Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT 365 ENTERPRISE E3 100 USER MICROSOFT 365 ENTERPRISE E3 100 USER
Microsoft 365 Enterprise E3 - išsamus sprendimas jūsų įmonei Microsoft 365 Enterprise E3 - tai išsamus produktyvumo ir saugumo priemonių rinkinys, sukurtas specialiai įmonėms. Šiame straipsnyje sužinosite, kodėl Microsoft 365 Enterprise...
41 245,90 € *
MICROSOFT 365 ENTERPRISE E3 25 USER MICROSOFT 365 ENTERPRISE E3 25 USER
Microsoft 365 Enterprise E3: visapusiškas produktyvumas jūsų įmonei Microsoft 365 Enterprise E3 - tai išsamus produktyvumo paketas, sukurtas specialiai įmonėms. Šis paketas suteikia galimybę naudotis įvairiomis programomis ir...
10 311,90 € *

Microsoft 365: viskas viename produktyvumo ir bendradarbiavimo platforma

Microsoft 365 - tai išsamus programų ir paslaugų rinkinys, specialiai sukurtas produktyvumui ir bendradarbiavimui organizacijose didinti. Šiame tekste apžvelgsime svarbiausius Microsoft 365 aspektus.

Kas yra Microsoft 365?

Microsoft 365 - tai debesų kompiuterija pagrįsta platforma, apimanti daugybę programų ir paslaugų, įskaitant Office programas, el. paštą, failų saugyklą ir dalijimąsi jais, bendravimo priemones ir dar daugiau. Šis paketas leidžia naudotojams pasiekti savo darbo priemones iš bet kurios vietos ir sklandžiai bendradarbiauti.

Microsoft 365 privalumai

  • Didesnis produktyvumas: Microsoft 365 suteikia prieigą prie pažįstamų Office programų, tokių kaip Word, Excel ir PowerPoint, kurias galima saugoti debesyje ir naudoti įvairiuose įrenginiuose. Tai leidžia sklandžiai dirbti iš bet kurios vietos.
  • Bendradarbiavimas: Platforma skatina bendradarbiavimą naudodama tokias priemones kaip Microsoft Teams, kurios palengvina komandos narių bendravimą ir keitimąsi informacija.
  • Saugumas ir atitiktis: Microsoft 365 siūlo pažangias saugumo funkcijas ir atitikties užtikrinimo priemones, kad būtų apsaugoti duomenys ir informacija bei įvykdyti teisiniai reikalavimai.

Lankstumas ir mastelio keitimas

  • Lankstumas: Microsoft 365 siūlo skirtingus prenumeratos planus, kad būtų patenkinti įvairūs organizacijų poreikiai. Nuo mažų įmonių iki didelių korporacijų - Microsoft 365 yra lanksti ir pritaikoma.
  • Masteliškumas: Įmonės gali pagal poreikį pridėti arba pašalinti naudotojų licencijas ir taip kontroliuoti išlaidas.

Microsoft 365 veikimas

Naudodamos Microsoft 365 įmonės gali:

  • Efektyviai bendrauti: platforma leidžia sklandžiai bendrauti el. paštu, pokalbiais ir vaizdo konferencijomis, taip palengvinant bendradarbiavimą.
  • Bendradarbiauti realiuoju laiku: naudotojai gali kartu dirbti su dokumentais, sekti pakeitimus ir teikti atsiliepimus realiuoju laiku.
  • Saugi prieiga iš bet kurios vietos: Microsoft 365 suteikia saugią prieigą prie darbo priemonių iš įvairių įrenginių ir vietų, taip skatinant lankstumą ir mobilumą.

Apskritai Microsoft 365 siūlo išsamų sprendimą organizacijoms, kurios nori padidinti produktyvumą, pagerinti bendradarbiavimą ir dirbti saugiai. Dėl plataus taikomųjų programų ir paslaugų spektro, lankstumo ir mastelio galimybių Microsoft 365 yra idealus pasirinkimas šiuolaikinėms darbo aplinkoms.

Kategorijos