Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2012 R2 STANDARD MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2012 R2 STANDARD
"Microsoft" Windows Server 2012 R2 Standard Su "Microsoft Windows Server 2012 R2" Standard "Microsoft" siūlo privačių ir komercinių serverių programų sprendimą, kurį galima lengvai įdiegti ir prižiūrėti. "Microsoft" serverio versija...
29,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2012 R2 DUOMENŲ CENTRAS MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2012 R2 DUOMENŲ CENTRAS
"Microsoft" Windows Server 2012 R2 duomenų centras Įsigydami " Windows Server 2012" gaunate galingą serverių platformą, sukurtą remiantis patirtimi ir žiniomis apie duomenų centrų ir debesijos paslaugų kūrimą ir veikimą. Serverio...
575,90 € *

"Microsoft Windows Server 2012 R2" duomenų centro ir standartinės versijos "Wiresoft

Iš "Wiresoft" galima įsigyti ir " Windows Server 2012 R2 " standartinį, ir " Datacenter" leidimus. Jos pirmiausia skiriasi skirtingu naudotojams siūlomu virtualizavimo laipsniu; kalbant apie 2012 R2 versijos siūlomas funkcijas, jos yra vienodos.

"Windows Server 2012 R2 Standard Edition" pirmiausia skirta klientams, kurie visiškai nenaudoja virtualizacijos arba naudoja tik kelias virtualias mašinas.

Kita vertus,"Windows Server 2012 R2 Datacenter Edition" turi visas virtualizuotai privačios debesijos aplinkai reikalingas funkcijas. Dėl to "Windows" serveryje galima paleisti bet kokį skaičių "Hyper-V" vaidmens virtualiųjų mašinų.

Svarbiausios "Microsoft Windows Server 2012 R2" naujovės iš pirmo žvilgsnio

Naujoji serverių operacinė sistema " Windows Server 2012 Standard R2" siūlo daugybę patobulinimų ir funkcijų tinklo, saugyklos ir administravimo srityse, taip pat virtualizacijos, žiniatinklio ir taikomųjų programų platformų srityse; be to, patobulinta prieigos ir informacijos apsauga, įskaitant virtualių darbalaukių infrastruktūrą.

Be to, "Windows Server 2012 R2" išbandyta serverio funkcija IP adresų valdymas (IPAM) palaiko virtualias aplinkas ir dar efektyviau veikia su "System Center 2012 R2".

Naudodami "Microsoft Windows Server 2012 R2" gausite patikimą ir efektyvią serverio sistemą, kuri stebina daugeliu optimizavimų, taip pat naujomis funkcijomis ir programomis:

  • Moderni naudotojo sąsaja, optimizuota jutikliniams ekranams
  • "Microsoft Windows Azure" atsarginių kopijų darymas "Azure" debesyje
  • "PowerShell 3.0" - veiksmingas sistemos nustatymų administravimas
  • Naujasis užduočių tvarkytuvas užtikrina didesnį našumą optimizuojant procesus
  • IIS (Internet Information Service 8.0) su išplėstinio patvirtinimo sertifikatų valdymu
  • SMB 3.0 suteikia dar greitesnę ir geresnę prieigą prie failų bendrųjų failų

Ypač verta paminėti šias " Windows Server 2012 R2 " versijos funkcijas:

Aukštesnis virtualizacijos lygis naudojant "Hyper-V

"Windows Server 2012 R2" yra dar labiau orientuota į debesis nei ankstesnės versijos. Svarbiausios ir kartu daugiausiai naujovių, palyginti su ankstesne versija, "Windows Server 2012 R2" siūlo "Hyper-V". Čia ypač patobulinta prieiga prie virtualių serverių. Ypač patobulinta prieiga prie virtualių serverių per RDP, todėl "VM Connect" efektyvumas buvo gerokai optimizuotas. Sistemoje "Windows Server 2012 R2" sesijos per nuotolinio darbalaukio protokolą (RDP) vykdomos per kompiuterį, todėl tiesioginis RDP ryšys su virtualiuoju serveriu nebereikalingas. Taigi virtualųjį serverį galima greičiau įjungti automatizuotai ir taip veikti dar efektyviau.

Kita svarbi "System Center Virtual Machine Manager 2012 R2" naujovė - "Windows Server 2012 R2" ir "Hyper-V Server 2012 R2" palaikymas. Abi sistemas galima lygiagrečiai valdyti "System Center Virtual Machine Manager 2012 R2", todėl virtualius serverius galima perkelti iš tinklo į debesį. Taigi serverio atsarginę kopiją debesyje galima kurti naudojant "Windows Azure Online Backup", o "Hyper-V" veikia kartu su "Windows Azure Virtual Machines".

"Hyper-V" glaudžiai bendradarbiauja su naująja "Hyper-V Recovery Manager". Dabar tai leidžia debesyje kopijuoti arba kurti atsargines virtualių serverių, pagrįstų "Hyper-V" ("Hyper-V Replica") arba "Windows Azure" virtualiomis mašinomis, kopijas arba atsargines kopijas: taip pat galima kopijuoti į trečiąjį kompiuterį, palyginti su " Windows Server 2012", kuriame yra tik du kompiuteriai.

2 kartos virtualios mašinos

Virtualiosios mašinos, kurias "Microsoft" dar vadina antrosios kartos virtualiosiomis mašinomis, palaiko naująjį BIOS standartą UEFI ir integruotą "Secure Boot" funkciją "Windows Server 2012 R2" versijoje. Naudodami saugyklos paslaugų kokybės funkciją administratoriai gali valdyti ne tik tinklo pralaidumą, bet ir virtualių serverių duomenų srauto pralaidumą.

Taip pat patobulintas "Linux" kaip virtualaus serverio palaikymas, kad "Linux" klientai galėtų naudoti ir dinaminę atmintį.

Naudojant "VM Connect" failus dabar galima kopijuoti ir perkelti vilkimo ir nuleidimo būdu. Virtualius kietuosius diskus (VHDX) " Windows Server 2012 R2" galima didinti arba mažinti darbo metu; virtualūs serveriai taip pat gali dalytis virtualiuoju kietuoju disku.

Be to, naudojant "Live Migration" galima perkelti ir kopijuoti virtualiuosius serverius tarp "Hyper-V" prieglobosių veikiant gerokai didesniu greičiu. Ši funkcija taip pat buvo optimizuota "Windows Server 2012 R2" 10 Gigabit/s tinklams ir, naudojant nuotolinę tiesioginę prieigą prie atminties (RDMA), suteikia galimybę labai greitai perkelti operatyviosios atminties duomenis iš vieno kompiuterio į kitą; ji taip pat palaiko efektyvų jų suspaudimą.

Darbiniai aplankai sistemoje "Windows Server 2012 R2" su "Windows 8.1

"Windows Server 2012 R2" natūraliai veikia kartu su "Windows 8.1". Dėl to "Work Folders" aplankus galima naudoti kartu su "Windows Server 2012 R2" ir keistis duomenimis per debesį. Perkėlimas į darbo aplankus yra šifruojamas, kad neskelbtini duomenys būtų apsaugoti nuo neteisėtos trečiųjų šalių prieigos.

Duomenų dedublikavimas virtualiuose kietuosiuose diskuose

Naudojant "Windows Server 2012 R2" dubliuojamus failus galima rasti ir pašalinti ne tik failų serveriuose, bet ir virtualiuose kietuosiuose diskuose. Taip galima sutaupyti daug vietos "Hyper-V" kompiuteriuose.

SSD ir SATA diskai sujungti į "Storage Spaces

Naudojant " Windows Server 2012 R2 " saugyklų telkinius, įprastus kietuosius ir SSD diskus galima sujungti ir naudoti kartu, o tai gerokai pagreitina failų serverio našumą. Tokiu būdu serveris analizuoja saugomus duomenis ir dažniau naudojamus duomenis perkelia į greitesnes duomenų laikmenas.

Geresnis duomenų valdymas ir prieigos prie jų kontrolė

"Microsoft Server 2012 R2" failų sistema NTFS papildyta nauja ReFS (Resilient File System). Jis buvo sukurtas tik duomenims saugoti serveriuose, kad būtų galima maksimaliai padidinti duomenų prieinamumą ir efektyviai mastelizuoti didelius duomenų rinkinius, kartu užtikrinant duomenų vientisumą ir atsparumą pažeidimams.

Naudojant dinaminę prieigos kontrolę, prieiga prie duomenų valdoma naudojant metaduomenis. Naujoji funkcija papildo "Active Directory" saugumo linijas ir apsaugo duomenis, užkirsdama kelią neteisėtai prieigai, kai jie perkeliami.

Sistemos reikalavimai "Windows Server 2012 R2

Kad " Windows Server 2012 R2" veiktų saugiai ir be trikdžių, būtini šie minimalūs reikalavimai. Faktiniai reikalavimai taip pat priklauso nuo atitinkamos sistemos konfigūracijos ir kitų įdiegtų programų:

Platforma: "Windows

Procesorius: ne mažiau kaip 1,4 GHz 64 bitų procesorius

Operatyvioji atmintis: ne mažiau kaip 512 MB

Kietojo disko vieta: bent 32 GB

"Windows Server 2012 R2" licencijavimo modelis

Windows Server 2012 R2" licencijavimas apskaičiuojamas atsižvelgiant į fizinio serverio, kuriame naudojama operacinė sistema, procesorių skaičių - taip pat virtualiai. Viena licencija visada taikoma 2 fiziniams procesoriams. Ji licencijuojama kiekvienam fiziniam virtualizacijos prievadui. Kiekviena "Windows Server 2012 R2" versijų " Datacenter" ir " Standard" licencija gali būti parduodama tik kaip 2 procesorių paketas - viena licencija taikoma 2 procesoriams viename serveryje.

Todėl licencijų negalima padalyti keliems serveriams, taip pat neleidžiama licencijos priskirti virtualiajai mašinai. Ankstesnis licencijavimo modelis pagal procesorių taikomas tik iki "Windows Server 2012 R2". Dabar kiekvienos aukštesnės versijos licencijos apskaičiuojamos pagal branduolio modelį. Dviejų "Windows Server 2012 R2" versijų "Standard" ir "Datacenter" virtualizavimo teisės skiriasi taip:

"Windows Server 2012 R2 Standard Edition" licencijavimas

Standartinės versijos licencija suteikia virtualizavimo teises 2 virtualioms mašinoms. Tai ypač atitinka įprastus mažesnių įmonių, kurioms virtualizacijos nereikia arba reikia tik nedidelio jos kiekio, poreikius. Teisių skaičių galima padidinti įsigyjant papildomus standartinius leidimus. Pavyzdžiui, su trimis "Server 2012 R2 Standard Editions" versijomis galite tinkamai licencijuoti serverį su 2 procesoriais ir 6 virtualiosiomis mašinomis.

"Windows Server 2012 R2 Datacenter Edition" licencijavimas

"Datacenter Edition" versija neapsiriboja 2 virtualiosiomis mašinomis. Įsigijus "Datacenter Edition" versiją, teoriškai licencijuotame serveryje galima paleisti neribotą skaičių virtualių mašinų, praktiškai priklausomai nuo naudojamos aparatinės įrangos našumo. Todėl tai tinkamas sprendimas įmonėms ir organizacijoms, kurios naudoja aukštą virtualizacijos lygį arba hibridinę debesijos aplinką.

Kuri "Windows Server 2012 R2" versija geriausiai tinka kiekvienu konkrečiu atveju, paprasčiau tariant, priklauso nuo to, kiek virtualių serverių naudotojas nori naudoti.

Be serverio licencijos dviem versijoms "Standard" ir "Datacenter", naudotojams taip pat reikia CAL (kliento prieigos licencijų) - pagal naudotoją arba įrenginį - jas už priimtiną kainą taip pat galima įsigyti iš "Wiresoft".

Pirkite "Windows Server 2012 R2" versijas už priimtiną kainą iš "Wiresoft

Windows Server 2012 R2 " versijas Standard ir Datacenter galima įsigyti "Wiresoft" mažomis kainomis. Priklausomai nuo to, ar norite papildyti savo "Windows Server 2012 R2" licencijas, ar licencijuoti savo serverius vienu iš dviejų leidimų, "Wiresoft" siūlo jums nepanaudotas Europos įmonių licencijas, kurios įsigytos teisėtai - už neprilygstamą kainą!

Pirkdami " Windows Server 2012 R2" licencijas iš "Wiresoft" gausite tik originalias licencijas, kurių autentiškumą ir nepriekaištingą veikimą kruopščiai patikrino "Wiresoft". Daugelis patenkintų "Wiresoft" klientų patvirtina, kad " Wiresoft" "Microsoft" licencijų kaina yra pranašesnė. Kreipkitės į mus, jei turite klausimų apie " Windows Server" 2012 R2 Standard ir Datacenter versijų licencijavimo poreikius: