows ir Linux konteineriai - tai lankstus ir efektyvus būdas diegti taikomąsias programas ir darbo krūvius. Be to, patobulinta virtualių mašinų izoliacija ir pagerintos saugojimo galimybės užtikrina didesnį našumą ir patikimumą virtualizuotose aplinkose.

PowerShell 5.0

Sistemoje Windows Server 2016 pristatyta PowerShell 5.0, kuri suteikia patobulintas automatizavimo galimybes ir dar galingesnę scenarijų sąsają. Administratoriai gali greičiau automatizuoti ir valdyti užduotis, o tai gerokai padidina serverių valdymo efektyvumą. Be to, PowerShell 5.0 suteikia galimybę valdyti nanoserverius ir konteinerius, o tai labai svarbu šiuolaikinėms IT infrastruktūroms.

Patobulintas saugumas

Sistemoje Windows Server 2016 daug dėmesio skiriama saugumui, ypač šiais laikais, kai kibernetinės grėsmės tampa vis sudėtingesnės. Tokios funkcijos kaip Credential Guard, Device Guard ir Just Enough Administration (JEA) apsaugo nuo grėsmių, ribodamos prieigą prie svarbiausių išteklių ir administratoriaus privilegijas. Šios funkcijos gerokai padidina saugumo kontrolę ir padeda geriau apsaugoti įmonės duomenis ir infrastruktūrą.

Saugyklos replikavimas

Saugyklos replikavimas Windows Server 2016 leidžia asinchroniškai replikuoti tomus tarp serverių ir taip užtikrinti veiksmingą atkūrimo po avarijos sprendimą. Tai labai svarbu organizacijoms, kurios turi užtikrinti, kad įvykus gedimui jų duomenis būtų galima saugiai ir greitai atkurti.

Gyvavimo ciklas ir palaikymas

Windows Server 2016 ir toliau bus aktyviai palaikoma, o Microsoft reguliariai teiks saugumo atnaujinimus ir taisys klaidas. Įmonės gali būti tikros, kad jų sistemos bus gerai prižiūrimos ir apsaugotos tol, kol jose veiks ši versija. Tačiau, norėdamos užtikrinti maksimalų saugumą ir naudotis naujausiomis funkcijomis, įmonės turėtų apsvarstyti galimybę pereiti prie naujesnių Windows Server versijų, kai tik jos pasirodys.

Išvada

Sistema Windows Server 2016 visam laikui pakeitė tai, kaip įmonės valdo ir diegia serverių aplinkas. Dėl skirtingų versijų, naujų funkcijų ir patobulinimų ji siūlo daugybę galimybių įvairaus dydžio įmonėms. Nesvarbu, ar ieškote didesnio virtualizavimo, patobulintų saugumo funkcijų, ar taupesnės infrastruktūros, Windows Server 2016 turi įrankių ir funkcijų, atitinkančių jūsų poreikius. Ši operacinė sistema išlieka serverių technologijų pasaulio atrama ir ateityje toliau atliks itin svarbų vaidmenį. Įmonės turėtų apsvarstyti galimybę atnaujinti Windows Server 2016, kad galėtų pasinaudoti daugeliu jos teikiamų privalumų ir patobulinimų. Turėdami Windows Server 2016, galėsite valdyti nuolat kintančius IT infrastruktūros poreikius ir sukurti patikimą, saugią ir galingą serverių aplinką.