Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 USER CAL
Pirkti Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) - tai senųjų Terminalo serverio licencijų licencijų (CAL) įpėdinis. RDS yra centralizuota darbalaukio ir programų platforma, suteikianti...
21,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 DEVICE CAL
Pirkti Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) - tai senųjų Terminalo serverio licencijų licencijų (CAL) įpėdinis. RDS yra centralizuota darbalaukio ir programų platforma, suteikianti...
21,90 € *
3 3

Viskas, ką reikia žinoti apie nuotolinio darbalaukio paslaugas CAL

Kas yra "Remote Desktop Services CAL"?

Nuotolinio darbalaukio paslaugos Client Access License (CAL) yra svarbus licencijavimo komponentas, leidžiantis organizacijoms naudotis "Microsoft" nuotolinio darbalaukio paslaugomis. Šios CAL yra labai svarbios siekiant užtikrinti, kad jūsų darbuotojai galėtų prisijungti nuotoliniu būdu ir naudotis serverio taikomosiomis programomis bei darbastalio kompiuteriais.

Kodėl jums reikia "Remote Desktop Services CAL"?

Jei savo organizacijoje naudojate nuotolinio darbalaukio paslaugas, turite užtikrinti, kad visi naudotojai, besinaudojantys šiomis paslaugomis, turėtų reikiamas licencijas. CAL reikalingos siekiant užtikrinti atitiktį "Microsoft" licencijų sąlygoms. Neturėdami galiojančių CAL, rizikuojate sulaukti teisinių pasekmių.

Skirtumai tarp User CAL ir Device CAL

Yra dviejų tipų nuotolinio darbalaukio paslaugų CAL: Vartotojo CAL ir įrenginio CAL. Vartotojo CAL yra susietos su atskirais vartotojais ir leidžia jiems naudotis nuotolinio darbalaukio paslaugomis iš įvairių įrenginių. Kita vertus, įrenginio licencijos yra susietos su konkrečiais įrenginiais ir leidžia keliems naudotojams prisijungti iš šio įrenginio.

Nuotolinio darbalaukio paslaugų licencijų privalumai

Nuotolinio darbalaukio paslaugų CAL naudojimas turi daug privalumų jūsų įmonei. Tai, be kita ko, šie privalumai

Mastelio keitimas

CAL yra keičiamo dydžio, todėl, augant verslui, galite didinti licencijų skaičių.

Saugumas

Licencijavimas užtikrina saugų ryšį ir prieigą prie įmonės duomenų, nes juos gali pasiekti tik įgalioti naudotojai arba įrenginiai.

Ekonomiškumas

CAL licencijos yra ekonomiškos, nes leidžia licencijuoti naudotojus ar įrenginius atskirai, o ne mokėti už juos visus.

Išvada

Nuotolinio darbalaukio paslaugų licencijos CAL yra būtinos, jei organizacijoje naudojate nuotolinio darbalaukio paslaugas. Jos leidžia sklandžiai ir licencijuotai naudotis šiomis paslaugomis, užtikrina mastelio keitimą, saugumą ir ekonomiškumą. Įsitikinkite, kad jūsų organizacija turi tinkamą licenciją, kad išvengtumėte teisinių problemų ir tuo pat metu pasinaudotumėte šių paslaugų privalumais.

Kategorijos