Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE
VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE
   
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10533
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
12 601,90 € *

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE"

VMware vRealize Operations 7 Enterprise - tai išsami operacijų valdymo platforma, skirta šiuolaikiniams duomenų centrams ir debesims. Ji užtikrina integruotą našumo, pajėgumų ir konfigūracijos valdymą programine įranga apibrėžtame duomenų centre. vRealize "Operations 7" teikia pažangią analitiką, leidžiančią optimizuoti darbo krūvius, kad padidėtų efektyvumas ir būtų greičiau pateikti rinkai.

vRealize Operations 7 Enterprise sukurta taip, kad padėtų klientams lengvai valdyti heterogenines aplinkas. Platforma suteikia galimybę rinkti duomenis iš įvairių šaltinių, įskaitant VMware vSphere ® , Microsoft "Hyper-V"®, "Amazon AWS", "IBM SoftLayer"®, "OpenStack"® debesis ir kitus viešuosius Cloud teikėjus. Šios įžvalgos leidžia klientams nustatyti problemas, kol jos nesutrikdė verslo ar nepaveikė Service lygio susitarimų (SLA).

Išleidus vRealize Operations 7 Enterprise, VMware tęsia novatoriškų produktų kūrimo tradiciją. Šis produktas yra sėkmingas ankstesnių produktų pavyzdys ir turi dar daugiau funkcijų, padedančių įmonėms pagerinti našumą ir prieinamumą.

VMware vRealize Operations 7 Enterprise yra išsamus operacijų valdymo sprendimas, skirtas šiuolaikiniams duomenų centrams ir debesims. Ji užtikrina pažangų našumo, pajėgumų ir konfigūracijos valdymą visame programinės įrangos apibrėžtos infrastruktūros steke. Naudodamiesi vRealize Operations 7 Enterprise galite optimizuoti savo virtualias mašinas (VM), programas ir pagrindinę infrastruktūrą, kad sumažintumėte išlaidas ir padidintumėte efektyvumą.

vRealize Operations 7 Enterprise turi intuityvią naudotojo sąsają, kuri leidžia lengvai nustatyti ir išspręsti aplinkos problemas. Sprendime taip pat pateikiama pažangi analizė, leidžianti išsamiai susipažinti su virtualių kompiuterių, programų, saugojimo įrenginių, tinklų ir kt. būkle. Taip galėsite priimti geresnius sprendimus, kaip valdyti infrastruktūrą, kad ji būtų optimalaus našumo ir efektyvumo.

Kitos nuorodos į "VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.