Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10566
  • VS6-ESP-KIT-C
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
2 801,90 € *

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT"

Kaip VMware klientui, jums bus malonu sužinoti, kad VMware išleido naujausią savo gaminį - vSphere 6 Essentials Plus kit rinkinį. Naujasis produktas yra ankstesnės versijos patobulinimas, suteikiantis klientams daugiau funkcijų ir privalumų. Rinkinį sudaro vSphere 6 Essentials Plus licencija, 1 metų palaikymo ir prenumeratosServices paslauga ir 50 % nuolaidos mokymams kuponas. Šia nauja versija VMware ir toliau kuria pridėtinę vertę savo klientams, teikdama naujoviškus produktus, kurie leidžia efektyviai valdyti verslą lengviau nei bet kada anksčiau.

Keletas svarbiausių vSphere 6 patobulinimų:

-Patobulintas našumas: vienas iš svarbiausių VMware prioritetų buvo pagerinti šios versijos našumą. Tai pasiekta optimizuojant kodo kelius ir didinant atminties efektyvumą.Supaprastintas Management: Siekiant supaprastinti valdymą, pridėta naujų funkcijų, įskaitant "PowerCLI" integraciją su Windows "Powershell 5.0", HTML5 pagrįstą priimančiosiosClient naudotojo sąsają, patobulintas automatinio diegimo funkcijas ir dar daugiau.Patobulintas saugumas: Didėjant duomenų pažeidimų skaičiui, saugumas yra kaip niekada svarbus. vSphere 6 versija suteikia daugiau saugumo, pavyzdžiui, virtualių mašinų šifravimo ir saugaus įkrovimo funkcijos.-Lankstumas: naujausioje versijoje suteikiama daugiau lankstumo, pavyzdžiui, palaikomos didesnės virtualios mašinos (iki 64 branduolių) ir 2 TB virtualūs kietieji diskai."

Apskritai naujasis VMware vSphere 6 Essentials Plus kit rinkinys yra gerokai patobulintas, palyginti su ankstesne versija, - jis pasižymi didesniu našumu, supaprastintu Management, didesniu saugumu ir lankstumu. Jei esate VMware klientas, turėtumėte apsvarstyti galimybę atnaujinti šią naujausią versiją ir pasinaudoti visais šiais patobulinimais.

Ieškote būdo, kaip maksimaliai išnaudoti VMware vSphere 6 aplinką? Tuomet turėtumėte investuoti į VMware vSphere 6 Essentials Plus rinkinį. Šiame išsamiame rinkinyje pateikiama viskas, ko reikia norint pradėti dirbti su VMware vSphere 6, įskaitant galimybę susipažinti su pagrindinėmis šios galingos virtualizacijos platformos savybėmis ir funkcijomis.

VMware vSphere 6 Essentials Plus kit rinkinys idealiai tinka mažoms įmonėms, norinčioms pasinaudoti virtualizacijos technologijos privalumais. Naudodami šį rinkinį galite naudoti kelias operacines sistemas vienoje svetainėje Server ir padidinti savo verslo efektyvumą bei našumą. Be to, dėl pridedamų VMware licencijų lengva pradėti naudoti virtualizaciją ir plėsti ją plečiant verslą.

Norėdami sužinoti daugiau apie VMware vSphere 6 Essentials Plus kit rinkinio privalumus, susisiekite su mūsų Team dar šiandien. Mielai atsakysime į jūsų klausimus apie šią galingą virtualizacijos platformą ir padėsime jums ją įdiegti!

Kitos nuorodos į "VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.