Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE
Microsoft Windows Server 2016 Standard 2-Core Sistema "Windows Server 2016 Standard" skirta mažesnių įmonių virtualizacijos poreikiams ir IT ir yra serverinė "Windows 10" versija. 2 branduolių paketu galima lanksčiai išplėsti esamų...
45,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE
Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 2-Core "Windows Server 2016 Datacenter" siūlo visus reikalavimus, kad visiškai atitiktų didelių organizacijų ir įmonių reikalavimus dėl aukšto virtualizacijos lygio naudojamų serverių ir teikiamų...
241,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE
Microsoft Windows Server 2016 Standard 16-Core Kompiuterių rinkoje "Microsoft" Windows jau apie trisdešimt metų yra įsitvirtinusi kaip Standard operacinė sistema, kurią naudoja ne tik privatūs asmenys, bet ir kūrimo bei mokslinių tyrimų...
247,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2016 DUOMENŲ CENTRAS 16 BRANDUOLIŲ MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2016 DUOMENŲ CENTRAS 16 BRANDUOLIŲ
Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 16-Core Bene geriausiai pasaulyje žinoma operacinė sistema, t. y. "Microsoft" Windows, naudojama ne tik privačiajame sektoriuje, o jos naudotojai gali naršyti, redaguoti dokumentus ir dirbti su...
1 233,90 € *

Microsoft Windows Server 2016: modernių infrastruktūrų pagrindas

Windows Server 2016 apžvalga

Windows Server 2016 yra patikima Microsoft serverių operacinė sistema, kuri yra tvirtas verslo infrastruktūros pagrindas. Patobulinta, palyginti su ankstesnėmis versijomis, ji pasižymi našumu, saugumu ir naujoviškomis funkcijomis, todėl tinka įvairioms serverio užduotims - nuo tinklo paslaugų valdymo iki žiniatinklio programų prieglobos.

Pagrindiniai Windows Server 2016 elementai

Siekiant patenkinti šiuolaikinių IT aplinkų poreikius, Windows Server 2016 įdiegtos revoliucinės naujovės, tokios kaip Windows Containers, Nano Server ir patobulintos saugumo funkcijos.

Pagrindinės Windows Server 2016 funkcijos

Patobulintas saugumas

Saugumas yra svarbiausias Windows Server 2016 elementas, o operacinėje sistemoje įdiegtos tokios funkcijos kaip Shielded Virtual Machines ir Just Enough Administration, kad serverių aplinkos būtų saugesnės.

Apsaugotos virtualios mašinos

Apsaugotos virtualios mašinos (Shielded Virtual Machines) apsaugo jūsų virtualizacijos aplinką nuo neteisėtos prieigos ir suteikia papildomą jautrių duomenų ir taikomųjų programų saugumo lygį.

Naujoviškas konteinerių kūrimas

Konteineriai yra lengva tradicinės virtualizacijos alternatyva, o Windows Server 2016 šią technologiją pirmą kartą padarė prieinamą Windows naudotojams su Windows Containers ir Docker palaikymu.

Windows konteinerių ir Docker integracija

Integravus Windows Containers ir Docker, kūrėjai gali greitai kurti, testuoti ir diegti taikomąsias programas, o tai gerokai padidina programinės įrangos kūrimo procesų judrumą ir efektyvumą.

Išplėstinės infrastruktūros paslaugos

Naudojant Windows Server 2016 daugelis infrastruktūros paslaugų, pavyzdžiui, tinklo funkcijos ir saugojimo technologijos, yra patobulintos siekiant pagerinti našumą ir supaprastinti valdymą.

Hyper-V ir Storage Spaces Direct

Naujos Hyper-V funkcijos, tokios kaip Virtual Machine Checkpoints ir Storage Spaces Direct, suteikia patobulintas virtualizacijos ir saugyklos galimybes, atitinkančias sudėtingus reikalavimus.

Windows Server 2016 svarba šiandien

Stabili platforma įmonėms

Nors yra naujesnių versijų, Windows Server 2016 išlieka populiarus ir patikimas pasirinkimas daugeliui organizacijų, kurioms reikia stabilios ir patikrintos serverių platformos.

Ilgalaikė priežiūra ir palaikymas

Dėl Microsoft įsipareigojimo užtikrinti ilgalaikę priežiūrą ir palaikymą Windows Server 2016 naudotojai ir toliau gali tikėtis reguliarių saugumo atnaujinimų ir techninės pagalbos.

Sistema Windows Server 2016 yra svarbus žingsnis Windows Server operacinių sistemų evoliucijoje ir sudaro pagrindą šiuolaikiniams serverių valdymo ir saugumo standartams. Šios kategorijos tekste išsamiai apžvelgiamos Windows Server 2016 funkcijos ir nuolatinė vertė šiuolaikinėms IT infrastruktūroms.

Kategorijos