Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2012 R2 STANDARD MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2012 R2 STANDARD
"Microsoft" Windows Server 2012 R2 Standard Su "Microsoft Windows Server 2012 R2" Standard "Microsoft" siūlo privačių ir komercinių serverių programų sprendimą, kurį galima lengvai įdiegti ir prižiūrėti. "Microsoft" serverio versija...
60,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2012 R2 DUOMENŲ CENTRAS MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2012 R2 DUOMENŲ CENTRAS
"Microsoft" Windows Server 2012 R2 duomenų centras Įsigydami " Windows Server 2012" gaunate galingą serverių platformą, sukurtą remiantis patirtimi ir žiniomis apie duomenų centrų ir debesijos paslaugų kūrimą ir veikimą. Serverio...
1 165,90 € *

Microsoft Windows Server 2012: naujovės ir našumas

Įvadas į Windows Server 2012

Windows Server 2012 yra pagrindinis Windows Server serijos komponentas, sukurtas ant tvirto ankstesnių serverių pagrindo ir pasižymintis patobulintomis funkcijomis bei našumu. Kaip serverio pusės platforma, Windows Server 2012 sukurta siekiant padidinti IT skyrių efektyvumą ir paremti organizacijų pasirengimą debesų kompiuterijai.

Ką siūlo Windows Server 2012?

Įdiegus naujas valdymo ir virtualizavimo technologijas, Windows Server 2012 padarė didelę įtaką serverių operacinių sistemų kūrimui ir diegimui.

Pagrindinės Windows Server 2012 funkcijos

Išsamios valdymo priemonės

Serverio tvarkyklė ir PowerShell buvo gerokai patobulintos, kad būtų galima efektyviau valdyti serverio vaidmenis ir funkcijas.

Serverio tvarkyklė

Naujoji Windows Server Manager programa Windows Server 2012 supaprastina serverių valdymą, naudodama aiškų prietaisų skydelį, kuris leidžia stebėti ir valdyti paslaugas ir vaidmenis keliuose serveriuose.

Virtualizacijos pažanga

Windows Server 2012 sistemoje Hyper-V, Microsoft virtualizavimo platformoje, įdiegta reikšmingų patobulinimų, kurie užtikrina didesnį mastelio keitimą ir našumą.

Hyper-V patobulinimai

Trečiojoje Hyper-V versijoje Windows Server 2012 įdiegtos tokios funkcijos kaip tinklo virtualizacija ir replikavimas, kurios padėjo pagrindus itin prieinamoms ir lanksčioms virtualizacijos aplinkoms.

Naujos saugyklų parinktys

Sistemoje Windows Server 2012 patobulintos saugyklų technologijos, kad būtų patenkintas ekonomiškos ir itin prieinamos saugyklos poreikis.

Saugyklos erdvės

Įdiegus Storage Spaces, organizacijos gali pasiekti panašų dubliavimą ir našumą ne SAN diskų masyvuose, kas anksčiau buvo skirta tik brangesniems SAN sprendimams.

Windows Server 2012 svarba šiandien

Nuoseklus patikimumas

Net ir išleidus naujesnes versijas, Windows Server 2012 išlieka patikimas pasirinkimas organizacijoms, kurioms reikia patikrintos sistemos su išsamiomis funkcijomis.

Nuolatinis palaikymas

Nors Microsoft nutraukė pagrindinį Windows Server 2012 palaikymą, vis dar galima naudotis išplėstiniu palaikymu, o tai reiškia, kad ir toliau bus teikiami saugumo atnaujinimai ir svarbiausi pataisymai.

Sistema Windows Server 2012 buvo lūžio taškas Windows serverių kūrime ir pasiūlė daugybę patobulinimų bei naujų funkcijų, kurios ir šiandien naudojamos daugelyje organizacijų. Šios kategorijos tekste apžvelgiami svarbūs Windows Server 2012 aspektai ir jos tolesnė svarba IT srityje.

Kategorijos